KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+58
Cala Domingos
insomnia
libertte
ariadne69
Maja.Bojan
Beograd
fmala
jelena*mama2andjela*
cicsa80
kornjaca
Vilhelmina
MAAKKI
ivanicasale
SoJa
luckystar74
AriesGirl
mijaki
fight&faith
dragana76ns
OKacica
ninica2
SannI-AlL
BiKsi :)
hocukusurnecuzvaku
karakaca
Vanilla
Petkana
leptirko82
missile
SladZana
Mili2
Star77
malena 92
Tebi
bulevarka
lela1984
Sofija Veks
KoMetaK
d77
sandrolina
anasrce
zvoncica36
Afrodita
saska1
annci
Hiperaktivna
JednaSova
Niny
Nataly17
maki0211
ChillyVilly
bak
mamadabudem
sareni leptir
PalcicaBg
Vuchica
Smrdica
boni m
62 posters

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 14/5/2014, 22:45

Beograd, dobrodosla! Cestitam na uspesnoj vto.

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 14/5/2014, 22:48

Suzo,i ja isto tako,kao i kad mi se zavrsava ciklus.Nekad i povracam od glavobolje jedno 2 dana pred ciklus.I kad mi je pred kraj ciklus me jako boli glava.To je sve zbog nivoa hormona.Sto ne uzmes neki blazi analgetik,bolje nego da trpis?

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 14/5/2014, 23:12

Leptiricu, jao, kasnim!!!!! BRAVO!!!!!!
BRAVO!!!!!!
BRAVO!!!!!!
BRAVO!!!!!!

 d d d d d d d d d d f f f f f f f f f f x x x x x x x x x x radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost as as as as as as as as as as 
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 14/5/2014, 23:15

Okacice draga poznato mi je, ali idemo dalje, bilo bi ti puno lakse da samo podje bar fizicki...ljubim te puno i vjerujem u prirodne radove i to brzo.  usne 

Beograd cestitam i dobrodosla.

Suzo pretpostavljam da je i to pms. Ja sam znala prvih godina da gorim od T pred dobijanje nekoliko dana i samo prodje kad dobijem, i do 40C. Doktori su bili u cudu.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mili2 14/5/2014, 23:30

Leptiru cestitam igracice igracice igracice igracice igracice igracice b b b b b b b 
Mili2
Mili2

Broj poruka : 79
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 15/5/2014, 08:37

Biksi, Lela, SladZana  osmeh srce 

Strasne su te glavobolje i ta mucnina. Ja to jedva podnesem. A tablete mi apsolutno ne pomazu, samo mi stvore jos vecu mucninu. Uzas. Ustala sam malo bolja, ako ne krene vjestica, danas opet glavobolja. Biksi je u pravu, ovo vrijeme dodatno pravi haos.

Ljubim i grlm sve redom!!!!
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 15/5/2014, 08:41

suza77 ::Biksi, Lela, SladZana  osmeh srce 

Strasne su te glavobolje i ta mucnina. Ja to jedva podnesem. A tablete mi apsolutno ne pomazu, samo mi stvore jos vecu mucninu. Uzas. Ustala sam malo bolja, ako ne krene vjestica, danas opet glavobolja. Biksi je u pravu, ovo vrijeme dodatno pravi haos.

Ljubim i grlm sve redom!!!!
A vreme je stvarno katastrofa...

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maki0211 15/5/2014, 08:44

Leptiricu cestitam na divnoj beti,bice tu dve bebice sigurno videces  jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping radost radost radost radost radost radost bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo 

maki0211

Broj poruka : 24
Datum upisa : 25.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 15/5/2014, 08:57

dragana76ns ::Leptiru, cestitam od srca na trudnoci... beta je super za 10-ti dan. Bravo za jos jedan uspeh moje IKONE  i citavog tima...
Beograd,cestitam na trudnoci i uspehu iz prve ruke,  i da, dobro dosla u druzinu
Mis...mnogo ti cakano novo ruho
Okacice... No 
Pozdrav za sve
  dragana ,ma kakva ikona ,zena je boginja ,,ma prava  queen queen...sutra idem da vadim betu opet ,i d dimer-ali cu u mo labu u d zdravlja (posto su gospoda konacno dobili reganese za test bete),tako da ce i i nalaz biti posle 14h ....pitala genesis dali smem da promenim lab.rekose da moze ,a iskreno nebih da se drmusam kolima do susednog grada ,beta je beta ...sigurna sam da ce pokazati vecu vrednost ...
f&f,,,,da suso ,ja bih ga sutra rodila i odmah bih da poraste ...ha ha ,,,,nasmeja me od jutros .ma dal su dve il je jedna bitno mi je da se beta dupla i srce da kucka kasnije ..dace Bog .
ivanice ,verujem da si dobila volju -meni su volju dale jelena i mili ...definitvino ces uspeti u Genesis,samo pitaj sta jos trebas uraditi od nalaza ,nebudi sama sebi lekar ...totalno se radila drugacije nego u Nisu ,videces -odusevices se timom!
suzi ,glavobolja boli od ove katastrofe vremenske ,i mene je tako pred daleko bilo -mecu ,pa se skenjkala...ali vreme cini svoje .
biksi ,okacice ,sladzana ,meta ,maki ,mijaki ,ariadna,zvako,vuchice.mili ,lela,jeco .....ostale cure .... osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 15/5/2014, 09:08

I ja se nadam da ce u Novom sadu Kopitovicka moci da me spremi za sledecu donaciju u Pragu i da mi uradi histero,ako bude trebalo!  lol! 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 15/5/2014, 09:10

samo napred cure ...Prag je nas Genesis !
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 15/5/2014, 09:24

Leptiru, divne besti, bravo draga, čestitam  vv vv vv vv vv vv vv 
 bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 15/5/2014, 09:26

niny,uradicu sutra i ja ddimer ..sto kazes ,da budem mirna ,a tsh cu kasnije da ponovim....ti pregura treci mesec ...bravo ! igracice  igracice  igracice
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 15/5/2014, 09:29

Okacice, mnogo mi je žao draga, verovala sam da će biti sve u redu  No No No  Nadam se da će prirodno otići. Neka ti bude uteha to što možeš prirodno da zatrudniš i neka se desi opet što pre. Ljubim te  love ljubav ljubav ljubav 

Leptiru, uradi d dimer kad budeš ponavljala betu, čisto da budeš mirna. Ja mislim da sutra ulazim u četvrti mesec, brzo je prošlo, jupiii  as d d d
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 15/5/2014, 09:34

Da, ta dr Kopitovic jeste vrhunski strucnjak. Ja se nadam da ce i moja dr Crnogorac meni biti ikona, pa da necu morati daupoznajem drugu.

Gde nam je Bak? Ona danas bese radi lh?
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 15/5/2014, 09:39

Javljam se na raport  Razz 
Bocnula se, rezultat popodne
Miss  usne 

Leptiru, nemoj da se iznenadis ako se ne bude duplala bas pravilno, ili se previse udupla, ipak rezultati mogu da odstupaju od laba do laba. Bice to super  yes 

Koracaljke  osmeh srce 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 15/5/2014, 09:43

sareni leptir ::DEVOJKE BETA         181   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! as  as  as  as  as  as  as  as  as  as  as  as  as 




p.s .da to nije mala vrednost ?

Cuj mala vrednost, leptiricu ova beta je fantasticna!!!!

Od srca cestitam!!!

 vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv 
 ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff 
 v v v v v v v v v v v v v v 
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 15/5/2014, 09:45

Okacice, draga, ljubim te puno!!  zagrljaj Bas mi je zao
Pisi nam kako se stvari odvijaju
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 15/5/2014, 09:49

Drage moje, hvala vam na podrsci... Ne znam stvarno sta bih bez ovog foruma i bez vas...

Poseban  poljubac za moje saborke:

ivanicasale
suza77
sareni leptir
annci
palcica bg
sandrolina
lela1984
kusurko
ninica2
MMI
saska1
ariesgirl
biksi
bak
sanni
kometica
vanilla
dragana76ns
F&F
sladzana
Niny
vuchica

i ostale...

Ja sam kuci, otvorila sam bolovanje, ugasila sluzbeni telefon... Zao mi je kolega, ali nism u stanju nikom nista da pomazem...

Ljubim vas sve...
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 15/5/2014, 09:53

Beograd, dobro nam dosla i cestitam!!
Neka je sve lagano i skolski!

 as  bebe 

OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 15/5/2014, 09:55

Okacice, moras da mislis malo i na sebe, snaci ce se kolege...

Sto se tice Foruma, i sama sam vise puta osetila koliko znaci ta podska...
Ako ti je tesko, a znam da jeste, podeli sa nama, mozda bude malkice lakse  ljubav 
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 15/5/2014, 09:58

Vuchica ::Okacice, moras da mislis malo i na sebe, snaci ce se kolege...

Sto se tice Foruma, i sama sam vise puta osetila koliko znaci ta podska...
Ako ti je tesko, a znam da jeste, podeli sa nama, mozda bude malkice lakse  ljubav 

 poljubac 
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 15/5/2014, 09:59

Okacico, veliki  poljubac 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 15/5/2014, 10:02

Okacice, opet te grlim do neba. Nadji vremena za sebe,  osmeh srce 

Bak, da se i ovo bockanje od jutros pregura pa da sutra krenes :) jedva cekam da te pratim.

Leptiricu, trudnice nasa, uljepsala si mi dan. Od juce mislim na tebe:)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 15/5/2014, 10:03

bak ::Javljam se na raport  Razz 
Bocnula se, rezultat popodne
Miss  usne 

Leptiru, nemoj da se iznenadis ako se ne bude duplala bas pravilno, ili se previse udupla, ipak rezultati mogu da odstupaju od laba do laba. Bice to super  yes 

Koracaljke  osmeh srce 
preptostavljam da vrednosti nece biti iste ,ali jbg -bitno mi je da mrdne beta --a ovaj lab mi je blizi ....na kraju krajeva ,ako treba ponovicu jos jednom u treci put betu u istom labu od sutra ,...znam da nece biti relevantne vrednosti ,malo mi krivo ..ali ...
misille,bice to prava bombonica -sve ce biti ok .
bak navijam ! love  love  love
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 35 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu