KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+53
Smrdica
Zmajuška
millena
libertte
Erata
lenjivica
tulumba
ivanicasale
LaFolie
micaubica83
nina :)
jelena*mama2andjela*
neris8
veki1
Cala Domingos
Stenli
libra35
bezdan
Likoli
tuli
ragaco
bak
JocY
fight&faith
Niny
MAAKKI
tatjanica
d77
JednaSova
Petkana
PalcicaBg
lelas
zvoncica36
Vecka
Sofija Veks
Djurdjevak79
Klarica
saska1
MalaSaJuga
BiKsi :)
Ninche
Strumfeta78
dragana76ns
KoMetaK
Maksi
Vuchica
SladZana
mamadabudem
lela1984
Ancica 87
ganedina
sareni leptir
makac71
57 posters

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 7/3/2015, 14:48

Vucko, drzim fige da sve bude ok, i bice nego sta!
Kometak, bravo za serklaz, sad malo uzivaj.
Vecka, ljubim, grlim, saljem puno pozitivne energije da sve bude ok.
Ostale trudnjace ljubim mucos.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 7/3/2015, 15:22

Vucice osmeh srce osmeh srce
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenjivica 7/3/2015, 15:48

Vucko! Dobro je da se sad smirilo. Tamo si na sigurnom. Mislim na tebe osmeh srce Mora bebac da izdrzi jos samo malo, uspece, znam!
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 7/3/2015, 15:54

Lenjivice

Hajmo tiker draga, da te pratimo
poljubac

Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bak 7/3/2015, 16:57

Vucko, stisni noge Wink Salim se malo, bice to super, jos malo da izgurate. Koliki je bebac bio na merenju? Dali su ti i za sazrevanje pluca, i da se rodi, nije velika frka, mamin je to junak! A ja verujem da ce sacekati jos malo! Ljubim osmeh srce

Trudnjace osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bezdan 7/3/2015, 17:26

Zene,kako ste? Kod mene sve fino napreduje sem gripa,sad nos..dal smem fervex? Jer me nervira nos i juce kijanje..
bezdan
bezdan

Broj poruka : 72
Datum upisa : 11.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 7/3/2015, 17:33

Bezdan meni rekli da ne uzimam fervex. Uzimaj cajeve, cedi limun i inhaliraj se zbog nosa. Uzimaj dosta tecnosti.
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 7/3/2015, 17:41

Da dodam da i ja imam priblem sa sekretim i ako sam koristila vaginalete.  I to bas posle setnje. Jer ovako leskarim.
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bezdan 7/3/2015, 18:25

Meni je dr rekla da u mlaku vodu sodu stavim i da se ispiram zbog sejjreta.. Moracu fervex jer me bas nervira ovo..
bezdan
bezdan

Broj poruka : 72
Datum upisa : 11.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenjivica 7/3/2015, 19:07

Sofi, sacekacu do 12. nedelje pa stavljam tiker. Very Happy Jos 10 dana
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 7/3/2015, 19:42

Vucko, ja nekako verujem da ce se sve smiriti i da cete izgurati jos koju nedelju zajedno. Svakako, posle tokolize si bezbedna i ako krene porodjaj, jer su bepcu zrela pluca. Cini mi se da je i Bixi bila kao ti kad se porodila i to bez tokolize. Bebac je vec veliki. Koliko je bio malac prosli put?


I ja se vrlo cesto ispirem sodom bikarbonom, znam da je dobra protiv candide. Nemam problem sa sekretom, osim sto curka utric kad ga stavim. Pila sam ga do bolnice, ali mi rekose da ga stavljam vaginalno, pa poceh da ga stavljam tako. Sve me bilo strah da ne dobijem neku infekciju iako prethodno operem ruke. Rekose mi da je bolje za grlic da se stavlja vaginalno, pa ajde, kud svi tu i mali Mujo Wink

Bezdan, odi kod dr ako imas ozbiljne probleme, nemoj da na svoju ruku uzimas terapiju. Svakako, znam da palitrex moze u trudnoci, ali opet, ne na svoju ruku!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 7/3/2015, 20:45

Devojke,lakse mi je kad vidim da je to negde normalna pojava...Moracu i ja da se isperem sa sodom samo ne znam u kojoj meri da napravim?
Bezdan,slazem se sa kometom nista na svoju ruku!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragana76ns 7/3/2015, 21:28

Pozz zenice...okruglice
Vucice, zelim vam da izgurate sto duze....nadam se da ce tako i ostati, bez otvaranja ...bez kontrakcija. Ljubimo vas
Meto...sve znas, uzivaj u paznji koju imas osmeh srce
Ja se ne bih ispirala sodom...ona je bazna a vaginalna sredina je kisela. Bolje ne cackajte
Juce sam bila jako srecna,moja drugarica je iz treceg pokusaja ostala trudna....sad cekamo prvi uz :)
Veliki pozdrav od nas....da mart donese puno novih trudnica ljubav ljubav ljubav ljubav
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 7/3/2015, 21:35

Nego, neme nam odavno Lelas. Ima li neko kontakta sa njom. Kako je? Lela, javi nam se kako si! Very Happy
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 7/3/2015, 21:36

Dragance, cestitke tvojoj drugarici! osmeh srce osmeh srce
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 8/3/2015, 00:39

Oh Vučice, pretrnuh kad iščitah tvoj post. Samo da izgurate što duže. Ja sam se porodila u 34. nedelji, al velika je razlika svaka nedelja. Znam da se ne mrdaš i da si se vezala za krevet, tako i treba, sve za malog Vučka. I da te više ne prepada i da izdržite do devetog, bar da udjete, posle kako hoće, nek ispada ako mu se žuri, al do tada i ne mora. Jesi li čuo mali VUčko, miruj tamo kod mame!

Draganice, sve čestitke za tvoju drugaricu!

Cure, sve vas stiskam, mirujte što više, izbegavajte veće čekaonice zbog gripa i virusa. Šaljite druge da vam završe sve što mogu. Kad ćete ako ne sad da iskoristite druge za pomoć!

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 8/3/2015, 02:07

lenjivica ::Sofi, sacekacu do 12. nedelje pa stavljam tiker. Very Happy Jos 10 dana

yes radost
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 8/3/2015, 07:21

Tu smo gde smo :-). Jaa se ok osećam, nadam e da se grlić primirio. Sutra pregled, dotle ne uustajwm iz kreveta.
Bojim se da mu se creva be zabetoniraju, za sad nemam nagon a ni tegobe, samo gasove.

Teško pada sto nema poseta, alu mogu nekako da nam se dostave stvarcice.
Svakako je to boljje za nas koje lezumo.


Upoznala sam još jednu divnu Kutanjku,, soba je do mene. Puno mu je pomogla.
Ona je 38.nedelja, tako da čekamo da se porodi.
Ja he svakako pustam pre mene hehe

Ljubim!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 8/3/2015, 07:30

...ljubac za tebe i koleginicu iz susedne sobeeee!!! osmeh srce osmeh srce
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 8/3/2015, 08:03

Kometice tokoliza je za kontrakcije, deksametazon je cini mi se za pluca? :)

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 8/3/2015, 08:12

Rolling Eyes
Vecka ::Kometice tokoliza je za kontrakcije, deksametazon je cini mi se za pluca? :)

Tačno tako, sinoć sam primila i četvrtu dozu deksametazona, sad smo skroz pokriveni
A tokoliza mi ide nonstop


Poslednji izmenio Vuchica dana 8/3/2015, 08:13, izmenjeno ukupno 1 puta
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 8/3/2015, 08:12

Vucko da, bas je uzas sto nema poseta zbog gripa, ustvari uzasan je grip!
Ako budes imala problrma sa crevima trazi da ti daju cepic, nemoj trpeti i muciti se. Do kad ide tokoliza, do danas ili sutra? Je l ti je pritisak i puls u redu?
Meni su nakon tokolize dali Nifelat za kontrakcije i puls, ali puls mi je ostao ipak povisen.
Nocas sam bas imala kontrakcije, boleo me je jako stomak i htela sam da budim moje da me vode u Visegradsku ali sad se malo smanjilo. Sad ako od utrogestana ne prestane, icicu odmah danas.
Sekret mi je sad od utrogestana postao jako obilan i nekako sirast, samo se nadam da nisam navukla kandidu...
Lenjivice cekamo tiker :*
Leles bas nema, nadam se da je dobro :)

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 8/3/2015, 08:17

Vecka, ne mere mi sad. Nemam lupanje srca.

Ne zezaj se, ako ti nije dobro, pravac klinika
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Zmajuška 8/3/2015, 08:23

Vuchice, verujem da će sve biti u redu, uz pomoć medicine i vere u Gospoda Boga ! Mora Very Happy .
Vecka, mislim i na tebe i držim fige da sve bude u redu!
igracice usne usne usne
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od jelena*mama2andjela* 8/3/2015, 09:02

vecka draga otidji kod dr,sigurna sam da je sve u redu, al ces se osecati sigurnije kad te pogledaju. Ljubim te puno,i nadam se da se smirilo sve Very Happy

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu