KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aprilska jutra nek rode nadleću

+37
Simona
SoJa
Tinche
Mirjana
mamadabudem
ZarPtica
hocukusurnecuzvaku
JocY
dacans
Botox
Endzi
cufta
JAmajka
bundevica
Shizika
Sofka
HappyGirl
karakaca
BiKsi :)
caci
maus
ChillyVilly
Star77
MAAKKI
leptirko82
nina :)
bak
Vuchica
Ema78
fight&faith
missile
Niny
ganedina
KoMetaK
SladZana
Sofija Veks
djole42
41 posters

Strana 9 od 17 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Sledeći

Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 9 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od karakaca 16/4/2014, 21:35

Bravo Buby, bravo Davide da si ziv i zdrav da si nam veseo 100 godina
 srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca 
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 9 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od nina :) 16/4/2014, 23:13

buby cestitam rodjenje sina
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 9 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od JAmajka 16/4/2014, 23:30

"Ala je lep ovaj svet..." sreca sreca sreca 

Buby,čestitam ti Davida,neka bude zdrav,srećan i nasmejan.

Ništa drugo ne zapamtih Embarassed ,ovih dana nemam  baš koncentracije ni za šta.

Sve vas  d i mislim na vas.
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 9 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Sofija Veks 17/4/2014, 02:06

Nenam ni ja koncentracije, ali zato da ovu kisu i hladnocu podgrejem malo mojim omiljenim aaptacijama "Happy" od Pharrella-, ovoga puta iz Meksika  sunny  sunny 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 9 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Niny 17/4/2014, 09:10

Da i ovde poskočim za Davida  b b b b b b b b 

Sve čestitke Dunji, mami i tati  srca srca srca srca srca srca srca srca srca 

Vreme je grozno, prava jesen, još me dodatno uspavljuje  Laughing
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 9 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od missile 17/4/2014, 09:29

Dan, Jutra!!!!

Prvo - normalno - DAVIDE, dobrodosao!!!!!  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce 

Bubi, cestitam, Dunjo, cestitam....  osmeh srce 

bak ::
Sladzo, bliziu, na mesec dana  Wink 
Da, tako dodje, vestica mi se blizi, a na onu sledecu krecu bocke. sad cekam semu za 10-ak dana i ispitujem cene po apotekama.

SlaDZo, ljubim i ja tvoju mrvicu!!!  srca  srca  srca 

Niny ::
Vreme je grozno, prava jesen, još me dodatno uspavljuje  Laughing
Jeste. jutros sam muza naterala da obuce zimsku jaknu, pa sam i ja morala da dam primer.  affraid 

Vreme je lose, ali meni milo kako se dan B (B=bockanje) blizi, malo po malo, ali neizbezno stize. Imam jako dobar osecaj i za Bak i za sebe.

SVE do jedne stiskam  d 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 9 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Star77 17/4/2014, 10:12

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 9 1yjnub

Dobro jutro svima :)

Neko bi zaista ovom snijegu trebao objasniti da je april, ne decembar :)

I ja se pridruzujem cestitkama, sretno rodjenje Davida, da bude ziv i zdrav 100 godina :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 9 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Ema78 17/4/2014, 16:04

Dragi Davide, dobrodosao i radovao se svakom danu narednih 100 godina !!!  igracice 

Devojke, samo da mahnem... kod mene nista posebno novo...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 9 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od karakaca 17/4/2014, 18:42

Dobro vece ja sam ceo dan trcala kod veterinara mom malisanu od jutros zatvoreno oko, njihove dijagnoze da te Bog sacuva, ja spakujem malisana pa kuci skuvam kamilicuisperem oko i sad je sve ok mada je jos uvek krvavo, ispracemo jos jednom veceras sad smo se kupali i spavka dusa moj. Jedan zakljucak da doktor i veterinari ista sorta
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 9 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Sofija Veks 17/4/2014, 18:49

Oh Karakaca, bas mi je zao...nadam se da ce se sto pre i brzo ispiranjem kamilicom njegovo okce skroz poboljsati...

A veterinari...da...moja pekinezerka je '99 za vreme bombardovanja od straha dozivela slog, a imala je samo 5 godina, i oduzele su joj se zadnje noge. Veterinar je predlagao mojim roditeljima da je uspavaju (ja sam tada bila van zemlje, i moji nisu hteli da mi kazu da se ne bih odmah vratila). Moji roditelji ga nisu poslusali, nego su joj davali svu mogucu paznju, i ona se skroz oppravila. Zivela je bez ikakvih problema vise od 10 putnih godina kasnije i dozivela duboku starost, zdrava i prava, i uginula u snu od starosti u 16-oj godini tek. Ne smem ni da pomislim scenario da su ga moji roditelji tada poslusali...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 9 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od karakaca 17/4/2014, 19:10

Jedan mi kaze da ga neko udario i da ce najverovatnije izgubiti oko, drugi da se negde ubo i da ce oko da iscuri samo, ni jedno nema veze s mozgom jer je pas u boksu nocu a preko dana u sobi pored mene i vidim sta radi, dali mi neke kapi i mast da mu stavljam a on ne da ni da ga pipnem, kamilica je pomogla okce je otvorio dusa moja
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 9 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od BiKsi :) 17/4/2014, 19:12

Samo da bubicima cestitam i ovde prosirenje porodice! Divna vest!

Jutros dzinovske pahulje padale, obelelo bilo kod nas, al se istopilo. A taman sam bila spakovala zimsku obucu.

Miro, poraslo ti dete, slatkis je.

Javila mi se Bak. Zavrsila je histero. Dr nije zadovoljna njenim endom, mozda ce morati u sredu ili cetvrtak ponovo na histero, da vide je li stanje bolje ili na kontrolni uz, mada je dr rekla da ce biti dobro. Javice se bakisa, sad odmara.

Sve vas cmacem i zelim da se lepo odmorite za predstojece praznike.

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 9 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od leptirko82 17/4/2014, 19:12

Buby, cestitam! Dobrodosao, Davide!!!
Sojce, grlim da glava prodje sto pre! Karakaca, grlim da drugar ozdravi sto pre! Ja se grejem ,gas pripalila. Danas par puta bila na kisi i vetru, vukla kao majmun, a kola, naravno, uzeo dragi . Radujem se predstojecim danima koje cu provesti sa najmilijima. Uzivam na raspustu. Ljubim i grlum sve!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 9 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od karakaca 17/4/2014, 19:39

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 9 Xmsl53
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 9 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Star77 17/4/2014, 19:57

Karakaca, kako je mali i sladak...bice on dobro :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 9 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od MAAKKI 17/4/2014, 23:05

Karakaca premeden je, ne mora da znaci da ga je neko udario, moze i sam da se udari ili ogrebe noktima, kamilica ce mu sigurno pomoci, a moguce je da je i neka infekcija.

Moram da vam ispricam sta mi se danas dogodilo, odem u postu da podignem neku preporucenu posiljku i naravno tamo treba da se potpise, lepo ja uzmem da potpisem, kaze ona teta tamo upisite i datum, ja je prvo pitam koji je datum, rece ona, posela ja pisati godinu i opet blokada, ja mrtva hladna pitam tetu ponovo "izvinite u kojoj smo godini?", rece ona i prasnu zena u smeh, sto ona sto i svi tamo prisutni ljudi  Embarassed Druga stvar danas zvonila kuma na kapiji da mi da recepte, ja izasla napolje, te ona hoce unutra,te nece, vracam se u kucu i pitaju me jel pada kisa napolju, ja ladno kazem nemam pojma.  Laughing Evo dan se blizi kraju nadam se da jos nesto necu poraditi  Very Happy 

Sve vas  d 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 9 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od SoJa 17/4/2014, 23:16

Joj, Maki, kakav fleš Very Happy

Karakaca, mnogo je meden, baš mi je žao zbog okice, ali biće sve ok

Ja sam se danas smorila i fizički i psihički. Išli sa mm u SPEBO, ispričali se sa Nebojšom, baš, baš. Pisaću na koracima kad budem bolje. Usput svratila da pokupim mamin rezultat iz laba, kad me nije strefio šlog, Ca 125 (tumor marker) joj je na gornjoj granici, tj. 32, a ref. od 0-35. Pre tri ipo godine operisala karcinom jajnika, tad je bio oko 130, posle operacije i na svakoj kontroli oko 10, a sad, posle 6 meseci od poslednje kontrole skočio. Poludeću...

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 9 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od karakaca 18/4/2014, 11:35

Hvala vam drage moje on je veseo i igra se menja zubice a nadam se i okce da ce biti bolje
Maki pa ti si se mila zaljubila kad si toliko otsutna  srca srca 
Soja draga  zagrljaj 
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 9 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Simona 18/4/2014, 12:00

SoJa ::Joj, Maki, kakav fleš Very Happy

Karakaca, mnogo je meden, baš mi je žao zbog okice, ali biće sve ok

Ja sam se danas smorila i fizički i psihički. Išli sa mm u SPEBO, ispričali se sa Nebojšom, baš, baš. Pisaću na koracima kad budem bolje. Usput svratila da pokupim mamin rezultat iz laba, kad me nije strefio šlog, Ca 125 (tumor marker) joj je na gornjoj granici, tj. 32, a ref. od 0-35. Pre tri ipo godine operisala karcinom jajnika, tad je bio oko 130, posle operacije i na svakoj kontroli oko 10, a sad, posle 6 meseci od poslednje kontrole skočio. Poludeću...

Sojo,
znam da ne možeš da se ne nerviraš ali da pokušam da te bar malo umirim. Ipak je to gornja granica, u granicama normale... Sačekaj da mama ode na kontrolu, tumor markeri su samo neki signal a pravo stanje se vidi na kontroli bar tako ja mislim. Važno je što se i mama redovno kontroliše.

Kutanjke Aprilke  d 
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 9 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od leptirko82 18/4/2014, 12:11

Soja, draga, drzim fige da sve bude ok! Stiskam da,puca!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 9 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Mirjana 18/4/2014, 13:02

cufta ::MIrka, vratila si nam se!

  Naša Bak ima iskustva koja ti trebaju.....a da nisu pečenje rakije

 Lucijin momak je kao ZMAJ!

 lol! osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
Da vas ne nabrajam, volimo i mi vas  zagrljaj 
Buby, čestitam  bravo bravo bravo bravo bravo čestitamo čestitamo čestitamo 
Makki, pala sam od smeha!  smiledraw 
Veruj mi da i ja često tako!
Idem tamo na korake da nešto pitam. Dobar dančić svima  sunny 
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 9 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od karakaca 18/4/2014, 13:07

Djole jedva cekam uskrs da se vidimo i lepo ispricamo a i spremila sam ti lepo jaje
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 9 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od djole42 18/4/2014, 13:33

Dan cure !
Vidim neke fleširaju ,neke nam se vraćaju  Wink .....
Bakiša ,ajd oporavi se,nek prodje i taj drugi deo pa ćemo objasniti endu koji mu je posao ....

Sojčice ,tumor marker varira i zavisi i od stanja organizma ,najobičnija prehlada moze izmrljati rezultat .

Miro ,di si kućo stara ,ti mi baš i nisi nedostajala  lol! ali Cvrle svakako jeste ,ljubi ga teta Djole

Karakaco ,nadam se da je mališa bolje .Moj brat ima odgajivačnicu pasa i znam da se kod štenaca dešavaju infekcije oka i da im onda ispire oči 3% rastvorom borne kiseline (acidi borici).Proveri i da se nije neka trepavica izvrnula ka oku ,ak jeste iščupaj je .Nadam se stiskanju makar na 5 min  Very Happy 

Makki ,dušo ne brigaj ,to što se tebi desilo juče kod mene je svakodnevna pojava .... lol! lol! lol!
 
Biksi ,ljubi mi Arsu !

Sve cure volem i grlim i ako ste se zaboravile pišite se na spisak ,blizi se .....https://kutak.forumotion.com/t2810p105-novo-okupljanje#487476
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 9 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Star77 18/4/2014, 15:47

Soja, draga,pokusaj koliko je moguce da se ne nerviras unaprijed...znam i ja da tumor marker na gornjoj granici ne znaci nista...vidjeces!

Uh, kako bih i ja rado dosla na okupljanje Sad Zavidim vam :)

Veliki pozdrav za sve :)

Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 9 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od SoJa 18/4/2014, 16:19

Drage moje, hvala vam od srca, umirile ste me i ulile nadu da će sve biti o.k. Ja sam se sa mamom čula već 5-6 puta i raspoložna je. Farbala sam jaja, tako da sam skrenula misli malo, ali mi mnogo znači svaka vaša reč.

Jedva čekam 26.  osmeh srce 

Ljubim vas sve  ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra nek rode nadleću  - Page 9 Empty Re: Aprilska jutra nek rode nadleću

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 17 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu