KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+51
JednaSova
Crvic
Smrdica
missile
Ninche
lilly13
boni m
cicsa80
bulevarka
Stenli
fmala
atomski mrav
Strumfeta78
jelena*mama2andjela*
fight&faith
lenjivica
BiKsi :)
KoMetaK
ivanicasale
noja
ariadne69
ganedina
JocY
bak
Endzi
makica1984
karakaca
luckystar74
lelas
Jecka
korpica
mimi982
Afrodita
suzanasakii
leptirko82
OKacica
Vilhelmina
LaFolie
MAAKKI
Sofija Veks
ragaco
saska1
hocukusurnecuzvaku
PalcicaBg
SoJa
Vuchica
SladZana
anasrce
sareni leptir
d77
Niny
55 posters

Strana 15 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Stenli 27/1/2014, 17:11

Hvala devojke drage puno i ovde, i svim cekalicama drzim palceve i daljem pozitivnu energiju :-) Puno poljubaca!
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 27/1/2014, 17:19

Stenli, cestitam ti, mamice!
Palcice, navijam da se beta dupla!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 27/1/2014, 17:24

Palčice miruj i betu ponovi za dva dana biće to sve super ipak je danas 10 dan od transfera ja vjerujem u tvoje cvjetiće i uto ime najjače navijam  radost radost radost radost radost radost radost 

saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 27/1/2014, 17:26

Stenli čestitam....
Brbljiva super što si uspjela napokon zakazat kod Elezovića  Very Happy 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 27/1/2014, 17:28

Pojavilo se i roze na papiru,kao bleda krv,uh,ovo je stvarno neizdrzljivo.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 27/1/2014, 17:30

Palcice, navijam da se beta pravilno uveca! b b b 
Stenli, cestitam!  konfete konfete konfete 
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Strumfeta78 27/1/2014, 18:03

Palcice, mislim da je 800mg maximalna dnevna doza utrogestana. Kupi progesteron depo pa na svaki drugi dan primi po 1 injekciju
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 27/1/2014, 18:55

Stenli cestitam od srca! srca srca srca srca srca srca 
Palcice,samo miruj i navijamo da nas sve vuces za nosice! igracice igracice igracice igracice 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jecka 27/1/2014, 19:27

Devojke ja isla danas na VMA. Sve je proslo mnogo bolje i brze nego sto sam mogla da pretpostavim.
Dobili smo konzilijarno misljenje (kako bismo mogli vto da uradimo u nekoj privatnoj klinici i kako bi nam posle refundirali troskove).
Dobila sam da uradim tsh, t3,t4 i jos neke analize (sve se dobijaju iz krvi), i da se javim na UZ 3.dana ciklusa (sto bi taman trebalo da bude za koji dan)... i to je to, nista brisevi, papa i sl. kao sto sam skupljala za komisije preko rzzo-a. Kaze doktor da krecemo sa stimulacijom posle tog UZ. Malo mi je to cudno ali mi expresno zavrsismo.
E sad s obzirom da mi placamo (a vojno socijalno refundira) mi mozemo da biramo kliniku na kojoj zelimo da se odradi vto.
U velikoj sam dilemi ... da li Jevremova ili Ivanovici (moj dr. sa VMA preporucuje Ivanovice, on saradjuje sa njima). Odluka je na nama.
Sve vas puno  ljubav  d 
Jecka
Jecka

Broj poruka : 31
Godina : 40
Datum upisa : 18.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od makica1984 27/1/2014, 19:55

Jecka,drago mi je da sve ide brzo.Tako je i meni bilo,rekoh ti bez gnjavaze i brda analiza.Poslala sam ti pp pre 2 dana,ne znam jesi li uspela da je vidis.Kod Ivanovica od septembra radi dr Stankovic iz JEvremove i on je i meni vodio stimulacije.Ja imam samo reci hvale za njega,mada sam i sa Gocom,koja obavezno radi aspiraciju,super prosla iako je i meni od nje bila velika frka i bila sam u dilemi kao i ti.U svakom slucaju odluka je na vama.Srećan početak i da ti ovo bude prvi i poslednji put  igracice 
makica1984
makica1984

Broj poruka : 116
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 09.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 27/1/2014, 19:59

Jecka drajo mi je da ste brzo zavrsili i da cete tako brzo uci u postupak.Za koju god kliniku da se odlucite zelim vam mnogo srece i da postupak bude uspesan.
Kod kog si dr?Ja sam bila kod dr Jovanovica,to nam je takoreci malo dalji rodjak.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jecka 27/1/2014, 20:20

PalcicaBg ::Jecka drajo mi je da ste brzo zavrsili i da cete tako brzo uci u postupak.Za koju god kliniku da se odlucite zelim vam mnogo srece i da postupak bude uspesan.
Kod kog si dr?Ja sam bila kod dr Jovanovica,to nam je takoreci malo dalji rodjak.

Hvala Palcice na podrsci. Ja se nadam da ce kod tebe sve biti ok i zato ti saljem puno  roda roda roda roda i jako  b b b b  i saljem ti puno  ljubav ljubav ljubav 

Ja sam kod dr. Nenadica. On mi je na VMA radio i HSG i zaista sam jako zadovoljna njime prvenstveno jer je veliki strucnjak.
Jecka
Jecka

Broj poruka : 31
Godina : 40
Datum upisa : 18.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jecka 27/1/2014, 20:21

makica1984 ::Jecka,drago mi je da sve ide brzo.Tako je i meni bilo,rekoh ti bez gnjavaze i brda analiza.Poslala sam ti pp pre 2 dana,ne znam jesi li uspela da je vidis.Kod Ivanovica od septembra radi dr Stankovic iz JEvremove i on je i meni vodio stimulacije.Ja imam samo reci hvale za njega,mada sam i sa Gocom,koja obavezno radi aspiraciju,super prosla iako je i meni od nje bila velika frka i bila sam u dilemi kao i ti.U svakom slucaju odluka je na vama.Srećan početak i da ti ovo bude prvi i poslednji put  igracice 


Hvala draga. Zaista je sve bilo kako si rekla. Hvala ti jos jednom puno. Saljem pp.  usne ljubav 
Jecka
Jecka

Broj poruka : 31
Godina : 40
Datum upisa : 18.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 27/1/2014, 20:28

Jecka to su divne vesti!za koji dan kreces sa bockanjem! yes konfete konfete konfete konfete 
Palcice,da pojacamo malo to jato roda,kao sto i ti pojacavas terapiju! roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 27/1/2014, 20:30

Palcice moja drugar. je radela betu 14dpt i bila je 18.A tvoja 10dpt je 17 meni to mirise na dobro ali kao sto je neka cura rekla pocni da primas Progesteron ne moze da skodi.Drzim ti palceve.

Cestitam na prinovi neka su zivi i zdravi i ja imam brata blizanca i to je predivno kada su blizanci.
Ja sutra pocinjem sa bockama.Javljam kako je bilo.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jecka 27/1/2014, 20:41

Hvala Lelas. Cekamo vesticu, pa na uz i krecemo. Bas sam uzbudjena i nestrpljiva Rolling Eyes . Ma ja bre nemam pojma sta mene ceka, ja samo da krenem :)
Jecka
Jecka

Broj poruka : 31
Godina : 40
Datum upisa : 18.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 27/1/2014, 20:54

Stenli cestitam od srca  osmeh srce 

Jecka bas mi je drago da je sve glatko proslo! Ubrzo polecete  b 

Palcice navijam za duplanje  b  b  b 

anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 27/1/2014, 20:55

Ivanice i sta je na kraju bilo s drugaricom,jel trudna?
Srecan ti pocetak,samo lagano,pa da nam za koju nedelju budes trudnica. :*
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 27/1/2014, 20:59

ivanice ,izvini ..nisam pratila ...dokle si stigla u Nisu ?
jecika ,pa to je super ! bravo !!!! smajli angel  smajli angel  smajli angel
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 27/1/2014, 21:05

Sto se tice progesteron inekcija nije problem da kupim i dajem,ali ne znam na koliko i sta cu posle ako se utvrdi trudnoca,kako da prekinem,a doktoru naravno ne mogu da kazem da sam ih uzimala na svoju ruku.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od makica1984 27/1/2014, 21:12

Palcice,bas sam srecna zbog bete,a i imala sam osecaj da ce tu biti sve ok.
Ja ti ne bih rekla da bilo sta uzimas na svoju ruku pa ni utrogestan.Pravilo je da se posle vto koristi 3x1 vaginalno i ja se toga pridrzavam pa hvala Bogu sve je u redu. Veruj doktorima,a ne posle da se jedes ako nesto ne daj boze ne bude kako treba.To je moje misljenje eto  Very Happy i sad bi mogla malo da se opustis jer sav taj stres utice na  beba beba 
makica1984
makica1984

Broj poruka : 116
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 09.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Strumfeta78 27/1/2014, 21:13

na svoju ruku si povecala i utrogestan na 300!?  Zovi ujutru VA i pitaj mozes li,zato sto imas to rozikasto, da primas i progesteron...
On svakako ne moze da skodi...
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 27/1/2014, 21:19

Palčice, ja verujem da će se beta duplati, rano si je uradila. Evo rodica da pojačamo još malo

 roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
 vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv 
 vv vv vv vv vv vv vv 
 jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 27/1/2014, 21:22

Ne uzimam stalno 300mg utrogestana,samo sam danas stavila 200mg,a 100 popila,ostalo mi od prosle kutije taj jedan od 100.Necu na svoju ruku nista,videcu kakvo ce stanje biti sutra,sad nema nista,al ne znaci da se nece opet pojaviti kasnije.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Strumfeta78 27/1/2014, 21:27

slobodno smes da pojacas utrogestan na 4x200mg i to je max, znaci da ga stavljas na 4 sata.
Mojoj drugarici su kad je imala to mrljanje rekli tako za utrogestan i ubacili pregnil i progesteron naizmenicno po jedan... moj savet, zovi sutra, a ja se nadam i zelim najbolje... 
roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 15 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu