KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

+62
Hitron-Luka
nesalela
ninica2
bebko
medolino
jelena*mama2andjela*
karakaca
caci
Sofka
ganedina
Shizika
vašar
penelope
JocY
key
PalcicaBg
kasia
djole42
libra35
cicsa80
anna
bobica83
viktorija
dr mali pariz
Simona
dacans
Zoka83
lilya
SannI-AlL
maus
buby
brinbili
Tinche
lelas
luckystar74
zvoncica36
Vecka
hocukusurnecuzvaku
cufta
MAAKKI
missile
BiKsi :)
MalaSaJuga
lela1984
KoMetaK
HappyGirl
Zmajuška
saska1
Vuchica
Star77
JAmajka
tatjanica
bak
mamadabudem
Ancica 87
Sofija Veks
nina :)
enap
Blanka
snedra
Ema78
SladZana
66 posters

Strana 3 od 19 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Sledeći

Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 3 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Star77 5/3/2015, 20:27

E zene, gledam ove vase slike i hvata me ceznja za lijepim vremenom...pogledam kroz prozor, kod mene snijeg..i to ne prestaje da pada Sad

Sladzo, kod mene samo posao i posao...nista vise i ne vidim, ali ne zalim se. Ljubi svoju malu princezu i ja tebe ljubim puno :)

Veliki pozdrav za sve :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 3 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od saska1 5/3/2015, 20:57

Bak srećno večeras da položiš to što imaš Very Happy

Tatjanice zgodnice Wink
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 3 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Zmajuška 5/3/2015, 21:08

Tatjanice, kakva mačka ! Very Happy
Volem more, volem i planinu, volem i lepe žene, a najviše volem i najlepše su trudne žene !!! sreca ljubav ljubav
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 3 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Blanka 5/3/2015, 21:48

Bravo Zmajuska, komentar je TOP! yes likeit sreca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 3 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od tatjanica 6/3/2015, 08:13

....star,generacijo pa ja tek sad vidim da si ti iz sheher sarajeva,obozhavam tvoj grad!!! osmeh srce
.....blanki,zmajushka,bak,star,mamadabudem jedva chekam da vam se zaokrugle stomachichi i da budete blistave trudnice...ljubim vas!!! love
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 3 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od HappyGirl 6/3/2015, 09:34

Aman žene šta radite sa tim morima :) Što mi na muku dodatno stajete Very Happy Ovde u Bgd-u trenutno sneg pada a duša mi ište sunca :)
Bak, nadam se da si položila :)
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 3 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od KoMetaK 6/3/2015, 20:18

Curice, da vam pozelim mart ko proslogodisnji sto se beta tice... i da vam donese puno radosti i lepih trenutaka!!

Tajanice, wooow, kakva figura! Bravo!

Jamajka, ljubi decicu puno!

Sladzo, ljubi ovu smekericu u obracscice od mene!

Uh, Sitonija, valjda cemo i mi doci jednom do nje. Very Happy

NIna, opet pravis guzvu na ovim stranicama?! Wink lol! lol! Bas umes da nas prizoves!!! Very Happy I ja bih ovog u sredini, dole, ako ga ne potrosite skroz Wink lol! lol!

Bakili, jesi li polozila? Sapnu mi jedna pticica sa kim si se gnjavila i uzivala! osmeh srce smajli angel Zavidim!

Kad smo kod mora i vode, slicica iz bolnice od jutros, pre nego sto me pustise kuci. Laguna, sa alpima pod snegom u pozadini. Jeste da nije voda za kupanje, ali je pejzaz lep!

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 3 11036037_10153137508198256_4801435001380841240_n
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 3 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od HappyGirl 7/3/2015, 09:57

Dan cure! :)

Ovde osvanuo dan bez kiše i snega. Nadajmo se da je u celoj Srbiji i Crnoj Gori tako.
Uživajte u vikendu i pravite klince lol!
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 3 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od tatjanica 7/3/2015, 10:06

...lepa mi je ova tvoja plava laguna,kometa...sigurno je prijatno za shetnju,ako vech nije za kupanje....
......u pravu si happy,stizhe lepo vreme a sa njim i bebe! sunny
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 3 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od HappyGirl 7/3/2015, 10:34

Evo dobismo novu priču na našem blogu. Pročitajte je :)
https://kutakblog.wordpress.com/
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 3 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od SladZana 7/3/2015, 11:40

Dobro jutro drugari  Very Happy

Kometice za momka cemo se lako dogovoriti, sto kaze MDB Very Happy
Ovaj pogled iz bolnice je perfektan, joj kad se samo sjetim onog mog od jesenas Mad

Hepice ovdje  sunny ali vjetar nosi i u najavi je do daljnjeg  Laughing tako da ove slike bas prijaju,ima de se instaliram ispred lampe da se malo suncam  Razz

Blog osvjezen, bacam se na citanje cim ugrabim  yes

Drugari proslog 7og marta se pojavila druga crtica na testu, bila sam uplasena... a sad posle godinu dana rezultat je nestvaran  yes  srce i evo da i vi vidite kako se ovog jutra druzimo sa omiljenom igrackom

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 3 301qddi

d
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 3 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od tatjanica 7/3/2015, 12:16

...slajkaaaa,kakva je to slatkica...oke joj se smeju!!! bebe
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 3 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Zmajuška 7/3/2015, 12:23

Preslatka je smajli angel . Kao lutkica! osmeh srce
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 3 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od HappyGirl 7/3/2015, 12:43

Mačkike dve preslatke srca angel
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 3 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Blanka 7/3/2015, 14:50

Med medeni, maji sjatki zvrk ljubav
Kako bih je rado istipkala sad, eto poljubci
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 3 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od lela1984 7/3/2015, 16:11

SladZana ::Dobro jutro drugari  Very Happy

Kometice za momka cemo se lako dogovoriti, sto kaze MDB Very Happy
Ovaj pogled iz bolnice je perfektan, joj kad se samo sjetim onog mog od jesenas Mad

Hepice ovdje  sunny ali vjetar nosi i u najavi je do daljnjeg  Laughing tako da ove slike bas prijaju,ima de se instaliram ispred lampe da se malo suncam  Razz

Blog osvjezen, bacam se na citanje cim ugrabim  yes

Drugari proslog 7og marta se pojavila druga crtica na testu, bila sam uplasena... a sad posle godinu dana rezultat je nestvaran  yes  srce i evo da i vi vidite kako se ovog jutra druzimo sa omiljenom igrackom

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 3 301qddi

d

Lutkica prava! osmeh srce

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 3 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od bak 7/3/2015, 17:00

Guzica smejava bljuckava srca srca srca srca

Happy, celih par sati nije nista padalo Rolling Eyes Ne znam da li je do vremena ili sto sam bila na jednom tuznom mestu danas ili do hormona, al za plakanje dan dusu dalo Rolling Eyes

Odoh da vidim kud cu sa sobom osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 3 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od MalaSaJuga 7/3/2015, 17:38

Sladzana curica je predivna. Da se zaljubi covek. Mislim imamo i mi decaka u stomaku:12a:
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 3 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od SladZana 7/3/2015, 18:08

Hvala drage tete. osmeh srce
Bakisa ljubimo te bljuckave da se oraspolozis. usne
sanja da odmah ugovaramo druzenje za momka i djevojku Very Happy
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 3 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od KoMetaK 7/3/2015, 19:44

Secerlema sa bobazima za ljubljenje!!! srca srca srca srca srca srca
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 3 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Ancica 87 7/3/2015, 20:47

Prava je lutka Sladjo!!!! Pojeo bi je covek od slatkoce!!!!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 3 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od JAmajka 8/3/2015, 00:58

Medena je Ksenija smajli angel (pu,pu...što bi Bixi rekla).
I ja bih na more,odmah.Mi smo uplatili Grčku ovog leta..,ko će to dočekati.
Kometa,pogled na lagunu je divan.Ja ovaj put ne stigoh da skoknem do VE.Nagovaram mm da na proleće idemo sa klincima.Njemu je putovanja preko glave..,videćemo.Ti se čuvaj i uživaj u trudnoći. zagrljaj
Bak,hajde ti kod nas...garantovano ćeš se oraspoložiti.
Mene jutros budi Mila,da tuži Matiju,koji je jeo  grisine od maltezerke affraid Kad ne padoh sa kreveta.Šta toj deci neće pasti na pamet.
Happy zagrljaj
Odoh na spavanje,valja ustati ujutru.Kod nas dan počinje pre 7,uz lavež,histerične papagaje,vrisku dece i bučnog muža. affraid Ako neka hoće da se menja samnom,slobodno neka se javi. Wink Ljubim vas sve poljubci

Nego,gde nam je Ganedina?
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 3 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od BiKsi :) 8/3/2015, 01:16

Srecan nam mart. Na svim poljima

Bakonja, coveculjak te ljubi, nadam se da je bljaksi raspoloženje proslo i da si opet nasmejana, kao s Arsom neki dan. Kako te samo on zgotivio, ma voli te čovek i tačka.

Sladjo, ova tvoja mačkica je totalno neodoljiva. Gnjavi za mene i za Arsu, naravski! Very Happy

Matija jeo kučeću hranu, o majko mila. Šta reći. Arsa je jeo sopstvenu kaku, pa mi onda ta kučeća hrana dodje još i ok. AL nek je ne jede više.
Very Happy

Stisak za ekipu.

Pročitah eminu priču, lepa je. Petar se izborio. Lajk najveći.

Odoh da ležem, dok iscitam pola tema, prodje dva sata. Kiss
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 3 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Ema78 8/3/2015, 15:09

Jao Sladjo, sto je medena Ksenija... srcko nasmejani !!!!

Inace, nema me ovih dana, jer sam se bacila na pokretanje posla...nisam bas dugo radila, tako da me malo strah  da li cu uspeti da vratim stare pozicije.  Videcmo kako ce ici, ali nesto ne mogu da budem optimista....jedna od najvaznijih stvari je da Petar bude zdrav i da se ustali u vrticu...

I da... osisala sam se, tj vratila staru frizuru, zahvaljujuci hrono ishrani prilicno sam i smrsala ( vaga kaze da mi je kilaza ista, ali sam se vizuelno prepolovila), i spremna sam za novo poglavlje u zivotu... Wink

O letovanjima i zimovanjima ne razmisljam, makar do 15. aprila kada cemo znati kakvo je stanje sa Petrovim usima, tj da li ostaju cevcice ili ne...ni slike necu da  Very Happy gledam...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 3 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od nina :) 8/3/2015, 19:52

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 3 11037638_399999816828445_603952851107511276_n
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 3 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 19 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu