KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+51
JednaSova
Crvic
Smrdica
missile
Ninche
lilly13
boni m
cicsa80
bulevarka
Stenli
fmala
atomski mrav
Strumfeta78
jelena*mama2andjela*
fight&faith
lenjivica
BiKsi :)
KoMetaK
ivanicasale
noja
ariadne69
ganedina
JocY
bak
Endzi
makica1984
karakaca
luckystar74
lelas
Jecka
korpica
mimi982
Afrodita
suzanasakii
leptirko82
OKacica
Vilhelmina
LaFolie
MAAKKI
Sofija Veks
ragaco
saska1
hocukusurnecuzvaku
PalcicaBg
SoJa
Vuchica
SladZana
anasrce
sareni leptir
d77
Niny
55 posters

Strana 16 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 27/1/2014, 21:27

Ovako, Dr kod koje sam trebala VTO na odmoru... moja dr iz DZ kod koje idem i privatno mi je rekla posto su prohodni jajovodi a u dec spermogram bio pristojan da probamo iz prirodnih radova... da radim folikulometriju sledeci mesec, cisto da vidimo kako mi rastu folikili.... Eto odlucila sam da ne mirujem ni iduci mesec i cekam na VTO nego probam iz prirodnih radova...
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fmala 27/1/2014, 21:32

Strumfeta78 ::slobodno smes da pojacas utrogestan na 4x200mg i to je max, znaci da ga stavljas na 4 sata.
Mojoj drugarici su kad je imala to mrljanje rekli tako za utrogestan i ubacili pregnil i progesteron naizmenicno po jedan... moj savet, zovi sutra, a ja se nadam i zelim najbolje... 
roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
Da, samo to dodje na 6 sati, to sam joj i ja rekla. i ja sam ga tako uzimala dok je trajalo krvarenje.
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 27/1/2014, 22:00

Palčice i ja sam uzimala 4x200 kad sam imala mrljane i progesteron na 5-ti dan
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 27/1/2014, 22:33

Lucky navijam da vam se posreći iz prirodnih radova  vođenje ljubavi napred scuro navijači2 navijači2 navijači2 

Palčice samo pozitivno  roda roda roda roda roda b b b b b 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Strumfeta78 27/1/2014, 22:57

fmala ::
Strumfeta78 ::slobodno smes da pojacas utrogestan na 4x200mg i to je max, znaci da ga stavljas na 4 sata.
Mojoj drugarici su kad je imala to mrljanje rekli tako za utrogestan i ubacili pregnil i progesteron naizmenicno po jedan... moj savet, zovi sutra, a ja se nadam i zelim najbolje... 
roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
Da, samo to dodje na 6 sati, to sam joj i ja rekla. i ja sam ga tako uzimala dok je trajalo krvarenje.


Da na 6, lapsus
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od korpica 27/1/2014, 23:27

Vece koraci
Toliko stranica,toliko desavanja,vala tako i treba,da prsti ovde od pozitivnih beta Very Happy 
Kusurko,jako mi je zao,bas sam imala neku nadu kada si ti bila u pitanju,bas bezveze i neznam sta vise reci sem da nema odustajanja,samo napred cvet 
Lelas,srecno sutra na ET,neka sve prodje dobro i zavrsi se velikom betom
Luckystar,navijam da dodje do trudnoce iz prirodnih radova igracice  igracice  igracice 
Jelena,jer pocelo bockanje? sretan početak 
Karakaca,jer ste izlazili na drugostepenu?
Ganedina i ti nam uskoro pocinjes sa bockanjem? sretan početak 
D77 nam se bocka,neka sve ide kako treba i zavrsi se velikom betom igracice 
Atomski mrave,navijam za veliku betu i saljem malo roda igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  roda  roda  roda  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice 
Makice,ti nam trudnica,da znas samo koliko si me obradovala.Neka ti trudnoca bude sto laganija i bezbriznija ljubav 
Stenli,sve cestitke,da su vam decica ziva i zdrava sto godina srca  srca  srca 
Ivanicasale,Anasrce su nam bockalice?
Puno stranica,sve lepo iscitah dal sad zapamtih sve zbunjen 
Palcice,mislim da je beta sasvim ok za 10 dan od ET,velike sanse i nada postoji da se lepo udupla.Samo te molim pokusaj da se smiris,nemoj da sekiras bebice,puno si se opteretila a bice to sve dobro,veruj i pozitivno
Znam,nije lako,razumem sve,ja sam za nijansu bila bolja od tebe a ne valja to
Ja nisam betu vadila ranije ali sam zato radila test,neizdrz je to velika ali nadji nacin da se okupiras necim drugim.Recimo,neka knjiga,ja cuvam jednu za ovaj postupak Razz  Very Happy 
Navijam jako,jako igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice 
Brbljiva,da se sto pre resis problemcica pa lepo i opusteno udjes u postupak.Srecno
Ako sam neku curu preskocila izvinite,ispravicu se,puno srece svima u koracima
Ja zavrsila sve,uzela uput,sad cekamo ponedeljak i konsultacije

korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 28/1/2014, 06:51

Korpice draga,bravo za konsultacije! Very Happy 
Atomski mrave,pozdrav za zenu i navijam za najlepsi ishod! igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
pozdravljam sve drugarice,korpica je to postrojila kako treba love a ja sam zbunjena skroz jutros!brojim sate do transfera! radost radost radost radost radost radost 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 28/1/2014, 07:06

Palcice, zovi dr i pitaj sta da radis, a ja verujem da ce sve biti dobro i da ces nas povuci sa sobom, odavde  navijači2 navijači2 navijači2 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 28/1/2014, 07:34

Lelas, srecno kokice na transferu!  sunny sunny sunny 
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 28/1/2014, 07:59


Lelas, srecno danas na transferu . Tako sam isto i ja bila u junu . Probudila se u 6h i tresla se od uzbudjenja i neizvesnosti sve dok mi nisu rekli koliko je mrvica prezivelo do 5.dana tj., dok mi nisu ubacili 2 blastice . Samo se ti lepo smiri i opusti i videces da ce sve biti kako treba . Ljubim te puno i navijam .

Korpice , hvala ti . Ja se necu bockati jer idem na donaciju j.celija a pokupila bih i onu moju 1 preostalu blasticu ako jadna prezivi ponovno odmrzavanje . U svakom slucaju bih uskoro trebalo da pocnem sa tb. Estofem za stimulaciju enda .

Pozdrav za sve curice , a posebno za Palcicu , nasu novu trudnicu . Navijam da se sutra beta lepo udupla .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 28/1/2014, 08:02

Lelas, izvini...nisam videla da danas imas transfer. Srecno  srca srca srca 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 28/1/2014, 08:35

hvala drage zene!tacno tako se osecam,jos pre 6 bila budna i sredjivala sobu samo da ne mislim .a jedva cekam da se spojimo i zajedno rastemo! srca srca srca srca srca srca 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 28/1/2014, 09:03

Lelas, srećno danas na transferu  b b b b  Mislimo na tebe  vv vv vv vv
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 28/1/2014, 09:34

Srecno Lela!!!!!!!!!!!! Da slavimo za 9 meseci!!!!!!!!!!!!!!!  trudnica roda b 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 28/1/2014, 09:54

Korpice to je prosto tako...idemo dalja, možda je baš sledeći put, naš put  sunny 
Navijam da u ponedeljak sve prođe glatko na konsultacijama  igra igra igra 

Lelas još malo pa si naša  trudnica konfete konfete konfete bb bb bb d d d d d d d d b b b b b ljubav zagrljaj 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 28/1/2014, 09:55

Lelas, draga, jedva čekam da nam javiš kako je bilo na et-u d d d Navijam jaaaakoooo da se bebice ugnjezda kod svoje mamice  navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 
 roda roda roda roda roda roda roda roda

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 28/1/2014, 10:01

Lelas srecno na trasferu!!!  igracice igracice igracice 

Korpice cestitam, evo ga ponedeljak brzo!!! Jeste ja sam sad na Diferelinu, trebalo bi danas da krenem sa stimulacijom..videcemo  osmeh srce 
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 28/1/2014, 10:08

Anasrce, i tebi srećan početak  c 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 28/1/2014, 10:10

Hvala draga Soja  osmeh srce 

I ti ubrzo poleces likeit 
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 28/1/2014, 10:25

vuchice ,vidim u potpisu da krecete februARA ....ili ste vec krenuli ?
 gde nam je palcica sa danasnjim desavanjima ,,,nadam se da je prestalo to curkanje braon...?!
anasrce ,srecno draga ! igracice  igracice  igracice  igracice
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 28/1/2014, 10:34

Anasrce, srecan pocetak  igracice igracice igracice 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 28/1/2014, 10:36

Brbljiva, vise cu znati danas, sutra. Imam polip na zucnoj kesi, možda cu morati pre postupka toga da se rešim  Shocked
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 28/1/2014, 10:36

d 77 ,kako tvoje bockanje ?!
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 28/1/2014, 10:37

Vuchica ::Brbljiva, vise cu znati danas, sutra. Imam polip na zucnoj kesi, možda cu morati pre postupka toga da se rešim  Shocked
 kako si to saznala ,majke ti ?! mislim  ukoliko nisi odradila uz jetre itd...,?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 28/1/2014, 10:38

Uzasno, Brbljiva...sada i druga ruka boli od Merionala...moracu danas da izvrsim rotaciju, pa da Puregon dajem u ruku.
U cetvrtak idem na UZ i videcemo kakvo je stanje. Very Happy 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 16 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu