KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+65
atomski mrav
Ema78
missile
JocY
Star77
bak
insomnia
korpica
Likoli
ariadne69
bulevarka
hemijaH2O
malamara
ninica2
SladZana
tulumba
bulevar79
fight&faith
Afrodita
Endzi
HappyGirl
Gral
lelas
ganedina
SoJa
ivi
makica1984
Strumfeta78
suzanasaki
dunjas
PalcicaBg
Ambra
anasrce
LaFolie
Crvic
lenjivica
saska1
OKacica
Arya
hocukusurnecuzvaku
Vuchica
Erata
maza1972
ivanicasale
d77
leptirko82
Sofija Veks
BiKsi :)
Niny
Stenli
Dacaa
sareni leptir
fmala
KoMetaK
Simona
InNaturaVeritas
Struzzo
ragaco
karakaca
Shizika
laKole
MAAKKI
luckystar74
Ninche
zvoncica36
69 posters

Strana 17 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 3/1/2014, 23:45

Onda imaš više pravih razloga za taj avatar  sunny 
Sve će to draga moja na kraju biti dobro,ako nije dobro onda nije kraj  Wink 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 4/1/2014, 00:13

Ja stvarno mislim da bi se kod nas primili embrioni tinejdzera. Jednostavno kao da se klinike ne trude dovoljno; stancaju te embrione i ubacuju; nas je toliko puno sa problemom da je njima jedan par manje vise isto... Jednostavno nas materijal nije najsjajniji.
Moj cale je bio ocajan; kaze u londonu je uspesnost toliko velika da ce uskoro i mrtvac i muskarac da rode dete a ovde ne mogu ni zdravim ljudima da pomognu....
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bulevarka 4/1/2014, 00:34

Drage moje Kutanjke želim vam svima srećnu Novu godinu neka vam se svi vaši budući koraci posreće pa da nas u ovoj godini bude još više .
Budite mi zdrave , vesele , srećne i jake . Sve najlepše vam želim.

 jelka1 ZIMA4 ZIMA4 ZIMA4 ZIMA4 ZIMA4 jelka1

Ajde i ja malo da budem Deda Mraz  Very Happy 

Ostalo mi je fraxiparin injekcija pošto sam se ja bockala celu trudnoću pa ako nekom trebaju neka mi se javi na pp. Imam ja mislim dve ili tri kutije po 10 injekcija proveriću još pa ako hoćete možemo se dogovoriti kako da ih preuzmete . Ja sam iz NS.

Ljubim vas sve

 srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 4/1/2014, 00:41

Od koliko je fraxi deda mraze?  osmeh srce 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bulevarka 4/1/2014, 00:55

0,3  Very Happy 
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 4/1/2014, 01:00

Hvqla na ponudi; ja kupujem od 0.4; ali ce se sigurno neko naci :)
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 4/1/2014, 09:38

Lelas,naučnice naša-ne mislim da si kukavica-odlaži dok ne budeš spremna,pravi trenutak biće onaj kad ti osetiš da je tako!

LaFolie-upravo tako-strepnja oko postupka,pa HS,pa hematomi,komplikacije-prosto ne stigneš od svega toga da staneš i da se raduješ dosadašnjem uspehu.Doprinosi tome i trudnoća,zbrka hormona,haos u glavi,a još kad si okoreli planer-pa nešto skrene sa staze koju si zacrtala...
Ovo za planiranje te sasvim razumem,takva sam i ja...a smatram sebe osobom koja čvrsto stoji na zemlji i trudim se da moje zamisli i planovi budu racionalni,ostvarljivi-i onda kad ne ide tako ruši se poredak.
Ne volim čak ni iznenađenja,nenajavljene goste...a to je zapravo želja za kontrolom,osećaj da držiš konce u rukama...ali,avaj,život je to..
Pokušavam da usvojim malo od načina razmišljanja mm.Imamo recimo zajedno slobodan dan,ja naravno da isplaniram šta ćemo-gde ćemo,a on će-*ženo,pa slobodni smo,ne treba nam plan,opusti se...*
Verovatno je rešenje u tome,malo se opustiti i prepustiti...i to je,naravno,lakše reći nego učiniti...

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 4/1/2014, 10:36

Jaaaao,al ja napravih pometnju sa ovim NK celijama,kud ih pomenu  v  Kad su nam vadili krv za ovu analizu bila sam u fazonu da me ne potresa mnogo rezultat jer sam bila sigurna da je dobar.E kad je dr rekao da je blago povisen bas sam se ufrcila,al me je smirio jer je rekao da cu biti pokrivena terapijom i da to onda ne predstavlja nikakav problem.Posle mene je zenica dobila rezultat jos veci od mog,pa sam se i time tesila,da nisam jedina s tim problemom i da ima gore nazalost.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 4/1/2014, 10:42

Nisam verovala da cu ovo ikad reci,ali ja opusteno ulazim u ovaj postupak,ne znam da li zato sto je prvi,pa ne znam sta me ceka ili zato sto imam beskrajno poverenja u doktora i ceo tim.Od pocetka terapije nisam imala nijednu nus pojavu,pa je valjda i to doprinelo mojoj neverici da je postupak poceo.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 4/1/2014, 10:44

Palcice, srecno u postupku!
Ma neka si ti to mpomenula. I zaista bravo za Valjevo, i zbog te analize, a jos vise zbog toga sto su tako vredni i poceli su da rade jos u prvim danima januara. A sad niko ne radi. GAK i N.Front odmaraju ceo januar sto se tice postupaka, a ni privatnici ne zaostaju za njima mnogo.

Jos jednom, bravo za Valjevo. Zelim da im bude uspesna godina, a ti prva ovogodisnja trudnica!!!  ljubav
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 4/1/2014, 10:48

Palcice i Kusurko zalivam za sto vise dobrih jajnih celija.
 zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanjezalivanje zalivanje zalivanje zalivanje

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 4/1/2014, 11:18

Palčice zato ćeš ti nama biti  trudnica igra igra igra igra igra ljubav 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 4/1/2014, 11:24

Uh,daj boze,suvisno je pricati koliko to zelimo  ljubav ljubav ljubav 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 4/1/2014, 14:31

drage trudilice, neka vam je srecna nova 2014.god i da nam donese puuuunooo beba :)

Čestitam Makici, našoj prvoj ovogodišnjoj trudnici :) Vuci nas za nosice

zvako, srecan početak draga. jesu li krenule bocke?
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 4/1/2014, 15:23

Niny, od sledeće nedelje  igra igra igra f 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 4/1/2014, 16:20

Palcice, srecno bockanje draga!!! Samo opusteno, bice to sve dobro!!!

Kusurko, nasa nova bockalice, srecno!!!

Cmokic za ostale devojke!!!

 srca srca srca srca srca srca srca 
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 4/1/2014, 16:36

Palcice, neka je sa srecom bockanje i da se zavrsi  trudnica igracice igracice igracice igracice igracice 

Zvakice, neka je sa srecom pocetak i da i tvoj kraj bude  trudnica igracice igracice igracice igracice igracice 

Makica je povukla nogu ovde pa da joj se mnoge curice pridruze sto pre!  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ariadne69 4/1/2014, 17:58

love love love love love love love love love love 
Sa zakasnjenjem, ali:
Drage moje Koracaljke:
Zelim vam Srecnu novu godinu, puno zdravlja, ljubavi, radosti!
I da u ovoj godini sve zabebimo i drzimo svoje bebice u narucju!
 roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
 novogodisnja pesma novogodisnja pesma novogodisnja pesma novogodisnja pesma novogodisnja pesma novogodisnja pesma novogodisnja pesma novogodisnja pesma novogodisnja pesma novogodisnja pesma 
 deda mraz1 deda mraz1 deda mraz1 deda mraz1 deda mraz1 deda mraz1 deda mraz1 deda mraz1 deda mraz1 deda mraz1 deda mraz1 deda mraz1 
ariadne69
ariadne69

Broj poruka : 244
Godina : 54
Location : Subotica
Datum upisa : 08.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ariadne69 4/1/2014, 18:02

Makice, cestitam i zelim ti laganu, skolsku trudnocu!

Palcice, Kusurko, srecno bockanje i srecan postupak!

 srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca 
ariadne69
ariadne69

Broj poruka : 244
Godina : 54
Location : Subotica
Datum upisa : 08.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 4/1/2014, 22:41

Makice1984, sa srećom da ti bude trudnoća i da uživaš maksimalno!

Novim curama želim dobrodošlicu, a svim curama želim uspešne korake!

Stisak~
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 5/1/2014, 00:03

Makice cestitam povukla si nogu neka je sa srecom  vv   vv   vv   vv   vv   vv   vv   vv   vv   vv   vv   vv   vv   vv   vv  vv   vv   vv   vv   vv 
Palcice i Kusurko srecno bockanje i uspesan postupak
Ostalim drugaricama Sve najbolje u Novoj godini
 jelka1   jelka1   jelka1   jelka1   jelka1 
 pokloni   pokloni   pokloni   pokloni   pokloni   pokloni 
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 5/1/2014, 10:23


Drage koracaljke , neka vam je svima srecna i bebicetna nova 2014. godina . Da svaka od nas ove godine u
rukama drzi svoju bebicu .

Nase mamice da uzivaju sa svojom decicom i u zivotu .

Novim clanicama zelim dobrodoslicu .
Novim bockalicama uspesno bockanje i jos uspesniji ET.
Novim trudnicama zelim lepu i laku trudnocu . Ljubim vas sve .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od malamara 5/1/2014, 14:52

Drage moje

Sretna nam i od mene i ova i vse naredne godine. Nadam se da ćemo uspjeti u ovoj godini i ostvariti želje:-)

malamara

Broj poruka : 13
Datum upisa : 03.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 5/1/2014, 22:45

ja ponovila hormone opet
fsh 11.5
lh 12.1

prolaktin 10,1
progesteron 1.01
estradiol 98
testosteron 0.4
tsh 1.70
free t4 11.6
amh 6.7
amh i lh povecani, a ovo free t4 ja nemam pojma sta je t3 i t4 mi ih nema na listi
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 5/1/2014, 22:54

hajmo, drage zene, iz Beograda ili ne, ali da udjemo u statistiku za ovu godinu!

http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/432399/Bejbi-bum-u-Beogradu-U-2013-rodjeno-19517-beba

Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 17 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu