KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+53
Smrdica
Zmajuška
millena
libertte
Erata
lenjivica
tulumba
ivanicasale
LaFolie
micaubica83
nina :)
jelena*mama2andjela*
neris8
veki1
Cala Domingos
Stenli
libra35
bezdan
Likoli
tuli
ragaco
bak
JocY
fight&faith
Niny
MAAKKI
tatjanica
d77
JednaSova
Petkana
PalcicaBg
lelas
zvoncica36
Vecka
Sofija Veks
Djurdjevak79
Klarica
saska1
MalaSaJuga
BiKsi :)
Ninche
Strumfeta78
dragana76ns
KoMetaK
Maksi
Vuchica
SladZana
mamadabudem
lela1984
Ancica 87
ganedina
sareni leptir
makac71
57 posters

Strana 33 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 11/3/2015, 15:42

Kometak,ti trnci u mišićima i potreba da se ritneš Very Happy se rešava magnezijumom,mada verujem da ga već piješ.Ručkaj banane,Donat vodu ili Mivelu....
A za ovo drugo pametno pitanje-nisu bre glupa uopšte-nemam iskustva.Imala sam probadanja što neko pomenu...

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragana76ns 11/3/2015, 16:37

Meta, ja nisam imala te simptome koje pominjes....ili sam ih zaboravila, znali su povremeno da mi misici zaigraju(u listovima)...a taj drugi simptom je verovatno sto znas da imas serklaz,odmaras i analiziras sebe tj svoje telo...verujem da je sve u najboljem redu. Ljubimo vas mi
Vucko, bas mislim na tebe....
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 11/3/2015, 17:02

Hvala do neba sto mislite na nas. Noćas smo opet bili u porodiistu, jer sam bila baš muški otvorena, ali hvala bogu nema bolova, i vratise me na odeljenje.
Izgleda se Vucku ne žuri ali moj grlic zeza...
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 11/3/2015, 17:36

...ljubimo teeee i neka mali vuchko josh koju nedelju ostane kod mameee...odmaraj!!! osmeh srce
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 11/3/2015, 18:53

Vuchice,draga,dobro je da je pricekao...Kometice,ja imam samo povremeno bolove u vagini... Inace danas me poceo boleti stomak,za rucak sam jela pasulj,mislim da mi uopste ne odgovara,uzasno me boli stomak od kako sam ga pojela...Inace na izvestaju pise NT da je 1mm,a u nekoj knjizici sto mi je dala pise kao da se NN obelezava mera vrata,zato pomislih da nije izmerila....

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 11/3/2015, 20:22

Imam uput za trombofilije i dobila sam informaciju da ako nemaju reagense i prodje mesec dana od davanja uputa,mogu da uradim privatno i refundirace mi novac.Da li zna neko nesto o tome??? Bas mi je potrebna ta informacija jer sam mislila ujutru da izvadim privatno trombofilije a nisam znala za to
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 11/3/2015, 20:30

Izvinjavam se,to vazi samo za stecene a ne urodjene.Pozdrav svim curama smajli angel
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 11/3/2015, 20:47

Vule, samo neka se njemu ne zuri i neka sedi unutra. Iako si otvorena, mozes da izguras neki dan, bar ja tako shvatih citajuci po netu mesecima svasta. Sve dok ne krene plodova voda, pa cak i onda bebac moze cini mi se 1-2 dana da sedi unutra bez pl. vode i da tek posle krenu kontrakcije.

Gagac, ma nije mi to od serklaza, omasila sam u pisanju, izgubila negde br. 2. To mi se pojavilo od pregleda, radjenog nedelju dana pre serklaza i posle su me gledali rucno, piplai grlic, bas mi je bilo bolno i nastavio se taj osecaj. Nije celog dana, ali pola dana ili veci deo dana imam tak problem.

Ragaco, pijem donat 1 casu ujutru, zbog probave i Mg, a pijem od pre 3-4 dana i Magnezijum samo, jer ga nemam u suplementima koje koristim, zato sam se i zbunila zbog tog osecaja, jer pijem Mg. Ne znam u kojoj ste dozi uzimali Mg, jovaj moj ima 2,25 g, i plus casa donata, racunam da je dovoljno.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 11/3/2015, 22:40

Kometak, to se zove nemirne noge i normalno je u trudnoci. Ja zbog toga nisam mogla ni carape da nosim, a kad mi se spavalo, nisam mogla da se smirim dok ne legnem, jer nisu mogle da miruju...cak sam i pisala u 9.mesecu sam drzala noge u lavoru stalno...ne znam koliko ce ti za to pomoci magnezijum...on je dobar za grceve i probavu...nozice ce se smiriti kad se porodis :-)
Pila sam Mg direkt 300 mg i mnogo je ukusan

Vucko, drzi se!
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 11/3/2015, 22:42

Ja sam imala grceve, a meni su trnele noge, al u gornjem delu. Secam se jednom da nisam mogla da koraknem, bas sam se bila prepala. Isto sam imala ta probadanja tamo dole, kao neko da rokne noz, pa izvadi, al samo naglo. Ne secam se da mi je bio takav bol kao da je tamo dole stalno nesto. Imala sam bol u pubicnoj kosti, ne znam da ti nije to Kometice?

Vucko, samo jos koji dan, zauvar svaki!

Ancice, nuhalni nabor bebi je odlican!

Endzi, zaboravih sinoc, ali evo sada Maji da pozelim srecan rodjendan i da je stalno prati sreca u zivotu, na svakom koraku! Porasla cica, bas je slatkis!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 11/3/2015, 22:53

Danas nam se porodila Keti, Nerina mama, i dobila cerku Drinu! Sve cestitke na jos jednoj curi, a Neri cestitke za seku! bb bb bb bb bb bb bb bb bb
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 11/3/2015, 23:01

KoMetaK ::Vule, ne prestajem da mislim na tebe, na vas!!!! molitva molitva molitva molitva molitva molitva

Da vas pitam 2 gluposti.
Da li imate ponekad nervozu u misicima? Ja sam od sinoc skroz nesto nervozna, kao da mi trnci prolaze kroz misice i sve mi se cini da ako bih izlupala vrecu, lakse bi mi bilo. NIsam mogla ni da spavam kako valja zbog toga, spavala samo 4h nocas. Rolling Eyes

I drugo, da li imate, ili ste imale bolove, tj. osecaj kao da imate neki cvrst predmet u vagini? Mozda malo nesrecno sroceno pitanje, ali ne znam kako da drugacije objasnim. Rolling Eyes Ja imam taj osecaj vec  vise od nedelje, od kad sam bila u bolnici da mi urade analize pre serklaza i od kad me je gledao direktor rucno i neka mlada dr sondom, koju je tako stavila naglo da sam sve zvezde videla. Rolling Eyes


Grc u misicima da, proveri puls obavezno jer hoce od visokog pulsa. Ja sam pila Nifelat.
Drgo pitanje : ne, ali jasni osetim da me boli grlic kad stavljam utrogestan.

Milena koja si nedelja?

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 11/3/2015, 23:07

Drino dobrodosla! Keti cestitaaam :***

Vucucw drzi se, super super svaki dan je vazan!
Kometo sad skontah da mislis na prave geceve. Ja sam imala u listovima pref kraj teudnoce, a ova napetost i ti neki slabi gecevi su mi od pulsa.

Sanja, ja ponekad osetim kao da beba hoce dole da mi izadje, ispravim noge, jastuk pod guzu i lezim tako, malo se smiri. Mozda meni i nije nisko vec od grlica koji sve zivo registruje. :)

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 12/3/2015, 09:12

Čestitke mami,neka je Drina živa 100 godina! Prelepo ime!

Kometice,verovatno se to iziritiralo od pregleda i UZ,a nabuja sluzokoža tamo dole,a i svuda ostalo u trudnoći zbog veće prokrvljenosti(otuda i zapušen nos u trudnoći),pa verovatno daje čudan osećaj.
U svakom slučaju ti se primiri,ako baš budeš zabrinuta,kod doktora,pa pitaj.
Mg direkt 300mg sam i ja koristila,inače Mg smanjuje grčeve u mišićima,trebalo bi da pomogne.Probaj malo masažu blagu pred spavanje,možda pomogne.

Vule,mislim na tebe i bebca i navijam da bude najbolje kako može u ovim okolnostima!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od millena 12/3/2015, 10:03

Vecka,sada sam 22+3.
Pratim sva desavanja i uglavnom imam sve te boljke kao i ostale,to sa niskim nosenjem,probadanjem.Imam tu pogodnost da ne moram da radim od 1-og dana trudnoce,a i kod kuce nemam nista posebno,jedino kad idem u kupovinu pa moram sedeti dok vozim,a bebac odmah pocne da se vrti.Samo da sto duze izdrzimo.
Vuchica se nije porodila?
millena
millena

Broj poruka : 209
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 12/3/2015, 10:08

...bravo za malu drinu,nek je zhiva i zdrava sto godina ff ...divno ime,tako se zove i cherka roberta de nira!
....vuchko mislim na tebe jakooo jako! b
....kometice,ja uzimam shumechi magnezijum & kalcijum i idem jednom nedeljno na prenatal masazhu,tako da vishe nemam grcheve u nogama... f
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bobaue 12/3/2015, 10:29

micaubica83 ::Izvinjavam se,to vazi samo za stecene a ne urodjene.Pozdrav svim curama smajli angel
Mico da bi refundirala potrebno ti je da u socijalno predas:fotokopiju uputa,potvrdu iz ustanove za koju je dat uput da nisu u mogucnosti da ti urade u roku od mesec dana ,a iz privatne laboratorije fiskalni racun zajedno sa gotovinskim racunom .

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 46
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lelas 12/3/2015, 10:38

Vuchice,mislimo i navijamo za vas!sve ce biti ok!
Cestitamo Keti,neka je Drina ziva i zdrava jos sto godina!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 12/3/2015, 12:14

Drina dobro dosla, ziva i zdrava i vesela bila. osmeh srce
Vucice kako si osmeh srce
Trudnice a da li neka od vas nosi pojas za trudnice. ja i kad idem da setam ledja bole sve me vuce stomacic. mm se zeza da prvo ide stomacic pa ja.
Pozdrav za sve.
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 12/3/2015, 12:42

Joj zene meni se oduzela leva noga,ne znam zasto v Juce sam primila u levi kuk inekciju ali ne verujem da je od toga.Dok sam imala menstruaciju imala sam jake bolove u nogama kao jaka upala misica (u butinama ),nikada me nije boleo stomak.E sad me boli isto tako ali samo leva noga.Glupo mi je stalno da idem kod dr.Da li je neko imao slicno iskustvo?
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 12/3/2015, 14:34

Micoubico, ipak se javi lekaru, ili makar nazovi telefonom.

Juce nam se porodilai Crvic, dobila devojcicu, nije se odavno javljala, nisam ni znala da je trudna, Vucica mi javila! Crvic, sve cestitke za tvoju curicu, nek vam je zdrava i srecna stotinu godina!

Vucko je jos 2 u 1! Samo tako nek ostane! molitva
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bak 12/3/2015, 14:54

Vule i Vucko mali drzite se 2 in 1 sto duze!

Cathy i Crvic cestitam osmeh srce

Trudnjace osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragana76ns 12/3/2015, 15:28

Cestitam srecnim mamicama na rodjenju cerkica...budite zdrave, srecne i vesele 100godina
Divne vesti Vule...samo tako nastavite ljubav
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lelas 12/3/2015, 16:02

Crvic,sve cestitke na rodjenju cerkice!neka je ziva i zdrava jos sto godina!vuchice,drzi te se!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 12/3/2015, 17:19

Crvić da ti je ćerka živa i zdrava 100god. Čestitam!

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 33 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu