KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aprilska jutra

+18
caci
Shizika
Republica
Orline
maus
maja76
cicsa80
dr mali pariz
lolipop
HappyGirl
djole42
Jelena*
adriatika
bak
Milijana
bobica83
BiKsi :)
MARA
22 posters

Strana 1 od 5 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Aprilska jutra Empty Aprilska jutra

Počalji od MARA 1/4/2011, 06:42

Dobro jutro aprilu
Dobro jutro mesecu koji si mi doneo prvu najvecu radost,srecu,ogromnu ljubav........u aprilu je rodjen Viktor.....
Dobro jutro mile i drage zene ovog naseg kutka
Nek april donese svima bar onoliko srece koliko je doneo meni i mm
Moj mali ranoranioc vileni pa i ja sa njim.Veliki bata spava.
Aja ja juce pravila tortu,danas slanu tortu i jos po koju djakoniju za sutra i prekosutra.
ljubimo vas sve srecni i nasmejani m,v & v
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od BiKsi :) 1/4/2011, 09:18

Dobro jutro Maro, dobrojutro V i V, dobro jutro svima!

Da nam april bude taličan kao i mart!

Da budemo srećni, zdravi i nasmejani!

sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od bobica83 1/4/2011, 10:07

devojke dobro vam prvo aprilsko jutro!
da nam mesec bude kao i ovaj suncan,veseo i topao u svim poljima!
ljubimo vas!
Aprilska jutra 543728 Aprilska jutra 543728 Aprilska jutra 543728 Aprilska jutra 543728
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od Milijana 1/4/2011, 10:09

Dobro jutro Maro, V i V, Bobice i Biksi, vrednice Laughing
Prošlog aprila sam posle 24 meseca iščekivanja ugledala dve crtice i veliku betu što sada želim svim devojkama ovde na Kutku osmeh srce
Da nam bude lep, nasmejan i uspešan mesec sreca

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od bak 1/4/2011, 10:11

Dodro jutro!
Da nam ovaj april bude veseo, suncan i pun druzenja i lepih stvari Aprilska jutra 275568
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od adriatika 1/4/2011, 13:23

Dobar vam dan drage moje.

Nisam se dugo javila a mislim da je bez veze da se ponavljam da imam jako puno posla.
Bila sam u Becu i probacu da nakacim slike.
Bilo je mnogo lepo ali hladno.
Bec je skup ali ima kvartova sa prihvatljivim cenama.
Dragi me je naterao da kupim Escada sandale 218 eura.Stvarna cena je bila 480e. affraid
Ne znam sta se sve zbivalo treba da sve prelista.
Ali ajde da se ovaj April svima posreci.
Ljubim vas sve srcasti poljupci
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od Jelena* 1/4/2011, 16:12

Dan svima sunny Aprilska jutra Prolece2vertZelim da nam ovaj mesec donese puno radosti,zdravlja,ljubavi,... Aprilska jutra 275568 Aprilska jutra 275568 Aprilska jutra 275568
Jelena*
Jelena*

Broj poruka : 1142
Location : SD
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od BiKsi :) 1/4/2011, 17:16

O Adri, tu li si, pa da petak je! Divno što ste bili u Beču, ajde kači slike, a sandale, šta reći, muž ti je pravi! Moj bi garant na tu cifru rekao ali to je 20 dana noćenja na moru u Grčkoj, ali garant! :)

Ja ću za vikend najverovatnije na Zlatibor.

Lep provod za vikend želim svima, gde god išle i šta god radile!

STISAK!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od djole42 1/4/2011, 17:17

Jutro ,dan i veče Very Happy
Aprilska jutra April-fool-love-glitter
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od HappyGirl 1/4/2011, 17:28

Dan, dan, dan baš lepo išaran Very Happy
Volim april osmeh srce i on voli mene yes Želim svim kutanjkama da vam ovaj april donese nešto baš posebno.
Adri ljub trub za tebe a sandale u zdravlju i trudnoći da nosiš f
Cure, ovaj vikend je stvoren da kutanke uživaju, zato napredddddddd f vv x d usne radost
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od lolipop 1/4/2011, 19:39

Kako sam prolupala v , koliko čitav dan smišljam sitne prevare, skroz sam zaboravila da se javim na jutrima.

Dobro nam došao April mjesec b , proljeće i sve ljepote koje dolaze sa njim.

Ljubac drage moje
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od dr mali pariz 1/4/2011, 21:54

Aprilska jutra Slika1107

Aprilska jutra Etomeua7 APRIL U BEOGRADU, NOVOM SADU, KRAGUJEVCU, NIŠU I NARAVNO, MOM MALOM PARIZU!!!

Naravno devojke, eto aprila i u ostalim našim, a i onim preko gradovima Aprilska jutra Icon_wink Samo nek Aprilska jutra 925363 Aprilska jutra 925363 Aprilska jutra 925363 Aprilska jutra 925363 Aprilska jutra 925363 Aprilska jutra 925363 Aprilska jutra 925363 Aprilska jutra 925363 Aprilska jutra 925363 Aprilska jutra 925363 svrate i u naše domove u čijim nisu bile!

Svim čekalicama, bockalicama, trudnicama, mama i svim tatama i onim budućim, SREĆAN I BERIĆETAN OVAJ MESEC!!! Aprilska jutra Choir Aprilska jutra Choir Aprilska jutra Kiss_mini

Aprilska jutra Slika1110
Magnolija iz dvorišta naše gradske biblioteke mi uvek specijalno obeleži ovaj mesec!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od djole42 1/4/2011, 22:11

Prelepa je Pari,hvala za predivnu sličicu!
Moja se tek sprema da cveta....još je malenica i prvi put pupi..... Very Happy
zagrljaj
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od dr mali pariz 1/4/2011, 22:37

Blago tebi na dvorištu i magnoliji.I mi bismo mogli da je posadimo u selu,ali...nisam nešto rada,možda -ako ikad bude trudnoće i rađanja novog života,onda ću.Sigurno! To je meni omiljeno drvo,iako vrlo kratko "traje",ali meni neopisivu sreću pruža,i ljudi koji su mi bliski znaju to,pa kad prođu pored nje-sete se mene...kad sam diplomirala,i nosila čast u biblioteku,jer sam im po mozgu svima tamo sedela, napravila sam diiiiiiiiiiiiiiiivne slike te magnolije,jer je bilo proleće-divno proleće,za mene najdivnije,čučala sam pod drvetom i samo škljocala njenu krošnju iz svih uglova,imala sam jako dobar canon,ali nigde ne mogu da pronađem te fotke...
Nek ti sa novom mladom magnoli nikne još jedan novi život,tu,pod tvojim srcem,draga! Aprilska jutra 0913
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od djole42 1/4/2011, 22:55

mali pariz ::
Nek ti sa novom mladom magnoli nikne još jedan novi život,tu,pod tvojim srcem,draga! Aprilska jutra 0913

love

Ja imam dva komata....jedna je kao ova na slici,a druga cveta tek u 8. godini ,cvetovi su joj beli i veličine fudbalske lopte.....nju moram čekati još 3god.....
Tebe ću voditi u Nišku banju....park magnolija......nemam aparat da slikam Sad

Sadićeš i ti svoju već narednog proleća ,osećam i znam i zato ću ti spremiti jednu yes
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od dr mali pariz 1/4/2011, 23:10

al smo se rastorokale...još da nam je dunja tu... Very Happy 'di bi nam kraj bio??
nego,i ova sad nije u punom cvatu,što se i vidi,jer kad se skroz otvori,krošnja je bezmalo duplo veća.Želim tvoje da vidim...i posedujem! Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od djole42 1/4/2011, 23:25

mali pariz ::al smo se rastorokale...još da nam je dunja tu... Very Happy 'di bi nam kraj bio??
nego,i ova sad nije u punom cvatu,što se i vidi,jer kad se skroz otvori,krošnja je bezmalo duplo veća.Želim tvoje da vidim...i posedujem! Very Happy

Dunja.....mmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.......pod magnolijom..........sanjaću........
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od cicsa80 2/4/2011, 01:32

Stigao moj april! Volim u njemu rodjendane moje lepotice, mog blizanca i predivnih prijatelja....Volim moje ovcice.... Udarise me bube u glavu kao i svakog aprila! Joooooooooooooooooooooooooj! E sad ovog volim i vas! ljubav v v v radost radost cveće cveće cveće d
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od maja76 2/4/2011, 10:39

Lep i prijatan dan vam zelim Very Happy
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od maus 2/4/2011, 14:41

Sve vas ljubim, sve vas grlim, svima masem i nadam se da cu se cesce u ovom mesecu druziti sa vama. osmeh srce
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od BiKsi :) 2/4/2011, 20:31

Pari, zaista divna fotka. Moj svekar neki dan posadio jednu magnoliju na Zlatiboru, danas je videh, napupela, videćemo kako će joj prijati zlatiborska klima. A baš ima divne cvetove i deluje nekako moćno! Kod nas vegetacija prilično kasni u odnosu na tvoj Mali Pariz, mada smo mi nadmorski viši. Kod nas tek stidljivo po koja dženarika procvetala, tek cvetaju ljubičice i jagorčevina, a kod vas već pravo proleće! Na Zlatiboru danas red sunca, red kiše, čak je u jednom cugu bilo i sitnog grada, pa opet red sunca, red kiše, al opet bih ja gore, no mm radi večeras pa se moralo kući. A na planini tek kasni vegetacija, ima da se načekamo dok bilo šta procveta. Za sada samo kaćuni i bojažljivo ponegde trava počinje da se zeleni.

Samo da vas ljubnem sve!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od dr mali pariz 3/4/2011, 11:19

Bixi,bravo za svekra! Jedva čekam da nam postaviš slike te magnoli,pa makar i nje kao mladice Very Happy
Inače,jeste nam lep grad,ima nekoliko ulica sa drvoredima...da l džane,ili ne znam ni ja čega,ali je sitan roze cvetić...kako izgleda ta ulica,sa kraja,ili njenog početka-svejedno,kad pogledaš,a drveće visoko,a krošnje s jedne strane,negde u daljini,kao da se spajaju sa drugaricom od prekoputa (uža ulica)...ma divno! Juče sam od sveki iz dvorišta pobrala (tačnije sveki je to za mene uradila)zumbule i narcise žute i bele,divni su,evo mi ih na prozoru...
Dobar dan cure moje!
Lep nedeljni dan...kakvi su planovi?
Mi ćemo možda malo da zujnemo negde...možda do Mitrovice,videćemo.
Stisak za sve! Aprilska jutra 692299
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od Orline 3/4/2011, 11:41

Dobro jutro i dobar april vam želim lol!
To je jedan od mojih omiljenih meseci, takodje.
Kao što je i magnolija moj omiljeni cvet.
Jest da kratko traje, ali i jagode kratko traju pa su opet divne Aprilska jutra 275568
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od BiKsi :) 3/4/2011, 12:03

Pari, slikala sam magnoliju, okačiću je, no mm otišao jutros pravo s posla u bgd na sajam automobila i odneo mi aparat! Ne znam gde mu je prekidač da mu stavim bar stend baj, kako izdržava ovaj tempo, pojma nemam. Radio je celu noć, tačnije od 19h sinoć, do jutros do 7h, i nije ni dolazio kući, produžio pravo za Bgd. Doćiće večeras oko 23 i 30h, a sutra radi prvu i to 12h ukupno. Shocked A juče na Zlatiboru je riljao baštu sa matorim, jer mu je bilo dosadno! I pravo sa Zlatibora je otišao na posao. I da li sam onda ja previše kilava, ili on ima neke propelere u guzi, pojma nemam?! Ne rekoh da me pritisao bio i da sam do 30. 3. morala da odlučim gde ćemo na more, jer je bilo jevtinije da se uplati do tada. Grčka, septembar, i opet 20 dana. A za april je smislio da idemo do Venecije, pa iz Venecije ili za Rim ili za Beč, to ćemo se još dogovoriti kad dodje izabrani vikend za to. Very Happy Išli bismo vozom, jer imamo neke povlastice. Ko šta radi, on samo smišlja! Super je to, samo nekad zna biti zamorno. Ja ne stignem da preradim informacije od prethodnog putovanja, on već u glavi ima plan upola realizovan! Aprilska jutra 635297 U svakom slučaju ne žalim se mnogo, bolje da je ovako, neg da ga iz kuće ne možeš mrdnuti! Aprilska jutra 561840

Ja sam juče na Zlatiboru iščitala prošlonedeljni broj Politikinog zabavnika, i to sedela napolju dok je bilo sunca, spremila ručak i maksimalno uživala. Danas će mi doći omiljena sestra od tetke, da se nas dve ispirčamo poštenski. Idem sad malo da usisam, prašinicu regulišem, da spremim ručak, pa da spremno dočekam sestru.
I ako stignem da pročitam i novi Zabavnik!

Sve vas ljubim!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od dr mali pariz 3/4/2011, 12:56

Biksi :) :: I da li sam onda ja previše kilava, ili on ima neke propelere u guzi, pojma nemam?!
On ima propelere... Aprilska jutra 561840
Biksi :) ::Ne rekoh da me pritisao bio i da sam do 30. 3. morala da odlučim gde ćemo na more, jer je bilo jevtinije da se uplati do tada. Grčka, septembar, i opet 20 dana. A za april je smislio da idemo do Venecije, pa iz Venecije ili za Rim ili za Beč, to ćemo se još dogovoriti kad dodje izabrani vikend za to. Very Happy Išli bismo vozom, jer imamo neke povlastice. Ko šta radi, on samo smišlja! Super je to, samo nekad zna biti zamorno. Ja ne stignem da preradim informacije od prethodnog putovanja, on već u glavi ima plan upola realizovan! Aprilska jutra 635297 U svakom slučaju ne žalim se mnogo, bolje da je ovako, neg da ga iz kuće ne možeš mrdnuti! Aprilska jutra 561840
Bravo Bixi the boy! To se ceni! Takva energija pleni! Ja bih volela da moj ima takve inicijative,ali šta da s' radi,kad sam ja stožer Aprilska jutra 561840
Uživaj ti sa sekom danas.Ljub!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 5 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu