KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+52
ariadne69
jelena*mama2andjela*
cecilija78
fight&faith
SoJa
JednaSova
ChillyVilly
AriesGirl
Vecka
jovanka.draskic
dacans
srculence 84
d77
REAANITA
hocukusurnecuzvaku
OKacica
Mili2
ivanicasale
SannI-AlL
Hiperaktivna
zvoncica36
luckystar74
Vuchica
missile
Sofija Veks
MalaSaJuga
malena 92
saska1
Smrdica
cicsa80
ragaco
maki0211
annci
Jelka
Star77
Vanilla
leptirko82
ivi
bak
Petkana
mijaki
PalcicaBg
sandrolina
Niny
karakaca
BiKsi :)
dzefri
mamadabudem
lela1984
Srcko13
KoMetaK
sareni leptir
56 posters

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 5/6/2014, 10:08

Malo bolje, ali do daljneg sam u bolnici.
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 5/6/2014, 10:24

luckystar74 ::Malo bolje, ali do daljneg sam u bolnici.
Bice dobro,oporavice te tu,u Visegradskoj,pa uskoro VISOKA beta!  Laughing 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 5/6/2014, 10:42

Drage moje koracaljke, vidim da se svasta tu izdesavalo ove nedelje...

Lucky , drzimo fige za sto brzi oporavak, i da beta poooooraaaste do neba!  ljubav 

Lela, tebi srecno danas na histero!  poljubci 

Petkana, , danas upoznajes svoje bebice!!! To je diiiivno! Drzimo fige za transfer i od danas opustanje....mazis stomacic, leskaris, setas, i cekamo ogroooomnu betu ....navijamo  navijači2 navijači2 navijači2 

Jelka, samo mogu da prepisem ostale zene...Strpi se do 12 dana. Kud bi sve ovo....a mi do tada praaasimoooo  konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete vv vv vv vv vv vv vv bb bb bb bb bb bb bb bb 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 5/6/2014, 10:46

A sada pitanja...
Juce sam bila kod Kopitovicke, i pokusacemo da iskoristimo ovaj ciklus. Malo se razlikuje od dosadasnjih mojih postupaka, ali odlucila sam se za nju, tajko da verujem sta radi. Na UZ juce nije bilo cisti, na levom jedan antralni (ali taj levi ionako jako slabo radi), na desnom dva. U subotu pocinjem sa klomifenom, a od ponedeljka tri dana se bockam sa Menopurom. Moje pitanje je gde da nadjem u Beogradu i jedan i drugi?
Klomifen do sada nisam pila. Napisala mi je dve tablete odjednom. Ima li veze ujutru/uvece? Pre ili posle jela? Zaboravih da pitam, jer smo se skoncentrisali da moja ljubav prodje kurs bockanja. Do sada se nismo sami bockali.

Od subote uvodim i estrofem. Ni njega do sada nisam pila. Videcemo...

Nekako ovog puta najrasterecenija ulazim u pricu...Naravno da se nadam, ali nema nikakve histerije kao do sada...Mozda je to neki znak...treca sreca  osmeh srce 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 5/6/2014, 10:59

annci ::A sada pitanja...
Juce sam bila kod Kopitovicke, i pokusacemo da iskoristimo ovaj ciklus. Malo se razlikuje od dosadasnjih mojih postupaka, ali odlucila sam se za nju, tajko da verujem sta radi. Na UZ juce nije bilo cisti, na levom jedan antralni (ali taj levi ionako jako slabo radi), na desnom dva. U subotu pocinjem sa klomifenom, a od ponedeljka tri dana se bockam sa Menopurom. Moje pitanje je gde da nadjem u Beogradu i jedan i drugi?
Klomifen do sada nisam pila. Napisala mi je dve tablete odjednom. Ima li veze ujutru/uvece? Pre ili posle jela? Zaboravih da pitam, jer smo se skoncentrisali da moja ljubav prodje kurs bockanja. Do sada se nismo sami bockali.

Od subote uvodim i estrofem. Ni njega do sada nisam pila. Videcemo...

Nekako ovog puta najrasterecenija ulazim u pricu...Naravno da se nadam, ali nema nikakve histerije kao do sada...Mozda je to neki znak...treca sreca  osmeh srce 
Meni je rekla 2 klomifena uvece odjednom,pre spavanja,posle jela.Ja sam klomifen kupila jos u Le,ali probaj u apoteci Igor u Resavskoj ul. u BG-u.Oni imaju svasta.A ja kod njih kupujem estrofem svaki put,to imaju sigurno.  sunny 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 5/6/2014, 11:01

Menopura imas svuda, Srbotrejd, Igor, pa i manje apoteke, ima cak kod mene neka mala apoteka. . Klomifen ne znam, mada videh natpis u Srbotrejdu da imaju direktnu zamenu za klomifen. Mozda to znaci da je nestasica. Estofem je vec malo teze naci. Njega ima u Igoru.

Srecno, treca sreca  yes 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 5/6/2014, 11:22

Hvala, Lela.  ljubav 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jelka 5/6/2014, 11:29

luckystar74 ::Malo bolje, ali do daljneg sam u bolnici.
Luky jesu ti ustanovili uzrok takvog stanja?! Jel ti bolje? Kako se osecas?
Drzim fige da sto pre budes bolje!!!!!!
Jelka
Jelka

Broj poruka : 66
Godina : 43
Location : Ns-Bg-Sd
Datum upisa : 11.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 5/6/2014, 11:32

Zvala sada Masterpharm u Immocentru, imaju Menopur, tako da ga tamo uzimam. Klomifen nema  Crying or Very sad 
Igor zvala, oni imaju klomifen, tako da jurim pravac u nabavku.

Hvala, drugarice  ljubav 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jelka 5/6/2014, 11:34

lela1984 ::Petkana,srecno na ET danas!I ja se polako pripremam  da krenem za Novi Sad na histero.U 12h  je! igracice  sreca  as
Srecno danas!! Mislicu na tebe iz blizine!!!!!
Jelka
Jelka

Broj poruka : 66
Godina : 43
Location : Ns-Bg-Sd
Datum upisa : 11.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mijaki 5/6/2014, 12:00

nista ovog puta. beta negativna. odjava do jeseni. jos jedan jocker ostao u rukavu. cmooook

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 5/6/2014, 12:23

Mijaki, stisak! Bice ta jesen plodonosna!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 5/6/2014, 12:35

annci ::A sada pitanja...
Juce sam bila kod Kopitovicke, i pokusacemo da iskoristimo ovaj ciklus. Malo se razlikuje od dosadasnjih mojih postupaka, ali odlucila sam se za nju, tajko da verujem sta radi. Na UZ juce nije bilo cisti, na levom jedan antralni (ali taj levi ionako jako slabo radi), na desnom dva. U subotu pocinjem sa klomifenom, a od ponedeljka tri dana se bockam sa Menopurom. Moje pitanje je gde da nadjem u Beogradu i jedan i drugi?
Klomifen do sada nisam pila. Napisala mi je dve tablete odjednom. Ima li veze ujutru/uvece? Pre ili posle jela? Zaboravih da pitam, jer smo se skoncentrisali da moja ljubav prodje kurs bockanja. Do sada se nismo sami bockali.

Od subote uvodim i estrofem. Ni njega do sada nisam pila. Videcemo...

Nekako ovog puta najrasterecenija ulazim u pricu...Naravno da se nadam, ali nema nikakve histerije kao do sada...Mozda je to neki znak...treca sreca  osmeh srce 

Annci drzim fige. I ja se spremam za takav postupak kod Vesne, medjutim kod mene vec par meseci unazad ciste. Bila kod prof. u ponedeljak, opet hemoralgicna cista, pa cu piti primulot-nor. Kad dobijem videcemo za dalje. Drzim fige ... javi kako napredujes.  Very Happy 

Mijaki, zao mi je draga. No  Nadam se da ce u septembru postupak uspesan.

Lelo sretno na histeroskopiji.

Koracaljke  d

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 5/6/2014, 12:42

mijaki  d  d  d 
petkana,srecno na ET danas ! lela ,takodje sretno na histeroskopiji -bice to lepa kucica za bebu ili bebice !vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv 
ivanice ,saska -gde ste vi ?
anci ,navijam !
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 5/6/2014, 12:47

BiKsi :) ::Mijaki, stisak! Bice ta jesen plodonosna!
Bice bolje na jesen.  osmeh srce 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 5/6/2014, 12:48

Annci, zaboravih da napisem, taj klomifen se pije dve tablete odjednom UVECE. E sad da li pre ili posle jela stvarno ne znam.

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 5/6/2014, 13:02

Jelka ::
luckystar74 ::Malo bolje, ali do daljneg sam u bolnici.
Luky jesu ti ustanovili uzrok takvog stanja?! Jel ti bolje? Kako se osecas?
Drzim fige da sto pre budes bolje!!!!!!

Urinarna infekcija Sad uzas samO mi je to falilo u zivotu! Bas sam se izbedacila
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 5/6/2014, 13:16

Pokrivena si verovatno antibioticima, miruj, ti si trudnaaaaa  trudnica cvet 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ariadne69 5/6/2014, 13:36

Mijaki, zao mi je!  Sad 
ariadne69
ariadne69

Broj poruka : 244
Godina : 54
Location : Subotica
Datum upisa : 08.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 5/6/2014, 13:46

Mijaki zao mi je draga.Jesen ce biti vasa  yes   zagrljaj 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jelka 5/6/2014, 14:16

lela1984 ::
BiKsi :) ::Mijaki, stisak! Bice ta jesen plodonosna!
Bice bolje na jesen.  osmeh srce 
Mijaki...bas mi :-(
Odmori sad...uzivaj na moru...i sa svojom princezom...a na jesen bingo!
Jelka
Jelka

Broj poruka : 66
Godina : 43
Location : Ns-Bg-Sd
Datum upisa : 11.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jelka 5/6/2014, 14:27

luckystar74 ::
Jelka ::
luckystar74 ::Malo bolje, ali do daljneg sam u bolnici.
Luky jesu ti ustanovili uzrok takvog stanja?! Jel ti bolje? Kako se osecas?
Drzim fige da sto pre budes bolje!!!!!!

Urinarna infekcija Sad uzas samO mi je to falilo u zivotu! Bas sam se izbedacila
Uh...bas mi zao...drzi se...u dobrim si rukama.....samo misli pozitivno!!!
I javljaj se....mislimo na tebe!!!!!!!
Jelka
Jelka

Broj poruka : 66
Godina : 43
Location : Ns-Bg-Sd
Datum upisa : 11.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 5/6/2014, 14:34

Ja skoro izasla iz sale,dobro podnela anesteziju,lezim tamo. Uskoro ce Kopitovicka sve da mi kaze,kazu.Uzeli PH nalaz.  osmeh srce

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 5/6/2014, 16:36

Jelka ::
lela1984 ::
BiKsi :) ::Mijaki, stisak! Bice ta jesen plodonosna!
Bice bolje na jesen.  osmeh srce 
Mijaki...bas mi :-(
Odmori sad...uzivaj na moru...i sa svojom princezom...a na jesen bingo!

A sta da dodam?.... zagrljaj Pametno kazes, jesen je tvoja...taman jedna prolecna bebica.... beba u kolicima 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 5/6/2014, 16:37

lela1984 ::Ja skoro izasla iz sale,dobro podnela anesteziju,lezim tamo. Uskoro ce Kopitovicka sve da mi kaze,kazu.Uzeli PH nalaz.  osmeh srce

Bravo, Leki! Cim odmah kuckas, znaci da si dobro podnela  Very Happy 
Brz oporavak! Cekamo izvestaj  srcasti poljupci 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu