KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+53
Smrdica
Zmajuška
millena
libertte
Erata
lenjivica
tulumba
ivanicasale
LaFolie
micaubica83
nina :)
jelena*mama2andjela*
neris8
veki1
Cala Domingos
Stenli
libra35
bezdan
Likoli
tuli
ragaco
bak
JocY
fight&faith
Niny
MAAKKI
tatjanica
d77
JednaSova
Petkana
PalcicaBg
lelas
zvoncica36
Vecka
Sofija Veks
Djurdjevak79
Klarica
saska1
MalaSaJuga
BiKsi :)
Ninche
Strumfeta78
dragana76ns
KoMetaK
Maksi
Vuchica
SladZana
mamadabudem
lela1984
Ancica 87
ganedina
sareni leptir
makac71
57 posters

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lelas 8/3/2015, 13:27

Evo nas!!!! poljubci poljubci poljubci prizvali ste nas!
Saljemo vam drugarice moje milion poljubaca i zagrljaja!
Dobro smo i pocinjemo da se budimo iz zimskog sna!
Vecka,dobro je da se kontrakcije smanjuju ,samo miruj i sve ce biti ok!sredice tokolize sve to,jesu neprijatne ali kad se mora!nadam se da si danas mirna i da stomak vise ne boli!
Vuchice i bebac izdrzite jos malo 2 u 1,pa ce upoznavanje i mazuljanje!dobro je da ste isprimali kortikosteroide i tokolize i lepo zbrinuti od strane dr!
KoMetaK,odlicno da je uradjen serklaz i da je sve proslo skolski!slusaj muza i odmaraj!
ostale drugarice trudnice,da vas ne imenujem,neka sve bude skolski do kraja i ako je bilo problema neka sve brzo prodje!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lelas 8/3/2015, 13:52

e sad malo o nama!stvarno smo se dobro ispavali!ali kad mora i nije problem!
Sada smo 18 nedelja i pocinje stomak da se nazire! Very Happy
nadamo se da su svi problemcici iza nas.imali smo dva oskudnija krvarenja u 9 nedelji(nisam sigurna da li sam pisala tad),koprivnjacu po celom telu sa otocima u 11 nedelji ,glavobolje nekih mesec dana i suv kasalj.
bili smo dobri i slusali doktore...sve se povuklo.
u 11 nedelji ,zbog koprivnjace i otoka izbaceni svi lekovi za odrzavanje,jer se nije znalo da li je od jednog leka ili od svih...a krenulo je na mestu primanja progesterona...nego vazno da je dermatolog dao pravu terapiju.imunolog nije znao sta sa nama,nego nas uputio na ispitivanja,a sad ne zna sta ce sa rezultatima analiza!
u minusu smo ,jos uvek,6 kilograma a isli smo do 8!krvna slika ok ,kao i Fe.
i dalje smo na mirovanju,em nemamo terapiju ,em su na uz vidjenje blage kontrakcije.na prednjem zidu.ja ih nisam osetila i nije mi ni jasno kakve su  te bas rane konrakcije...uveden je Mg od 300 mg ,pored lezanja.
e sad najvaznije je da je bebac dobro,pu,pu,pu! Very Happy
ne znamo da li smo bata ili seka,vazno da su dr zadovoljni kad nam rade uz!mi jos vise...
vreme provodimo kulirajuci,citajuci i spavajuci.
idemo samo na preglede i vadjenje krvi,sve ostalo nam tata zavrsava.dom zdravlja,komisije,specijalisti,podizanje rezultata!mnogo mu se obradujemo,kad dodje kuci s posla,rucamo i onda se uspavamo,a on ima posla,cisti ,pere ide u nabavke!red je da ga nahvalimo!
par puta je mama osetila kao da je nesto gricne,mislila je da je to bebac,pa je uplasise kad rekose kontrakcije!nada se da sam se ja to javio!
i da zaboravni smo ,bas propisno...ostalo sve ide u rok sluzbe,blago pojacan sekret,bakterije u urinu,zamaranje i ponekad nervoza.trudimo se da budemo pozitivni.
tako drage moje,budite mi dobro i debelo!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 9/3/2015, 09:19

Vule, vidi da ti dostave kivi, pecene jabuke ili kruske, suve sljive... pa probaj sa njima da se resis opstipacije. Ako ne, kao sto neko rece, potrazi da ti daju supozitorije, bolje i njih nego da napravis problem. Kako sam ja sad shvaitla u bolnici, ako ne ides u wc 3 dana, moze da bude problem, mene su svakodnevno, 2 puta dnevno pitali da li sam imala stolicu i kad sam i treceg dana rekla da nisam, vec su planirali da mi daju supozitorije da se ispraznim. Kako sam shvatila, opstipacija moze da izazove kontrakcije, kao i neki lekici koji se uzimaju oralno, dok, supozitorije deluju direktno i ne izazivaju kontrakcije. Vidi i sa dr sta ce ti savetovati. Drzim fige da izgurate bar jos 5 nedelja 2 u 1! molitva ljubav
I, da, ozdavi tu kutanjsku trudnicu i pozeli joj sto laksi porodjaj! Very Happy

Vecna, jesi li bila kod dr? Sta kaze? Ne igraj se, molim te. JA sam postala paranoicna, iako sam u prosloj trudnoci bila totalna opustencija, ali sad nisam i ne bih nista prepustala slucaju. POgotovu sto ja ne umem da prepoznam kontrakcije. Inace, meni ovde dali buscopan 2x1 da pijem 10 dana, ako se eventulano pojave kontrakcije da ih smiri. Ne znam da li ga daju i u Srbiji, ali ovde ga daju dosta, davali su mi gai u infuziji 24h dok sam bila u bolnici. Kako shvatih, kontrakcije mogu da izazovu otvaranje grlica, pa je bolje spreciti nego leciti. Ako treba, neka ti urade i serklaz preventivno, dok nije kasno.

Lelas, nisi pisala o krvarenju, bar se ja ne secam da si ga pominjala, nije te bilo dugo, vise od mesec dana. Citajuci poruku, shvatih i zasto te nije bilo. Bas mi je zao sto si sve to prosla, ali sad miruj, druge nema. KOja si ti nedelja sad? 18 ili 19? Znam da si oko 2 nedelje pre mene (ako nesto nisam pogresno shvatila).

Ganedina, kako si ti? Nije privatna klinika gde sam bila, drzavna je, ali su napravili novu i kupili sve nove i savremene uredjaje. Ovde nema privatnih klinika u mom okruzenju (bar da ja znam) a i da ih ima, kostale bi nas vise nego sve VTO zajedno do sada! Wink lol! Na otpusnoj listi mi na kraju pise i koliko sam kostala socijalno ovde za serklaz i lezanje od 4 dana i to je nesto malo manje od 1000€, pa bi me privatno kostalo bar 3 puta vise! Wink lol!

Ancice, kako si ti? Stalo krvarenje?

Sanja, kako si ti? Ja sam prosli put koristila Sajicev melem za trudnice, dosta je mastan, a i sada koristim njega. POcinje da raste stomak, pa se i koza razvlaci.

Sofija, radila sam u Italiji, nisam dolazila za NS, da se ne bih klackala. Radila ga ovde, u Veneciji.

Millena, kako napredujes ti? Gde si to radila laparo sa svim tim uslovima? U Srbiji ili negde van? Very Happy

Mislim na sve vas trudnice, i drzim fige da vam trudnoce budu lagane i bez stresa! d c

KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 9/3/2015, 12:06

Kometak hvala na pitanju,evo guramo nekako. ali opet imam problem sa sekretom tako da veceras idem kod dr.
Pozdrav za sve osmeh srce
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 9/3/2015, 13:26

Lela bas mi je drago da si se javila! :* Za kontrakvije ne brini, samo lezi,mogu i da prodju. Ti si bas poslusan pacijent, svaka cast :*
Kometice sve si u pravu :) Ja sam bas puna straha of svefa,juce ceo dan sam bila na ivici da idemo u bolnicu, u tom slucaju bi me primili na odeljenje i tad pregleldali. Jutros sam otisla, moja dr danas nije bila tu, ali bila sam kof dr kod kojg sam bila na odeljenju, na uz je sve dobro,razvoj,srce, sve je ok. Kontrakcije imam blage, utrogestan 3x200, naravno mirovanje i ako se ponovo pojacaju bolovi opet na tokolizu.
Bila sam i kod pulmologa. Spiromettija mi je sad mnogo bolja, sano sto od sad pa uvek koristim taj lek pumpicu, symbicort ujutru i uvece,kaze dr,ona me bukvalno stiti od bolesti I. Berodual po potrebi. A pref porodjaj ponovo da dodjem, da uradim ponovo spirpmetriju i da mi napise izvestaj za porodjaj, posto ce mprati da bude carski izvestaj za internistu. 
A da, za puls, kaze dr da pijem dosta tecnosti, bar 2l vode, ako traje duze vreme bas ubrzan da idem po lek za to, a ppsto mi je danas izmedju 90 i 100, nista nisam dobila.
Sad se ixlezavam, sad cu da gledam seriju Razz

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 9/3/2015, 18:07

...evo i nas drugari,bili smo kod doke...bebica je lepo napredovala,sad smo 480 grama...vecha je opet za nedelju dana...sledechi pregled nam je 19. kod prof. novakov...ljubi vas sve vasha tatjanica debelica i mislim na vas! :*
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 9/3/2015, 19:21

Tatjanice bravo za tvoju devojcicu. osmeh srce
Evo i mi smo bili kod dr. vec dva dana trpim jaku iritaciju i crvenilo ispirala sam se kamilicom al nista. nije mi bilo jasno jer pre par dana sam prestala da koristim makmiror a i dok sam ih stavljala svrbelo je i peckalo. Dr kaze da je to crvenilo reakcija i kaze da je od joda jer ja tako odreagujem i na vag povidon jod a u macmiror isto ima joda. eto sta je bilo. inace grlic dobar,zatvoren.
Pozdrav za sve osmeh srce
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 9/3/2015, 21:44

Evo i ja da se javim :).Stigao je rezultat dabl testa ,dr kaze da je super...hvala dragom Bogu.Gledala me i na uz i kaze da veca beba tuce manju,opet :).To se desava vec treci put,bas mi je zao ove druge bebice.Puno vas ljubim drage zene srcasti poljupci
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 9/3/2015, 22:21

Tatjanice bravo za bebca, rastemo, rastemo osmeh srce
Vecka, grlim jako poslusni pacijentu, bice sve ok zagrljaj
Mico, bravo za test! A vidim ja da ce to biti zvrkovi jedni i kad porastu Very Happy Very Happy Very Happy
Sanjice, zelim da prodje sto prije ta iritacija.
Osale trudnjacice ljubac usne
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 9/3/2015, 23:26

Sanja, dobro je da si otkrila zbog cega imas problem. Sad ces da pripazis sta koristis. Super je i grlic, samo laganica na dalje. Very Happy

Vecka, sta ces, sto se mora nije tesko, nalivaj se vodom.

Tatjanice, super napredujete! Bravo!

Mico, bravo za dobar dabl test! mogu misliti kakva ce to "borba" da bude kad se rode! Very Happy Very Happy
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 9/3/2015, 23:47

Blankic vucem za nos :****
Sanja, macmiror bas ume da iziritira, bitno da znas da je od njega i da je grlic u redu!
Koemeto da znas da nije tesko Very Happy Prespavala sam celo popodne, sin i ja zajedno, tako da sad ne znam kad cemo zaspati, on se igra plastelinom a ja lezim i kuckam na kompu i citam mu neke price Very Happy Probudicemo pola kuce, sta cemo kad smo zamenili dan za noc Razz

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 10/3/2015, 12:31

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 2wqqy6f Divne tete- samo da vam mahnem i da vam kazem da sam sada velika devojka,danas mi je Rodjendan i zovem vas sve na kolace osmeh srce osmeh srce osmeh srce ff ff ff ff ff ff ff
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bak 10/3/2015, 12:41

Srecan rodjendan lepotice! smajli angel
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ganedina 10/3/2015, 13:14

Sunce moje lepo , srecan ti tvoj prvi rodjendan . Da si nam ziva, zdrava I srecna 1oo godina ribice jedna mala. Ljubi te tetka Ganedina koja je pre 8 dana proslavila svoj 50. ti rodjendan .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 10/3/2015, 13:21

Endzi srećan rodjendančić love
Duša mala slatka naočare
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lelas 10/3/2015, 13:46

Srecan vam rodjendan endzi!izljubi curicu lepoticu.najlepsi je kolacic.
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 10/3/2015, 14:18

Jaoj Endzi prelepa curica! Srecan rodjendanko!!! <3 <3 <3

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 10/3/2015, 14:19

Lelas kad ti vidim avatar ogladnim i prijedu mi se tubice... mljac :)

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 10/3/2015, 14:23

Srecan 1. rodjendanac lepotici!!! Vec velika devojka! Kako vreme leti! osmeh srce

Ganedina, srecan i tebi jubilarni, 50. rodjendan i verujem najlepsa godina zivota do sada! osmeh srce GOdina u kojoj ces dobiti najlepsu ulogu, ulogu mame!!! osmeh srce osmeh srce Mislila sam da ti je rodjendan polovinom marta, ali sam omasila. Ja sam u glavi imala 15. mart, kao tvoj rodjendan, ne znam zasto. Rolling Eyes čestitamo čestitamo cveće

VUle, kako si danas? Jos u bolnici? DO kad ostajes?

Grlim trudnjace!!! d
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 10/3/2015, 15:09

Srecan rodjus medenici Endzi!!! osmeh srce osmeh srce sreca sreca
igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav love love love love love

ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 10/3/2015, 15:35

Srecan rodjus slatkici!!!!!!
Mi danas bili na expertnom kod prof Novakov...Svasta nam pise,ona kaze sve je u redu,nego nigde ne vidim da je napisala nuhalni nabor da je merila a nema sta nije gledala,mozda je samo zaboravila da upise;dugacki smo 47.3mm,a imamo 48 g...Kao mis smo,kaze da nam je beba jako lepa na blic nam je ukljucuila samo 4D da bi slikala,pa mi tako cudno izgleda...Ja sam jako srecna i zadovoljna,inace ne vide zena sta je.... To po cemu se gleda stoji tacno na sredini ako sam je dobro razumela,a ako je vislje decak je ako je nize devojcica,a mi smo po sred srede,pa sta smo mi??? Very Happy Sutra rezultati dabl testa,rece nazvace me da se sve dogovorimo... Sad mi je lakse,o svemu sam je pitala,i taj jak sekret koji mi imamo kaze to je ok,samo da se cuvamo sad moja beba i ja......
Ljubim vas sve tako debele i lepe!!!!!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 10/3/2015, 15:39

Endzi,srecan vam rodjendan navijači2 navijači2
Neke trombofilije se ne rade u trudnoci jer ne pokazuju tacan rezultat,tako mi rece hematolog.Mozete li mi reci koje??? Stecene ili urodjene???
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 10/3/2015, 16:14

....bravo,anchiceeee....rekla sam ti da che sve biti ok.....jako se radujeeeem.... igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice ....shto se pola tiche,nama je taj pupoljak bio nisko,pa je znala da je devojchica,a ti chesh onda morati da sacheekash josh koju nedelju,ali najvazhnije je da ste super i ti i bebicaaaaaa i sad mozhesh da se opustish! trudnica
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 10/3/2015, 17:41

Jeste Tatjanice,u principu,sve nam jedno za pol,samo da je sve ok...Malo me zabrine sto nije upisala taj nuhalni nabor,ali pitacu je sutra kad me bude zvala da li je to jako strasno...Sad u ponedeljak,treba pregrmeti bes dr iz doma zdravlja sto sam radila privatno,kad je rekao da ce on uraditi...A moja drugarica koja je trudna isto kao ja bila danas kod njega,i on joj kaze,beba ti je u redu,radi srce,ali nista ne moze da meri,ne vidi se jos???? Kako se meni videlo,nije mi jasno?Sujeta kod dr je strasna....

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 10/3/2015, 17:53

Inace,ne napisah,jako mi je drago sto je sa svima sve ok,pritom mislim na trudnice koje su se javile,da su bile na kontrolama(Sanja,Tatjanica,Veki),pogotovo sto je sve ok sa Lelas... Vidim da je i Kometak superiska,Divno,a kako nam je Vuchica ovih dana?

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu