KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+58
Cala Domingos
insomnia
libertte
ariadne69
Maja.Bojan
Beograd
fmala
jelena*mama2andjela*
cicsa80
kornjaca
Vilhelmina
MAAKKI
ivanicasale
SoJa
luckystar74
AriesGirl
mijaki
fight&faith
dragana76ns
OKacica
ninica2
SannI-AlL
BiKsi :)
hocukusurnecuzvaku
karakaca
Vanilla
Petkana
leptirko82
missile
SladZana
Mili2
Star77
malena 92
Tebi
bulevarka
lela1984
Sofija Veks
KoMetaK
d77
sandrolina
anasrce
zvoncica36
Afrodita
saska1
annci
Hiperaktivna
JednaSova
Niny
Nataly17
maki0211
ChillyVilly
bak
mamadabudem
sareni leptir
PalcicaBg
Vuchica
Smrdica
boni m
62 posters

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 15/5/2014, 23:40

missile ::U ciklusu u kome radis histero nema sexa ni sa zastitom. U frontu su mi tako rekli, i da je to jako vazno, al mi nisu objasnili zasto. Strpi se, pa pre punkcije pasce i to

Ok Miss ma trpila sam čitav mjesec prije histero (da nebi dobila neke bakterije) a sad sve prošlo evo već treća sedmica pa sam mislila da može,ali ako je tako poštujem do daljneg. Very Happy 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 15/5/2014, 23:44

Samo da vam se javim da sam stigla iz novog sada i da sam odusevljena Vesnom.Zakazala mi je histeroskopiju za 28. Avgust,a vto radimo u septembru. Detaljno vam pisem sutra. Ljubim vas sve.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 15/5/2014, 23:46

bak ::Saska, mi se cuvali 3-4 dana  Embarassed Mene nije nista bolelo, zelja bila prisutna i mi navalili  Embarassed 
Niko mi nista nije rekao o tome da ne sme.

Pusti Front oni drze zene tri dana za histero  Rolling Eyes

PS Ja tako, ne znaci da treba mene da slusas  Embarassed 

Ovo mi se više sviđa  love 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 15/5/2014, 23:48

Ivanicasale super drago mi je da si zadovoljna našom dr.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Petkana 15/5/2014, 23:52

Saska,meni je dr. u Genesisu rekao,nista od seksa nakon histero,zbog diletacije grlica.
Ivanice Very Happy Very Happy Very Happy jedva cekam izvestaj i drago mi je da si zadovoljna.
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Petkana 15/5/2014, 23:53

Miss,moguce je moguce osmeh srce 
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 15/5/2014, 23:56

Jao bas jesam,cak ce sada i meni da ubaci faksiparin i dexazon. I iznenadila se kad je cula da sam prekinula sa Gluforminom i ponovo ga vratila a ukinula mi eutiroks jer mi stitna skor ok i nema potrebe da ga pijem.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 16/5/2014, 00:00

Ivanice a zašto ti je dala dexazon?
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 16/5/2014, 00:02

Brbljivi leptiricu sarenicu, cestitam, zeno draga!!

Jedva stizem dok sam u Italiji da ukljucim kompjuter, sada videh divne vesti!!  yes yes yes yes yes yes yes yes radost radost radost radost radost radost radost radost 
 igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

 sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 16/5/2014, 00:04

Okacice, uh bas mi zao...  No 

Navijam iz srca da vam sto pre uspe...  molitva 

 zagrljaj 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 16/5/2014, 00:05

Saska, 2 prema 1 za apstinenciju. Ni mi pred histero nismo ceo ciklus, jer sam ja opsednuta brisevima, pa histero, znaci cela 2 meseca nista. Sad se pred vto prevarih u nedelju, al vise necu, do sledeceg maja ako bude srece, tj trudnoce
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 16/5/2014, 00:10

Biće trudnoće ako Bog da a daće ,ih gdje sl. maj daleko,daleko al navijam da tako bude.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 16/5/2014, 00:22

Pitacu dr kad odem na uz, pa akn kaze da ne smeta postupku, super.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 16/5/2014, 08:48

Cala Domingos ::Napisah post i on nestade, cccc ...

Elem, drage devojke, da Vam se predstavim:

Imam 35 godina i do sada nismo ni pokusavali da zabebimo zbog posla, cak smo pazili. Sad smo odlucili da pocnemo od septembra da radimo na tome (jer cu ja biti u inostranstvu 3 meseca zbog posla), pa u aprilu odem kod dr. Corac da sve lepo pregledamo pre jeseni. Sve super, u najboljem redu, puno folikula na oba jajnika (9.dan ciklusa) jedan vodeci na levom, kaze dr. ako probate sad za vikend siguran bingo. Ja kazem od septembra cemo kad se vratim, pa se dogovorimo da samo jos uradim AMH i Inhibin B sa majskim ciklusom, pa od jeseni da prionemo. Dragi odradi spermogram, sve super. Ja danas, prvi put u zivotu odradim AMH i Inhibin B i SHOOOOOOOOOK!!!!! Vidim da su referentne vrednosti drugacije od ovih koje Vi spominjete (sve sam iscitala, kao svaki normalan streber).

AMH 0,215 ref (0,19 do 9.13)

Inhibin B 78.96 ref (vece od 45)

Molim Vas, recite mi sta mislite? Da li da pocnem polako da se ubijam ili da se samo glodjem za sada???Dobrodosla! osmeh srce 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 16/5/2014, 08:54

ivanicasale ::Jao bas jesam,cak ce sada i meni da ubaci faksiparin i dexazon. I iznenadila se kad je cula da sam prekinula sa Gluforminom i ponovo ga vratila a ukinula mi  eutiroks jer mi stitna skor ok i nema potrebe da ga pijem.
I ja cu u cetvrtak u Novi sad,kod Kopitovicke.Taj gluformin sam i ja pila pred prvu vto,oko 6 mes.Endokrinolog uveo,u Leskovcu mi izbacili.Inace,NEMAM IR,OGTT mi je dobar,kao i glukoza u krvi!Vidim da je tebi sad Kopitovicka vratila gluformin?A zasto ti je dala dexason?

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 16/5/2014, 09:18

Cala Domingos, nemoj da se ubijas, vec pravi se baci na muza i pravljenje dece. Kad se vratis, a vi u akciju.
Imamo zene sa jako niskim amh koje su prirodno ostajele trudne, imamo i drugih slucajeva.
Vazno da ima antralnih folikula, sve ostalo je sporedno.
A ostali hormoni? Fsh? Tsh?

Leptiricu, danas opet beta  radost  radost  radost 

Koracaljke  osmeh srce 

bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 16/5/2014, 11:58

ivanice ,drago mi je da si zadovoljna kopitovickom .drzi  nje .a dexazon je tebi dala ,a meni dostinex ali samo 2 tabletice pred aspiraciju cini mi se .inace kopitovicki je u rpaksi da daje doexazon i fraxiparin .znam das u se sestre cudile kada ssam im rekla da trebam dostinex 2x po pola ,samo 2 dana znaci .one se uzrujale pa kao /ne to ne pise kopitovicka ,ona obicno daje dexazon ...itd .
 a onda otisle sa mojim izvestajem i pital je dali dexazon ili dostinex,i ona rekla da ipak u mom slucaju dostinex.on spusta prolaktin a dexazon je zamena za njega ,bar su meni tako objasnili .
da beta za koji sat stize rezultat,a isto tako i ddimer .naravno moj ginek.napravio haos jer kao sta ce meni ddimer sada ....uzas ....
saska ,petkana ,missile,bak,lela ....ostale cure /nek nize uspeh Genesis,i samo neka slede i ostale klinike njihove uspehe i bice sve ok... sreca  sreca  sreca
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 16/5/2014, 11:59

E ovako:Doktprka nas je primola tacno u 17.20h u koliko nam je i bilo zakazano.Znaci prvi utisak je fenomenalan.Prosto je bila iznenadjena cinjenicama sta je meni sve radjeno,i videla je na snimku HSG-a da imam neki polip u materici i da obavezno radim histeroskopiju.Ona ce da mi je radi da bi videla ujedno i na koje mesto je najbolje za embrione.Radice mi i AHA,rekla mi je da urodjene trombofilije nema potrebe da radim jer ce u svakom slucaju da mi ubaci Faksiparin 0.3 od aspiracije i Dexason tab.2x1/2 od aspiracije.Rekla je i da ce joj za nas trebati teska antiljerija ali da ce sve da sredi.Bicu na dugom protokolu jer moze bolje da prati jajnike i folikule.
Upravo sam zvala da zakazem histeroskopiju za 28.08 ali su mi rekli da sada zakazuju za novembar na uput a da meni mogu da rade tada ako platim 25.000din.Tako da platicu i tako
Tada cu poceti i da pijem Mikroginon ujedno i za histero rekla mi je od 5dc u mesecu kada ce da mi radi histero i posle nastavljam sa stimulacijom za vto u Septembru.Tako da do kraja Septembra boze zdravlje bice sve zavrseno i za moj rodjendan 4.10 bicu mala trudnica  yes yes yes  Kao sto rekoh bicu ja jesenja  trudnica 
Ljubim vas sve.

P.S. Lela zena je stvarno  queen Videces i ti 22.05 kada odes.

ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 16/5/2014, 12:01

Leptiricu bice jos veca beta,a nasi ginekolozi su cudo.Vesna se cudila kako niko na snimku nije video da u materici na pocetak pustanje kontrasta postoji nesto.I isto se zacudila zasto su mi izbacili Gluformin a ostavili Eutirox.Kaze Gluformin nisu smeli da izbace jer on igra vrlo vaznu ulogu.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 16/5/2014, 12:08

ivanicasale ::Leptiricu bice jos veca beta,a nasi ginekolozi su cudo.Vesna se cudila kako niko na snimku nije video da u materici na pocetak pustanje kontrasta postoji nesto.I isto se zacudila zasto su mi izbacili Gluformin a ostavili Eutirox.Kaze Gluformin nisu smeli da izbace jer on igra vrlo vaznu ulogu.
da ,dr. dosta kontrolise hormone stitne i tokom procesa ,dosta obraca paznju na to .meni endokrinolog rekla da enma potrebe 5 dana od et da uradim tsh ,posto sam ga dan pred et odradila .ali je kopitovicka insistirala i rekla /OBAVEZNO.jer kaze tsh nakon et ,bas 5og dana naglo skoci i napravi haos telu tj impalatanciji ,pa kaze to treba drzati pod kontrolom .rekoh ti ivanice ,da je meni povecal a dozu eutiroxa na 50 mg svaki dan *nije slusala endokrinologa koji me drzao na 37,5mg svaki dr dan .sad cu opet ponoviti tsh za neko vreme ..ali otom potom .nemoj dase ustrucavas ,pitaj je sve sto  mislis da trebas da znas /nemoj da se stidis .ona je prizemna zena ,ne zivi na oblacim.bolje pitaj sve da bi ti bilo jasnije ,....dosta se razlikuju od KC Nis  ,tj tog protokola .
ja sam vec dosta dugo na gluforminu ,tako da se to nastavlja tokom trudnoce .bar je to isparavna stvar koju mi rekla endokrinolog iz bg .i kasnije cemo ponoviti ogtt test.
..nisam sigurna ali sam negde cula da kopitovicka od juna nije tu ,e sad dal je na odmoru ..ili nesto drugo ...zaista neznam .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 16/5/2014, 12:28

Pa meni je rekla ja Juna i Jula ne rade vto e sad da li je tu ili ne stvarno neznam.Ja ponavljam TSH tada za histeroskopiju pa pretpostavljam da ako se nesto promeni da ce opet da mi uvede Eutirox,ali do tada ga ne pijem.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 16/5/2014, 12:28

Ivanicasale, srecan pocetak  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
Leptiricu, tebe samo da  zagrljaj

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 16/5/2014, 12:35

d77 ,uzvracam ... poljubci  poljubci  poljubci  poljubci
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 16/5/2014, 12:48

stigo nalaz bete ,koliko je umeo mm da mi  procita nalaz..cekam samo ddimer.
dakle beta 12 dana od et -334,5...obzirom da je drugi lab u pitanju ,mislim da je to to,i da je beta ok..sta Vi kazete ?
dakle beta 334,5
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 16/5/2014, 12:52

To je to leprtiricu  sreca  A sad opustenije malo,uzivaj u trudnoci  ljubav ljubav ljubav 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu