KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

+101
tulumba
Botox
viktorija
Marie
cufta
misicina seka
Sneza
Lyanna
beeze_lj
JAmajka
menora72
Ambra
sigmabh
nebuloza
PalcicaBg
lilly13
Sofka
hany
JocY
stomacic
Jelica
AriesGirl
brankav
hocukusurnecuzvaku
lolipop
zvoncica36
dra00
kockicaaa
Malina
katarina
tuli
ragaco
*AIDA*
laKole
key
Struzzo
bokica
cicsa80
fmala
missile
noja
caci
srna ns
lavanda
heart84
OKacica
twinsi
Vuchica
Tanja83
Ema78
bak
ninica2
Crvic
dacans
neca73
HappyGirl
Orline
agata
Niny
Bekanicaa
Dacaa
Tinche
Mirjana
zoxa
Erata
plavaptica
Simona
Marija86
dragmilk
Ninche
nena beba
ivi
Star77
lilya
bobica83
bubi80
ivka
tetreb
KoMetaK
SladZana
ciklama
LaFolie
nina :)
Angie83
lelas
Shizika
djole42
bulevarka
korpica
dr mali pariz
lenabeograd
MAAKKI
leptirko82
saska1
maus
anak
brinbili
dragana76ns
lenjivica
SannI-AlL
BiKsi :)
105 posters

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 38 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Botox 24/5/2013, 22:00

BiKsi :) ::Išla sam danas po uput za ponovnu betu kod moje dr. Koliko je ta doktorka fina, ja nemam reči, da je nema, trebalo bi je izmisliti! I akušerska sestra koja radi s njom. Ulazim da pitam da mi napiše uput, jer nemam zakazano, a ona završava smenu, ona me gleda, onako očekuje, pa ne zna da li je su vesti ok ili ne, ja se nasmešim i kažem beta je 168, 13. dan od transfera, a njoj osmeh, pa se oduševi, bravo Biljo, odlično, treća trudnica u maju kod mene sa vto, pa onda kaže, sedite, sedite, nemojte stajati, što ste vi došli, što niste nekoga poslali, samo nastavite sa utrogestanom i cexlanom. Ja objasnim da se desilo da mi niko ne može uzeti uput, i da sam htela malo da prošetam, a ona ponavlja samo miruj. Još mi kaže kako je akušerska sestra koja radi s njom i koja je lik nevidjen (starija, a otkačena baš-moj tip :)), rekla pre koji dan, još samo Bilja da nam javi da je trudna i super! Zamislite koliko su divne, ja sam odlepila od sreće i skroz se raspilavila. Kaže mi dr hoćeš li dva uputa za betu, a ja njoj, ma ne treba, biću mirna i sa ovim jednim, samo da bude ok. Pitam kad da zakažem uz, a ona meni, a sva ustrptala, pa rano je, pa ja reko, nisam ni mislila odmah, a ona se nasmeja, pa zastade i reče, ne, ne morate zakazivati, dodjite u sledeći petak u 17 h. I tako ja dobih super termin za uz! I nakupih se još pozitivne energije. Divota jedna. Pu, pu, pu, usrale me koke.
Onda otišla do banke da uzmem neki papirčić, zablokirala sam bila online pristup, a smor mi da idem do banke kad god mi nešto treba i danguba, pa sam i to uspela završiti. Vratila se kući i legla. Sva sam bila nekako raspoložena u gradu, šetam lagano, osmeh na licu, srela par mi dragih ljudi, valjda nisam odavno nigde izlazila, pa mi prijalo. Odlazak u lab ne računam kao izlazak, jer to iz auta pravac u lab, iz laba pravac u auto, i to je to.

Stomak me boluca, glad me i dalje opseda, grudi bole. Tako je kod mene ovog popodneva.

Ljubim vas i stiskam jaaaakooooo!

P.S. Kaže mi sestra od tetke kako je Ignjacio iz Kasandre bio ključni igrač u celoj priči, i da ga nisam uzalud sanjala neku noć! lol! Očekuje da rodim jedno garavo i maljavo Laughing dete, baš onako u njegovom stilu! lol!
citam post i osmeh ne skidam
biksi ti si zaista jedna posebna osoba
ne znam te, ali si takav utisak na mene ostavila, uvek si nekako puna energije, one dobre, one koja mi prija
sva sam nekako ustreptala citajuci ovo, i osmeh mi je na licu kao da slusam nekoga koga znam, da mi prica u jednom dahu, onako s puno zara....
jos jednom, zelim vam sve najbolje osmeh srce
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 38 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od kristina33 24/5/2013, 22:02

Pari ljubim i ja tebe i ta tvoja dva vragolana, nadam se da je ovo poslednja brojka u potpisu, sledeci je tiker 1, pa 2 ...
Dosla sam kod BiKsi da pokupim pelcer i nema da omane Very Happy
kristina33
kristina33

Broj poruka : 619
Godina : 49
Datum upisa : 21.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 38 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od dr mali pariz 24/5/2013, 22:11

Ooo mila,a pitala sam.se.gde si...neke mi cure fale baš,a neke i ne.
Stoga kad vidim onu koja mi fali-rsce zaigra.Very Happy
Mora biti , Kriss, mora bre!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 38 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od maus 24/5/2013, 22:20

ohoooooooooooooo Biksiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:aa103: ff ff ff

Kristina pozdrav c
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 38 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Shizika 25/5/2013, 00:38

Ohhh, kako te je lijepo chitati. Ljubim moju omiljenu trudnica
poljubac
Kristina, drzimo palcheve vv
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 38 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od KoMetaK 25/5/2013, 04:34

Samo da znas da sam se 2h mucila da ti okacim snimak snimljen samo za tebe, ali nisam uspela, idemo na playback (citaj sa yuoutube)! lol! Ako uspem sutra kacim ti, ako ne, da znas da sam mislila na tebe i skakala i za tebe, za koji mesec necu moci ni ja! Wink

.... TI nisi luzer, ne naprotiv, TEBI je osmeh lajt motiv,TI nisi luzer -TI imas NAS a za svet ko te pita! TI nisi cedo proseka, tebe ne vuce oseka, s tobom je tretman poseban, s tobom je dan DOLCE VITA!

KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 38 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od nesalela 25/5/2013, 07:56

Biksi, draga moja, pa zar je moguće da ja ovo nisam odmah videla....nego nekim drugim putevima saznam....MNOGOOOOOO SAM SREĆNA I NEKA SE BETA DUPLA, DUPLA I DUPLA I DA TI TRUDNOĆA BUDE ŠKOLSKA I NA SVET DA DONESEŠ DIVNO BEBE.... BAŠ SAM ODUŠEVLJENA I BAŠ SAM SREĆNA, NAŠA KOKA KONAČNO USPELA.... osmeh srce srca srca srca likeit d d d d c
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 38 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od ivka 25/5/2013, 08:38

Dobro juro divna trudnica
koliko je lakse i zabavnije leskarenje ovih dana..... sreca
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 38 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od lilya 25/5/2013, 09:47

Dobro jutro, drugarice KovocKice, srecan ti Dan mladosti Very Happy
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 38 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od lenabeograd 25/5/2013, 09:49

lilya ::Dobro jutro, drugarice KovocKice, srecan ti Dan mladosti Very Happy
Dobro jutro lol!

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 38 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od BiKsi :) 25/5/2013, 12:03

Hej, Meta, hvala za ovaj klip za Kubance BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 38 21831. A što se tiče kasice, ona se sad puni za vraćanje duga za ovu vto, tako da će Kuba izgleda da pričeka. No, imam knjigicu, slike, snimke, muziku, dovoljno je za sada i to da budem hepi.

Rodiću
, kroz grad sam više išla u fazonu, ijao, koliko ljudi, jer sam samo sa mamom i Rodjenim kući, i još jedno 10-ak ljudi videh u prethodnih 15 dana, pa sam se prosto poželela raje. Osmeh s lica ne silazi, da, a svet će u mojim očima biti lepši, u tom smislu, tek pošto na uz čujem da je sve ok! Lakše mi je tako, zato sam i rezervisana! BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 38 561840
O mojoj dr ginekologu sam i ranije pisala, divna žena, i stvarno mi je bio pun pogodak što sam se kod nje prebacila nakon prošlog neuspeha. Muž joj je ortoped, i on me primio davne 2002. u bolnicu, kad mi je pukla šipka koju sam imala duž kičme, i tako me smirio, jer sam bila izbezumljena i pogubljena, da sam bila oduševljena njegovim pristupom. A skoro sam skontala da su njih dvoje par, kad sam ih videla u kupovini zajedno i povezala da imaju isto prezime. Very Happy Prosto, jedni divni ljudi. A neki dan, kad sam išla za recept za utrogestan, moja dr bila na odmoru, i odem kod moje stare dr, koja je pitala šta je razlog što idemo na vto, ja rekla dg od Rodjenog, a ona: Ijao, pa to je strašno! I to onako glasno i zaprepašćeno! A ja, ni pet, ni šest, istim takvim tonom: Znaaaam, sa sve osmehom na licu! lol! I tako, ona bi me ubijala u pojam da sam ostala kod nje, sigurna sam! BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 38 561840 Zato je bitno okružiti se pozitivnim ljudima, prenose nekako dobru energiju, i onda se i vi lepše osećate! BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 38 561840 I tako se ja isfilozofirah, a ti Rodiću ljubi za mene butke bebele! BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 38 21831

Botox
, hvala curo! BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 38 490909 Drago mi je da je tako! BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 38 612963

Kristina, i ja se nadam da je ovo tvoj talični postupak! Nek za dve nedelje bude prvi tiker kod tebe u potpisu!

Mimiće, Shizoo, BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 38 679696!

Metaaaaaa
, ijao, srce si pravo, drago mi je da je bilo super, a stih koji mi nakači, ma pravi je moj! BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 38 561840 A uskoro i ti nećeš moći da djipaš, u to sam sigurna, tako da je super što si se sinoć izdjuskala kao prava!

Lelo
, dušo, pa važno da si videla, kad god, hvala ti na lepim željama, ljubim te u Stašu! BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 38 275568

Ivka, vala baš je lakše! Više se ne zagledam toliko kao pre koji dan, mada se i dalje prepipavam! lol! Šta ću, ušlo mi pod kožu!

Da ljubim i moju ovčicu, ne znam da li sam je neki dan stisla! Cile, meeeeee, bbeeeeeee! Very Happy

O Lilya, hvala dušo, uzvraćam lepim željama za Dan nam mladosti! Very Happy

Dobro jutro i tebi Leno! Very Happy

Stisak za sve moje drugarice!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 38 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od bak 25/5/2013, 12:12

Dobar dan trudnica
Ustala si pre mene lol!

Pipaj, pipaj, to ti je sve od erotike u narednih godinu dana  b
E da i guranje kuglica! A tek sonda uz-a! E to je tek erotika cista f  b v

Necu vise Embarassed Izacice mi cmicak lol!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 38 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od BiKsi :) 25/5/2013, 12:20

Zezaj, zezaj mala, doćićeš mi! BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 38 11031 Uzvratiću, i jedva čekam! BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 38 805311 I da uzvratim i sondu da osetim! BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 38 805311 Opet sam sanjala da se trljam s Rodjenim sinoć. I mog dr iz LE sam sanjala, samo se s njim nisam trljala! lol! Zakazivao mi uz i prepisivao neke vitamine.

Napisah izveštaj od noćas Rolling Eyes, i ode mi, nanu mu naninu! BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 38 510326 AJd sad jovo nanovo!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 38 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od BiKsi :) 25/5/2013, 12:28

15. dan posle ET, drugi posle pozitivne bete, i još jedan bliže prvom UZ Very Happy

Sinoć nam dolazili kumovi, Rodjeni spremao picu, prejela sam se, kao krme, i onda brektala celu noć, tek posle 3h jutros zaspala. Srce se uzlupalo, da l od slaninice sa pice, ili što mu se spavala, a želudac pretovaren, a gasovi, kad su bili poželjni, otišli, nanu im! BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 38 510326 I tako sam na samu sebe bila ljuta, što sam to sebi dozvolila. Jutros prvo što sam uradila, popila kašiku maslinovog ulja na tašte, Rodjeni otišao da mi kupi suve šljive da potapam, kupio mi laxomucil, reče mi snajka da je ona celu trudnoću njega koristila, pa ću probati sa svačim po malo da oteram ovaj tvrdi komad nameštaja koji me već zadesio! Very Happy I juče sam popodne odvalila 2 sata spavanja, pa je valjda i to dodatno doprinelo da ne mogu dugo zaspati. Kod mame jutros naručih kačamak, BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 38 805311, tako da mi je malo lakše pošto sam uspela završiti deo posla. BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 38 805311 A nekad je glukofaž sve sam sredjivao, izdade i on! Very Happy

Drugo je sve po starom, grudi pune, piškenje prečesto, stomak s vremena na vreme boli i žiga, noću se preznajam, imam toplo hladne nalete, gorušica, i tako, superica! Very Happy Pu, pu, pu, samo nek ovako i ostane, a creva malo bolje prorade!

Danas bio plan da odemo malo do Zlatibora, no mama stavila veto lol!, a i hladno je i šugavo vreme, pa je onda Rodjeni otišao sam, a ja ću da kuliram uz vas i igrice!

Sve vas stiskam jaaaaakooooooo!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 38 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od hany 25/5/2013, 12:52

Biksi idem da vidim tvoj 6 dan :)
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 38 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od BiKsi :) 25/5/2013, 12:57

Dela! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 38 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od leptirko82 25/5/2013, 13:37

Biksi, lol! lol! lol!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 38 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od ivka 25/5/2013, 15:21

Biksi, ja potpuno identicno delim sve simptome...nestvarno isto....ubijaju me gasovi i creva su mi jako spora takoreci nikakva, razmisljam o suvim sljivama zbunjen .....a probadanje u materici mi je i pozeljno tako me opominje da se ne zanesem....

ff
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 38 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od maus 25/5/2013, 17:00

Dje si zeno lepa, tj zeno i lepa i trudna!!
Ajd masem ti iz lozane.
masi i ti meni Very Happy
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 38 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Mirjana 25/5/2013, 17:17

Sve je pod kontrolom Very Happy likeit P.S. Taj laxomucil sam i ja pila, pomaže Wink
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 38 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od lenabeograd 25/5/2013, 18:20

Sto se tice trljanja i Erotike posle 13 nedelje siluj ako treba lol! samo preporucuju se glupi kondomi Koje licno ne podnosim c al sta cu Very Happy daj sta das lol!
Sto se tice preaznjenja stomaka müssli ili mekinje sa jogurtom ili sta je meni najvise pomagalo je skuvas vodu za caj i popijes je mlaku na gladan zeludac ima da procvetas na WC - u Laughing

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 38 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od KoMetaK 25/5/2013, 18:33

Jesi li ponavljala betu danas, da vidis dupla li se? Very Happy Ocekivah da ces pisati, ali kako nisi, da pitam.

Leno, kad bih posle svih ovih godina cekanja ostala trudna ni muza ni sexa se ne bih setila, pa da 'mrem od muke i zelje! lol! lol! Rolling Eyes
Nego vadimo mast Bixi, jer se zeza na racun sexa stalno, a mozda se i ne zeza, ali cemo mi nju da zezamo sad! lol! lol! Posle cemo kod Tanje da lecimo cmickove! Razz Laughing
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 38 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od lenabeograd 25/5/2013, 18:42

Koliko ste vi pokusavali

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 38 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od tuli 25/5/2013, 20:14

KoMeta ::
Leno, kad bih posle svih ovih godina cekanja ostala trudna ni muza ni sexa se ne bih setila, pa da 'mrem od muke i zelje! lol! lol! Rolling Eyes
Laughing.... ta ista sam i ja Laughing
Biksiću moj trudni.............majke mi toliko si mi u glavi,malo-malo pa te se setim, i osmeh naravno bačim na lice Very Happy
Grlim te mila moja, nežno,kako se i grle trudnice grljenje
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 38 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od pcelica 25/5/2013, 21:01

Biksi mila, cestitam od srca!
Da ti trudnoca bude jedno predivno iskustvo, lepa i opustena! Ljubimo te puno moja sunca i ja. ljubav
pcelica
pcelica

Broj poruka : 282
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 17.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 38 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu