KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+51
JednaSova
Crvic
Smrdica
missile
Ninche
lilly13
boni m
cicsa80
bulevarka
Stenli
fmala
atomski mrav
Strumfeta78
jelena*mama2andjela*
fight&faith
lenjivica
BiKsi :)
KoMetaK
ivanicasale
noja
ariadne69
ganedina
JocY
bak
Endzi
makica1984
karakaca
luckystar74
lelas
Jecka
korpica
mimi982
Afrodita
suzanasakii
leptirko82
OKacica
Vilhelmina
LaFolie
MAAKKI
Sofija Veks
ragaco
saska1
hocukusurnecuzvaku
PalcicaBg
SoJa
Vuchica
SladZana
anasrce
sareni leptir
d77
Niny
55 posters

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 25/1/2014, 11:07

Lelas  radost radost radost radost radost  od utorka si nam  trudnica vv vv vv vv vv zagrljaj
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 25/1/2014, 11:08

lelas ,pa to je super:aa5: srca srca srca srca igracice igracice igracice igracice  .... ja neznam sta ti je to produzena kultivacija ?! Crying or Very sad Shocked 
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 25/1/2014, 12:11

Lelas,bravo za embriončiće,buduće blastice i divne bebice!!!
Bolje se odmori,ako već vreme nije za šetnjicu.
Navijam za divan utorak!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 25/1/2014, 12:12

Lelas, to je divnoooo!
Osam mrvica!!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 25/1/2014, 12:12

Lelas, to je divnoooo!
Osam mrvica!!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Afrodita 25/1/2014, 12:26

Lelas, svaka cast!!! Divna vest!
 igracice igracice igracice 
Afrodita
Afrodita

Broj poruka : 312
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 22.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 25/1/2014, 12:26

Lelas bravo koko nasa!Bice tu puno decice.Odmaraj sada,neka se i jajnici odmore,spremaj kucicu za mrvice.Saljem ti veliki poljubac i zagrljaj :*
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 25/1/2014, 12:46

Lelas draga bravo za embrioncice  radost radost radost 

Ostali drugari znate da navijam svom snagom  navijači2 navijači2 navijači2 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 25/1/2014, 13:00

Bravo Lela! Bice tu odlicnih bebica i smrzlica!  f tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje 

D77, navijam za srecan pocetak bockanja danas i jos uspesniji postupak sa ogromnom betom!!!
tapšanjetapšanjetapšanjetapšanjetapšanje

Ivanicasale, neka je sa srecom i tebi pocetak i da se zavrsi sa jednom velikom betom! tapšanjetapšanjetapšanjetapšanjetapšanje

Palcice, Kusrko, evo ga 30. januar jos malo, navijam da vam donese puno radosti!  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda 

Brbljiva, produzena kultivacija je kad se embrioni ostave da rastu do blasti, tj. vracaju se 5. dana i to se radi ako ima dosta embriona i ako su dobri.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 25/1/2014, 13:26

pretposatvila sam da je u pitanju stadijum blaste ....ali mi je nepoznat pojam bio -kultivacija-
--- Very Happy Very Happy Very Happy 
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 25/1/2014, 16:33

Lelas, divno, od utorka si nam  trudnica igracice igracice igracice igracice igracice 
Bravo za embriončiće  x x x bravo bravo vv vv 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ariadne69 25/1/2014, 16:38

Luckystar, dobar hsg, vidis, lepo uradila 1. korak, nije bilo strasno, pa ces uskoro sledeci,pa ces tako lepo, korak do korak stici do cilja!  osmeh srce 
Lelas, hvala na informacijama! Navijam za embrioncice!  igracice 
Sofija, ja mislim, da je dobar znak, da ti je prolaktin dobar u toku dana, i meni je endokrinolog rekla, da kod prolaktina postoji sok posle budenja, ali i da zna da popne od svega i svacega... Zakazala si kod endokrinologa, resice ti dr problem. Al sigurno ces proveravati prolaktin i na pocetku ciklusa za FET...  srca 
ariadne69
ariadne69

Broj poruka : 244
Godina : 54
Location : Subotica
Datum upisa : 08.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ariadne69 25/1/2014, 16:39

Palcice, Kusurko, navijam za 30. januar!  radost radost radost radost radost 
ariadne69
ariadne69

Broj poruka : 244
Godina : 54
Location : Subotica
Datum upisa : 08.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od suzanasakii 25/1/2014, 18:12

Bravo Lelas...znala sam da ces biti dobra kokica nosilja a jos bolja mamica. bebe bebe bebe bebe bebe 
 d d d d d d d d d d b b b b b b b b b 
suzanasakii
suzanasakii

Broj poruka : 77
Datum upisa : 18.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od suzanasakii 25/1/2014, 22:25

Gde su nestale sve nase  trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica 
Sada cu vas obasuti sa rodama  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
pa cu onda da vas sve isprasim  vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv 
a onda cu da posaljem deda mraza  ZIMA1 ZIMA1 ZIMA1 ZIMA1 ZIMA1 ZIMA1 ZIMA1 ZIMA1 ZIMA1 
da vam svima donese jednu malu  beba beba beba beba beba beba beba beba 
e a sada odoh
 ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav 
suzanasakii
suzanasakii

Broj poruka : 77
Datum upisa : 18.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 25/1/2014, 22:40

suzanasakii pre nego odes  srcasti poljupci i naravno pridruzujem se ,saljem  roda roda roda roda roda roda roda roda 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 25/1/2014, 23:00

Lelas bravo za embriončiće  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 26/1/2014, 00:20

Zahuktale ste se fino, to mi je drago da vidim! Šaljem vam roditeljske prašine puno puno puno, da uskoro pljuušte pozitivne bete, prvo palčica i kusurka, a onda i ostale cure!

Anasrce, Vučice, Jocy, Vilhelmina, Ganedina, Ariadne, d77, brbljiva, lelas i ostale koračaljke i bockalice, srećno mačkice, navijam za vaše korake silno!

Makice1984, bravo za srculence!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 26/1/2014, 02:50

ariadne69 ::
Sofija, ja mislim, da je dobar znak, da ti je prolaktin dobar u toku dana, i meni je endokrinolog rekla, da kod prolaktina postoji sok posle budenja, ali i da zna da popne od svega i svacega... Zakazala si kod endokrinologa, resice ti dr problem. Al sigurno ces proveravati prolaktin i na pocetku ciklusa za FET...  srca 

Ariadne

Hvala draga  cvet 

U pravu si, endokrinolog mi rece da mi ne treba nikakva terapija, jersu mi dnevne vrednosti bile u redu. Plus sam sinoc legla rano da spavam (za moje pojmove rano:)) tako da nisam bila kao prethodne noci spavala samo par sati, uradila sam prolaktin ujutru i bio mi je 750. A tokom dana oko 300. Tako da kod mene svakako postoji taj sok od budjenja, ali zavisi koliko se (ne) ispavam koliko mi skoci, dok mi je danju skroz u redu.

Uradicu ga u sledecem ciklusu, pred FET svakako opet, za svaki slucaj...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 26/1/2014, 07:34


Hvala Bixi, ljubim te i tog tvog malog preslatkog misica .

Sofija , super za konacnu odluku za FET u sledecem ciklusu , i ja cu negde u februaru , verovatno krajem meseca takodje biti u Pragu
u PFC , mozda se i sretnemo .

JocY, ti si nam sledeca putnica za Prag , cekamo i Lenjivicu da i ona krene uskoro.

Pa Ariadne 69 , pa Crvic .........

Lelas , do utorka ce biti puno lepih blastica i za vracanje, i za zamrzavanje . Meni je od 7 pocetnih embriona nakon 5 dana prezivelo svih 7 , nadam se da ce i kod tebe biti isti scenario . Do tada odmarajte i uzivajte u prelepom Pragu, koliko vam to vreme bude dozvolilo . Za tm ne brinem , u hotelu ima bazen i jos stosta tako da ce on zaista uzivati. Ljubim vas.

Trudnjace Kusurko i Palcice , jos malo pa slavimo vase trocifrene bete.

Ostale koracaljke / srecni vam i uspesni koraci .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 26/1/2014, 08:36

Ja se jakooooo radujem što će biti toliko beba  srca srca srca srca srca d d d 
Koračaljke sve vas  zagrljaj
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 26/1/2014, 10:30


Devojke , sta nam je sa atomskim mravom , gde nam se oni izgubise odjednom , vise nam se ne javljaju . Nadam se da mu je njegova gospodja/ koka nosilja dobro i da mozda jos uzivaju u zlatnom Pragu .

Lelas , sta ste radili sa avionskom kartom u smislu povratka iz Praga , da li cete opet morati da manjate termin povratka , na koji nacin i koliko ce vas to jos dodatno kostati . U tome je jedina prednost putovanja vozom sto povratna karta vazi 30 dana i sto se mozemo vracati kada god zelimo , isto kao i kad se ide svojim autom . Avion jeste izuzetan komfor , ali s obzirom da mi do poslednjeg casa ne znamo tacan datum odlaska , a tek nikako dan povratka , na kraju ce nas te avionske karte bas dosta kostati , racunajuci sve te naknadne izmene . Jedino ko ide na FET nema takvih problema jer tacno meze da zna i datum odlaska i povratka .
Etata draga , javi nam se , znas da smo se vec zabrinule za tebe sto te nema .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 26/1/2014, 10:37

Koraci dragi, samo napred!!!!!
Erata, falis....
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 26/1/2014, 10:41

Dobro jutro drage moje  zagrljaj 
Jos jedan dan manje do bete...samopouzdanje na minimumu  Rolling Eyes 
Nocas sam lose spavala,jutro docekala sa osecajem da ipak nisam trudna,grude prestale da bole,stomak splasnuo,nikakav osecaj u stomaku...Malopre se nesto stidljivo javio,izgleda kolko da nagovesti da je vestica na putu.Juce i danas na ulosku kad kad svetlo braon fleka.
Malopre na papiru opet nesto braon crveno rastegljivo...nemam vise snage da se nadam.
Ne znam koliko je pametno da sutra uradim betu,da prekinem ovu agoniju...
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 26/1/2014, 10:59

Palčice znam da je jako teško ne obraćati pažnju na simptome ili na odsustvo istih,međutim zaista se pokazalo da su oni vrlo nepouzdani i da na osnou njih nije pametno donositi zaključke.
E sad,šta god mi ovde pisale-ti ćeš uraditi po svom osećaju,naravno,ali opet moram reći da mi je žao što ti se ovo pretvorilo u agoniju.
Te svetlo-braon fleke sam imala i ja ,čini mi se baš 9.dana nakon transfera,a betu sam radila 11.dana.
Bilo bi lepo da se strpiš bar još par dana,jer se može desiti da su vrednosti bete još uvek jako niske,pa tek onda sebi da napraviš igranku čekajući par dana da bi ponovila nalaz.
Uz tebe sam bilo šta da odlučiš, šaljem malo rodica  roda roda roda roda roda  i jedan veeeeeliki  poljubac ako može malo da te oraspoloži!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu