KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+58
Cala Domingos
insomnia
libertte
ariadne69
Maja.Bojan
Beograd
fmala
jelena*mama2andjela*
cicsa80
kornjaca
Vilhelmina
MAAKKI
ivanicasale
SoJa
luckystar74
AriesGirl
mijaki
fight&faith
dragana76ns
OKacica
ninica2
SannI-AlL
BiKsi :)
hocukusurnecuzvaku
karakaca
Vanilla
Petkana
leptirko82
missile
SladZana
Mili2
Star77
malena 92
Tebi
bulevarka
lela1984
Sofija Veks
KoMetaK
d77
sandrolina
anasrce
zvoncica36
Afrodita
saska1
annci
Hiperaktivna
JednaSova
Niny
Nataly17
maki0211
ChillyVilly
bak
mamadabudem
sareni leptir
PalcicaBg
Vuchica
Smrdica
boni m
62 posters

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 9/5/2014, 13:40

MMA, razumem te u potpunosti...ja sam uvek imala problema sa cistama i krajem decembra sam morala biti na Mikroginonu...na svu srecu, cista se smanjila, ali je odgovor na stimulaciju bio 0 folikula. Ali, moja rezerva je slaba , pa je dodatni razlog...
Zelim ti da se sto pre resis te dosadne ciste...  zagrljaj 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 9/5/2014, 13:46

Ma ja sam pretprošli ciklus bila na mikroginonu, uspavao mi je jajnike prilično ali sam imala bez stimulacije jedan vodeći folikul Laughing  i jedan stidljivi  Embarassed , pa sad eto ciste, od danas pijem mikroginon pa imam utisak da će opet da mi skoči FSH sa sledećim ciklusom i tako samo igrarije...
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 9/5/2014, 13:58

I meni će u ponedeljak popodne biti gotovi rezultati(urodjene trombofilije,antitela i torch),pa i ja zakazujem kod Kopitovićke onda.I,naravno,kod hematologa Elezovića,ako bude neka mutacija. smajli angel

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 9/5/2014, 14:03

annci ::MMA,  c c c c c 
Zao mi je, draga. Dok sve nije ok, glupo je pocinjati i smanjivati sanse. Ja nemam iskustvo sa cistama, tako da ti ne mogu pomoci savetom, ali ti mogu poslati jedan  ljubav , i jedan  zagrljaj 
I ja mislim.
Javice se vec neka devojka sa slicnim iskustvima, ima ih. MMA,  cvet 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Petkana 9/5/2014, 14:31

MMA,jel to folikularna cista?Ja imam luteinsku i poceli smo sa superfaktom.
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 9/5/2014, 14:41

MeMyselfAndI ::Ma ja sam pretprošli ciklus bila na mikroginonu, uspavao mi je jajnike prilično ali sam imala bez stimulacije jedan vodeći folikul Laughing  i jedan stidljivi  Embarassed , pa sad eto ciste, od danas pijem mikroginon pa imam utisak da će opet da mi skoči FSH sa sledećim ciklusom i tako samo igrarije...
rado bih ti pomogla al neznam nista o tome ,nikad nisam imala takav problem.... No 
lela ,bravo za izbor lekara ... usne  usne
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 9/5/2014, 14:41

Ne znam da li je ostala iz prethodnog ciklusa, danas mi je UZ 3dc rekla dr da postoji....Baš se brinem, ne znam kako se te ciste regulišu.... Crying or Very sad


Poslednji izmenio MeMyselfAndI dana 9/5/2014, 14:45, izmenjeno ukupno 1 puta
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 9/5/2014, 14:42

missile ::
annci ::MMA,  c c c c c 
Zao mi je, draga. Dok sve nije ok, glupo je pocinjati i smanjivati sanse. Ja nemam iskustvo sa cistama, tako da ti ne mogu pomoci savetom, ali ti mogu poslati jedan  ljubav , i jedan  zagrljaj 
I ja mislim.
Javice se vec neka devojka sa slicnim iskustvima, ima ih. MMA,  cvet 
missile ,kako ide ? sunny  sunny  sunny
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 9/5/2014, 14:45

sareni leptir ::
MeMyselfAndI ::Ma ja sam pretprošli ciklus bila na mikroginonu, uspavao mi je jajnike prilično ali sam imala bez stimulacije jedan vodeći folikul Laughing  i jedan stidljivi  Embarassed , pa sad eto ciste, od danas pijem mikroginon pa imam utisak da će opet da mi skoči FSH sa sledećim ciklusom i tako samo igrarije...
rado bih ti pomogla al neznam nista o tome ,nikad nisam imala takav problem.... No 
lela ,bravo za izbor lekara ... usne  usne
Pa,moram definitivno da se konsultujem za tu histeroskopiju.  osmeh srce 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 9/5/2014, 15:15

f  f  f
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maki0211 9/5/2014, 15:44

Da li neko moze od vas da mi pojasni kako nama fond zakazuje postupak za jul i avgust ako su doktori tad kolektivno na godisnjim odmorima?da li je neko imao iskustva sa time?da je krenuo u postupak u julu ili avgustu?

maki0211

Broj poruka : 24
Datum upisa : 25.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 9/5/2014, 15:52

Ja sam pre tri god.bila na komisiji u julu,prosla sam je i rekli su mi da ocekujem poziv tek od septembra,jer preko leta ne rade vantelesne zbog godisnjeg odmora!Poziv sam dobila u septembru za ciklus u novembru da se pocne postupak.Posle me skinuse u toku procedure s programa.Jesi li predala papire za komisiju,Maki?

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 9/5/2014, 15:54

MeMyselfAndI ::Ne znam da li je ostala iz prethodnog ciklusa, danas mi je UZ 3dc rekla dr da postoji....Baš se brinem, ne znam kako se te ciste regulišu.... Crying or Very sad

A zašto ne vidiš sa doktorkom da probaš sa Primolut-Norom? On je odličan za ciste.  Wink 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maki0211 9/5/2014, 16:11

lela,prosla sam ja drugostepenu komisiju u aprilu i zvala sam fond i zena mi kaze da svi koji su prosli komisiju do 16 aprila su vec zakazani za jul znaci da ocekujem uskoro i ja datum za postupak,pa mi nije jasno kako nas zakazuju za pocetak na leto kad doktori nisu tu,ili nas zakazu za leto pa nas doktori sami pomere za septembar,ne znam nisam pametna ni ja sama nisam ocekivala da cu dobiti poziv pre septembra...

maki0211

Broj poruka : 24
Datum upisa : 25.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mijaki 9/5/2014, 16:25

samo da se čekiram, danas četvrti dan bockanja Very Happy 
ko za baksuz, opet me boli grlo, pa se brze bolje zakazah kod ORL a jutros izvadih i bris. Kako god, grlo ne tangira moja jajasca (hahahaha) a do aspiracije će proci.
ne dam da se sekiram
valjda će biti barem nekoliko JC, baš će biti razočaravajuće ako potpuno podbacim...
elem, biće kako će biti - ja tu ništa ne mogu
danas je petak, ide sunčani vikend, jajasca neka rastu a ja odoh kućici kod princess:-)
ljubac

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 9/5/2014, 16:34

maki0211 ::lela,prosla sam ja drugostepenu komisiju u aprilu i zvala sam fond i zena mi kaze da svi koji su prosli komisiju do 16 aprila su vec zakazani za jul znaci da ocekujem uskoro i ja datum za postupak,pa mi nije jasno kako nas zakazuju za pocetak na leto kad doktori nisu tu,ili nas zakazu za leto pa nas doktori sami pomere za septembar,ne znam nisam pametna ni ja sama nisam ocekivala da cu dobiti poziv pre septembra...
Pa,onda ćeš dobiti poziv,a od njega prodje oko 2 mes. do započinjanja sa procedurom.Pa,ja sam dobila poziv u septembru za novembar. A ja zakazah kod Kopitovićke za 22-i,tako mi odgovaralo.Do tad će mi biti gotovi svi rezultati.  king

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 9/5/2014, 17:48

Drage devojke, nije me bilo jako dugo. Na IUI dnevnicima sam napisala ukratko sta mi se dogadjalo (na zalost, nisam trudna  Sad  ). Ne mogu da pohvatam sta se ovde sve izdesavalo za skoro godinu dana mog odsustva, ali u svakom slucaju, zelim vam da ostvarite svoj cilj  beba u kolicima bez obzira do kog koraka ste stigle. A novim mamama zelim da uzivaju sa svojim bebanama.  bebe bebe 
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 9/5/2014, 17:51

Ariesgirl ::Drage devojke, nije me bilo jako dugo. Na IUI dnevnicima sam napisala ukratko sta mi se dogadjalo (na zalost, nisam trudna  Sad  ). Ne mogu da pohvatam sta se ovde sve izdesavalo za skoro godinu dana mog odsustva, ali u svakom slucaju, zelim vam da ostvarite svoj cilj  beba u kolicima bez obzira do kog koraka ste stigle. A novim mamama zelim da uzivaju sa svojim bebanama.  bebe bebe 
Biće,ne odustaj!Glavu gore i polako u nove pobede.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 9/5/2014, 17:52

hocukusurnecuzvaku ::
MeMyselfAndI ::Ne znam da li je ostala iz prethodnog ciklusa, danas mi je UZ 3dc rekla dr da postoji....Baš se brinem, ne znam kako se te ciste regulišu.... Crying or Very sad

A zašto ne vidiš sa doktorkom da probaš sa Primolut-Norom? On je odličan za ciste.  Wink 

Pa ja sam dr rekla da će mikroginon da mi uspava jaja, a ona ništa nije rekla.... Rolling Eyes  A Primolut-Nor ih ne uspavljuje? Kakva su tvoja iskustva sa tim?
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 9/5/2014, 18:23

Ja sam ga pila dva meseca i imala sam takve odlive da je to bilo strasno... Ali su ciste otisle... Nakon primoluta sam imala stimulaciju....
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 9/5/2014, 18:47

Ne znam, bojim se samo da se ne vrtim u krug...Ali, hajde da verujem dr. sunny sunny sunny 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 9/5/2014, 18:51

MeMyselfAndI ::
hocukusurnecuzvaku ::
MeMyselfAndI ::Ne znam da li je ostala iz prethodnog ciklusa, danas mi je UZ 3dc rekla dr da postoji....Baš se brinem, ne znam kako se te ciste regulišu.... Crying or Very sad

A zašto ne vidiš sa doktorkom da probaš sa Primolut-Norom? On je odličan za ciste.  Wink 

Pa ja sam dr rekla da će mikroginon da mi uspava jaja, a ona ništa nije rekla.... Rolling Eyes  A Primolut-Nor ih ne uspavljuje? Kakva su tvoja iskustva sa tim?
Ja sam ga pila dva puta kad mi je izostao ciklus,pa da ga izazovu.U tom ciklusu su ciste svakako popucale od njega.  osmeh srce 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 9/5/2014, 18:59

drage moje meni stigo nalaz tsh,i izgleda da on slabo mrda ispod 2,7 ili 2,5 ....mada nisam sigurna da uopste treba da padne ispod 2,5 /cekam odgovor iz genesisa ,posto mi je rezultat sada 2,63,iako pije eutirox od 50mg.
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 9/5/2014, 19:02

Hajde videćemo šta će biti posle ovog ciklusa. Možda neće jaja odreagovati ko prošli put... Wink 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 9/5/2014, 19:04

mma,simpatican mi je tvoj potpis .....
bice tu sve dobro veruj ,najbitnije je da se malo opustis ,hormoni da ne lude .
nego gde nam je kometak,nema je danas ovde ?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu