KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+52
ariadne69
jelena*mama2andjela*
cecilija78
fight&faith
SoJa
JednaSova
ChillyVilly
AriesGirl
Vecka
jovanka.draskic
dacans
srculence 84
d77
REAANITA
hocukusurnecuzvaku
OKacica
Mili2
ivanicasale
SannI-AlL
Hiperaktivna
zvoncica36
luckystar74
Vuchica
missile
Sofija Veks
MalaSaJuga
malena 92
saska1
Smrdica
cicsa80
ragaco
maki0211
annci
Jelka
Star77
Vanilla
leptirko82
ivi
bak
Petkana
mijaki
PalcicaBg
sandrolina
Niny
karakaca
BiKsi :)
dzefri
mamadabudem
lela1984
Srcko13
KoMetaK
sareni leptir
56 posters

Strana 25 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jelka 2/6/2014, 10:48

Devojke koracaljke...samo da vas pozdravim i pozelim srecu!!! Los mi je internet..pa mi dugo treba da malo procitam...a jos teze da napisem...u svakom slucaju pratim koliko mogu i mislim na vas....
Ja guram 6. dan od et...i kao i svi pipkam se i osluskujem telo da mi da neki znak...za sad imam napete i bolne grudi i malo napet stomak....cini mi se skoro isti simptomi kao pred vesticu..
Trudim se da sto manje mislim...znate i same....
Jos jednom vkiki zagrljaj za sve saborke!!!!!
Jelka
Jelka

Broj poruka : 66
Godina : 43
Location : Ns-Bg-Sd
Datum upisa : 11.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 2/6/2014, 10:58

lela1984 nadam se da ce nam fraksi pomoci,
imam pitanje za sve dame: danas mi je 8 dc, primljene diphereline i jos uvek imam tragove vesticea do sada nikada nije bilo tako, da li je to zbog aspirina jer ga ovaj put pijem vec 15 dana. u prethodna dav pokusaja VTO ciklus se zavrsavao oko 4 dana ali nisam aspirin koristila nego su mi njega uveli po transferu? za 5 dana mi je UZ valjda ce stati do tada...

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 2/6/2014, 11:20

sandrolina ::lela1984 nadam se da ce nam fraksi pomoci,
imam pitanje za sve dame: danas mi je 8 dc, primljene diphereline i jos uvek imam tragove vesticea do sada nikada nije bilo tako, da li je to zbog aspirina jer ga ovaj put pijem vec 15 dana. u prethodna dav pokusaja VTO ciklus se zavrsavao oko 4 dana ali nisam aspirin koristila nego su mi njega uveli po transferu? za 5 dana mi je UZ valjda ce stati do tada...
To je od aspirina, svakako ce stati.A sto sad aspirin ranije,je li zbog mutacija?I ja se nadam da ce nam fraxi pomoci i meni histeroskopija sad,u cetvrtak.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 2/6/2014, 11:22

Jelka ::Devojke koracaljke...samo da vas pozdravim i pozelim srecu!!! Los mi je internet..pa mi dugo treba da malo procitam...a jos teze da napisem...u svakom slucaju pratim koliko mogu i mislim na vas....
Ja guram 6. dan od et...i kao i svi pipkam se i osluskujem telo da mi da neki znak...za sad imam napete i bolne grudi i malo napet stomak....cini mi se skoro isti simptomi kao pred vesticu..
Trudim se da sto manje mislim...znate i same....
Jos jednom vkiki zagrljaj za sve saborke!!!!!
Bice to dobro,navijam za OGROMNU betu!  osmeh srce 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 2/6/2014, 11:55

jeste lela zbog mutacije ista je mutacija kod nas dve, meni je moj hematolog uveo aspirin i folnak 5 dana pre ciklusa tako da ga pijem vec 15 dana, pa sam se uplasila sto se vesticara nije povukla. drzim ti fige za cetvrtak...
   d

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 2/6/2014, 12:06

sandrolina ::jeste lela zbog mutacije ista je mutacija kod nas dve, meni je moj hematolog uveo aspirin i folnak 5 dana pre ciklusa tako da ga pijem vec 15 dana, pa sam se uplasila sto se vesticara nije povukla. drzim ti fige za cetvrtak...
   d
Hvala,i meni je folnak vratio,ali ne i aspirin.Sad,kad uradim histero,javicu se hematologu da utanacimo za fraxii dalju terapiju.Tako mi rekao.  osmeh srce 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 2/6/2014, 12:55

Samo da poskocim za uspesne korake!

Sareni brbljivi leptiru, cekamo te danas da nam javis kako je bilo na razbrojavanju!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 2/6/2014, 13:00

Leptiru, čekamo lep izveštaj sa prvog uz-a  srce
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 2/6/2014, 14:58

Petkana, srecno na A, ako vec nije prosla!  igracice igracice igracice igracice igracice 

Leptiricu, cekamo izvestaj sa UZ sa nestrpljenjem!  srca srca srca srca srca 


Palcice, jel to i ti kreces na FET u ovom ciklusu ili sam ja nesto lose skontala?  igracice  igracice  igracice 
Lucky, kad je ET?  igracice  igracice  igracice  igracice 

Sandrolina, jesi li i ti u postupku? Gde radis? Mislim da to krvarenje nije strasno, ne brini!  igracice  igracice  igracice  igracice 

Jelka, jos malo pa velika beta, ne brini!!! Gde si radila postupak?  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice 


Masem cure, odoh da ucim, pa cu svratiti veceras da vidim vesti od Leptirica.

KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Petkana 2/6/2014, 15:09

Koracaljke usne 
Cirlidersice vam nisu ravne!!!
Navijate,bodrite,savetujete,saljete pozitivnu energiju...neprocenjivo Very Happy 
Shodno tome i moj izvestaj je,ja mislim,odlican!U deset billa zakazana aspiracija,u deset i pet su dosli po mene u sobu,ja spremna ko zapeta puska,u seksi zelesnoj spavacici i s izbusenom venom,opustena i nasmejana Very Happy .Imaju novog anesteziologa u Genesisu,dr. Kovacevic ako sam dobro zapamtila pri upoznavanju,jedna fina gospodja.Odusevio me u sali plafon sa plavetnilom i belim percima,to kazu radi opustanja. Nakon sto su mi uspricali anesteziju jos se secam samo kad kad je usla moja dr.,nasmejana po obicaju,inace jos je bolesna,pitala me kako sam i to je to.U sobi sam imala cimerku,lepo se ispricale,vreme proletelo.U tom je dosla sestra,rekla da imam 10 jajnih celija radost ,da su nasli potrebne spermice  radost ,bocnula mi fraksiparin,to daju preventivno svakom do bete,a daj Boze  i nakon...
Pocastila se kuci jednom cigaretom,ostavila ih kad smo poceli bockanje.
Eto,uz Bozju pomoc,jos jedan korak napred,sad cekamo dalje...
Sandrolina,ne brini,i ja sam imala produzeno krvarenje u stimulaciji,neka dva dana,dr. se nije obazirala jer je endo bio dobar a ja izostavila jedan dan aspirin i E vit.iz terapije i sutradan stalo.
Saska draga sretan početak  sretan početak  sretan početak nek ide sve ko podmazano,kad je prvi UZ?
Leptiricu,cekamo te s najlepsim izvestajem vv  vv  vv 
Miss,navijam za zurkicu,za cetiri prelepa embrioncica b  b  b 
Bak,uskoro pocinje stimulacija,divno d  d  d 
Mijaki,opustencijo,navijam za beta  beta  beta 
Lucky se ne javlja,uskoro joj vracaju bebice roda  roda  roda 
Suzi  poljubac citam da nema cisti,i to je za cestitku zar ne d  d  d 
Kometice,jos malo pa stimulacija,navijam c 
Ragaco usne
Sve ostale koracaljke i nase preslatke trudnice Very Happy love 
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 2/6/2014, 15:25

Petkana,to je extra,bravo za 10 celijica,bice tu i za zamrzavanje!  osmeh srce

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 2/6/2014, 15:34

Petkana, bravo za 10 jc!!! Sad odmaraj a mi navijamo za lepo druzenje u labu i lepe embrione!  igracice igracice igracice igracice igracice igracice juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 2/6/2014, 15:36

Petkana to je stvarno ekstra navijam za veliku ljubav u labu.Sto kaze Lela bice tu i zamrzavanja ,dace bog da ti ne trebaju eskimi u naredne dve godine  Very Happy 

Leptiricu cekamo da cujemo kako je bilo na uz,koliko vas je?Nadam se da vas je  family 


Lela ja folnak pijem i sada a nisam rekla Kopitovicki da ga pijem,racunam da ne moze da skodi?
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 2/6/2014, 15:37

Jelka, oprosti meni pogubljenoj!  Embarassed Embarassed Embarassed lol! lol! Znam i gde si radila i sve, samo sam zaboravila da imas dnevnik!  Embarassed Embarassed 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 2/6/2014, 15:39

Petkana bravo za 10 celija. A sad zurkica u labu  juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jelka 2/6/2014, 15:50

[quote="KoMetaK"]Petkana, srecno na A, ako vec nije prosla!  igracice igracice igracice igracice igracice 

Leptiricu, cekamo izvestaj sa UZ sa nestrpljenjem!  srca srca srca srca srca 


Palcice, jel to i ti kreces na FET u ovom ciklusu ili sam ja nesto lose skontala?  igracice  igracice  igracice 
Lucky, kad je ET?  igracice  igracice  igracice  igracice 

Sandrolina, jesi li i ti u postupku? Gde radis? Mislim da to krvarenje nije strasno, ne brini!  igracice  igracice  igracice  igracice 

Jelka, jos malo pa velika beta, ne brini!!! Gde si radila postupak?  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice 


Masem cure, odoh da ucim, pa cu svratiti veceras da vidim vesti od Leptirica.

Potpisujem sva pitanja....
Radila sam u Genezisu...dr Artur Bjelica
Jelka
Jelka

Broj poruka : 66
Godina : 43
Location : Ns-Bg-Sd
Datum upisa : 11.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 2/6/2014, 15:51

17h je transfer...
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 2/6/2014, 15:52

ivanicasale ::Petkana to je stvarno ekstra navijam za veliku ljubav u labu.Sto kaze Lela bice tu i zamrzavanja ,dace bog da ti ne trebaju eskimi u naredne dve godine  Very Happy 

Leptiricu cekamo da cujemo kako je bilo na uz,koliko vas je?Nadam se da vas je  family 


Lela ja folnak pijem i sada a nisam rekla Kopitovicki da ga pijem,racunam da ne moze da skodi?
Ja sam joj rekla i rekla da nastavim.Meni je zbog MTHFR mutacije,ali svakako ne moze da skodi.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 2/6/2014, 15:52

luckystar74 ::17h je transfer...
Super!  lol! osmeh srce Very Happy 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jelka 2/6/2014, 15:57

Sorry kometak..htedoh da te citiram...
Petkana bravo...lepa cifra!!!!
Lacky srecno i samo opusteno na et!
Jelka
Jelka

Broj poruka : 66
Godina : 43
Location : Ns-Bg-Sd
Datum upisa : 11.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 2/6/2014, 16:23

Petkana, divan izvjestaj, citala sam ga sa osmijehom, nisam ni sumnjala uopste :) Sad navijam za veliku zurku u labu, pa sve tako korak po korak dok nam ne javis veliku betu :) radujem se jako tvojim koracima :)
Nema cista za ne povjerovati :)

Sad cekamo izvjestaj od Leptirica i Lucky, zar ne? Da nam se sto prije jave :)

Ljubim sve redom :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 2/6/2014, 16:26

Kometak trebalo bi u ovom ciklusu ako sve bude ok.  ljubav ljubav ljubav 

Petkana draga navijam za zurku i lepe embrioncice  b b b 

Jelka jos malo pa se radujemo tvojoj beti  d 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 2/6/2014, 16:28

Petkana bravo, odličan broj jć  bb vv bb vv bb bb vv bb 

Sad žurka i da se sve oplode  juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 2/6/2014, 16:33

lela1984 ::
ivanicasale ::Petkana to je stvarno ekstra navijam za veliku ljubav u labu.Sto kaze Lela bice tu i zamrzavanja ,dace bog da ti ne trebaju eskimi u naredne dve godine  Very Happy 

Leptiricu cekamo da cujemo kako je bilo na uz,koliko vas je?Nadam se da vas je  family 


Lela ja folnak pijem i sada a nisam rekla Kopitovicki da ga pijem,racunam da ne moze da skodi?
Ja sam joj rekla i rekla da nastavim.Meni je zbog MTHFR mutacije,ali svakako ne moze da skodi.


Ja samo zaboravila da joj kazem,mnogo sam zaboravna Embarassed Sledeci put pisem sta streba da je pitam i kazem.

Jelka navijam za  beta 

Lucky  roda roda roda roda roda roda 
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 2/6/2014, 16:50

Leptiricu sad si čula najlepšu muziku, da prođe sve dobro na kontroli u Beogradu.
Petkana bravo za brojku sad je luda žurka u labu.
Bravo cure samo neka je veselo, nekog sam izostavila ko ima transfer ne zamerite kuckam iz parka a net katastrofa
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 25 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu