KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+58
Cala Domingos
insomnia
libertte
ariadne69
Maja.Bojan
Beograd
fmala
jelena*mama2andjela*
cicsa80
kornjaca
Vilhelmina
MAAKKI
ivanicasale
SoJa
luckystar74
AriesGirl
mijaki
fight&faith
dragana76ns
OKacica
ninica2
SannI-AlL
BiKsi :)
hocukusurnecuzvaku
karakaca
Vanilla
Petkana
leptirko82
missile
SladZana
Mili2
Star77
malena 92
Tebi
bulevarka
lela1984
Sofija Veks
KoMetaK
d77
sandrolina
anasrce
zvoncica36
Afrodita
saska1
annci
Hiperaktivna
JednaSova
Niny
Nataly17
maki0211
ChillyVilly
bak
mamadabudem
sareni leptir
PalcicaBg
Vuchica
Smrdica
boni m
62 posters

Strana 36 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 15/5/2014, 10:10

devojke ,upravo sam primila poziv od Dragice iz Genesisa,da mi cestitaju trudnocu i da ponovim betu za 2 dana tj sutra .da posaljem nalaze a doktorka veceras u 20h dolazi na kliniku ,javili su profesorki moj razultat od sinoc -ona je rekla da je beta ok za blaste ,da to znaci da sam trudna i da ne razmislajm o vrednosti ,da me je pozdravila (zvuci bezveze ali zaista je tako rekla ),,,pa cemo se naknadno dogovarati .
...nemam reci tek sad za njih .... love  love  love
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 15/5/2014, 10:32

Leptiricu, zaista su divni :) uzivaj u trudnoci :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 15/5/2014, 13:30

Okacice bas sam verovala u tvoju mrvicu i sad imam neku nadu da ce da se izbori, bila ljuta na tvoju dr koja ispade da je bila u pravu, bitno da se nesto desilo to je korak plus za vas grlim te najjace  zagrljaj 

Beograd dobro dosla i cestitam  c

A moj Brbljivi Leptiricu trudnica  kakva lepa beta za 10 dan za dva dana da bude ko kuca velika, ja sam sigurna da ima  beba beba  zasluzila si svu radost
  bb  d  bb  d  bb  d  bb  d  bb  d  bb  d  bb  d  bb  d  bb  d  bb  d  bb  d  bb  d  bb  d  bb  d  bb  d  bb  d  bb  d  bb  d  bb  d  bb  d  bb  d  bb  d  bb  d  bb  d  bb  d  bb  d  bb  d  
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 15/5/2014, 14:42

karakaca evo nesto za tebe i cure koje rade vto u valjevu ...vest je od 4 aprila ove godine ...

http://www.ccfs.rs/sr/single-news/n/societe-generale-banka-srbija-pokrenula-inicijativu-za-prikupljanje-finasijskih-sredstava-namenjenih/
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 15/5/2014, 14:54

Da brbljiva znam da imaju dosta donatora koji im pomazu i puno volontera, da imam rado bih im pomogla jer su zaista fenomenalni ljudi, dobro je sto je jedna banka spremna da im pomogne, probacu da im pomognem tako sto cu jednoj firmi iz mog grada predloziti da im pomogne jer vec nekoliko para iz naseg mesta idu kod njih na proces.
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 15/5/2014, 15:14

sareni leptir ::DEVOJKE BETA         181   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! as  as  as  as  as  as  as  as  as  as  as  as  as 




p.s .da to nije mala vrednost ?



Tek sada videh! Ali si bas ulepsala ovaj kisni dan! CESTIIITAM!!!  d d d d d d d d d d d d d d d d d  d  d  d  d  d  d  d   
i kao sto rekoh, sada je vreme za

v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v  v  v  v  v  v  v  v  v  v   

pa jos malo za
 igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra igra  vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv   
i prosto ne znam sta cu od srece  radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost  radost  radost  radost  radost  radost  radost  radost jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 15/5/2014, 15:15

sareni leptir ::DEVOJKE BETA         181   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! as  as  as  as  as  as  as  as  as  as  as  as  as 




p.s .da to nije mala vrednost ?



Tek sada videh! Ali si bas ulepsala ovaj kisni dan! CESTIIITAM!!!  d d d d d d d d d d d d d d d d d  d  d  d  d  d  d  d   
i kao sto rekoh, sada je vreme za

v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v  v  v  v  v  v  v  v  v  v   

pa jos malo za
 igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra igra  vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv   
i prosto ne znam sta cu od srece  radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost  radost  radost  radost  radost  radost  radost  radost jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 15/5/2014, 15:27

Oko-Okano, znam da ovo vreme uopste ne pomaze i sigurno nije dobro za dizanje raspolozenja, ali evo mog predloga...
Lepo se ususkas, skines neki dobrar film, ili seriju (preporuke Damages, Suns of Anarchy, Homeland, Braking Bad ili nesto smesno poput The Big Bang Theory, Two and a half Man-meni pomoglo), napravis puuuuno slanih kokica i ohladis pivo... Ako ne volis pivo, moze i neki sokic, ali to vec kvari ugodjaj  lol! 

Naravno, kad te spuca realnost u glavu, isplaces se dobro, ususkas kod svog dragog, opletete malo po surovom zivotu i nepravdi...onda se malo "zamazite", onda vratis serijici i smehu...

Moze i neka lepa knjizica, npr Most preko vecnosti. Prelepa je...

A za kolege ne brigaj, snaci ce se neko vreme i bez tebe. Do tada ja te puuuuno  srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od libertte 15/5/2014, 15:28

Puno pozdrava devojke...u ovih sedam godina bilo je i svašta i ništa...i dalje se osećam nekako zbunjeno...trudnoća koja se desila uz klomifen u pripremi nalaza za VTO i završila se kiretažom u 11.nedelji je sada iza mene...ponovo se spremam za VTO koja je zakazana za jul...čitam vaše postove i odmah mi nekako lakše, znam da nisam sama...
Svima  puno usne
libertte
libertte

Broj poruka : 64
Datum upisa : 14.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 15/5/2014, 15:35

libertte ::Puno pozdrava devojke...u ovih sedam godina bilo je i svašta i ništa...i dalje se osećam nekako zbunjeno...trudnoća koja se desila uz klomifen u pripremi nalaza za VTO i završila se kiretažom u 11.nedelji je sada iza mene...ponovo se spremam za VTO koja je zakazana za jul...čitam vaše postove i odmah mi nekako lakše, znam da nisam sama...
Svima  puno usne
Libertte,i tebi puno cmokica!Bice bolje,koracamo dalje!

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 15/5/2014, 15:39

lela1984 ::
libertte ::Puno pozdrava devojke...u ovih sedam godina bilo je i svašta i ništa...i dalje se osećam nekako zbunjeno...trudnoća koja se desila uz klomifen u pripremi nalaza za VTO i završila se kiretažom u 11.nedelji je sada iza mene...ponovo se spremam za VTO koja je zakazana za jul...čitam vaše postove i odmah mi nekako lakše, znam da nisam sama...
Svima  puno usne
Libertte,i tebi puno cmokica!Bice bolje,koracamo dalje!
 likeit ljubav ljubav ljubav 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 15/5/2014, 15:56

Libertte dobrodosla,uz Kutak je sve lakse  cvet cvet cvet 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od libertte 15/5/2014, 16:00

Divne ste!  osmeh srce 
libertte
libertte

Broj poruka : 64
Datum upisa : 14.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 15/5/2014, 16:05

Libertte, neka te ovdje sa nama gdje je sve puno lakse. Dobro dosla draga :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 15/5/2014, 16:38

Beograd čestitam na  trudnica  Dobro nam došla  cvet 

Libertte dobro nam došla  sunny  Sa Kutkom je sve lepše i lakše  c 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Petkana 15/5/2014, 16:49

Star,Zvezdo,Zvezdana srca pa kako si mi ti?
Nije me bilo par dana,sve sam iscitala,sve mi se izmesalo.
Okacice,zao mi je,i ja sam bas imala vere da ce se bebica izboriti Sad Sad Sad 
no sada znate da je moguca spontana trudnoca i sigurna sam da cete se uskoro obradovati novoj trudnoci yes 
Leptiricu sareni,cestitam radost radost radost radost drugacije nisam ni ocekivala!Uzivaj u trudnoci i ne brini,ovaj put je dobitni,od pocetka do kraja osmeh srce 
Bak,navijam da se taj LH spusti i da pocne stimulacija pa da zalivamo,iscekujemo i na kraju se radujemo radost radost radost radost 
Miss,blizi se i tvoj datum draga likeit ,vas dve ste moje majske saborke Very Happy 
A tu je i Palcica osmeh srce ,jel sve pod kontrolom draga?
Dobrodosle nove clanice,jeste,uz kutak je i lepse i lakse...
Trudnice nase Jelena,Sladzana,Milice,Sofija,Niny,Sovice...ima vas Bogu hvala jos dosta,uzivajte i mazite bebice.
Puno pozdrava koracaljke  cvet cvet cvet cvet cvet cvet cvet cvet cvet cvet
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 15/5/2014, 17:04

anci ,ljubav  ljubav  ljubav 
libreto  love  dobro dosla .
 petkana ,pa neka je srecno bockanje i nek ti Genesis donese srecu kao meni ...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 15/5/2014, 17:09

Petkana  zagrljaj hvala sto mislis na mene.Jos uvek sam u iscekivanju vestice,a ona bas ovaj mesec resila da kasni.  v 

Kako napreduje bockanje? Ljubim te draga!  poljubac 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 15/5/2014, 17:10

AAAAAAAAA, lh 4,05 affraid c c c c c c c c c

Umesto da pada on opet raste!

Cekam sta ce reci dr
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 15/5/2014, 17:12

bak ,jel to ista lab ?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 15/5/2014, 17:13

Petkana ::Star,Zvezdo,Zvezdana srca pa kako si mi ti?
Nije me bilo par dana,sve sam iscitala,sve mi se izmesalo.

Petkana, draga moja, ja sam odlucila da ostavim sve za septembar. Prvo sto najvjerovatnije necu stici do kraja juna, a drugo sto bih zaista previs napeta usla i to sve. Mnogo stresova sam imala u zadnje vrijeme. Planiram ako Bog da da ponovim nalaze u julu i avgustu pa da rastetecenija krenem u pobjede. Zato jedva cekam da pratim tebe i tvoje mile saborke . Ljubimte i grlim do neba  osmeh srce

I javljaj nam se ...kako napreduje bockanje?
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 15/5/2014, 17:15

Bak, ..bem mu, kako sad to?
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Hiperaktivna 15/5/2014, 17:20

Devojke, da nije neko slucajno sredinom aprila dobio resenje o prolasku drugostepene komisije u Visegradskoj? Ja sam danas zvala fond i oni jos nisu na portal napisali da sam prosla komisiju, vec da sam na nekom cekanju......
Hiperaktivna
Hiperaktivna

Broj poruka : 203
Godina : 39
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 15/5/2014, 17:22

Bem li ga. Verovatno se pravi cista tj ponovo puni folikul koji nije pukao do kraja tj na vreme  Mad 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 15/5/2014, 17:28

Bak, javi nam sta dr kaze.Nadam se da ce dr imati neko rijesenje. Bas je bezveze taj lh....sad nasao da luduje.
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 36 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu