KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

+45
plavaptica
Tanja83
filipa.panko
maus
missile
Sofka
zvoncica36
lilya
LaFolie
HappyGirl
bobica83
djole42
cicsa80
cici
BiKsi :)
Vuchica
cufta
leptirko82
ninica2
nina :)
dr mali pariz
emilie
JocY
buby
SladZana
Botox
Sami
pcelica
SoJa
Niny
Orline
fight&faith
lelas
bak
JAmajka
dacans
twinsi
caci
Shizika
MAAKKI
KoMetaK
Mirjana
dragana76ns
bubi80
Ema78
49 posters

Strana 10 od 39 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 24 ... 39  Sledeći

Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 10 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od SladZana 9/9/2013, 08:29

Dobro jutro drugari Very Happy 

Ninice imam i ja ponekad te momente, posebno kad upozorim mm da sporije vozi pa ga skemba policija jer me nije poslusao Very Happy Andjeo te cuva yes 

Vucice jesu li plocice finito?

Drage moje dame sve vas d 

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 10 Ei0o



SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 10 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od twinsi 9/9/2013, 08:35

Dobro jutro drugari ff 

Još uvijek traje lijepo vrijeme, pa i raspoloženje kod svih na nivou. Mi bili na moru i mogu vam reći da voda cijelo ljeto nije bila ovako topla i čista kao sada. Maus mislila sam na tebe yes 
Klinci jutros krenuli u vrtić i to su jedva čekali i požurivali me da ne zakasne.

Caci sve ide kako treba i završiće se kako treba trudnica 

Ninice bravo za intuiciju izbjegla si haos.

Mirče nadam se da je Cvrle ozdravio i da si ti bolje.

Meta mazi stomačić.

BiKsi uživaj sa mamom.

I da umalo da zaboravim, žene muževi su vam super. Kad pročitam da peru sudove, pospremaju po kući i šta još, dođe mi onog mog da objesim. Svaka vam čast na izboru istih yes 

Pari ljubi zvjezdice medenice.

Pozdrav cure drage!
twinsi
twinsi

Broj poruka : 384
Godina : 47
Location : Podgorica
Datum upisa : 12.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 10 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od bubi80 9/9/2013, 09:30

Caci navijam za sredu!
Ne stizem ovih dana da pisem al vas pratim povremeno stiskam i ljubim slatku decicu.

Izvolite kod nas na tortu.Ne umem jos postaviti posluzenje!

Pisemo se kasnije!
bubi80
bubi80

Broj poruka : 521
Godina : 43
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 10 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od cufta 9/9/2013, 09:47

Juuu huuuuuuu, Cvrle, da li si bolje? love 

Cacika, tenzija raste.

Idemo u novu nedelju. LJudi, mm se danas probudio prvi, a to se N I K A D A nije desilo. Uspećeš Caci, garant!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 10 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od SladZana 9/9/2013, 10:09

Caci draga evo malo podgoricke prasinice vv vv vv vv vv vv vv vv 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 10 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od JAmajka 9/9/2013, 10:47

Dobro jutro!

Napolju je tmuno,a ja sunny .Mi smo vikend proveli na Fruškoj gori,sa prijateljima i bilo je suuuper.Vratila sam se odmorna,sveža,puna elana...Obišli smo i Sr.Karlovce,nekoliko manastira..,ali i neke vinarije.A vino je..mmm.

Caci,navijam da uspe:aa2: radost radost 

Ćufta,najvrednija forumska žena.Kad nije na poslu,radi u bašti.Bravo za bebu jap.jabuke.Obožavam ih,onako mekane i mirisne.

Mirka,leči nam Cvrleta,da što pre ozdravi.

Ništa više nisam zapamtila...nisam ja Maus.Odoh da radim...d 
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 10 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od cufta 9/9/2013, 10:55

E, Jamajka, prvi i jedini plod na njoj će biti TVOJ! Sredinom - krajem novembra dolaziš kod nas da ga sama ubereš.
To drvo je zasadila još moja baba ranih '60g. kako joj je sve u životu uspevalo (ne samo u oblasti biljaka), tako je i ona uspela i rađala divne plodove. Dolazili su sa raznih fakulteta, pokušavali da je reznicama presade, ali im nije uspevalo. Neobično za nju je da ona u našem poneblju kao drvo ne uspeva, jer teško izdržava zime. Poslednjih nekoliko godina je polako umirala, ali se snašla, i ostavila nam potomka.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 10 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od caci 9/9/2013, 12:14

Dan jutra.
Devojke hvala vam love 
Puna sam pozitivne energije i verujem da cemo uspeti.yes 
Malo me danas vise boljuckaju jajnici ,ali valjda je to normalno zbunjen 
Marko je kod moje mame,danas neradni dan jer je juce bio dan nezavisnosti. A ja kuliram do rucka,posle jedem i begam na poslu.
Ljubim vas sve srcasti poljupci 
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 10 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od missile 9/9/2013, 13:17

Dan, Jutra!!!

Ja od danas odbrojavam dane, tj precrtavam u kalendaru do mora. Ni na šta drugo i ne mogu da mislim, odmor mi je više nego potreban.

CACI, srećno u sredu, al ima još do srede, pa navijamo. Wink  b

MARIJA, uuups! Sladžana, Fala na kafici Very Happy 

TWINSI, nije to do čoveka, nego treba taktički da ga vaspitaš da ti pomaže. yes Moj se nije prihvatao ni za čašu vodu sebi da naspe, a sad briska li briska po kujni. Vaspitanje, draga, i sa srećom. Very Happy

Žene, trudne i netrudne, majke i one koje će to tek biti - znači SVE DO JEDNE, lep dan! I kako napisa Parižanka par stranica unazad - stiss (baš mi se sviđa)

Odoh da radim dalje.

ff
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 10 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od leptirko82 9/9/2013, 13:28

Dobar dan! sreca 
Caci, samo napred!
MissKiss, šaljem ti mog muža na prevaspitavanje! lol! 
Pruznajem, sama sam kriva što sam ga razmazila, ali kolnosti dodatno otežava blizina njegovih roditelja. To mu dođe kao Ahilova peta!
Jedina moja taktika je- samo polako!
Idem da jedem, ispravljam kontrolne i da se nadam da me neće šokirati neznanje!!! lol! lol! lol!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 10 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od bak 9/9/2013, 13:31

Dan Jutra!

Nista ne stizem, malo prosnjuvah po Kutku i sad samo jos mogu da vam mahnem do sutra love 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 10 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od fight&faith 9/9/2013, 13:38

bubi80 ::
Izvolite kod nas na tortu.Ne umem jos postaviti posluzenje!
Bubi jel' to kod vas danas rođendančić? čestitamoŽelim im sve najbolje!srca srca srca


Poslednji izmenio fight&faith dana 9/9/2013, 13:48, izmenjeno ukupno 1 puta

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 10 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od leptirko82 9/9/2013, 13:40

Bubi,, zahvaljujući F&F shvatih da je tvojim mališanima rođendan!
Želim im puuuno sreće i zdravlja i da im svaki dan bude kao rođendan!!!! ljubav ljubav ljubav ljubav love love love
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 10 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od maus 9/9/2013, 13:51

Dobar dan dobre zene!

Sad ugrabih priliku da vas sve Gredom pozdravim i ljubUCNEM.

Jamajka srecno sutra draga:aa7: igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Caci i tebi srecno i bebicetno:aa7: igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Nasim prelepim i preslatkim trojkama srecan 2. rodjendan:aa15: sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca 

Leptirko zar vec kontrolni???? Test da se vidi koliko su zaboravili preko rapsusta?

Ne upamtih bas sve...mos`te mislit`Laughing Iza mene je prelep vikend i samo da napisem da smo se kupali u Drini i da je prelepa.
Ajd zive bile sve do jedne!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 10 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od bubi80 9/9/2013, 13:53

Jeste,rodjus danas!
Leptirko,f&f hvala.
Nista spec.ne pravimo.Porodica malo peijatelja i kuma sa kumicima.Svecice smo vec duvali posle rucka.Sad spavanjac
Misice hvala i tebi!cmok za Anci
bubi80
bubi80

Broj poruka : 521
Godina : 43
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 10 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od nina :) 9/9/2013, 13:53

bubi i ovde drugarima da cestitam rodjendan
sto se tice mm on sve oce da radi i da pomogne a cak i dever jer svi zivim ozajedno u kuci a svekrva sam o ide i zvoca kakao ih je dresirala obojicu da joj sve pomazu jer se opste ne stide da uhvate da operu sudove.prosle godine za slavu svi mene pitaju gde m idever a ja otkud znam a on se latio sudova da opere pored 50 ljudi u kuci oni svi gledaju igovore ima da te hvalimo svima i da te ozenimo jer je 1976 g a nije ozenjen .svekrva pocela da kuka jao on pere sudove pored nas dve zene u kuci .a ja otisla da secem torte a ona po navici uzela casicu u ruku i nepusta a on kaze sto da ti ne pomognem kad sam video da radis uzeo sam plitke tanjire ispred gostiju da ih operem i stavim im ciste jewr mozda ce opet neko jesti a meni drago sto su svi videli kakv je i da oce da m ipomogne.jer svi se cude kakao smo nas troje uigran tim kad je neko slavlje veselje jer m ito sve sami ja njima dodajem oni nose i postavljaju a baba i deda kako kad a mm ,dever i ja sve sami,ja se zezam nekad da ima cak 4 dece jer mm i devera racunam ko moja deca jer kazem kad oni meni pomognu sto da i ja njima ne pomognem i da m ije jako drago sto se tako lepo slazemo i postuljemo. ispade da reklamiram devera koliko je vredan ali ko zna mozda mu nadjem ovde neku drugaricu za zenu jer je govorio da ce on da se uda a ne da se ozeni sto moja svekrva sizi na tu izljavu a ja ga podrzavam u tome a on nece pa nece da se zeni
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 10 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od missile 9/9/2013, 14:48

Bubi80, srećan rođendan tvojoj prelepoj dečici, da su nam tri srdašca:
 
Nikolija srce
 
Andrej srce  i
 
Matej  srce
 
živi i zdravi, srećni i bezbrižni još 100 godina.
 
srca srcasrca 
 
ljubav
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 10 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Shizika 9/9/2013, 15:16

Bubi80, sretan rodjendan tvojoj djeci!
bb x bb d bb x bb 
Caci, navijamo za uspjeh b b b 
cufta :: LJudi, mm se danas probudio prvi, a to se N I K A D A nije desilo.
v  Shta uradi brak od choveka! Razz 
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 10 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od twinsi 9/9/2013, 15:52

BUBI80 NEKA JE SREĆAN ROĐENDAN TVOJOJ DRAGOJ DJEČICI.
NIKOLIJA, ANDREJ I MATEJ DA STE ŽIVI, ZDRAVI I VESELI 100 GODINA!LJUBIM VAS SVE PUUUNOOOOOOOOOOO!
twinsi
twinsi

Broj poruka : 384
Godina : 47
Location : Podgorica
Datum upisa : 12.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 10 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od twinsi 9/9/2013, 15:56

miss - Kiss ::TWINSI, nije to do čoveka, nego treba taktički da ga vaspitaš da ti pomaže. yes Moj se nije prihvatao ni za čašu vodu sebi da naspe, a sad briska li briska po kujni. Vaspitanje, draga, i sa srećom. Very Happy

Ja očigledno nešto pogrešno radim, ali još se niko nije naučen rodio pa dako i ja nešto od vas naučim yes  Samo me strah one stare dako i ako su najgori ljudi Rolling Eyes
twinsi
twinsi

Broj poruka : 384
Godina : 47
Location : Podgorica
Datum upisa : 12.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 10 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od lelas 9/9/2013, 16:00

BuBi 80 srecan rodjendan tvojoj prelepoj decici!
Ljubi slavljenike i neka su zivi i zdravi jos 100 godina!ljubav 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 10 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od cici 9/9/2013, 17:07

Bubi- srecan rodjendan najsladjim trojkama love love love 
Caci-drzim palceve vv vv vv 
Mirce- kako nam je drugar?
Da vam se povhalim i mi smo danas krenuli u jaslice prvi dan yes 
nije plakao u dolasku ali je plakako kad sam dosla po njega. Kaze vaspitacica da nije sve vreme plakako i da je iz prve skontao gde je dosao, pametnica moja:aa68: 
toliko od nas ljubav 
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 10 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od dr mali pariz 9/9/2013, 19:09

samo kratko...
ne znam koliko ću se narednih deset dana javljati,stig’o i moj red za državni... gnušam se suvoparnosti ove pedagogoje,i oprostite na iskrenosti,ja sam umetnička duša,ne stavljajte mi amove!!

Kad smo kod muževa...ma svi su isti,majku im majčinu...svi...a ja awdim kod moje majke,pobegla od svih,dokmi se tamo kuvaju punjene paprike,jer
razumevanja od njekega nemam..a nemam ni vremena,te moram brzo da delam.
Bubi-ljubi decu,nek vam je trio fantastiko živ i zdrav!!
Caci-srećno,draga,samo napred.
Timajka-srećno sutra
Twinsi-ljubim-ljubi!!

Leptiru...uh bre...znaš li samo koliko totalno nepismenih imam u petom...strašno...ali baš.
Odoh o vaspitanju...stiss
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 10 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od leptirko82 9/9/2013, 19:19

Pariz, zar i ti, sine, punjene paprike???? lol! lol! lol! 
Uh, nepismeni, inkluzivni.... Najgore je od svega sto ne znam kako da postupim, a da budem sigurna da je to prava stvar. Preziveh i ja tu pedagogiju.. Ma pesna naspram onih zakona silnih, suvoparnih...
Ja polagala u BG, a posle svi iz kolektiva u NS. Jedino mi je drago sto sam bila u Ministarstvu.
Kolega moj, drzim  ti fige da prodje sto pre. Koliko saosecam, ne moram ti ni pricati...
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 10 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od nina :) 9/9/2013, 21:11

i kod mene danas punjene paprike
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ptičica, osmeh, stigao nam septembar! - Page 10 Empty Re: Ptičica, osmeh, stigao nam septembar!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 39 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 24 ... 39  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu