KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aprilska jutra nek rode nadleću

+37
Simona
SoJa
Tinche
Mirjana
mamadabudem
ZarPtica
hocukusurnecuzvaku
JocY
dacans
Botox
Endzi
cufta
JAmajka
bundevica
Shizika
Sofka
HappyGirl
karakaca
BiKsi :)
caci
maus
ChillyVilly
Star77
MAAKKI
leptirko82
nina :)
bak
Vuchica
Ema78
fight&faith
missile
Niny
ganedina
KoMetaK
SladZana
Sofija Veks
djole42
41 posters

Strana 13 od 17 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Sledeći

Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 13 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od bak 25/4/2014, 14:47

Miss, uspece  yes 

A sta ako ne uspe.... Nije uspelo. Zivot ide dalje. I ovako imam utisak da mi je stao i da samo cekam da krene, ili tamo ili vamo . Stojm vec dve godine, a zivot promice pored mene. Vrlo cesto imam takav utisak.

Sta ces, takav nam horoskop za ovaj zivot  usne 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 13 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Vuchica 25/4/2014, 14:59

bak ::Miss, uspece  yes 

A sta ako ne uspe.... Nije uspelo. Zivot ide dalje. I ovako imam utisak da mi je stao i da samo cekam da krene, ili tamo ili vamo . Stojm vec dve godine, a zivot promice pored mene. Vrlo cesto imam takav utisak.

Sta ces, takav nam horoskop za ovaj zivot  usne 

Generacijo, isti slucaj  Rolling Eyes 
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 13 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od bak 25/4/2014, 15:02

Pa majke mi, Sve cekam nesto da se desi pa da planiram odmor, putovanje, krecenje, za svaku stvar koju se uhvatim, pomisli, cekaj, a sta ako.... Vec mi je malo muka.
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 13 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Vuchica 25/4/2014, 15:06

bak ::Pa majke mi, Sve cekam nesto da se desi pa da planiram odmor, putovanje, krecenje, za svaku stvar koju se uhvatim, pomisli, cekaj, a sta ako.... Vec mi je malo muka.

ko da ja pisem  cvet 
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 13 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od KoMetaK 25/4/2014, 15:17

bak ::Pa majke mi, Sve cekam nesto da se desi pa da planiram odmor, putovanje, krecenje, za svaku stvar koju se uhvatim, pomisli, cekaj, a sta ako.... Vec mi je malo muka.
Isto!!! Vec 5-6 godina zivimo od planiranja postupka, datuma kad ce mi doci ciklus... ceo nas zivot se vrti oko toga!  Rolling Eyes ALi, dogodine cemo planirati vreme po tome da li su nam deca kakila, jela, piskila...  yes yes yes 

Miss, razumem te potpuno, ali probaj da se opsutis, jer je i to veliki faktor za uspeh! Ako ne mozes ovako, vidi sa Crnogorkom da uzmes neku terapijicu, persen, bromazepam, sta god treba! U pravim si rukama i ti i Bak i ne moze da ne uspe! Eto, videh da imaju sad i monitoring, pa verujem da je to samo jedan plus i da ga ne naplacuju jos uvek i da ce izabrati najbolje embrione!

Misu, grlim te jako! I to ce proci! Nista nije trajalo vecno! Neka ste samo zivi i zdravi, to je najvaznije!  ljubav 

Ovde oblacno, pada kisa, ni do cega mi nije, ali, ajde... proci ce i to. Sve cakam da grane sunce i da mi da energije, a ono k'o februar, hladno i kisovito!  Rolling Eyes 

Grlim vas cure!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 13 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od JocY 25/4/2014, 15:19

Vuchica ::
bak ::Pa majke mi, Sve cekam nesto da se desi pa da planiram odmor, putovanje, krecenje, za svaku stvar koju se uhvatim, pomisli, cekaj, a sta ako.... Vec mi je malo muka.

ko da ja pisem  cvet 

I ja...

Jel to možda problem u godini zmaja  lol! 
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 13 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Star77 25/4/2014, 15:23

bak ::Pa majke mi, Sve cekam nesto da se desi pa da planiram odmor, putovanje, krecenje, za svaku stvar koju se uhvatim, pomisli, cekaj, a sta ako.... Vec mi je malo muka.

Bas tako, i od silnog cekanja dodju momenti kada bih najradje odustala od svega. Srecom, ne traju dugo :) procice i ovo pa cemo cekati neke ljepse stvari u zivotu :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 13 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Sofija Veks 25/4/2014, 16:21

bak ::Pa majke mi, Sve cekam nesto da se desi pa da planiram odmor, putovanje, krecenje, za svaku stvar koju se uhvatim, pomisli, cekaj, a sta ako.... Vec mi je malo muka.

I ja potpisujem. Mi smo mislili da cemo brzo dobiti bebu kada smo poceli sa prirodnim radovima, pre nekoliko godina. Plan je bio da cim se ostvarimo kao roditelji, pokrenemo proces iseljenja za Australiju. Mm nije iz Srbije, i ovde zivi zbog mene, nas, sve nekako trenutno, dok se ne odselimo dalje. I u tom cekanju mu prolazi vec 5-ta godina. Pritom, uslovi za preseljenje za Australiju sve strozi, jos samo da ne napunim 40 i ja, jer je on vec napunio, pa preko njega ne mozemo vise da konkurisemo za migracionu, jer ti se zbog godina oduzima mnogo poena, pa nemamo dovoljno. Da smo znali da ce ova borba za bebu da ovoliko potraje, mi bi doneli odluku da se prvo preselimo tamo, pa da onda radimo na formiranju porodice. Ali, ko to zna, sve mislis,jos koji mesec, i bice...sada kada imam dve mrvice u sebi, samo zelim da se sto bolje razviju, i da i se nama sreca konacno osmehne, i nastavimo tamo gde smo se zaglavili pre nekoliko godina...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 13 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od leptirko82 25/4/2014, 16:45

bak ::Miss, uspece  yes 

A sta ako ne uspe.... Nije uspelo. Zivot ide dalje. I ovako imam utisak da mi je stao i da samo cekam da krene, ili tamo ili vamo . Stojm vec dve godine, a zivot promice pored mene. Vrlo cesto imam takav utisak.

Sta ces, takav nam horoskop za ovaj zivot  usne 

Duso moja, kako si samo rekla ovo..... Ljubim punooooooo
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 13 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od karakaca 25/4/2014, 17:15

leptirko82 ::
bak ::Miss, uspece  yes 

A sta ako ne uspe.... Nije uspelo. Zivot ide dalje. I ovako imam utisak da mi je stao i da samo cekam da krene, ili tamo ili vamo . Stojm vec dve godine, a zivot promice pored mene. Vrlo cesto imam takav utisak.

Sta ces, takav nam horoskop za ovaj zivot  usne 

Duso moja, kako si samo rekla ovo..... Ljubim punooooooo
Uh pa mi izgleda sve isto razmisljamo ja cekam da vidim sta ce da nam kazu kad krecemo pa cu tek onda da krenem sa pranjem tepiha, i ostalo sredjivanje doma
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 13 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Ema78 25/4/2014, 18:50

love  love  love  Draga Tejka, nek je srecan taj prvi rodjendan !!! Jos sto da slavis !!!

 ff  ff  ff 


Moram da priznam da sam zaboravila, ali, zaista ne znam ni koji je dan ni koji datum, ni da li sam u Beogradu ili negde drugde...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 13 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Sofija Veks 25/4/2014, 18:53

Do malocas sam se toliko sama sa sobom smejala, da sam se od smeha zaplakala :-D Jos jedan od mnogih smesnih linkova, ne znam da li sam prsla, ili je ovo mnogo smesno  lol! lol! lol! 

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2612085/You-dont-run-Google-Hilarious-texts-tech-troubled-parents-baffled-children.html
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 13 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od missile 25/4/2014, 19:48

Bak, imamo jednu temu za naj kutanjku u raznim oblastima. E ti si najcitiranija. Da nisam na telefonu, i ja bih citirala. Drago mi je da si napisala to sto jesi, znaci mi da to citam.
Sad ide smajli "i love you".

Kometice, tebe takodje jako jako "love", poradicu na ovom problemu malodusnosti. I bas steta sto neces doci ni ti.

Hepi, kakav Nis? Nema toga, sa nama si.

missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 13 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od nina :) 25/4/2014, 20:27

devojke imama jedno pitanje a znam da mi samo vi iz bg mozete pomoci.planiramo ako mi mm ne radi za 1 maj da dovedemo decu u zoo vrt ali nesnalazimo se dobro u bg pa bi vas molila ako moze neka koja ima malo vremena da mi napise kuda bi trebali ici .jer sam pokusavala preko mape ali mi nesto neide kako treba.da nezatrpavamo ovde temu nek mi pisete slobodno na pp
hvala unapre
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 13 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od SladZana 26/4/2014, 12:59

Drugari uzivajte danas u druzenju, mislim na vas.
Bakisa kako ide bockanje, kako bih te samo protrljalawda si mi blizd  Very Happy svaki dan po puno.
Miss, Kometice i vama bi se isto pisalo.  osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 13 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od cufta 26/4/2014, 13:36

Ovako je danas moja sestra svom sinu čestitala prvi rođiš!

https://www.youtube.com/watch?v=o7ZthL64rfk&feature=youtu.be

Kupila sam krofnice za večerašnje okuoljanje. Pokušaću da dremnem popodne da se oporavim od jučerašnjih 14h non-stop rada.

cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 13 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od nina :) 26/4/2014, 14:07

nikad se nebi tog setila cufto sta je tvoja sestra uradila.svaka joj cast
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 13 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od missile 26/4/2014, 15:05

Svaka cast Cuftinoj sestri.
pokusacu i ja da dremnem. 3 noci spavam po 4-5 sati, danas mi ceo dan ispadaju stvari iz ruku.
Sladzo, misli na nas, nek je tvoja mrva ok, pa cemo se druziti neki drugi put, i to sa decom.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 13 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od KoMetaK 26/4/2014, 15:45

cufta ::  Ovako je danas moja sestra svom sinu čestitala prvi rođiš!

https://www.youtube.com/watch?v=o7ZthL64rfk&feature=youtu.be

   Kupila sam krofnice za večerašnje okuoljanje. Pokušaću da dremnem popodne da se oporavim od jučerašnjih 14h non-stop rada.

     

Divno Cufta, odgledala sam ceo filmic, samo mislim da je tvoja sestra omasila godinu rodjenjda svog sina!  lol! lol! lol! Pise na pocetku, davne 2014. rodio si se ti, a klinac sad puni godinu dana!  Very Happy Very Happy 

Lep dan vam zelim! Ovde progrejava sunce i ima sanse da ne bude hladno, po prvi put posle 10-tak dana. Odoh da ucim. Samo jos mesec i nesto, pa onda odmor i Novi Sad.  Very Happy 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 13 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od cufta 26/4/2014, 21:02

Krećem na okupljanje za 10 minuta
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 13 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od missile 26/4/2014, 21:09

Ja sam na putu, nisam sigurna da se secam gde bese, al valjda se ne izgubim
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 13 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Sofija Veks 26/4/2014, 22:25

Uzivajte veceras, zenske!!

Zagrljalj od studenta iz Novog Sada! :)
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 13 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Star77 26/4/2014, 22:51

Ih, al' cete se lijepo provesti  likeit sreca 
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 13 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Star77 26/4/2014, 23:02

cufta ::  Ovako je danas moja sestra svom sinu čestitala prvi rođiš!

https://www.youtube.com/watch?v=o7ZthL64rfk&feature=youtu.be

   Kupila sam krofnice za večerašnje okuoljanje. Pokušaću da dremnem popodne da se oporavim od jučerašnjih 14h non-stop rada.

     

Cufto, divno, kreativno i puno ljubavi...uzivala sam :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 13 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Ema78 26/4/2014, 23:39

Drage moje, koje bancite, nadam se da se provodite lepo !

Citav dan mislim na to druzenje, da banem iznenada, ali s jednostavno nisu sklopile kockice, tako da vam masem od kuce !!!

Cufto, sestra ti je genije !

Ja nesro slicno radim za Petra... od kada sam saznala da sam trudna, pisem mu dnevnik...ubacila sam tu i neke slike, izvestaje sa uz, crteze i sl, a planiram da kupim i jednu kutiju da tu ubacim prvu cuclu, odelce,igracku...Kada god imam vremena, sarnem po nesto...ponekad opisujem neke dogadjaje, po nekad samo ono sto osecam... Na ideju o dnevniku sam dosla, jer je moj tata meni sacuvao punu fasciklu telegrama sa mog rodjenja, moj prvi pisani zadatak , prvi crtez...i sve to mi poklonio kada sam zavrsila fakultet...plus knjigu Znakovi pored puta u kojoj je fortka nas dvoje,  on kiti jelku, a ja mu visim na ledjima...

Eto, ganuo me klip...

Inace, toliko sam umorna, da ne mogu da spavam...od cega pojma nemam, al odoh da prilegnem, mozda i zaspim...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 13 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 13 od 17 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu