KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+53
Smrdica
Zmajuška
millena
libertte
Erata
lenjivica
tulumba
ivanicasale
LaFolie
micaubica83
nina :)
jelena*mama2andjela*
neris8
veki1
Cala Domingos
Stenli
libra35
bezdan
Likoli
tuli
ragaco
bak
JocY
fight&faith
Niny
MAAKKI
tatjanica
d77
JednaSova
Petkana
PalcicaBg
lelas
zvoncica36
Vecka
Sofija Veks
Djurdjevak79
Klarica
saska1
MalaSaJuga
BiKsi :)
Ninche
Strumfeta78
dragana76ns
KoMetaK
Maksi
Vuchica
SladZana
mamadabudem
lela1984
Ancica 87
ganedina
sareni leptir
makac71
57 posters

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 13/2/2015, 08:53

kakve okice imaju ove curice, boze dragi... nemam reči ma i usta, i nosice...

Kometo, nadam se da je nervoza prosla. Kakav kreten od dr, da izvinete na izrazu!
Sta ste na kraju odlucili - serklaz ovde ili tamo?
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 13/2/2015, 09:13

Kometak strasno,nemam reci,ali nazalost takvih je po Srbiji na pretek.Ja sam ih se nagledala i naslusala za sve pare.Ako nista drugo makar ste suzili izbor pa ti nece biti tesko da odlucis kod koga ces. Very Happy

Sofija rodila si lepotice,preslatke su,ne zna se koja je lepsa! love love love
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 13/2/2015, 09:18

Sofi prelepe su, a i način na koji ih fotografišeš je divan.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 13/2/2015, 09:20

Kometa šta reći, a nezaplakati ili se nasmejati. Predlažem ti da se smeješ takvim ''pacijentima''. Koliko sam primetila u Italiji se ljudi začas ispsuju i pokoškaju. Nosi kišobran u tašni pa isti upotrebi kad ti stane na put takav mentol.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 13/2/2015, 09:22

Niny ::Zaboravih da odgovorim Zvoncici, sada ima 6500gr :)

Nini dečko je kao bombonica. Vidi se da je porastao. Ima odličnu kilažu. Kako je krenuo imaće trostruku porođajnu sa 6 meseci. Da ti je živ i zdrav.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 13/2/2015, 10:31

Niny,on je frajer nevidjen!!!!
Sofija,kakve su ovo male manekenke,za nepoverovati.......
Kometak,muskarcina,bravo...Sanjice, i ti muskarcinu...Svaka cast devojke...
Ljubimo vas sve!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 13/2/2015, 10:42

Sofija devojcice su prave lutkice:aa52:. 
Ancice kako si nam ti? Ajde pa da mam se pridruzis u ovu grup decaka. osmeh srce
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 13/2/2015, 10:50

Pa dosta zgodno, i dalje krvarimo lezimo skoro 24h to je jedino ono sto mi smeta...Nesto me leva noga zeza kao da se pokocila,ili da sam se udarila ,mozda od lezanja... Kazem ja drugarici koja nije iz Srbije juce kad smo se cule da cu imati bebu,jer je ona u mraku vec 6 godina i jos se bore,pa znam da ce se iskreno radovati...A ona ni pet ni sest,pocne da vristi i vice ItS a boy!!!! Ja sam pala od smeha ..Tako da mozda je u pravu...Meni iskreno svejedno,sta je da je,samo da je zivo i zdravo!!!! Al se raspisah!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 13/2/2015, 10:57

Ancice ma ja sam lezala tri meseca i jos uvek lezim ne mogu da se opustim, malo prosetam i to je. Sve boli od lezanja i ledja i noge sve se pokocilo. Al kad mora znamo zasto to radimo za nase bebice. Mada ja se i ne zalim sto odmaram mm kuva, cisti, pegla ja samo izadjem s njim u setnju:lol:
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 13/2/2015, 10:59

Meni svekrva kuva pa dolazimo u sukob,sve je slano,masno,jako...Meni ne odgovara nikako,pa me sa tim nerviraju....

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 13/2/2015, 13:44

Jaooj koje lepoticeee :)))


Kometo taj dr je strahota! Drzi se ovog prvog!


Bila sam danas na uz u okviru triple testa, da l neko ume da protumaci? Zbunila me je jako... 
uz/kl 16,1, uz/ng 16,3, BPD 35, HC 126, AC 106, FL 21, PTM PLODA 160gr
morfologija ploda vap uredna za moguce vidjeno
Smestaj ploda prednjaci glavica, zadak nozice.

Meni ovo zvuci normalno ali dr mi rece obavezno u genetsko savetovaliste sa rezultatima, da pogleda geneticar... bas me zabrinula...

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 13/2/2015, 13:52

Ancice drzi se! :*
Meni mama kuva kako prohtem, mogu da ti pozajmim mamu :* svi mogu kako hoce, ali za mene mora da ugodi, ostali neka dosole i zamaste :)
Super za drugaricu, bas me nasmejao post! :)

Sanjice drzi se! :)

Ja sam sve vise iscrpljena i bas mi je krivo zbog toga, ne mogu normalno ni sina da prosetam, malo malo pa cucnem, negde sednem... smori se dete. Htela ne htela u krevetu sam vecim delom dana, to me jako smara. Pre neki dan sam sila decje helankice, sasila sam sest pari i crkla od umora. Inace sasijem po 20 u kontinuitetu kad radim. Bas sam van svakr kondicije. Sad

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 13/2/2015, 16:09

Zenice evo mi dosli, bili malo da setamo, tata radi pa smo iskoristili priliku da odemo i kupimo tati nesto za sutra. Cekala me drugarica kako ne bih bila sama.  Onda smo sele da popijemo kaficu a bebac se samo sutirao izgleda da mu se svidja kafic, a i moram da ga naviknem da izlaske. Very Happy. I tako prosetasmo do prodavnice sa bebi opremom pa sam motala da kupim nesto i za bebca nisam odolela. I ako smo se vozili taksijem i nesto malo setali primetila sam da se brzo umaram. Evo sad ce mo ostatak dana da lezimo i spavkamo.  Sve po malo. 
Pozdrav:12a:
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ganedina 13/2/2015, 16:21

Sanjice super za lepo proveden dan .

Anice , drzimo fige nas dvoje za tebe I tvog heroja .

Sofija , cerke su ti savesene , usrale ih koke , prave male manekenke , ne zna se koja je lepsa . A I ti si vrh kako ih samo montiras I hvatas za slikanje u pravom momentu . Ma ja obozavam devojcice , eto moram to I ove priznati . Ako Bog da da bude sve OK, I ja cu dati 1 clana za fudbalski ili kosarkaski tim kutka tj., I ja cu po svemu sudeci roditi sina .

Nego , jos nesto moram da Vam kazem / nije sto su nasa, ali deca koju mi sa kutka radjamo su prelepa , nigde nisam videla takve lepote .

Vecka , I ja se tako brzo umaram da sam bas iznenadjena I ne mogu da verujem da mi se to desava , znajuci sebe kojiko sam bila jaka , izdrzljiva, zilava . Od toga sada nema ni 30% .
Inace, ovih dana me ubise prolivi , neprestalno podrigivanje I to sto nista ne mogu da jedem, cak ni voce .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 13/2/2015, 16:23

...hihihi....koliko dechakaaaa,bash lepooooo....svaka chast mamice! osmeh srce
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Smrdica 13/2/2015, 21:10

Veliki pozz svim trudnicama naseg kutka uzivajte u trudnickim danima sto vise Wink
Niny Kosta je kao med..
Sofija tvoje devojcice su predivne i nama dolazi vas fotograf..
Smrdica
Smrdica

Broj poruka : 293
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 13/2/2015, 21:49

Zmajuška ::Vecka, nemam pojma, prosto ponekad kad vidim trudnicu, a Sanjicu znam, pomislim da je dečak ili devojčica.
A za tebe ovako virtuelno, devojčica. Wink


Hehe :) hvala hvala :)
Meni stvarno nije bitno, ali zabavno mi je to predpostavljanje :) pa tako se jedan dan uzivim u ulogu mame buduceg jos jednog decaka, a vec sledeci u ulogu mame drvojcice kojoj bih sila haljinice, suknjice... i iskreno ne zna se sta je lepse :) jeste mi generalno nebitno, ali sam radoznala :)

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 14/2/2015, 00:51

Sofija, kakve smizle!!! Profesionalni modeli kod profi fotografa!!! srca srca srca srca srca srca
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 14/2/2015, 00:55

Hvala Kometice osmeh srce

Daa, dobile smo poziv na fotkanje, pa ga sa zadovoljstvom prihvatile Very Happy Very Happy

Ljub ljub za stomacic tvoj!! ljubav ljubav
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 14/2/2015, 12:34

Drage drugarice, kada ste pocele da kupujete stvarcice za svoju bebu? Ja sam neki dan kupila prvu stvar namenjenu bebi - PEGLU! lol!

https://kutak.forumotion.com/t1374p585-bebi-oprema-za-pocetak
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 14/2/2015, 12:49

Vucice evo mi smo dobili od tate bluzicu. 
Da vas pitam nesto meni se sekret povecao imam osecaj da sam stalno mokra, cesto menjam ves. Vise je providan, belicas ne znam dal da zovem dr. Da li je kod vas tako, citam po netu i jos vise se uplasih?
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 14/2/2015, 13:13

Vule, usitnilo za kupovinu! Wink osmeh srce osmeh srce Uh kako je to diiivno! ja sam na pola tvog tikera, pa imam jos vremena da msilim... i da kupujem, ali, ti vec mozes da planiras polako i da se spremas. osmeh srce A pegla je najpotrebnija sigurno! Najvise ces je koristiti! Wink lol!

Sanja, ja sam shvatila da je taj sekret belicast i providan normalan, ali ajde da cujem oi ove starije trudnice. I meni je tako bio mokar ves talno prosli put i sve se vise povecavalo sa rastom trudnoce. Mada, posle svega, ja mozda nisam merodavna da kazem da je normalno... vise ni sama ne znam sta je normalno a sta nije Rolling Eyes
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 14/2/2015, 14:17

Vucce, usitnilo se!

Ja sam uglavnom u 7-om mesecu vecinu stvari pokupovala :) :)
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 14/2/2015, 16:41

Sofija Veks ::Vucce, usitnilo se!

Ja sam uglavnom u 7-om mesecu vecinu stvari pokupovala :) :)

taman kao ja sad sto sam... Laughing
ja ni ne planiram da kupujem puno. One krupnije stvari cemo dobiti, a to planiram da uzmem u martu. Onda cu znati sta imam, a sta ne.
I krpica dosta cemo dobiti od naseg kumica, to je jedan prashki slatkis, koji sad ima 9 meseci. Very Happy

Ono sto je nama najvaznije je da napravimo razmestaj u sobi, odakle treba da izbacimo tv policu i tu da se napravi neka komodica za presvlacenje. Naravno, to je problem, jer je tu sad citav muzicki stub, kucni bioskop, diskovi, modem, risiver... i treba mm naterati da se svega toga reshi Rolling Eyes On sve govori, ima vremena, ima vremena...


Sanja, i meni se cesto desava da su mi gace mokre. A nocu budem mokra cela, koliko se oznojim
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 14/2/2015, 18:19

markosanja.radosavljevic ::Vucice evo mi smo dobili od tate bluzicu. 
Da vas pitam nesto meni se sekret povecao imam osecaj da sam stalno mokra, cesto menjam ves. Vise je providan, belicas ne znam dal da zovem dr. Da li je kod vas tako, citam po netu i jos vise se uplasih?
Normalno je da si mokra. Ja sam bila stalno kao da sam se upiškila. Nosila sam uloške dnevne kad sam izlazila. Čak sam pomišljala da mi curi plodova voda. Onda sam saznala da za proveru da li curi plodova voda ima da se kupe neki ulošci. Nikad ih nisam kupila. Grlić mi je bio zatvoren i plodove vode uvek normalno na uz.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu