KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aprilska jutra nek rode nadleću

+37
Simona
SoJa
Tinche
Mirjana
mamadabudem
ZarPtica
hocukusurnecuzvaku
JocY
dacans
Botox
Endzi
cufta
JAmajka
bundevica
Shizika
Sofka
HappyGirl
karakaca
BiKsi :)
caci
maus
ChillyVilly
Star77
MAAKKI
leptirko82
nina :)
bak
Vuchica
Ema78
fight&faith
missile
Niny
ganedina
KoMetaK
SladZana
Sofija Veks
djole42
41 posters

Strana 10 od 17 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Sledeći

Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 10 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od cufta 18/4/2014, 18:53

ćao drugari!

SoJa nemoj ništa da brineš, Đole je u pravu!. Moje drugarice sestra beše pre nedelju dana na kontroli po istom pitanju (bio joj je 35), sve joj je ok! Uživajte u praznicima i ne brinite.

Ovog psa sa problemom sa okom ću pojesti! Oko će da prođe sasvim za par dana, ne brini ništa. i tu je Đole u parvu  lol! 

Bubiška, ne stigoh da ti čestitam Davida. neka je građen i lep kao Mikelanđelov!
 sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  

Brata od ujaka žena počela upravo da se porađa.
Noćas na poslu dijagnostikovah jednu trudnoću u začetku...... kad dreknuh u ponoć na razglas. "K......JE TRUDNAAAAAAA" Pa se izljubismo svi zaposleni sa njom i mužem kao rod najrođeniji.....pogrlismo se....potapšasmo se po leđima.....i na kraju se oni uhvatiše za ruke i odjezdiše u noć.

Ja ne stigoh da ofarbam jaja. Ali videh na Internetu ponovo onaj stari grafit

[img]Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 10 331j0xs[/img]

te odoh i kupih sve za pašticadu....evo, mariniram meso, spremila sam i "Plavac" sa Hvara da se sutra sa njokama jede. Jaja će biti večeras ili sutra ujutru....ima dana.....


cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 10 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od JAmajka 18/4/2014, 23:56

Nemam čir,ali bih na Brač(ili Broč-izvorno).

Mi smo zbog lošeg vremena odustali od putovanja za praznik. Skakutali smo po barama,šetali Flokija i uživali u kiši.Jaja smo ofarbali,ali i ugaonu u dnevnoj sobi,nekoliko stolica u trpezariji i pola kuhinje.Okačili smo i novogodišnje lampice na zidove.pa nam je u stanu kao u cirkusu.Ali,nama je baš lepo. Laughing Laughing 

Soja,nemoj da brineš,videćeš da će sve biti u redu. zagrljaj 

Ćufta će postati tetka jednom bebironu. tapšanje 

Devojke,ostajte mi vesele,ne dozvolite da vam vreme pokvari raspoloženje.
Zaboravih..,Mirka,Cvrle je meeeden. poljubci 

JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 10 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Tinche 19/4/2014, 09:53

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 10 Sun_icon-7587cced3d0c975180e86393e3c6cc9e
Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 10 Coffee-in-the-sun-1024x681


Dobro jutro!
Evo vam malo sunca i malo osuncane kafe. Opasno me smorila ova kisurina. I mene i decu.
Danas pravimo slatkise za sutra...neke dve varijante krempita, porucio mm. Videcemo kako ce to ispasti. Jaja ofarbana jos juce...dala sam Bati da ih bukvalno preliva sljokicama jer su bile suvise tecne da se sa njima crta bilo sta. A ako nesto Tinche voli - to su sljoke! :)

Ljubim vas sve redom...jos uvek nisam u elementu. Vracam se polako...sa lepim vremenom.

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 10 10245574_10203449822827225_5365001081452665421_n
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 10 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od cufta 19/4/2014, 10:04

Ala se kod svih vas farbalo......

Tin, boje su feomenalne!

Jutros se hitnim CR rodio jedan Simon, moj bratanac  osmeh srce 

Potom je jedna od moje dve vratine na sred terase ubila goluba koji se od juče pojavio na prehrani. Ja kuvala i ima šta da vidim na terasi Shocked  Valjda konkurencija. Njih dve su tu već goooodinama.....

Tinče, hvala na kafi, odoh odmah da skuvam još jednu!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 10 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Shizika 19/4/2014, 11:29

Bravo Cufta, chestitam vam Simona.  čestitamo čestitamo 
I ja jucher spremala hranu za danas, otushiram se nakon svega i stignem u krevet jutros u 2:45.
Golub jucher na prehrani, danas na vlastitoj sahrani. A shta su vratine?
Tinche, loshe si slikala, nishta se ne vide shljokice (ili ih je nedovoljno?  lol! ).
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 10 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Tinche 19/4/2014, 12:04

Evo Sizo iz drugog ugla! Razz
Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 10 10011388_10203446726669823_7755049807649650933_n
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 10 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od djole42 19/4/2014, 12:25

Dan cure !

Tinche ovaj ugao za vidjenje šljokica ti je savršen !

Ćufto tetko pa di je nešto da zalijemo ..ehejjjjjjjjjjjjjj ne je ziv i zdrav Simon!
Golub ...šta reći...upao na tudju teritoriju......

Shizo lepo te je sresti  Very Happy ,šta će lepo biti od hrane tamo daleko ?

Ja na poslu .....jbg-a ,ljudi se spremaju na put...pa zafalilo ulja...kiša a crkli brisači.....i tak .....
Ništa nisam spremala (osim jaja) jer sutra Djole pali kod mame a tamo ima svegaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.



djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 10 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od cufta 19/4/2014, 13:08

Tinče, kod tebe se stvarno ozbiljno radilo. I muški i ženski su stvarali!

Šiz, opet greška u kucanju. To je jedna od moje dve vrane koje već godinama dolaze. Međusobno i pričamo i mislimo da se razumemo. Zovem ih Emilija i Agata (one dve iz Diznijevog crtanog filma).

Džole, ti bi mogla onu sliku sa FB da staviš ovde da svi vidimo kako je počelo. Naročito zbog nas koji ponekada idemo na FB

cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 10 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od nina :) 19/4/2014, 13:23

juce smo koro svi bili vredni spremanjem jaja.tina i te boje ai se nije svidelo kao ostaju i odustala od saranja sa njima.
djole videla sam na fb tvoja jaja i videla si komentar da sam se odusevila okaci ovde da svi vide.nikako moja da okacim mozda cu sutra lepo sve zejeno kad zavrsim slikanje da okacim.opet sam obarala rekorde 111 ofarbala jer marija donosila od 90 jaja a ja nisam ni brojala koliko mi donela iz spajiza tek kad sam zavrsila videla koliko ima i puklo mi samo 2.nesto nisam zadovojna sa bojama ali sa kim sam pricala u komsiluku i one nisu jer smo svi na istm mestu uzele boje,u crvenu sam stavila cak 8 kesica i nesto mi se nesvidja cak ima i sjaja po njima a da nisam stavila a i komsinica mi pokazala njena potpuno ista ispala
cufto srecan mali simon imam i ja u familiji koji danas isto ima rodjendan
nikako da se nakanim u vezi torte sta cu praviti danas,napravila jednu vrstu praline sad cekam da se stvrdnu pa cu drugu a mozda kasnije i trecu vrstu i nesto razmisljam mafine da napravim neke a i sarene oblatne ali sve otom potom do kraja dana cu videti sta sam uradila
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 10 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Mirjana 19/4/2014, 16:16

Simone, dobro doš'o, srećan i zdrav bio 100 godina  sunny sunny sunny sunny sunny 
BataK meeeeeeeden si  osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
Ja ofarbala sva jaja koja sam imala u kući, pa jutros nisam imala detetu za mafine  Rolling Eyes 
Ne znam kako je kod vas, ali meni vreme leeeeti. Kao juče da je bio prošlogodišnji vaskrs!
Inače, kad pomenuste kišu, moji se žale da su poplavljeni a kod nas Sunce, nigde oblačka. Baš čudno
Momci mi spavaju, ja vilenim po net-u, mesto da nešto radim. Mm u ponedeljak ode preko, a ja odmah isplanirala krečenje. Nisam odavno.
Odoh da skuvam kaficu
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 10 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od missile 19/4/2014, 19:51

Dobro vece!

Tinche, Batak je pravi umetnik!!!!

Simon, dobrodosao!

Mirka, ljubi Cvrleta

Ja se kanim da napravim sam za Vasinu tortu, sve mi lakse od toga. I tek sad, nakon 8 sati, stavih secer da se spinuje.
Poklonila sam prekjuce muzu pipajuci samsung, tako je srecan da mi je prvo bilo bas drago, a sad vec ozbiljno smara s tim telefonom. Lezi u krevetu i igra se. Nikad ga nisam videla ovakvog za 10,5 god braka.

Kisa je najzad prestala pa se lakse dise, i noga i nerv me vise ne bole, pa mi je sve nekako lepo.

Sve pozdravljam i stiskam!!!!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 10 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Shizika 19/4/2014, 21:21

Ijaooo, vidi ga BataK, kakva koncentracija  g , naslijedio mamino oko za detalje.
Cufto, meni vec odavno prestale dolaziti vrane, popile sav mozak i vishe ih nema. Shta tvoje prichaju?
Mirjana, ostavi malo krechenja i za kad ti se muzh vrati, tako su nam zatrudnile Nef, Buby i josh par djevojaka.  yes 
missile :: Lezi u krevetu i igra se. Nikad ga nisam videla ovakvog za 10,5 god braka.
Sve je dobro dok ne isproba kameru i krene da kachi jaja po fb.  Wink 
Djole, da vidimo tvoja?
 jumping  jumping  jumping 
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 10 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od MAAKKI 19/4/2014, 22:23

[quote="nina :)".nikako moja da okacim mozda cu sutra lepo sve zejeno kad zavrsim slikanje da okacim. [/quote]   b  b  b  b  b  b f 

Cufto neka je sa srecom rodjenje bratanca, Simone dobro dosao  vv vv vv 

Batak pravi mali umetnik  ljubav ljubav ljubav 

I kod mene jaja ofarbana, sunka skuvana, ustvari sve je pripremljeno i cekamo sutra da se tucamo  f. Kod nas danas popodne naislo neko nevreme, jedan deo grada je led ubio nacisto, kod nas bile samo dve tri kapi kise, da covek ne poveruje, kao da smo udaljeni stotinu kilometara, mnogo je velika steta napravljena ljudima po bastama i u vocnjacima, sta ce biti u maju i junu????!!!! v v v 

Sve vas  d 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 10 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od cufta 20/4/2014, 05:57

Dobro jutro drugari.... srećno svima koji danas slave

Juče nam drugari bili na ručku pa i njih odveli na slavlje kod brata.

Jaja su spremna, a ja odoh na posao

Lep provod svima danas
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 10 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od mamadabudem 20/4/2014, 08:22

Hristos Vaskrse!!!  sunny sunny sunny  Sve najbolje svima koji slave!
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 10 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od leptirko82 20/4/2014, 09:18

MeMyselfAndI ::Hristos Vaskrse!!!  sunny sunny sunny  Sve najbolje svima koji slave!
Pridruzujrm se! Lepo provedite ovaj dan, zene drageee!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 10 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od nina :) 20/4/2014, 12:30

leptirko82 ::
MeMyselfAndI ::Hristos Vaskrse!!!  sunny sunny sunny  Sve najbolje svima koji slave!
Pridruzujrm se! Lepo provedite ovaj dan, zene drageee!
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 10 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od emilie 20/4/2014, 12:56

zdravo,devojke.nije me dugo bilo.nadam se da sam jos uvek dobrodola
Sladzo,kako napreduje trudnoca?
vidim i Sofija je trudna .bravo macko  likeit  kako se osecas?jesu li ovo dvojke ?vidim na tickeru
Niny,kako tece tvoja trudnoca?
Buby,cestitam na lepom decaku .da je ziv i zdrav
Meto,kako si ti draga ?
Mirjana,sin ti je kao med.i bas je porastao  srca1 
Biksi,kako je tvoj maleni?jel porastao?
Maus,nadam se da si ok.jer si prezivela dva smrtna slucaja .ljubi An u lepoticu
Cufto,bas si me nasmejala sa ovim VIDI-KARA  lol! 
nadam se da su ostale cice ok.
srecan vam Uskrs ..
ja sam ok,rastem  trudnica 
emilie
emilie

Broj poruka : 289
Godina : 31
Datum upisa : 16.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 10 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od MAAKKI 20/4/2014, 13:44

nina :) ::
leptirko82 ::
MeMyselfAndI ::Hristos Vaskrse!!!  sunny sunny sunny  Sve najbolje svima koji slave!
Pridruzujrm se! Lepo provedite ovaj dan, zene drageee!

 srca srca srca srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srca srca srca 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 10 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od nina :) 20/4/2014, 15:10

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1.0-9/10174927_745044595514524_2869208693074749637_n.jpg
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 10 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od nina :) 20/4/2014, 15:11

drukcije mi nije dalo da ubacim
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 10 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Sofija Veks 20/4/2014, 20:38

Srecan Uskrs, zenske!!

Emilie, jeste nosim blizance  osmeh srce osmeh srce  Iem za par dana na uZV, da ih lepo vidim...jedva cekam  radost radost Inace sam dobro, osim sto me juce spucala zesca migrena, prelezah celi dan, ali srecom proslo je...

Grlim vas sve odredom, uzivajte u praznicima!!
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 10 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od JAmajka 20/4/2014, 22:53

Hristos vaskrese!Srećan praznik!

Mi se danas prejeli i još uvek nešto grickamo.Šetali smo,malo pokisli,vozili se na ringišpilu,ručkali,spavali,pa opet ručkali...Upoznali smo nove komšije,koji imaju dve devojčice(bliznakinje ) i družili se sa njima.Eh..,što nema više ovakvih dana.

Sutra smo mm i ja sami Laughing  Laughing klinci su kod dede.Baš su lepi ovi praznici.

Devojke,sve vas grlim.Odoh da sređujem lom u kuhinji.

Tinche,Batak je medić pravi. poljubci 
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 10 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od BiKsi :) 20/4/2014, 23:00

Dobar vecer. Srecan praznik.

Emile, dobro je moje prasence, raste u opasnog kulera i shmekera. Samo se smeje i guguce i hoce kod svakoga. likeit  Juce smo imali goste i bas nam je bilo lepo. Ispratili predvece jedne, docekali druge, kumove, i kao u stara dobra vremena raspalili remija, do pola dva nocas. Jes da sam bila mrtva umorna, al lepo je podsetiti se tih momenata. Onda smo posle ponoci krenuli u borbu sa jajima, i mesinom! :)
Danas je bio plan da lunjaramo, al mm pozvase iznenada na posao, tako da smo Arsa i ja ceo dan bili kod bake i dede, bile i zaove s klincima, kasnije dosla i moja mama, ja uspela i da odsovim partiju, ma divota. Sutra se opet druzimo sa bakama, jer nam tata i sutra radi.

Sve vas cmacem i stiskam.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 10 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od nina :) 20/4/2014, 23:14

biksi ima dva daan da mislim na tebe kad spomenu uzice i zlatibor sa ovim silnim snegom dal ije i kod tebe a i sto ta regija nema struje
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 10 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 17 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu