KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aprilska jutra nek rode nadleću

+37
Simona
SoJa
Tinche
Mirjana
mamadabudem
ZarPtica
hocukusurnecuzvaku
JocY
dacans
Botox
Endzi
cufta
JAmajka
bundevica
Shizika
Sofka
HappyGirl
karakaca
BiKsi :)
caci
maus
ChillyVilly
Star77
MAAKKI
leptirko82
nina :)
bak
Vuchica
Ema78
fight&faith
missile
Niny
ganedina
KoMetaK
SladZana
Sofija Veks
djole42
41 posters

Strana 6 od 17 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Sledeći

Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 6 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od bak 11/4/2014, 08:19

Jutro Jutra!

Dizite se! Dan je ocajan, ali sta ima veze  Wink 

Mi veceras na plac, sutra se pece rakija  radost Neke jabuke od jesenas, sta li ce biti, videcemo  Rolling Eyes U svakom slucaju idem iz Bgd, koliko ga god volela, dosta je, 3 meseca nisam nigde isla. Ucrvljah se

Idem sad da radim, na poslu ludnica!

Ljubim sve, prisutne, odsutne i one sto vire  lol! 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 6 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od hocukusurnecuzvaku 11/4/2014, 08:51

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 6 46m-102501
Dobro jutro  Very Happy 
Lep dan vam želim, što manje naporan  ff 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 6 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Niny 11/4/2014, 08:53

Dobro jutro svima. Kiša samo što nije, ali sutra najaviše poboljšanje vremena  sunny sunny sunny 

Žvakice draga, bitno je da sad znaš da treba da primaš fraxi i sledeći će postupak biti dobitni, kad god se odlučite za njega  osmeh srce love usne 

Maša se prošli vikend na rođendanu igrala sa 15-ak dece, do 1-7 god, izmaltretirali su je samo tako, 4 dana je imala upalu mišića i sva je bila ko kiseli krastavac, baš smo se bili zabrinuli. Ali od juče je opet ona stara  bb bb bb bb 

Miss, šta te snađe  Rolling Eyes Dobro je da ide na bolje  usne

Odoh da radim  osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 6 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od JocY 11/4/2014, 09:33

Dobro jutro,
Petaaaaaak!!!!!!!
Ja kad ustanem u petak ujutru računam da mi je vikend već počeo. Večeras kod frizera na farbanje baš sam zarasla, a moram lepa i za druženje da budem. U ponedeljak imamo neku konferenciju u privrednoj komori pa moram da budem na visini zadatka. Odo da nešt radim pre će vikend da mi zvanično počne.  likeit 
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 6 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Ema78 11/4/2014, 10:01

Dobro jutro i od mene !

KOd mene nista posebno novo, malo mi se zivot odvija kao Dan mrmota. Neka glupa kolotecina. Petar je sve zahtevniji i zahtevniji, nece meni trebati nekakv trening, cim prohoda, a samo sto nije...konacno mu je izbila i cuvena donja dvojka, ko kljova da je nicala, pa je situacija malo mirnija.

Sto se tice uskladjivanja karijera... Kusurko, samo ce ti se kasti... u mom slucaju se sve tako namestilo da sam prvo zavrsila sa zeljenim skolovanjem i kasnije postdiplomskim, i nikakvu zelju za decom nisam imala,samo sam u knjigama bila, kasnije u poslu, a u trenutku kada je posao poceo da opada,stigao je Petar... sada me stucna literatura, pacijenti i sve sto je vezano za struku uopste ne zanima, pa se ponekad pitam gde sam nestala ona stara ja. Verovatno ce u nekom trenutku opet da se vrati , kad za to dodje vreme.

Miss, ako je noga stisla tebe, stisni i ti nju... Very Happy  Biksi, bravo za plivanje !

Ostale devojke, ignorisite vremenske prilike i neprilike i uzivajte, ide vikend!
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 6 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od BiKsi :) 11/4/2014, 12:46

Dobar dan i od mene.

Vreme očajno. Jutros je bilo ili nastaviti sa spavanjem ili ustati i otići na plivanje, i drago mi je što sam izabrala ovo drugo. Divota, dovoljno da čoveku popravi raspoloženje. A na bazenu žive duše nema tako rano, uživanjac totalni.

Sve vas stiskam u kompletu!

Bakiša, uživajte na placu!

Pripazi na vodokotlić kad se vratiš kući!  Laughing 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 6 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od karakaca 11/4/2014, 15:35

Vreme ocajno ja se evo skockala idem na deciji rodjendan cekam mm da me odbaci, inace stiglo mi je pismo 30.04.2014 da se javimo u 11.30h na klinici na prvim konsultacijama  igra igra igra igra 
od mm sestra danas radi betu i ja se nadam  molitva molitva molitva  od sveg srca da ce biti  beta  i postanem ponosna UJNA cekam da mi se i ona javi da da ovaj grozan i tmuran dan popravi jos jedna lepa vest.

Mile moje saborke sve vas  d 
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 6 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od BiKsi :) 11/4/2014, 16:24

Mene pad Vučicine bete baš nekako skenjao. Nikako to nisam očekivala, i taman fino mislila da poskočim, da se radujemo danas bar nečemu, kad ono bzvze, ne da se, pa to ti je. Vučko, grlim i ovde. Biće, mora biti.

A malopre sam čula i vest da nam je umro jedan kućni prijatelj koga mnogo volim, divan čovek.

Neki šit dan izgleda.

Posle idemo kod zaove, da ako malo smetnem misli, glava me odmah zabolela.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 6 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od cufta 11/4/2014, 19:15

Fuj. Biksi, izgleda da jeste šit dan...

I mene skenj*lo ovo sad kad sam od tebe čula za Vučka!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 6 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od karakaca 11/4/2014, 23:01

Drage moje od mm sestra mi javila betu 1100 ja cu biti ujna
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 6 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od KoMetaK 11/4/2014, 23:30

Karakaca, srecno poletanje i cestitke tvojoj zaovi za betu!


I meni je dan skenjan Vuckovom betom, samo mi je dolilo so na ranu, danas je bio moj termin, po aspiraciji. Pregurah dan, da preguram jos 13. april i mozda i od mene bude nesto.

Odoh, da ne mracim. Samo da vas ljubnem. Sutra je novi dan, nadam se suncan, da nas ogreje bar sunce malo.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 6 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od karakaca 11/4/2014, 23:33

Meta  zagrljaj 
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 6 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Shizika 12/4/2014, 00:07

KoMetice  zagrljaj  , gledaj da sebi ugodish sa sitnim komforima dok ne prebrodish ove dane. Vjerojatno bi i tebi prijao bazen (a usto i neka masazha). Napravi pauzu od uchenja i provedi neko vrijeme radeci neshto relaksirajuce.  v 
Nadam se da ce se svi uspjeti malo odmoriti, predahnuti, opustiti uz svoje najbliskije.
 d 
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 6 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od cufta 12/4/2014, 10:29

Meta, Vučko, sledeće godine se ni vas dve ni mi nećemo sećati jučerašnjeg dana. Sledeće godine ćete obe postati mame i ništa tada više neće biti važno!!  radost radost 
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 6 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Vuchica 12/4/2014, 11:08

Ja se ovde nisam ni javila juce.... znam da se ne ljutite...  d 
Bila sam kod mame ceo dan.

Inace sam krv dala u 10h, i nikako da stigne mejl, oko 14 i 30h pozovem lab, kazu, pao im sistem, ne mogu da pristupe izvestajima  affraid tad sam malo iskulirala... tek je oko pola cetiri stigao izvestaj...bzvz... Svi smo se smorili, a bas su svi moji najblizi bili tu, mama, deda, brat, bratanica , snaja... mm je nedostajao, sto je najgore, otisao je na put, na tri dana. Da, bas sad, tako se namestilo. A toliko sam zelela da ga obradujem lepim vestima, ali, nije se dalo... Rolling Eyes 

Posle toga se bratanica ususkala sa mnom ispod cebeta da gledamo crtace na tel, srce malo, osetila je da sam tuzna...  srca 

Posle me je nazvala doktorka, pita da li sam prokrvarila, ja kazem, ne. Kaze, da nastavim sa terapijom i u ponedeljak da uradim ponovo betu. Znam da su sanse ravne naucnoj fantastici, ali izguracu jos ova dva dana.
love love love 


Hajmo, devojke, sve sto je ruzno da ostavimo za nama. Da bude sto vise lepih vesti.Barem nas je Karakaca obradovala, postace ujna! A vrlo brzo i mama jer joj se blizi dobitni postupak! Srecno na konsultacijama, draga!  ljubav
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 6 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Botox 12/4/2014, 13:24

vucice, mila  ljubav 
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 6 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od hocukusurnecuzvaku 12/4/2014, 15:03

Karakaca divno  čestitamo bravo bravo bravo 

Kometice, Vuchice  zagrljaj  najjači Bože koliko ste vas dve divne žene  love  Želim vam svu sreću ovog sveta, a ponajviše da vam se ostvare najveće želje  ljubav ljubav ljubav 

CureTci, što kaže naša Djole  d  sve
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 6 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od cufta 13/4/2014, 12:19

https://www.youtube.com/embed/a6W2ZMpsxhg?feature=player_embedded


Za novo dobro jutro! Rembrantova "nožna straža" oživela
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 6 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Sofija Veks 13/4/2014, 18:23

Sjajno!  Very Happy Very Happy 

Di ste, zene? Utihnuo nesto kutak ovih dana...prolece je  Very Happy 

 srca srca srca srca 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 6 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od karakaca 13/4/2014, 18:27

sofi i ja sam to primetila, ali ocigledno meni ovo doba ne prija, kako izadjem napolju tako krene kijavica i stegne me grlo, to do sad nije biloizgleda da starim
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 6 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Sofija Veks 13/4/2014, 18:36

Nije starost, draga moja, neko zagadjenje, i silne alergije nastale od toga. Ja od pre 5 god patim od alergije na ambroziju, nikada ni na sta nisam bila alergicna, kada dodje avgust i septembar, ovih poslednjih godina sam u transu. Svake godine jo nekoliko kolega ili drugara postaje alergican. A meni od ove godinekrenula i blaza alergija na polen sada u prolece, isti simptomi kao na ambroziju, samo mnogo blazi. Niti se ko u nasoj zemlji bavi odgovorno tim pitanjem, niti po pitanj uzagadjenja, i eto rezultata. Meni najveci bedak sto ja toliko volim prirodu, a doslo vreme da ne mogu posteno ni u pikniku da uzivam  Crying or Very sad 

Al' hajde da ne mracim, malo sam pod tenzijom zbog (ne)ucenja... Wink 

 ljubav 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 6 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od cufta 13/4/2014, 21:23

Zaboravimo sve što nas muči. Ignorišimo! Pravimo planove za sutra, na napred....na poznato i nepoznato....

Nema mračenja, život nikada nije bio lak. Ali mi smo tu da pobedimo! Da pobedimo sebe i probleme. Obično to ide istovremeno.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 6 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Sofija Veks 13/4/2014, 21:25

Cutfto

Desetka za stav! Very Happy Very Happy   sreca 

 ljubav 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 6 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od cufta 13/4/2014, 21:28

I sa učenjem Sofi. Učenje širi naš um. Marš na knjigu  lol! !
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 6 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od cufta 13/4/2014, 21:32

Autobus na liniji 23 VIDIKOVAC ~ KARABURMA
Bogatstvo našeg jezika... skraćenice su čudo

[img]Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 6 25ic1ew[/img]

Umrla sam od smeha. Zamislil stojiš na stanici i on stiže.....
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 6 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 17 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu