KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+52
ariadne69
jelena*mama2andjela*
cecilija78
fight&faith
SoJa
JednaSova
ChillyVilly
AriesGirl
Vecka
jovanka.draskic
dacans
srculence 84
d77
REAANITA
hocukusurnecuzvaku
OKacica
Mili2
ivanicasale
SannI-AlL
Hiperaktivna
zvoncica36
luckystar74
Vuchica
missile
Sofija Veks
MalaSaJuga
malena 92
saska1
Smrdica
cicsa80
ragaco
maki0211
annci
Jelka
Star77
Vanilla
leptirko82
ivi
bak
Petkana
mijaki
PalcicaBg
sandrolina
Niny
karakaca
BiKsi :)
dzefri
mamadabudem
lela1984
Srcko13
KoMetaK
sareni leptir
56 posters

Strana 23 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 1/6/2014, 14:09

Od danas tj.od drugog dana.I estrofem od drugog dana.Hvala  ljubav 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 1/6/2014, 14:13

Imam jedno pitanje pošto pijem između ostalog i omegu3 dali se ona nastavlja dalje ili se prekida klad počne stimulacija?
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 1/6/2014, 14:15

Estrofem je dobar za endo,ja sam ga pila u oba postupka donacije,a i Vesna mi ga je stavila uz klomifen u semi za prirodnjak koju mi je dala prosle subote.Onda,srecno ti bockanje,ako si vec pocela!

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 1/6/2014, 14:16

Mislim da omega 3 ne bi trebala da skodi,jer svakako utice na kvalitet jajnih cel.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 1/6/2014, 14:21

Lela hvala  Very Happy 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 1/6/2014, 14:23

saska1 ::Lela hvala  Very Happy 
Nema na cemu.  lol! 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 1/6/2014, 14:24

Lela mozes da napises detaljnije koju semu ti je predlozila Kopitovicka u prirodnjaku. Od kog dana klomifen, od kog dana i u kojim kolicinama estrofem?

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 1/6/2014, 14:28

lela  sretan početak  sretan početak  sretan početak  sretan početak
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 1/6/2014, 14:37

fight&faith ::Lela mozes da napises detaljnije koju semu ti je predlozila Kopitovicka u prirodnjaku. Od kog dana klomifen, od kog dana i u kojim kolicinama estrofem?
Od 3-eg dana ciklusa i jedno i drugo.Klomifen dve uvece odjednom, a estrofem 2 puta po jednu. Tako do 7-og dana ciklusa.8-og dana UZ da vidi da li ima nesto za aspiraciju. Ako bude, a ona misli da hoce dodace mi jos neku amp. menopura,kaze.Videcemo sta ce da mi kaze sad,u cetvrtak nakon histero.  lol! 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 1/6/2014, 14:43

F&F  grljenje  Kad cemo za tebe da navijamo?

Saska srecan pocetak draga  g g g 

Lucky bravo za embrioncice,bice to sve super.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 1/6/2014, 14:57

lela1984 ::
fight&faith ::Lela mozes da napises detaljnije koju semu ti je predlozila Kopitovicka u prirodnjaku. Od kog dana klomifen, od kog dana i u kojim kolicinama estrofem?
Od 3-eg dana ciklusa i jedno i drugo.Klomifen dve uvece odjednom, a estrofem 2 puta po jednu. Tako do 7-og dana ciklusa.8-og dana UZ da vidi da li ima nesto za aspiraciju. Ako bude, a ona misli da hoce dodace mi jos neku amp. menopura,kaze.Videcemo sta ce da mi kaze sad,u cetvrtak nakon histero.  lol! 

To je to Lela. Ja u tu šemu verujem. Mislim da je ona za nas dobitna.  Very Happy Da li si pre toga na nekoj cycloproginovi ili ćete raditi čist prirodnjak? Pitam jer i ja trebam da krenem na prirodnjak, ali mi se nikako ne da. Prvi mesec kad sam krenula kod Vesne početkom marta ... na UZ 4 ogromne ciste, pa pila primolut nor, pa su popucale, ušli odmah posle u prirodnjak sa femarom od 4 dc ... na to nisam odreagovala ... Sledeći mesec 2 dc opet ogromna cista ...
PalcicaBg ::F&F  grljenje  Kad cemo za tebe da navijamo?
Ma ... ja se samo vrtim u krug draga Palcice. Pred kraj ciklusa opet da se se javim, pa ako cista nije otišla, punktiraćemo je ... pa opet probati prirodnjak. Nikako moje kockice da se slože.  Bezveze mi je bilo da vam svaki čas najavljujem navijanje i otkazujem. Eto jedino sam to mogla.  Rolling Eyes

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 1/6/2014, 15:25

F&F,necu biti na nicemu,nego cist prirodnjak.A ja stalno imam ciste isto.Popucaju isto tako od tog primolut-smora,pa se opet stvore nove.A meni ce tek sad,u cetvrtak pred histero da radi UZ,pa ce mi sve reci,kaze.Na konsultac. mi nije radila UZ,posto sam bila pred ciklus.Meni je rekla da,svakako,ako ne odreaujem na terapiju,a ona misli da hocu,8-og dana ciklusa prekidamo postupak,nece ni aspirirati,prekinucemo terapiju i,u tom sl.,da idem opet na donaciju.Ja sam se slozila.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 1/6/2014, 15:32

Petkana draga, navijam za sutra svim srcem :)

Lucky, bravo :)

Saska, sretan pocetak draga moja, navijam jako za tebe :)

Lelo, sretan pocetak ti zelim, da se radujemo uskoro :)

Cecilija draga, sretno, naravno da ce biti uspjesno :)

Veliki pozdrav za sve djevojke, navijam jako za sve redom :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 1/6/2014, 15:34

fight&faith ::
lela1984 ::
fight&faith ::Lela mozes da napises detaljnije koju semu ti je predlozila Kopitovicka u prirodnjaku. Od kog dana klomifen, od kog dana i u kojim kolicinama estrofem?
Od 3-eg dana ciklusa i jedno i drugo.Klomifen dve uvece odjednom, a estrofem 2 puta po jednu. Tako do 7-og dana ciklusa.8-og dana UZ da vidi da li ima nesto za aspiraciju. Ako bude, a ona misli da hoce dodace mi jos neku amp. menopura,kaze.Videcemo sta ce da mi kaze sad,u cetvrtak nakon histero.  lol! 

To je to Lela. Ja u tu šemu verujem. Mislim da je ona za nas dobitna.  Very Happy Da li si pre toga na nekoj cycloproginovi ili ćete raditi čist prirodnjak? Pitam jer i ja trebam da krenem na prirodnjak, ali mi se nikako ne da. Prvi mesec kad sam krenula kod Vesne početkom marta ... na UZ 4 ogromne ciste, pa pila primolut nor, pa su popucale, ušli odmah posle u prirodnjak sa femarom od 4 dc ... na to nisam odreagovala ... Sledeći mesec 2 dc opet ogromna cista ...
PalcicaBg ::F&F  grljenje  Kad cemo za tebe da navijamo?
Ma ... ja se samo vrtim u krug draga Palcice. Pred kraj ciklusa opet da se se javim, pa ako cista nije otišla, punktiraćemo je ... pa opet probati prirodnjak. Nikako moje kockice da se slože.  Bezveze mi je bilo da vam svaki čas najavljujem navijanje i  otkazujem. Eto jedino sam to mogla.  Rolling Eyes
A i ona mi rece da su na tu semu odreagovale i zene koje nisu imale bukvalno  nista. Mozda ce i tebi to dati kad se resis te ciste.Pa,sta i ako je punktira?Bitno da je se resis i da pocnes postupak.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 1/6/2014, 16:08

U pravu si lela. Nadam se da ce se i meni otvoriti karte. MM je inace i protiv odlaska kod lekara koji se bave sterilitetom, IVF, hormona, za donaciju nece da cuje. Bas ga briga da li cemo imati decu. Njemu je dobro i ovako, prvo je govorio da je mlad za oca, sada da je star i sl. Tako da me to dodatno opterecuje... nemas pojma. Nadam se da ce me pogledati Bog kao d77, tj. Dacu. U suprotnom cu mm tek za 10 godina ubetiti da idemo na donaciju, a ja zelim bebu sto pre. MM je jezivo tvrdoglav i jos misli da mozemo prirodno napraviti bebu. Sta da ti kazem.  Shocked

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 1/6/2014, 16:18

A moj,iskreno uopste nije za ovaj prirodnjak,pristade samo zato sto smo se dogovorile da nece ni aspirirati ako ne misli da moze da mi oplodi jajnu cel.On nije protivnik donacije,daleko od toga,uzeo bi i za sebe donatora da treba,a nisam ni ja,pa,bila sam vec 2 puta,ali,prirodnjak je najmanje stetan za organizam,pa,sto da ne probam,ako ima nade?Mm ce me smoriti ako se ipak moja ne oplodi,ici cu u Prag onda "kao bela lala" opet.On zeli dete koliko i ja.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 1/6/2014, 16:30

Ljudi kad zele dete nije im bitno na koji nacin ce ga dobiti. Mm je isto i protiv prirodnjaka, jer je sve to "protiv prirodno" i misli da su ciljani odnosi najvisi stepen do koga u posao prirode treba da se mesaju lekari. Tesko je zamisliti da u 21. veku takav covek postoji, ali postoji i, sto je najgore, ja ga volim.

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 1/6/2014, 16:39

Petkana, srecno sutra!!! Imas ti puno folikula, bice tu lepih jc!!!  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Lucky, bravo za lepe embrione!  igracice igracice igracice igracice igracice 

Saska, srecan pocetak bockanja i da kraj bude sa lepom betom!  igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

F&F, gde si radila prirodnjak? Mislim da moras da razgovaras sa tm, ako te voli mora da bude uz tebe i da se potrudi da ostvaris svoju zelju da postanes mama, iako je on sad "mator". Drzim fige da naredni prirodnjak uspe!  igracice igracice igracice igracice igracice 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 1/6/2014, 16:40

I ljubav je bitna.Moj,posto je azospermican ne zivi u zabludi da cemo prirodnim putem dobiti dete i nema nista protiv "hokus-pokus" metoda,kako zove vantelesnu oplodnju.On veruje da cemo dete dobiti najpre u Pragu,u "PFC-u",gde smo bili.Kaze,daj Boze da Kopitovicka nesto uradi,ali,on je,generalno izgubio poverenje u doktore iz Srbije,da se on pitao,i prva dva pokusaja koja smo imali u Le s mojom jajnom cel. ne bi radili ovde,nego isto u Pragu.Ovde su "DUNSTER-i",kaze.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 1/6/2014, 16:41

Saska,osim estrofema,sta imas od stimulacije?

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 1/6/2014, 16:51

Kometak kod tvoje dr i tvoje imenjakinje sam. I mene si ubedila. Wink Nismo jos uspele da uradimo prirodnjak zbog cisti, ali nadam da uskoro krecemo. Ne smem vise o mm, ljuti se. Very Happy

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 1/6/2014, 16:59

F&F i to je nesto! Neka radi bar zbog tebe!  Very Happy Sad se setih da sam procitala Vesna, ali sam pogubitis, sorry! Vazno je da si zadovoljna sa njom, a sigurna sam da cete nahvatati i jc, mozda bas u ovom ciklusu! Evo, ovog meseca su je okupirale kutanjke, nadam se samo da ce biti uspesno kod svih!  Very Happy Very Happy Very Happy

Lela, donekle se slazem sa tm, jesu mnogi dunsteri, ali sam sigurna da Genezis to nije, bar ne Kopitovicka i Crnogorka!  yes yes yes Evo ti i moj primer! A pogledaj samo koliko je zena u poslednjih meseci bilo u Genezisu, ja se ne secam da je neka dosla do aspiracije i da nije uspela. Bar ove cure koje pisu. Cini mi se, citajuci iskustva ovde, da je Prag postao servis i da onaj prethodni deo ih ne interesuje previse. Evo, npr. Bak, da je isla u Prag kao sto je zelela, do sad bi zavrsila, a lida li bi bilo uspesno?! JEr joj je KOpitovicka ocistila endo, ì postavila dg koju do sad niko nije, daje joj suprefact jer joj je visok LH da dodbije bolje folikule.. svega toga od Sonje ne bi dobila, to je sigurno! Ja sam bila i u Pragu i tamo bih se vratila mooozda samo zbog laba i embriologa (mada, na kraju shvatih da Danijel i nije tamo cesto), ali bih prethodni deo odradila u Srbiji. Naravno, pricam o postupku koji nije donacija, za donaciju se zna da su oni bez premca.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 1/6/2014, 17:37

F&F drzim palceve da se ovaj mesec kockice konacno sklope  zagrljaj 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 1/6/2014, 17:56

Hvala curetci.  Very Happy 

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 1/6/2014, 18:03

KoMetaK ::F&F i to je nesto! Neka radi bar zbog tebe!  Very Happy Sad se setih da sam procitala Vesna, ali sam pogubitis, sorry! Vazno je da si zadovoljna sa njom, a sigurna sam da cete nahvatati i jc, mozda bas u ovom ciklusu! Evo, ovog meseca su je okupirale kutanjke, nadam se samo da ce biti uspesno kod svih!  Very Happy Very Happy Very Happy

Lela, donekle se slazem sa tm, jesu mnogi dunsteri, ali sam sigurna da Genezis to nije, bar ne Kopitovicka i Crnogorka!  yes yes yes Evo ti i moj primer! A pogledaj samo koliko je zena u poslednjih meseci bilo u Genezisu, ja se ne secam da je neka dosla do aspiracije i da nije uspela. Bar ove cure koje pisu. Cini mi se, citajuci iskustva ovde, da je Prag postao servis i da onaj prethodni deo ih ne interesuje previse. Evo, npr. Bak, da je isla u Prag kao sto je zelela, do sad bi zavrsila, a lida li bi bilo uspesno?! JEr joj je KOpitovicka ocistila endo, ì postavila dg koju do sad niko nije, daje joj suprefact jer joj je visok LH da dodbije bolje folikule.. svega toga od Sonje ne bi dobila, to je sigurno! Ja sam bila i u Pragu i tamo bih se vratila mooozda samo zbog laba i embriologa (mada, na kraju shvatih da Danijel i nije tamo cesto), ali bih prethodni deo odradila u Srbiji. Naravno, pricam o postupku koji nije donacija, za donaciju se zna da su oni bez premca.
,Pa,nije jos upoznao Kopitovicku,kad je upozna u cetvrtak,nadam se da ce steci poverenje.Ako nista,meni se dopala,a on veruje u moj izbor,inace.A ako,pak,idemo opet na donaciju,svakako cemo opet u PFC,zbog opreme i uslova koje imaju! yes 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 23 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu