KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

+45
plavaptica
Tanja83
filipa.panko
maus
missile
Sofka
zvoncica36
lilya
LaFolie
HappyGirl
bobica83
djole42
cicsa80
cici
BiKsi :)
Vuchica
cufta
leptirko82
ninica2
nina :)
dr mali pariz
emilie
JocY
buby
SladZana
Botox
Sami
pcelica
SoJa
Niny
Orline
fight&faith
lelas
bak
JAmajka
dacans
twinsi
caci
Shizika
MAAKKI
KoMetaK
Mirjana
dragana76ns
bubi80
Ema78
49 posters

Strana 17 od 39 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 39  Sledeći

Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 17 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od zvoncica36 13/9/2013, 21:20

Sofka ::Zvoncice, nije me toliko mucilo koliko u junu(kad je bila ta diskusija) nisam imala internet, pa nisam mogla da odgovorim na upucene komentare...znam da raspravu uvek treba zavrsiti u tom trenutku ali i posle toga na odmoru u Srbiji nismo imali net i onda sam sacekala da se vratimo, da sve polako procitam i da odgovorim..

Nije ovde u NL jos tako lose. Mi srecom nemamo hipoteku, a i mali su nam prohtevi.
Znam nase ljude(roditelji dece koju ucim, u dopunskoj skoli srpskog jezika)koji imaju veliku hipoteku,oboje rade neki kancelarijski posao, imaju 3-4 dece i kad poplacaju sve rashode i kucne i decije,ostane im samo za hranu..
Nas kum radi administraciju za pogrebnu firmu iz Beograda koja dolazi da prenese tela nasih odavde za Srbiju, i cesto cujem, kako taj i taj nije placao pogrebno osiguranje, a nista ni ustedeo nije, pa se u nasoj crkvi i skoli cesto skuplja prilog da se taj pokojnik preveze i sahrani u Srbiji. Prevoz i sve ostalo za sahranu odavde kosta oko 3000 eura.
Mm i ja smo pre par godina dobili ponudu da živimo u Nemačkoj,a radimo za holandsku firmu.Nismo pristali iako su nam nudili nemačko zdravstveno osiguranje(svi koji tamo žive znaju da je bolje od NL).Nama je u Srbiji više nego dobro.Ljudi koji su dobri u svom poslu,a imaju odgovarajuće škole mogu svuda lepo da žive.Više volim da sam svoj na svom.Deo sam ovog naroda,a tamo sam uvek stranac(koliko god da sam im potrebna).Zna se ko su generalni direktori sve NL.Niko nema potrebe da se izvinjava,ako ima više od drugih,a pošteno je zaradio.I da nema drugi mu ne bi pomogli.Nema potrebe da se loše osećaš što zarađuješ možda više od ljudi u Srbiji.Ko god misli da je tebi ili bilo kome lako ko živi napolju neka proba,pa će shvatiti.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 17 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od leptirko82 13/9/2013, 21:28

Sve nekako i mogu da svarim, ali da toliko navaljujes na Lilyu, a ne shvatas da nece da se raspravlja? Sofka, stvarno vise nema smisla!
Ne stavljam se u ulogu njenog zastitnika, ima ona usta da i sama kaze, ali smeta mi vec do krajnje granice.
Ti ces terati dok se ne ispraznis- samo napred! Udri!
I treba da se izbrise svaki post.!
Usmeri tu energiju na produktivnije stvari!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 17 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od zvoncica36 13/9/2013, 21:33

Mislim da si rekla šta si imala.Samo sujetni ljudi će ti zameriti na tvojoj iskrenosti.To je tebe zabolelo i rekla si.Ja sam na ovim stranama retko(skoro nikad).Nisam merodavna da potvrdim da si u pravu što se žena tiče.Niti sam neko ko može da sudi.Često sam i povređivala,ali nikad mene nisu povredile ili uvredile žene.Na drugom forumu mi je dr.Mali Pariz par puta skrenula pažnju na neke stvari.Nisam se naljutila,već je cenim zbog toga više od mnogih.Žena je prava lavica.Iz njenih nekih komentara sam mnogo o sebi naučila i probala da popravim.Nikad nisam razmišljala da žene ovde žele jedne druge da vređaju i povređuju(namerno).Čak mislim da je solidarnost na zavidnom nivou.Koliko žena ovde se sprijateljilo i viđaju se?Mislim da ih ima puno.Imamo mnogo toga iza sebe što smo pregurale,a imamo mnogo toga što nas tek čeka.Treba da budemo srećne što možemo na ovom forumu da razmenjujemo sve čemu se radujemo i tugujemo.Sutra je novi dan ovo sve što je bilo danas verujem da treba i da ostane u ovom danu.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 17 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Sofka 13/9/2013, 21:35

Ehh Miss, tebi je tvoj komentar upucen meni ocigledno ok, verovatno nisi ni razmisljala da li ces povrediti moja osecanja time sto ces reci da ja nisam ni svesna kako ljudi tu zive, jer zivim u inostranstvu..

nema potrebe da ti branis maus, ti si se priklonila drustvu koje ti odgovara, a seti se sta si mi pre toga napisala na pp. SETI SE

Pitati nekog zasto je otisao iz Srbije je bas nekulturno i ako je moj odgovor tebi vredjanje, trebala si da razmislis sta ces da napises, a ne sad, kad sam ti odgovorila, da mi govoris da se manem. Cega da se manem?
Zar je ova diskusija tvoja? Cuftina? od Maus?

Pre Vaskrsnjeg posta, nisi mogla da docekas da otvoris temu na kuvanju o posnoj hrani, da bi se posle priklonila grupi koja ne veruje u Boga.Pa odluci se vec jednom:
vera ili nevera?

Meni ovo" mani se" lici na pretnju ili se varam?
Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 17 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Sofka 13/9/2013, 21:47

Leptirko gresis. Vidis da niko nece da prizna da je pisao ono sto je pisao, nece niko da preuzme odgovornost za svoje reci. Kukavicluk obicni.
Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 17 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od missile 13/9/2013, 21:51

Pretnja? Ne. Ja se time bavim. Zao mi je ako sam te povredila pre, nije mi bila namera.
Mani se, to je bio savet, da se manes vredjanja i obracanja ljudima s nepostovanjem, jer time nista dobro neces postici.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 17 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od dr mali pariz 13/9/2013, 21:56

Ju-hu, tu sam...mrdam.. lol! 
najviše napisaste na petak 13:lol!: 
volim iskrenost-Sofke zna, ali me zaista umorilo sve čitajuči...iskreno, više od pedagogije.
Zato ću samo kratko...
Daco, štrecnulo me baš kad sam čitala o tvom sinu..majko mila, precrkla bih...mada si i ti. Samo kad je dobro. Drago mi je da si medu stisla kako treba, duša je to od žene,iako je lično upoznala nisam. Još uvek.
Caci-navijam dušo!!
Lilyo,kad ćemo zaliti za novu kuhinju?
da ne dužim i ne opominjem vas...meni je bio diiivan petak...
Knjigu nisam uzela u šake...ne radim sl. nedelju,pa ću se razvaliti.
Karneval u mom gradu. Imali divne goste-i da ne trabunjam-slike sve govore...a koliko smo stigle da se ispričamo...hahahahaha, to je tek posebna priča.Wink 
p.s. prvo počinjemo mojom guzošom, s kojom će majka,jednog dana, zajedno dijete držati lol! 
Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 17 2eb4uowPtičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 17 2uq15pi
Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 17 SmrmsiPtičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 17 9sxhddPtičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 17 2rwarna
Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 17 18ma38Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 17 2eq7urpPtičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 17 O5nz2r
Mata,duša mala...krka čokoladu...mama kaže prvi put...ajd da poverujemo Wink 
Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 17 11ty5ic
Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 17 Avszeh
i poslednja...samo za Mimu-ona zna zašto!
Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 17 S594z5
izvinte na udavu...al bilo nam toliko lepo...
Sutra je karneval za odrasle. Današnji je bio poseban...jer više nisam stajala sa strane ulice i aplaudirala drugim roditeljima. Naočare za sunce su mi ,sva sreća bile na nosu, jer kad sam videla svoju majku kako suze roni i tapše iz sve snage...htela sam se raspasti.
Šetnja,pa prozivka sa bine...i Mata i Nole su bili prozvani kao učesnici. naši mili gosti.
Divan dan. A ja vama takav vikend želim!d 

dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 17 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od maus 13/9/2013, 21:57

Sofka ::Leptirko gresis. Vidis da niko nece da prizna da je pisao ono sto je pisao, nece niko da preuzme odgovornost za svoje reci. Kukavicluk obicni.
Jbt u cemu je tvoj problem???

Kakvu odgovornost? Za STA????

O kakvom kukavicluku ti pricas?

maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 17 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od maus 13/9/2013, 22:00

Jao malaaaaaaaaa hahahahahaha kakvo drustvo si imala!!!!
A tek fotke, ma divota.
Jedva Tanju prepoznah:shock: 
A tek Iv covece dete se za ovih para dana totalno promenilo, kosica porasla...ma lepota nevidjena!

hahahaha hvala za NAPRCENU fotku. USNICE su bas kako treba, samo malo pogled mora biti zamagljeniji i kao odutan. No naucicete hahahahaha

Ljubim vas!!!!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 17 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od dr mali pariz 13/9/2013, 22:01

ljubav 
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 17 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od maus 13/9/2013, 22:01

E sad ko je mazuljko a ko nemirko? Da me ubijes nemam pojma:roll: 
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 17 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od dr mali pariz 13/9/2013, 22:02

da ti kažem...sad više nema mazuljka, a nemirka zato +1-neračunajući moje Laughing 
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 17 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Sofka 13/9/2013, 22:03

Ako sam ikog vredjala, to moze biti samo moj komentar za tita.
Nikog od vas nisam vredjala.

Lillya je sama rekla da joj nije vazno da li je Srpkinja ili ne.Ja sam iskreno odgovorila da mi je to zalosno da je nekom svejedno(sto ne znaci da bilo koju nacionalnost vredjam)ako je Lilya to dozivela kao vredjanje, ja se izvinjavam.

Maus sam rekla da ima brz jezik,i to stvarno mislim.  Ako je nju to povredilo ja se izvinjavam, ali to nece promeniti moje misljenje.

Cufti nista ruzno nisam rekla, ni Djoletu takodje..

Volim da se pravdam, jer sam iskrena i ne volim licemerje.Nikad nikom uzvicnik nisam stavila.
Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 17 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od HappyGirl 13/9/2013, 22:03

Stigla Happy Very Happy 

Dobre ste vi cure, SVE! I hvala Bogu pametne! Neki put našoj pameti fali malo mudrosti,taktičnosti i ljubavi... Srećom život je škola pa ako smo dobri učenici proćićemo i ovaj razred. A svako posle ovih diskusija tj. časova neka vidi iz kog predmeta je pao pa neka prione na učenje Very Happy 

Samo mogu da kažem da su ovde dobrodošli svi bez obzira na nacionalnu, versku, političku... pripadnost. Ako razumeju naš jezik, a podaci sa Kutka im mogu pomoći, neka su slobodni da obilato jedu sa naše trpeze.
Svi ste dobrodošli!

Sofka, draga, nije posna hrana rezervisana samo za vernike. Niti je to što si rođen u Srbiji samo po sebi karta za veru. Svako ima prava da izabere i odluči kao Srbin koje vere će biti ili da li će uopšte da bude vernik. Sve je to stvar ličnog opredeljenja i izbora. cvet Nikad nisam bila mišljenja da nacionalnost određuje veru. I na kraju krajeva koje god da smo vere, kakva je vrednost toga ako naš život govori nešto drugo od onoga što prava vera propagira. Često ljudima upravo vernici zgade Boga, zbog isključivosti, netolerancije, grubosti, sebičnosti...

Blago onima koji mir grade jer će se  sinovi  Božiji nazvati - Matej 5;9

Cure, kada ćemo jedno druženje u savetovalištu? igra
Cure, odo sada ova moja crvena zvezda traži svoje osmeh srce Uzgred, uvek u busu dobije napad postavljanja pitanja Very Happy   Tetka, a jer ova teta ima veštačke trepavice?  Tetka, što je ova teta ovako ružno našminkana? Tetka, što... A joj nije lako sa decom Rolling Eyes Laughing Da mogu stavila bi je štipaljku na usta dok smo u busu lol! 

Caci, da znaš da te pratim ljubav osmeh srce
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 17 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od maus 13/9/2013, 22:03

Dusan se samo mali vidi.
Ivonine sandalice i snalice...nista ne valja:P 

Vasa zajednicka slika je super! Ma sve je super.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 17 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od nina :) 13/9/2013, 22:04

u momentu gledam mata i noleta i rekla bi da su oni ali otkud u povorci kod tebe i skontam prvo sam mislila da je povorka samo za blizance jer oko tebe vidim dosta kolica sa blizancima ali sam kasnije videla i sa 1 detetom.to je bas lepo sto imate karneval za decicu.koliko se secam prosle godine da si pisala o tome ali bilo bi lepo da napises koju rec za kutnjakinje koje su zaboravile ili su nove pa neznaju

deca su vam preslatka i porasla
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 17 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od zvoncica36 13/9/2013, 22:06

Pariz preslatki su!!!Šnalice su mi najlepše,a tek karneri.Medeni su.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 17 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od leptirko82 13/9/2013, 22:07

Pariz, slike su da se istopis!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 17 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od dr mali pariz 13/9/2013, 22:11

Nina, hvala draga...Mimiće, ima još fotki,al da ne smaram.
karneval je preteča nastupajućim Čivijaškim praznicima. A oni opet-čuvanom šabačkom vašaru, koji je na Gospojinu, 21. sept.
Karneval se u dva dana odvija.
prvi dan -bebe,deca iz vrtića i osnovci, obučeni u svoje kostime,sa tablom odakle su,na početku kolone. Drugi dan je dan za odrasle. Karneval je međunarodni i u tome još zanimljiviji. Po centru bine, sadržaj za decu i odrasle. Biranje predsednika Čivijaške republike...i tak.
Mislim da sam otvorila i posebnu temu za karneval,al sad zaista nemam više vremena. Da , naši Beograđani su nam bili gosti, stoga opravdano u šetnji sa nama.
I da, Nina, dobro vidiš...ja skoro nisam toliko blizanaca na jednom mestu videla Wink 
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 17 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od dr mali pariz 13/9/2013, 22:11

Zvonči, Leptirko cvet cvet ljubav 
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 17 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od djole42 13/9/2013, 22:13

Sofka ::
E sad, Djole, upozorila si me sa uzvicnicima, kako ti se ne svidja nacin na koji sam ja iznela svoje misljenje i dodala si kako na ovom forumu nema politike i kako svi vi ovde nemate nacionalnost. U redu. Zasto ti onda nije zasmetalo kad su neke ovde pisale kako su one jugoslovenke( i to se cesto provlacilo ovuda)?U pravu si,to i nije nacionalnost jer je Jugoslavija bila vestacka drzava, a i nema je vise, ali je opet politika. ..
Ako mi postaviš pitanje ,nemoj ,molim te ,umesto mene odgovarati ,unapred hvala !
Ja imam prava da iznesem svoje mišljenje kada hoću i na način koji je propisan pravilnikom Kutka i zašto nisam iznosila tada i tada ...
Opet ti kopiram tvoj post ,jer ono što si pisala tada i ono što pišeš sada i što si pisala kada je krenula diskusija onomad su dve suprotnosti ...kao da se ne javlja ista osoba ....

Re: SUNCE VAS APRILSKO OGREJALO!
Počalji od Sofka taj Pet Apr 19, 2013 10:52 pm

Auuuuu sta bi ovo  Shocked

zene drage zivot je KRATAK da bi se trosilo vreme na nepotrebne rasprave  osmeh srce svi smo mi razliciti, sa razlicitim zivotima i sudbinama,prohtevima, zeljama, mukama.. pa ako na jednom ovakvom mestu(KUTAK)( gde se sve vrti oko ljubavi prema potomstvu i nasoj deci)koje ja vidim kao jedinu svetlu tacku u ovoj teskoj i preteskoj sadasnjici, ne mozemo da se druzimo i pomazemo, i prihvatimo razlicitosti , onda je tesko nasoj deci  No

Sta cemo ih mi nauciti, ako se zbog gluposti raspravljamo?

Sofka ::
Ako zelis nekog da opominjes, nije fer da opominjes samo jednog a ostale ne, jer  ti kod jednog smeta sta pise, a kod drugog ti ne smeta.. ..
Nisam opominjala ,već ZAMOLILA da pročitaš pravila jer je način tvog izlaganja bio neprikladan .Uvek kada mi se nešto učini neprikladnim ,kazem ,te sam i sama bila svojevremeno i brisana ....
.
Sofka ::
dalje: to sto si pisala da ovo nije pisala Sofka koju ja poznajem..i da Sofka koju ti poznajes je vernik i ne bi tako pisala, jer vernici rade tako i tako...
to da li sam ja vernik, ja ovde nikad nisam pisala niti se busala u grudi..o mom verovanju sam pricala sa tobom licno(nikad ovde na jutrima) a ti si eto tad napisala i ovde..
nema veze.. ne zameram ti..
JA NIKADA I NIGDE  nisam napisala da si mi ti lično rekla da si vernik ,niti da sam o tome diskutovala a to da si vernik i ko je to rekao ....vidi se ovde ....

Re: Klub 38+
Počalji od Sofka taj Sre Feb 09, 2011 9:18 pm

Gde ste cure  osmeh srce

Uh Djole...kad krene lose onda bas jedno za drugim ali ti se bas momacki nosis sa problemima  yes a nema druge nego sa pozitivom  g

Ja nisam neki vernik ali verujem u Boga i trudim se da budem posten i dobar covek i da postim(post me ocisti u svakom smislu) s vremena na vreme i odem u crkvu, ali ne teram nikog da veruje i postujem sve  yes
.

A i jedan od tvojih prvih postova je bi o tome kako si bila ljuta na boga pa si se setila filma Forest Gump itd...itd ak treba i taj post ću ti kopirati .

I dalje je tvoj način komunikacije po mom mišljenju neprikladan ali to je samo moje mišljenje .

Puno sreće ti zelim!
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 17 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od HappyGirl 13/9/2013, 22:16

Mala, fotke su praznik za oči. Prelepe ste obe a decu neću da komentarišem. Odmah krenem da njonjam. A Velja se vidi isto ako sene varam i izgleda kao bombona. Šta mu radiš draga on sve lepši i lepši. Dasa pravi! Pozdravi ga i čuvaj ga Very Happy Very Happy 
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 17 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od dr mali pariz 13/9/2013, 22:17

lol! 
šta mu radim??
NIŠTA NE RADI i to ga održava u mladosti  b  b  b 
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 17 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od filipa.panko 13/9/2013, 22:17

A sto ti Sofke izvlacis mak na konac? Koji kukavicluk, kakv Tito, kakvi baraci? Mi smo se posecali svoje mladosti i detinjstva u jednoj srecnoj zemlji koja se zvala SFRJ. Mi koji smo je tako dozivlavali ne raspravljamo se s tobom koja ocigledno nisi bila srecna u toj zemlji, razloge znas sama, ogorcenost vuces i jako si neprijatna u ovom cyber prostoru. Ovde nisam prinudjena da zalazim ali mi je lepo. Ako tebi nije, nisi shvacena i sl, otidji i srecno ti bilo.Kako , zar nisi vernik koji kad mu zalepis samar pruzi ti i drugi obraz?A ti svadjalica, koja bi da dokaze kako ostali grese a ona gleda sa visine svoje verske posvecenosti?Iz tvojih postova provejava ako ne mrznja, a ono bar ironija i cinizam, nikako ne toplina. A to nisu osobine jednog vernika. I preporucujem da se vise ne osvrcemo na njeno pisanije, kad ne bude bilo nasih replika ostavice nas neprosvecene, bez identiteta i vere i nacice neko drugo mesto gde ce izliti svoju zuc. Ajde sad me Sofke razapni zbog gresaka u padezima(Makedonka sam), zbog mog agnosticizma, zbog toga sto sam imala srecno detinjstvo, zog toga sto sam upoznala divne ljude iz bivseYu koje volim i one vole mene. I shvati zeno, ako mozes, da ovde vlada duh drugarstva, mozda poneka kritikica, ali licemerje sigurno ne.

filipa.panko

Broj poruka : 199
Datum upisa : 07.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 17 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od HappyGirl 13/9/2013, 22:21

dr mali pariz ::lol! 
šta mu radim??
NIŠTA NE RADI i to ga održava u mladosti  b  b  b 
Hahaha pametan čovek!
moraću ovo da primenim na sebe, bilo bi mi dobro da se malo prolepšam Very Happy  E nasmejala si me baš, baš, hvala ti likeit likeit
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 17 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 17 od 39 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 39  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu