KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+53
Smrdica
Zmajuška
millena
libertte
Erata
lenjivica
tulumba
ivanicasale
LaFolie
micaubica83
nina :)
jelena*mama2andjela*
neris8
veki1
Cala Domingos
Stenli
libra35
bezdan
Likoli
tuli
ragaco
bak
JocY
fight&faith
Niny
MAAKKI
tatjanica
d77
JednaSova
Petkana
PalcicaBg
lelas
zvoncica36
Vecka
Sofija Veks
Djurdjevak79
Klarica
saska1
MalaSaJuga
BiKsi :)
Ninche
Strumfeta78
dragana76ns
KoMetaK
Maksi
Vuchica
SladZana
mamadabudem
lela1984
Ancica 87
ganedina
sareni leptir
makac71
57 posters

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 10/3/2015, 18:31

....i ja se pitam kako nam je vuchko? srca
......za nuhalni nabor je sigurno previdela da upise na izvestaju koji si ti dobila ali znam da to ide uz krv u labaratoriju u okviru  dabl testa,tako da ne brigaj,njima je ona sigurno poslala!!!..... ljubim sve moje slatke trudnice!!! osmeh srce
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 10/3/2015, 19:33

Samo na kratko da se javnem..

Mi smo u fazi čekanja porodjaja, jer sam se još Otvorila. Može da bude noćas, sutra, ja se nadam i posle prekosutra
Držite fige ljubim vas sve redom!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 10/3/2015, 19:42

Vuchice draga,sta da ti kazem,ako moze neka se strpi jos malo Vuchko!!!!!
Srecno ti bilo,i mislimo na tebe,drzimo fige...Neka bude sve dobro...Ljubim te!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 10/3/2015, 20:26

Vule mislimo i navijamo za tebe i Vucka, da malo odlo zi dolazak, a ako ipak odluci da onda bude sve ok. Javljaj nam se ljubim te.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 10/3/2015, 20:30

Vucice drzi se, zelim ti da sto duze ostane Vucko kod mame. :*

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od jelena*mama2andjela* 10/3/2015, 20:49

vucice srecno poljubci poljubci poljubci

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 10/3/2015, 21:13

Vucko, drzim da se jos strpi, bar jos koji dan!

Cure, drago mi je da imate lepe izvestaje sa ultrazvukova!

Micoubico, cestitke za blizance, negde sam propustila tu info, secam se samo poz bete!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 10/3/2015, 21:33

Endzi srecan ti cerkici rodjendan,preslatka je!

Vucko drzim palceve,stisni se ako mozes jos malo da odlozis,ako ne navijam da sve prodje kako treba.

Ganedina srecan rodjendan i tebi,najlepsi poklon tek stize!

Ljubim vas sve!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 10/3/2015, 21:36

Ancice bravo za tvoju bebicu. osmeh srce
Vucko navijamo da beba saceka jos koji dan ali ako toliko decko zuri neka bude sve u redu. osmeh srce
Pozdrav za sve.
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 10/3/2015, 23:37

Vule, duso, drzim fige jako za sve, najpre da se Vucko strpi jos koji dan... svaki dan znaci, mada, ako si primala terapiju, verujem da ce biti sve u redu iako pozuri. Drzim fige jaaako, najjace da sve prodje u najboljem redu i sto kasnije!!! molitva molitva molitva molitva molitva molitva


Ancice, vi ste otisli bas prvog dana kad moze da se radi expertski UZ za dabl, tj. sa 11+1, zato nije ni mogla da vidi lepo pol. A nuhalni nabor se obelezava sa NT, ne znam da li je to napisala. Prosto mi je neverovatno da nije, jer lab koji ti radi dabl treba da ima tu meru.

KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 10/3/2015, 23:41

Vulence,navijamo da sve bude ok i da se mali Vučko što bolje snađe!!!!

Endži,ljubi slavljenicu,neka je srećna i zdrava divotica jedna malena osmeh srce

Pozz za sve trudnice,bravo za lepe izveštaje!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 11/3/2015, 00:42

Vucice,

Drzim fige da sve prodje super, da mali Vucko bude jos malo duze kod mamice svoje, ili ako je vec spreman za upoznavanje da sve bude u najboljem redu!

ljubav ljubav ljubav
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 11/3/2015, 07:05

Vucice nadam se da ste dobro :*

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 11/3/2015, 07:49

Vule javi nam se osmeh srce
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragana76ns 11/3/2015, 08:15

Vule...uz tebe smo,nadam se da ste jos uvek 2u1, navijam da se decak strpi...ali ocigledno je nestrpljiv da upozna roditelje i da ga majka uzme u zagrljaj. Srecno Vule
Devojke, bas se radujem lepim izvestajima....znam koliko sam ja uvek bila usfrkisana pred uz a posle...neopisiva sreca :)))
Majo....srecan rodjendan, da si uvek zdrava, srecna i voljena. Endzi...srecan i tebi princezin rodjendan, mnogo je medena love
Ksenija mi je jako slatka, daj Sladzo neku sliku da je vidimo
Genedina, i tebi cestitam rodjendan...svaka cast zeno
Veliki pozdrav za sve koje svrate ovde...odoh da spremam dorucak deci
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenjivica 11/3/2015, 11:27

Vuchko, drzim fige da sve prodje brzo i lagano a bebac ce biti ok, sigurno! ( ' oce da bude riba (horoskopski), pa to ti je! srca
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bak 11/3/2015, 11:32

Vucko mislim na vas, jos malo pa upoznavanje, momak je bas nestrpljiv. Bice sve ok, on je veliki, primila si za sazrevanje pluca, na sigurnom ste! Drzim fige!

Trudnjace osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od JocY 11/3/2015, 11:49

Vučko draga držim fige da sve bude kako treba... cvet
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mamadabudem 11/3/2015, 12:04

Vule, i ja držim fige cvet sunny sunny sunny sunny sunny angel
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od millena 11/3/2015, 14:13

Ima li sta novo kd Vuchice?Vecka,Kometak,Sanja,Anchica vidim da je sve u redu kao i kod ostalih mamica.Moj bebac je toliko nisko da kad sednem,tesno mu,odmah pocne da se vrpolji i opominje da menjam polozaj.Bas zbog tako niskog polozaja vec dugo ne mogu nositi pantalone i posto je malo lepse vreme,jucer sam prvi put obukla helanke,a tata nas je dotukao "komplimentom" o vidi bataka-nisam znalaq da li da se smejem ili da placem Sad
millena
millena

Broj poruka : 209
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od libra35 11/3/2015, 14:16

Vucko srecno love
libra35
libra35

Broj poruka : 385
Datum upisa : 12.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 11/3/2015, 14:24

Vule, ne prestajem da mislim na tebe, na vas!!!! molitva molitva molitva molitva molitva molitva

Da vas pitam 2 gluposti.
Da li imate ponekad nervozu u misicima? Ja sam od sinoc skroz nesto nervozna, kao da mi trnci prolaze kroz misice i sve mi se cini da ako bih izlupala vrecu, lakse bi mi bilo. NIsam mogla ni da spavam kako valja zbog toga, spavala samo 4h nocas. Rolling Eyes

I drugo, da li imate, ili ste imale bolove, tj. osecaj kao da imate neki cvrst predmet u vagini? Mozda malo nesrecno sroceno pitanje, ali ne znam kako da drugacije objasnim. Rolling Eyes Ja imam taj osecaj vec vise od nedelje, od kad sam bila u bolnici da mi urade analize pre serklaza i od kad me je gledao direktor rucno i neka mlada dr sondom, koju je tako stavila naglo da sam sve zvezde videla. Rolling Eyes
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od libra35 11/3/2015, 14:35

Moja seka je sad trudna 7 mesec i sve je super...osim sto malo nisko nosi i radila je..stajanje je u pitanju jer je frizerka...i pre neki dan imala je osecaj kao da tu dole nesto ima...kao neki tampon i napipala kao jaje...odmah je otisla u urgentni i dr rekla da joj se spustio plod i naredila mirovanje a kao grlic za sada ok...malkice vrlo meksi...
libra35
libra35

Broj poruka : 385
Datum upisa : 12.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 11/3/2015, 15:09

Kometak moj decko je jako nisko tako da stalno osecam da je negde dole i jako nisko osecam pokrete kao da sve lupka besiku. imam taj osecaj kao da je dole. meni je i stomak tako nisko bas i nekao siljat. i dr je rekla da je bebac nisko ali da je sve ok. ponekad kao da mi sedne na nesto pa ziga,boli nisko onda se ja okrenem na stranu i osetim kako se pomera.
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 11/3/2015, 15:12

A takodje sam pisala i o bolovima tj probadanja dole u vagini sto je ja mislim i zvoncica napisala da je imala i da je ok. mada je i dr rekla da je to ok. eto ako ti nesto pomaze osmeh srce
Vucice mislim na tebe i bebicu osmeh srce
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu