KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+58
Cala Domingos
insomnia
libertte
ariadne69
Maja.Bojan
Beograd
fmala
jelena*mama2andjela*
cicsa80
kornjaca
Vilhelmina
MAAKKI
ivanicasale
SoJa
luckystar74
AriesGirl
mijaki
fight&faith
dragana76ns
OKacica
ninica2
SannI-AlL
BiKsi :)
hocukusurnecuzvaku
karakaca
Vanilla
Petkana
leptirko82
missile
SladZana
Mili2
Star77
malena 92
Tebi
bulevarka
lela1984
Sofija Veks
KoMetaK
d77
sandrolina
anasrce
zvoncica36
Afrodita
saska1
annci
Hiperaktivna
JednaSova
Niny
Nataly17
maki0211
ChillyVilly
bak
mamadabudem
sareni leptir
PalcicaBg
Vuchica
Smrdica
boni m
62 posters

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 16/5/2014, 12:54

sad mogu malkice da odahnem ...al samo malkice ...uz mi je bitan sada---
ajde palcice pa i ti devojko ,po svoje smrzlice ----navijam za dobar ishod ! c  v  v  grljenje
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 16/5/2014, 13:03

Leptiricu, sjajna beta za 12. dan  d d d d d d d d 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 16/5/2014, 13:30

Leptiricu cestitam za 12dan.: )
Daco hvala,nadam se da ce biti najsrecniji.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 16/5/2014, 13:35

leptiricu odlicna beta,prava skolska,sad se opusti Very Happy Very Happy 

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 16/5/2014, 13:48

...evo izdahnucu jednom pa cu se opustiti ,....
jeco jel proslo grlo ,temperatura ?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 16/5/2014, 13:50

Leptirko sad moras laganijim tempom, sto manje nervoze a vise opustencije, iako znam da nije lako. Pusti malo serotonin da se luci bebici ce prijati  Very Happy 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tulumba 16/5/2014, 14:12

Šareni leptiru,čestitam. d d Neka je sa srećom
tulumba
tulumba

Broj poruka : 443
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 16/5/2014, 14:24

Pozdrav za sve,vredne devojčice!
Preleteh stranice,a malo mi ostade u glavi.
Čestitke Vilhemini,Malenoj i Brbljivom leptiriću,neka vam je sve potaman nove trudnice!
Vučem za nosiće sve koje su u postupku!Bak,Missile,Palčice,Mijaki-da se radujemo brzo!
Okacice moja mila,grlim te i ljubim do neba!!!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 16/5/2014, 14:52

ivanicasale ::E ovako:Doktprka nas je primola tacno u 17.20h u koliko nam je i bilo zakazano.Znaci prvi utisak je fenomenalan.Prosto je bila iznenadjena cinjenicama sta je meni sve radjeno,i videla je na snimku HSG-a da imam neki polip u materici i da obavezno radim histeroskopiju.Ona ce da mi je radi da bi videla ujedno i na koje mesto je najbolje za embrione.Radice mi i AHA,rekla mi je da urodjene trombofilije nema potrebe da radim jer ce u svakom slucaju da mi ubaci Faksiparin 0.3 od aspiracije i Dexason tab.2x1/2 od aspiracije.Rekla je i da ce joj za nas trebati teska antiljerija ali da ce sve da sredi.Bicu na dugom protokolu jer moze bolje da prati jajnike i folikule.
Upravo sam zvala da zakazem histeroskopiju za 28.08 ali su mi rekli da sada zakazuju za novembar na uput a da meni mogu da rade tada ako platim 25.000din.Tako da platicu i tako
Tada cu poceti i da pijem Mikroginon ujedno i za histero rekla mi je od 5dc u mesecu kada ce da mi radi histero i posle nastavljam sa stimulacijom za vto u Septembru.Tako da do kraja Septembra boze zdravlje bice sve zavrseno i za moj rodjendan 4.10 bicu mala trudnica  yes yes yes  Kao sto rekoh bicu ja jesenja  trudnica 
Ljubim vas sve.

P.S. Lela zena je stvarno  queen Videces i ti 22.05 kada odes.Nadamo se,videcemo u cetvrtak!  osmeh srce 


lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 16/5/2014, 14:53

ivanicasale ::E ovako:Doktprka nas je primola tacno u 17.20h u koliko nam je i bilo zakazano.Znaci prvi utisak je fenomenalan.Prosto je bila iznenadjena cinjenicama sta je meni sve radjeno,i videla je na snimku HSG-a da imam neki polip u materici i da obavezno radim histeroskopiju.Ona ce da mi je radi da bi videla ujedno i na koje mesto je najbolje za embrione.Radice mi i AHA,rekla mi je da urodjene trombofilije nema potrebe da radim jer ce u svakom slucaju da mi ubaci Faksiparin 0.3 od aspiracije i Dexason tab.2x1/2 od aspiracije.Rekla je i da ce joj za nas trebati teska antiljerija ali da ce sve da sredi.Bicu na dugom protokolu jer moze bolje da prati jajnike i folikule.
Upravo sam zvala da zakazem histeroskopiju za 28.08 ali su mi rekli da sada zakazuju za novembar na uput a da meni mogu da rade tada ako platim 25.000din.Tako da platicu i tako
Tada cu poceti i da pijem Mikroginon ujedno i za histero rekla mi je od 5dc u mesecu kada ce da mi radi histero i posle nastavljam sa stimulacijom za vto u Septembru.Tako da do kraja Septembra boze zdravlje bice sve zavrseno i za moj rodjendan 4.10 bicu mala trudnica  yes yes yes  Kao sto rekoh bicu ja jesenja  trudnica 
Ljubim vas sve.

P.S. Lela zena je stvarno  queen Videces i ti 22.05 kada odes.Nadamo se,videcemo u cetvrtak!  osmeh srce 


lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 16/5/2014, 14:57

sareni leptir ::stigo nalaz bete ,koliko je umeo mm da mi  procita nalaz..cekam samo ddimer.
dakle beta 12 dana od et -334,5...obzirom da je drugi lab u pitanju ,mislim da je to to,i da je beta ok..sta Vi kazete ?
dakle beta 334,5
Extra,svaka cast!

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 16/5/2014, 16:20

Leptiricu, divna beta  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cicsa80 16/5/2014, 16:48

Brbljivice, super si. Ne razmisljaj ni o UZ, vec usmeri svoje misli tamo gde treba  beba 
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 16/5/2014, 17:14

Leptiriću, beta je ko bonbonica  Wink Wink Wink  Uživaj, bre!  sreca sreca sreca 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 16/5/2014, 17:24

stigo mi je d dimer ...grancian vrednost je 0.3mg/l    ja moj ddimer je 0,1 g /L.
 znaci za sada je i to ok .... f  f saljem sve genesisu i viecemo kada je prvi UZ ....sve pozdrave .
neznam kako je vama ,ali ja sa se bas potresla zbog ove katastrofe koja je zadesila Srbiju .... Crying or Very sad
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 16/5/2014, 17:27

sareni leptir ::stigo mi je d dimer ...grancian vrednost je 0.3mg/l    ja moj ddimer je 0,1 g /L.
 znaci za sada je i to ok .... f  f saljem sve genesisu i viecemo kada je prvi UZ ....sve pozdrave .
neznam kako je vama ,ali ja sa se bas potresla zbog ove katastrofe koja je zadesila Srbiju .... Crying or Very sad

Leptiriću,, ugasi TV, radio i sve ostalo, ti ne treba da gledaš vesti....Ti treba da se opustiš, jer nikako ne možeš da pomogneš... Wink 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 16/5/2014, 17:32

sareni leptir ::stigo mi je d dimer ...grancian vrednost je 0.3mg/l    ja moj ddimer je 0,1 g /L.
 znaci za sada je i to ok .... f  f saljem sve genesisu i viecemo kada je prvi UZ ....sve pozdrave .
neznam kako je vama ,ali ja sa se bas potresla zbog ove katastrofe koja je zadesila Srbiju .... Crying or Very sad
Ne gledaj TV,bez nerviranja,ne mozes da pomognes!Dobro je za D-dimer!  osmeh srce 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 16/5/2014, 21:05

Brbljiva, bravo, sve cestitke za trudnocu. Kao sto rekose cure, ugasi tv, i meni stoji kamen u zelucu i knedla u grlu kad gledam, strasno je svuda. Porbaj da se iskljucis koliko mozes, koliko god to sad sebicno zvucalo, al moras malo da se zastitis!

Nove cure, dobrodosle i sto pre zabebile!

Okacice, pametno si uradila. Snacice se kolege, a bices ti za njih kasnije tu, a sigurna sam da si vec dovoljno i ranije uradila za firmu. Sad malo daj sebi oduska i sredi svoju dusu, izbaci tugu iz sebe, pa onda hrabro napred koracaj.

Bak, bubris, joj, ajde bre lh spadaj nanu ti naninu. Ova voda utice na njega. grrrrrrr
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 16/5/2014, 21:40

Leptiriću sjajno  likeit  uživaj sada  ff 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 16/5/2014, 22:08

Leptiricu brvbljivi pa beta je lepa i skolski se dupla, neka i trudnoca bude skolska i lagana gasi tv i pusti sebi onu tvoju muziku za opustanje znam da si je ranije slusala.  srca  srca  srca  srca 


Drage moje treba mi pomoc za histeroskopiju dr mi je rekla da moze da mi napise uput za neki kc u Beogradu da je odradim na uput koga da izaberem, ja razmisljam o frontu?!
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 16/5/2014, 22:13

karakaca ::Leptiricu brvbljivi pa beta je lepa i skolski se dupla, neka i trudnoca bude skolska i lagana gasi tv i pusti sebi onu tvoju muziku za opustanje znam da si je ranije slusala.  srca  srca  srca  srca 


Drage moje treba mi pomoc za histeroskopiju dr mi je rekla da moze da mi napise uput za neki kc u Beogradu da je odradim na uput koga da izaberem, ja razmisljam o frontu?!
Ja sam iz Beograda,pa hocu da idem u Novi sad da se konsultujem s Kopitovickom za histero.Toliko o tome koliko su dobri ovde,u BGD-u...  affraid 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 16/5/2014, 23:51

Leptiriću super beta uživaj opusti se sada malo  Very Happy 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Srcko13 17/5/2014, 00:29

Cao devojke.Evo da se pridruzim i ja forumu.Iza sebe imam uspesnu Vto ali nazalost trudnoca se zavrsila u 5 mesecu.Trenutno se spremam za novi pokusaj,u fazi sam cekanja poziva na uz u Visegradskoj.
Srcko13
Srcko13

Broj poruka : 5
Datum upisa : 16.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bulevarka 17/5/2014, 00:41

Brljiva čestitam ti na trudnoću .... želim ti da bude mirna i školska i ženo opusti se malo i što manje stresiranja . Sada misli na svoju bebicu .
 sreca  likeit  sreca  likeit  sreca  likeit  sreca  likeit  sreca  likeit 
Bakiša čekamo te na kafi daj da se taj LH više sredi i da kreneš u pobede ... znam da si ti naša buduća  trudnica 
Novim koračaljkama želim dobrodošlicu a starim uspešne postupke i srećne korake .
Poseban cmokić za naše mame i bebice
 srcasti poljupci
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 17/5/2014, 10:44

juhu devojke ,dobro jutro .kako ste danas ? ja super .
elem ,pozvali me sa klinike malopre i 2 jun mi je zakazan UZ ,samo cemo videti u koliko sati ,i videce sa dr kada opet ponavljam tsh ....
bakisa ,pa ti si sledca !navijam d  d  d  d  d
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu