KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+53
Smrdica
Zmajuška
millena
libertte
Erata
lenjivica
tulumba
ivanicasale
LaFolie
micaubica83
nina :)
jelena*mama2andjela*
neris8
veki1
Cala Domingos
Stenli
libra35
bezdan
Likoli
tuli
ragaco
bak
JocY
fight&faith
Niny
MAAKKI
tatjanica
d77
JednaSova
Petkana
PalcicaBg
lelas
zvoncica36
Vecka
Sofija Veks
Djurdjevak79
Klarica
saska1
MalaSaJuga
BiKsi :)
Ninche
Strumfeta78
dragana76ns
KoMetaK
Maksi
Vuchica
SladZana
mamadabudem
lela1984
Ancica 87
ganedina
sareni leptir
makac71
57 posters

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lelas 17/3/2015, 09:05

Vecka,evo odmaram.usli smo u 5 -ti mesec,sto bi rekli pu,pu,,pu!ja jos uvek imam dane koje bukvalno prespavam.sad malo tripujem sto imam jos uvek 4-5 kg manje nego na pocetku trudnoce.apetit se vratio ali mi se jede sve sto nije zdravo.beli hleb i testenine.doduse jedem voce i puno salata.sad bi trebalo da zakazem i ekspertni uz.probacu u visegradskoj.cula sam da imaju dobar uz za ekspertni.
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 17/3/2015, 09:09

Vratice se kilogrami samo da si dobro :)
U visegradskoj imaju 3 kabineta za euz, bila sam na sva tri i lepo ga rade, deluju mi strucni.
Bravo beavo za peti mesec :* :* :*

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lelas 17/3/2015, 09:14

E super informacija za visegradsku!nazvacu ih da zakazem.
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 17/3/2015, 09:34

Vecka...uf iznervira se i ja.... te nazovi drugarice.... Samo dalje od njih!
Vucko..... brojimo svaki dan i navijamo da bude sto duze...
Ja sam juce bila kod moje mame u gostima,divno mi je bilo,moja seka koja ima 10 godinica,nacrtala bebi crtez,pa je otvorila svesku gde prepisuje sa neta sve sta treba za bebu,kako ovo,kako ono....Divna mi secerlema moja...Kazem muzu,nista mi lepse od toga nije...
Debelice drage.... Ljubac za sve! osmeh srce

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od hocukusurnecuzvaku 17/3/2015, 09:56

Trudničice drage samo da vas sve d bb bb bb
Mazite tibe i uživajte poljubci poljubci poljubci
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 17/3/2015, 09:57

Vuchko,bravo za maminog poslušnog sinčića!!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 17/3/2015, 10:03

Keti, Crvić Cestitke od srca vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv Vucice- jos samo malo izdrzi zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj Citam ove redove i tako me nostalgija uhvati za trudnickim danima...Ko zna...Gledam Maju i pozelim jos jedno odmah :) :) b b b Ljubim vas i grlim sve okruglice i one koje ce to tek da postanu osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce zagrljaj zagrljaj zagrljaj
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 17/3/2015, 10:42

ragaco ::Da,da...kad pređeš poa kao slon,posle 30.nedelje kao kit,i to nasukani...
Šalim se,Sanja,ne zameri....da nije lako,nije...ali će proći,a doći će divni bebac!
U svakom slučaju ti sve prijavi dr,bez obzira što mi ovde pišemo da su to uobičajene pojave u trudnoći,bićeš smirenija sigurno.
A za niski stomak isto vidi sa dr,ja sam od 6.meseca nosila pojas i manje su me leđa bolela,ali sam 7. i 8. imala išijas,pa ništa nije pomagalo,ali je definitivno bilo bolje kretati se...ujutru kad je trebalo ustati iz kreveta dizalica mi je bila potrebna...ma kakva dizalica,kran!
Baš si me nasmejala sa ustajanjem iz kreveta i vratila za trenutak u to vreme ''ustajanja''. Meni je isto to bilo najteže, a na stolu za porođaj sam imala 59kg visina 175cm. Kad sam ustajala prvo sam se valjala. Prvo na jedan bok pa na drugi. Tek onda sam shvatila kako je punijim starijim ženama i muškarcima. Mada mi je trudnoća sa sve porođajem ostala u divnom sećanju.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 17/3/2015, 10:45

Vecka o tzv. drugaricama nemam reči, ali je dobro što su pokazale pravo lice. Što se sestre tiče možda se zaljubila pa ''ostavila'' mozak negde drugo. Znam da te to sve pogodilo, ali su drugarice možda ljubomorne pa hoće da ti zagorčaju život pošto je njihov očigledno gorak.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 17/3/2015, 10:47

hocukusurnecuzvaku ::Trudničice drage samo da vas sve d  bb bb bb
Mazite tibe i uživajte poljubci poljubci poljubci
Proleće najlepše godišnje doba za ''razmnožavanje''. Tebe,Jocy,Bak,...jedva čekam da vidim na ovim stranama.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 17/3/2015, 10:48

Volela bih lepršavi Leptirko da se javi sa lepim vestima. Nadam se da je dobro.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 17/3/2015, 10:50

Vuchica ::Bebac mora da Izdrzi još najmanje pet dana.
:-)
Smenjuju se ovde žene, prolazi vreme, sve će se to zaboraviti kad mi dodjemo kući živi i zdravi. Ali nećemo još

Vecka, drži se, neka si se izjadala, kome ćeš, ako ne nama
Ostaće bebac u stomaku i duže od pet dana. Samo vas sve zeza.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 17/3/2015, 10:53

lelas ::Vecka,evo odmaram.usli smo u 5 -ti mesec,sto bi rekli pu,pu,,pu!ja jos uvek imam dane koje bukvalno prespavam.sad malo tripujem sto imam jos uvek 4-5 kg manje nego na pocetku trudnoce.apetit se vratio ali mi se jede sve sto nije zdravo.beli hleb i testenine.doduse jedem voce i puno salata.sad bi trebalo da zakazem i ekspertni uz.probacu u visegradskoj.cula sam da imaju dobar uz za ekspertni.
Odmaraj i spavaj kad god i koliko god možeš. Nisam to radila, a sad da mogu da vratim vreme samo bih spavala. Menja se godišnje doba i to još dodatno izaziva pospanost i umor. Samo vodi računa i nemoj da trljaš stomačić (maženje) to izaziva kontrakcije. Ruke dalje od stomaka.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 17/3/2015, 11:25


Zenice meni od jutros uopste nije dobro. Poceo je neki grc i predelu zeluca i krene da bude muka da vrti ceo stomak a ne mogu da povracam kao da imam kamen u stomaku.  I bas mi se vrti u glavi, gubim svest, sreca pa je tu mm. Ne mogu ni da gledam kako mi je lose. I ti napadi mucnine i grcenja se ponavljaju
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 17/3/2015, 11:38

markosanja.radosavljevic ::


Zenice meni od jutros uopste nije dobro. Poceo je neki grc i predelu zeluca i krene da bude muka da vrti ceo stomak a ne mogu da povracam kao da imam kamen u stomaku.  I bas mi se vrti u glavi, gubim svest, sreca pa je tu mm. Ne mogu ni da gledam kako mi je lose. I ti napadi mucnine i grcenja se ponavljaju
Zovi ginekologa i reci mu kako se osećaš. Možda da odeš kod istog na pregled?

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenjivica 17/3/2015, 11:40

Pozdrav devohke! Evo me u 12. nedelji, juce bila na uzv u okviru double testa, sve superiska. Nego, da vas pitam kad stecradili cervikalni bris u tridnoci? Meni ovaj moj dr. radio samo vaginalni bris i to jos u 6 . nedelhi, i od tad ne pominje briseve, a ja bih opet da proverim, da budem mirna, nego ne znam da li sad vec sme da se cacka dole za cervikalni?
Vucko, fino ti odolevas! Bebac je ozbiljno shvatio pretnje da mora da ostane unutra!
p.s. ne znam kako se stavlja ticker lol!
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 17/3/2015, 11:45

Joj Sanja Sad drzi se nadam se da ce brzo proci Sad Sto kaze Zvoncica zovi dr :*
Ancice divna ti je sestrica, koliko li ce samo ona da voli bebu ♡

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bak 17/3/2015, 11:55

Vucko drzi se! Za pet dana pregovaramo o planovima za dalje Wink

Vecka, i ti nemas druga posla nego da se nerviras. Imas opravdanje ,trudna si, oteraj to u pm lol! Mada mogu da zamislim kako su te iznervirale... Zato se ja slabo druzim sa zenama, bas slabo Embarassed Nemamo zajednicke teme, nikako Embarassed

Lenjivice, divno! Imas uputstvo na forumu, tema kako postaviti tiker...

Trudnjace osmeh srce

bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 17/3/2015, 14:33

Lenjivice ja cervikalni i vaginalni radim na svake 3-4 nedelje,bas sutra idem da radim briseve i po uput za kks,urin, uk, i za orl i pulmologa. I da napokon otvorim to famozno bolovanje :) bas dr kad me vidi za sta sam sve dosla, ima da mi se obraduje Razz

Bak vucem te za nos! :* da znas,nemam pametnija ppsla. Jesu me razocarale, ali ne treba trunku snage da trosim na njih.
Danas sam krisom malo sredjivala kucu, ali samo malo, sin i ja smo sami a ja ovaj haos i neslozen ves ne mogu da gleldam a mama mi nista ne postiza, pa sam slozila ves i malo uredila kuhinju, ne mogu u haosu da zivim (mada u kuhinju ni ne ulazim vec nedeljama Razz ). Sad me bas grize savest,ali dogovorila sam se sa bebom da se ne ljuti na mene i da cu ubuduce biti discipli ovana Very Happy

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 17/3/2015, 14:51

Ja sam juce vadila vaginalni i cervikalni bris i dr mi je rekla da umesto vaginalno vece pre vadjenja popijem Utrogestan.Tako i uradih,popih vecernju dozu ali tehnicarka mi rece pa vama bris nece da pokaze nista jer jos uvek imate ostatke od Utrogestana,to mi je rekla nakon sto mi je uzela bris,videcemo sutra rezultat.Kako ste vi koristile Utrogestan pre vadjenja brisa?Pitala bih vas jos nesto.Pre trudnoce sam oko godinu dana imala bolove kao da me neko bode nozem otprilike u predelu levog jajnika,samo ta strana.Isla sam i na UZ,ma svuda sam isla i nisu mi otkrili nista.Bol se nastavio u trudnoci i sada me jos vise boli ta leva strana gde mi je jajnik i ne znam sta bi to moglo biti???Plasim se da ne smeta trudnoci.A da,pre nego sto sam radila HSG legla sam na sto i dr koja mi je radila HSG me je rucno i pregledala i vrisnula sam koliko me zabolelo,ni ona ne zna sta bi to moglo biti.Vise me je to zabolelo nego HSG
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saska1 17/3/2015, 14:56

Ljubim debelice sve redom uživajte u svojim stomačićima izbjegavajte negativne ljude u širokom luku.
Vučko da bebac izdrži još malo dva u jedan. d
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 17/3/2015, 15:25

micaubica83 ::Ja sam juce vadila vaginalni i cervikalni bris i dr mi je rekla da umesto vaginalno vece pre vadjenja popijem Utrogestan.Tako i uradih,popih vecernju dozu ali tehnicarka mi rece pa vama bris nece da pokaze nista jer jos uvek imate ostatke od Utrogestana,to mi je rekla nakon sto mi je uzela bris,videcemo sutra rezultat.Kako ste vi koristile Utrogestan pre vadjenja brisa?Pitala bih vas jos nesto.Pre trudnoce sam oko godinu dana imala bolove kao da me neko bode nozem otprilike u predelu levog jajnika,samo ta strana.Isla sam i na UZ,ma svuda sam isla i nisu mi otkrili nista.Bol se nastavio u trudnoci i sada me jos vise boli ta leva strana gde mi je jajnik i ne znam sta bi to moglo biti???Plasim se da ne smeta trudnoci.A da,pre nego sto sam radila HSG legla sam na sto i dr koja mi je radila HSG me je rucno i pregledala i vrisnula sam koliko me zabolelo,ni ona ne zna sta bi to moglo biti.Vise me je to zabolelo nego HSG
Koliko znam utro vaginalno stavljen nema uticaja na briseve. Tako su meni rekli u NF gde sam išla u trudnoći. Što se jajnika tiče vag.uz može da pokaže, ako ima nešto. Postoji mogućnost da je jajnik slepljen uz matericu i da te to boli. To nije ništa opasno, ali znam da boli. Najbolje bi bilo kad ti budu radili vag.uz da dr.obrati malo pažnju i pogleda šta bi moglo da bude.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 17/3/2015, 15:27

lenjivica ::Pozdrav devohke! Evo me u 12. nedelji, juce bila na uzv u okviru double testa, sve superiska. Nego, da vas pitam kad stecradili cervikalni bris u tridnoci? Meni ovaj moj dr. radio samo vaginalni bris i to jos u 6 . nedelhi, i od tad ne pominje briseve, a ja bih opet da proverim, da budem mirna, nego ne znam da li sad vec sme da se cacka dole za cervikalni?
Vucko, fino ti odolevas! Bebac je ozbiljno shvatio pretnje da mora da ostane unutra!
p.s. ne znam kako se stavlja ticker lol!
Super za dabl. Pusti briseve reći će ti kad treba i uradićeš. Što manje čačkanja to je bolje. Samo dr. u trudnoći uzima briseve.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 17/3/2015, 15:44

uhh zvoncice super,sad bar znam da ne moram da ponavljam bris.Dr su mi rekli da to nema veze ni sa matericom ni sa janikom kada su me gledali na vag ultra zvuk,samo mi je jedna dr rekla da su to creva...ali bas toliko da bole nisam sigurna
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 17/3/2015, 15:50

micaubica83 ::uhh zvoncice super,sad bar znam da ne moram da ponavljam bris.Dr su mi rekli da to nema veze ni sa matericom ni sa janikom kada su me gledali na vag ultra zvuk,samo mi je jedna dr rekla da su to creva...ali bas toliko da bole nisam sigurna
Creva nebole već gasovi koji se stvaraju u njima, a to zna baš da boli. Kakva ti je probava? Pij dosta vode. Možda ti nešto neodgovara od hrane. Kad ti budu radili uz ipak pitaj dr.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu