KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+52
ariadne69
jelena*mama2andjela*
cecilija78
fight&faith
SoJa
JednaSova
ChillyVilly
AriesGirl
Vecka
jovanka.draskic
dacans
srculence 84
d77
REAANITA
hocukusurnecuzvaku
OKacica
Mili2
ivanicasale
SannI-AlL
Hiperaktivna
zvoncica36
luckystar74
Vuchica
missile
Sofija Veks
MalaSaJuga
malena 92
saska1
Smrdica
cicsa80
ragaco
maki0211
annci
Jelka
Star77
Vanilla
leptirko82
ivi
bak
Petkana
mijaki
PalcicaBg
sandrolina
Niny
karakaca
BiKsi :)
dzefri
mamadabudem
lela1984
Srcko13
KoMetaK
sareni leptir
56 posters

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 1/6/2014, 18:15

mom mm se ona odmah dopala i pored tvog bodrenja kometa,ovde -a moje velike zelje da konacno stignem u Genesis ,mm je definitivno presudio celu pricu da se okrenemo Genesisu bez puno dileme !i eto ...nama se isplatilo i dogodilo .tako i vi ,morate verovati u njih -jer bez vere nema nista .ja se jedino sa Genesisom nisam tripovala dali ce sve biti ok ,dali su nesto propustili da kontrolisu itd.bas sam sve njima prepustila i stalno pitala ...jel treba jos nesto,jel treba jos nesto ?---
Hvala dragom Bogu i Genesisu sto su mi izasli u susret ,te sam sada trudnica.Kamo lepe srece da sam obe vto U Nisu preskocila ,i da sam odmah nasla pare na zajam pa pravac jos prvi put -Genesis.a od samog pocetka sam njih prozeljkivala kao sto znate ...ah sto ne poslusah intuiciju svoju ranije .mada opet zahvalna sam sto me i sad Bog blagoslovi i posla u Genesis. molitva  molitva  c  c  c  c
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 1/6/2014, 18:21

sareni leptir ::mom mm se ona odmah dopala i pored tvog bodrenja kometa,ovde -a moje velike zelje da konacno stignem u Genesis ,mm je definitivno presudio celu pricu da se okrenemo Genesisu bez puno dileme !i eto ...nama se isplatilo i dogodilo .tako i vi ,morate verovati u njih -jer bez vere nema nista .ja se jedino sa Genesisom nisam tripovala dali ce sve biti ok ,dali su nesto propustili da kontrolisu itd.bas sam sve njima prepustila i stalno pitala ...jel treba jos nesto,jel treba jos nesto ?---
Hvala dragom Bogu i Genesisu sto su mi izasli u susret ,te sam sada trudnica.Kamo lepe srece da sam obe vto U Nisu preskocila ,i da sam odmah nasla pare na zajam pa pravac jos prvi put -Genesis.a od samog pocetka sam njih prozeljkivala kao sto znate ...ah sto ne poslusah intuiciju svoju ranije .mada opet zahvalna sam sto me i sad Bog blagoslovi i posla u Genesis. molitva  molitva  c  c  c  c
Cekamo sutra izvestaj s UZ-a.  Very Happy Videcemo sta ce biti,jer ja znam da sam za donaciju. Sta god da ima Genesis,u Srbiji ne postoji donacija.Ako Vesna bude mogla da mi uradi prirodnjak i oplodi moju jajnu cel., super, a, ako ne,nastavljam s pokusajima donacije u PFC, u nadi da ce jedan uspeti.  osmeh srce 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 1/6/2014, 19:06

lela1984 ::Saska,osim estrofema,sta imas od stimulacije?

Puregon 100 i merional 150 5 dana pa uz i tsh i e2.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 1/6/2014, 19:52

saska1 ::
lela1984 ::Saska,osim estrofema,sta imas od stimulacije?

Puregon 100 i merional 150 5 dana pa uz i tsh i e2.
Bice to dobro,navijam da ti ovaj put bude dobitan do kraja!  osmeh srce 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 1/6/2014, 19:53

Saska srecan pocetak draga.

Star77 nas je septembar videces mi smo septembarske trudnice.

Sandolina zelim tri da ovaj put bude treca sreca.

Lela srecno u cetvrtak na histero.

Petkana navijam...

Lucky navijam i za teba za lepe embrioncice sutra.

Hiperaktivna srecno bockanje i mene su bolele ruke od Diferelina pa sam trazila da me bockaju u stomak,tako da trazi da te bockaju u stomak.

Nadam se da nisam nekog zaboravila ako jesam stvarno izvinite.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 1/6/2014, 20:05

Ivanicasale, grlim te jako :) i potpisujem sve sto si rekla, septembar ce biti cudo od mjeseca :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 1/6/2014, 20:06

drage moje devojke, prva tura bockanja zavrsena, dipherline primljene, ostaje mi sada estromen, aspirin i folnak, cekam petak pa na UZ da vidimo kakav je endo, tada cu znati kada putujem u Prag ... joj pocinje mi frkica sta me sada ceka,  v  ali moram biti pozitivna... plasi me malo to sta ako zakasnim sa primanjem fraksija, prvi put mi ga uvode u primanje.

ljubim vas sve  i jako navijam da sve ostvarimo tu jednu jedinu zeljicu...

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 1/6/2014, 20:37

Fajt, kreces uskoro?

A mene Kometa nije ubedila za Kopitovicku, ali sam zahvaljujuci Kometi nasla Crnogorku. Sa njom sam u potpunosti zadovoljna i ne bih je menjala. Prosto, dr mi je "legla" u svakom pogledu.

U Pfc nisam otisla, mada ram se dopisivala s njima i planirala. Sonja je imala sve moje analize i tako ih povrsno pogledala da nije na hsg snimku videla jednorogu matericu, a to cak i ja vidim. Dr Crnogorka nije imala taj snimak, ali je na najobicnijem uz odmah rekla da fali levi rog. Meni je to dovoljno da odustanem od Sonje. Sigurno da je Sonja super dr, ali izgleda da se ne unosi previse u nase specificne probleme. A ipak je potreban dr koji nas prati.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 1/6/2014, 20:39

sandrolina ::drage moje devojke, prva tura bockanja zavrsena, dipherline primljene, ostaje mi sada estromen, aspirin i folnak, cekam petak pa na UZ da vidimo kakav je endo, tada cu znati kada putujem u Prag ... joj pocinje mi frkica sta me sada ceka,  v  ali moram biti pozitivna... plasi me malo to sta ako zakasnim sa primanjem fraksija, prvi put mi ga uvode u primanje.

ljubim vas sve  i jako navijam da sve ostvarimo tu jednu jedinu zeljicu...
I ja cu sada prvi put fraksi da primam,radila kod Kopitovicke prirodnjak ili opet donaciju u PFC.Endo ce ti biti kao bonbonica i ovo ce ti biti treca sreca! yes radost igracice love 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 1/6/2014, 20:41

Star77 ::Ivanicasale, grlim te jako :) i potpisujem sve sto si rekla, septembar ce biti cudo od mjeseca :)
Ma,vi ste jesenje trudnice u najavi! sreca likeit as ljubav love love 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mijaki 1/6/2014, 22:51

samo da se cekiram:-)
poseban poljubac za missile:)) mislim na tebe
mi izbrojasmo 10dana od transfera mada da budem iskrena ne brojasmo uopste. cele nedelje amo skitali zoo vrt, igraonice, parkici, deciji rodjendani....ma gde sve nismo stigle. mirovala sam samo kada princess spava i trudila se da je manje nosim sto naravno ne znaci da je nisam uopste podizala i nosila:-)
ne nadam se uopste. stavise mislim da nema sansd da uspe sa cetvorocelijksim embrionima treci d a

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mijaki 1/6/2014, 22:53

treci dan... al kako god, nada ppstoji naravno da se desi cudo...i da je ostao barem jedan lenji decko:-)
ja sam cvrsto resila. jos jedna donacija na jesen zajedno sa fet. idemo na produzenu kultivaciju i to je sve od mene. tu stavljamo tacku. nema vise.
sada cekamo petak betu i posle se spremamo za more....

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mijaki 1/6/2014, 22:56

hahaha sad videh sta napisah...nadam se i ne nadam se. bas prava istina:((((
sutra na posao... bice sumnjivo ako ne dodjem jos jednu nedelju...

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mijaki 1/6/2014, 22:56

ljubac za sve...

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 1/6/2014, 23:13

Mijaki, meni sve to deluje super! Cini mi se da si bas opustena, a bebe vole opustene mame!  yes yes yes Ja nekako verujem da je to TO! Navijam za lepu i veliku betu! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 1/6/2014, 23:30

KoMetaK ::Mijaki, meni sve to deluje super! Cini mi se da si bas opustena, a bebe vole opustene mame!  yes yes yes Ja nekako verujem da je to TO! Navijam za lepu i veliku betu! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
I meni se cini da ce beta biti pozitivna i visoka! as as likeit sreca 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 2/6/2014, 00:04

lela1984 ::
Star77 ::Ivanicasale, grlim te jako :) i potpisujem sve sto si rekla, septembar ce biti cudo od mjeseca :)
Ma,vi ste jesenje trudnice u najavi! sreca likeit as ljubav love love 

Do tada ces ti da budes trudnica vec uveliko :)

Mijaki, tako si opustena da je to divno :) vjerujem da ce biti uspjesno :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 2/6/2014, 00:23

Kometak, Hiperaktivna, Saska1 srecno bockanje da imate puno lepih folikulcica i zdravih jc igracice 

Petkana srecno sutra da bude luda zurka u labu

Lela draga neka histero prodje dobro

Cecilija srecno na konsultacijama da sto pre krenes sa postupkom

Star77 zajedno cemo se mi radovati u septembru

Palcice nadam se da ti je juni dobitni mesec i da ce se malisani lepo ugnezditi kod mamice
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 2/6/2014, 08:25

Petkana srećno danas da budu dobre i kvalitetne j.ćelije navijam jako  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
Mijaki za veliku betu koja se bliži  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 2/6/2014, 08:43

Mijaki i ja navijam da princeza Ana dobije batu ili seku. b b b b 
Petkana sretno danas! Da dobiješ što više kvalitetnih ćelijica.  jumping
Lucky i Missile da svaka ćelijica postane prelep embrion.  likeit 

Bak šta kaže dr za LH? Kada je UZ?
Saska sretno bockanje. Da bude puno folilula.  zalivanje

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 2/6/2014, 09:00

fight&faith ::Mijaki i ja navijam da princeza Ana dobije batu ili seku. b b b b 
Petkana sretno danas! Da dobiješ što više kvalitetnih ćelijica.  jumping
Lucky i Missile da svaka ćelijica postane prelep embrion.  likeit 

Bak šta kaže dr za LH? Kada je UZ?
Saska sretno bockanje. Da bude puno folilula.  zalivanje

 smiledraw 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 2/6/2014, 10:22

Petkana, srećno danas na aspiraciji, da bude puno lepih ćelijica  osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

Mijaki, nikad se ne zna. Mi navijamo za veliku betu  vv vv vv vv vv vv 

Bockalice, samo napred  zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 2/6/2014, 10:29

fight&faith ::Mijaki i ja navijam da princeza Ana dobije batu ili seku. b b b b 
Petkana sretno danas! Da dobiješ što više kvalitetnih ćelijica.  jumping
Lucky i Missile da svaka ćelijica postane prelep embrion.  likeit 

Bak šta kaže dr za LH? Kada je UZ?
Saska sretno bockanje. Da bude puno folilula.  zalivanje

Ne bih ja ovdje nista dodala :) Samo cu da potpisem :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 2/6/2014, 10:35

saska1 ::Petkana srećno danas da budu dobre i kvalitetne j.ćelije navijam jako  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
Mijaki za veliku betu koja se bliži  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 

 igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
 vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv 
 vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv 


SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 2/6/2014, 10:37

Star77 ::
fight&faith ::Mijaki i ja navijam da princeza Ana dobije batu ili seku. b b b b 
Petkana sretno danas! Da dobiješ što više kvalitetnih ćelijica.  jumping
Lucky i Missile da svaka ćelijica postane prelep embrion.  likeit 

Bak šta kaže dr za LH? Kada je UZ?
Saska sretno bockanje. Da bude puno folilula.  zalivanje
 
Ne bih ja ovdje nista dodala :) Samo cu da potpisem :)
I ja potpisujem.  Very Happy 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu