KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

+101
tulumba
Botox
viktorija
Marie
cufta
misicina seka
Sneza
Lyanna
beeze_lj
JAmajka
menora72
Ambra
sigmabh
nebuloza
PalcicaBg
lilly13
Sofka
hany
JocY
stomacic
Jelica
AriesGirl
brankav
hocukusurnecuzvaku
lolipop
zvoncica36
dra00
kockicaaa
Malina
katarina
tuli
ragaco
*AIDA*
laKole
key
Struzzo
bokica
cicsa80
fmala
missile
noja
caci
srna ns
lavanda
heart84
OKacica
twinsi
Vuchica
Tanja83
Ema78
bak
ninica2
Crvic
dacans
neca73
HappyGirl
Orline
agata
Niny
Bekanicaa
Dacaa
Tinche
Mirjana
zoxa
Erata
plavaptica
Simona
Marija86
dragmilk
Ninche
nena beba
ivi
Star77
lilya
bobica83
bubi80
ivka
tetreb
KoMetaK
SladZana
ciklama
LaFolie
nina :)
Angie83
lelas
Shizika
djole42
bulevarka
korpica
dr mali pariz
lenabeograd
MAAKKI
leptirko82
saska1
maus
anak
brinbili
dragana76ns
lenjivica
SannI-AlL
BiKsi :)
105 posters

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 37 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Struzzo 24/5/2013, 14:54

Ivan Ivanović? Ja to uopšte ne gledam. Tačnije, pogledala kod sestre o čemu se radi jer ga ona gleda....Jeftin humor, pogotovo kad gostima pusti video klipove sa interneta...a nekad mu dođu baš dobri gosti - mene bi bilo sramota koliko je to glupo.
Bio je simpatičan u onom kvizu u taksiju i to je to. To mu limit.

Izvin' trudnajo...

Joj što su okrutne...mislim na "mast", hihi....
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 37 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Tinche 24/5/2013, 15:39

Dancic trudnice!!!
BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 37 275568 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 37 523476

Posle Mininih vk dodje mi da jos jednom zatrudnim!!! Wink
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 37 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od dr mali pariz 24/5/2013, 15:43

Virkam,čitam od sinoć...uspela samo partizane čuti i kompoz. Bixi je trudna....
i net je spor i batery low-i dođe mi o zid da ga častim,a tako sam htela na žurku,pa na kutarnju kafu razbuđivanja...
Rode- kako si Very Happy
Mima- opet ću kasti-da te nema-trebalo bi te izmisliti!
KRALJU JEDAN NEPRIKOSNOVENI!!
Rode-veselje neprikosnoveno-ko ga posetio nije-nije te ni dostojan!
Ovoliko ljudi,meni znanih,ali i onih neznanih- na jednom mestu-ovoliko energije...reči nemam-Rode moj,pozitivni,najpozitivniji-neka Bog da samo dobro!!
Puno,puno pozdrava za tvoju porodicu
love
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 37 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Mirjana 24/5/2013, 15:50

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 37 943187_625452984134513_784090462_n
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 37 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od leptirko82 24/5/2013, 15:53

Biksi, da te malo pozdravim, trudniceeeee sreca zagrljaj
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 37 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Sofka 24/5/2013, 16:02

Koko masemo ti ja i moja kuma srcasti poljupci trudnica love
Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 37 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Shizika 24/5/2013, 16:23

Mirjana ::BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 37 943187_625452984134513_784090462_n
v  b  b  b
Jeste, kad koka muzu prepusti kuhanje kao da mu je prepustila vaspitvanje djece! lol!
Biksi, koko nasha trudnica , ljubimo te!
ljubav
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 37 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Orline 24/5/2013, 16:25

Samo da ljubim Koku Very Happy
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 37 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od BiKsi :) 24/5/2013, 16:51

Neno, pozdravi svekra! lol!

Hany, reče ti, što jes jes! Mada je opet prerano! Laughing

Lela38, pišem, nastavljam sa ovim mojim memoarima!

Djole, Biksi te vole!

Stru, tetka i ujna Biksi je već potpuno uključena u sve te crtaće, video klipove, bojanke... Very Happy, spreman sam ti tu, ko zapeta puška! lol! Sve se razumemo i slažemo, baš tako Coke hoće, al neće da može! Navijamo za devojku jednu! Very Happy I za kičmu da izdrži! BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 37 561840

Lakole, hvala dušo! I s tobom ćemo uskoro da se radujemo, ubedjena sam u to!

Tuli, vučem te za nos, mada sam rekla da ću to tek posle uz! Al kako tebe da odbijem?! Very Happy

Miro, shvatila sam te ovaj put. Razz A za srce, ma biće bolje, a za seks, ma i tu će biti bolje! lol! Slika je horor pravi! BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 37 635297 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 37 404938

Mima, pa zar i ti sine Brute?! lol!

Bak, vidim ti rogiće neke male kako ti izviruju! lol! Ma ko šiša čmičke, neće, to sam samo ja! lol!

Hvala miss! Hvala Noja! Nadamo se i mi toj lepoj muzici!


Stru, eto, ima nas kojima nije zanimljiv, dobro je, ponekad se pitam jesam li ja ok? Laughing A za mast, šta ću neg da trpim, mada me srećom još ne fata frka, pa mi još uvek zanimljivo! lol!

Tino, he, he, baš tako! BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 37 561840

Rode moj, hvala na tako lepim rečima, i na pozdravima i lepim željama! i ja sam opčinjena ovim mojim dnevnikom! BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 37 21831 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 37 21831 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 37 21831

Leptirko, nina, sofke, i sofkina kumo :), Shizo, Orle, ljubim vas, fala mačke moje!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 37 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od hany 24/5/2013, 16:52

rano ili ne tako ti je to Wink
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 37 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od lenabeograd 24/5/2013, 16:56

Jel si bila kod ginekologa?

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 37 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od BiKsi :) 24/5/2013, 17:04

Išla sam danas po uput za ponovnu betu kod moje dr. Koliko je ta doktorka fina, ja nemam reči, da je nema, trebalo bi je izmisliti! I akušerska sestra koja radi s njom. Ulazim da pitam da mi napiše uput, jer nemam zakazano, a ona završava smenu, ona me gleda, onako očekuje, pa ne zna da li je su vesti ok ili ne, ja se nasmešim i kažem beta je 168, 13. dan od transfera, a njoj osmeh, pa se oduševi, bravo Biljo, odlično, treća trudnica u maju kod mene sa vto, pa onda kaže, sedite, sedite, nemojte stajati, što ste vi došli, što niste nekoga poslali, samo nastavite sa utrogestanom i cexlanom. Ja objasnim da se desilo da mi niko ne može uzeti uput, i da sam htela malo da prošetam, a ona ponavlja samo miruj. Još mi kaže kako je akušerska sestra koja radi s njom i koja je lik nevidjen (starija, a otkačena baš-moj tip :)), rekla pre koji dan, još samo Bilja da nam javi da je trudna i super! Zamislite koliko su divne, ja sam odlepila od sreće i skroz se raspilavila. Kaže mi dr hoćeš li dva uputa za betu, a ja njoj, ma ne treba, biću mirna i sa ovim jednim, samo da bude ok. Pitam kad da zakažem uz, a ona meni, a sva ustrptala, pa rano je, pa ja reko, nisam ni mislila odmah, a ona se nasmeja, pa zastade i reče, ne, ne morate zakazivati, dodjite u sledeći petak u 17 h. I tako ja dobih super termin za uz! I nakupih se još pozitivne energije. Divota jedna. Pu, pu, pu, usrale me koke.
Onda otišla do banke da uzmem neki papirčić, zablokirala sam bila online pristup, a smor mi da idem do banke kad god mi nešto treba i danguba, pa sam i to uspela završiti. Vratila se kući i legla. Sva sam bila nekako raspoložena u gradu, šetam lagano, osmeh na licu, srela par mi dragih ljudi, valjda nisam odavno nigde izlazila, pa mi prijalo. Odlazak u lab ne računam kao izlazak, jer to iz auta pravac u lab, iz laba pravac u auto, i to je to.

Stomak me boluca, glad me i dalje opseda, grudi bole. Tako je kod mene ovog popodneva.

Ljubim vas i stiskam jaaaakooooo!

P.S. Kaže mi sestra od tetke kako je Ignjacio iz Kasandre bio ključni igrač u celoj priči, i da ga nisam uzalud sanjala neku noć! lol! Očekuje da rodim jedno garavo i maljavo Laughing dete, baš onako u njegovom stilu! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 37 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od lenabeograd 24/5/2013, 17:13

Biksi super izvestaj tako sam i ja imala divnu doktorku osmeh srce to puno znaci , odma je covek otpusteniji Very Happy
Ako te stomak bolucka uzmi magnezium 150 mg ujutru i 150 mg uvece
Sta uzimas od Vitamin - a ?
Sto se tice ultrogesta nikad GA nisam stavljala po Satu

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 37 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od hany 24/5/2013, 17:21

ha ha za ignjacia on je cini mi se bas imao bujnu kosu Wink
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 37 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od BiKsi :) 24/5/2013, 17:22

Od vitamina uzimam folnak 10mg i beviplex 4 tabletice dnevno. Drugo nič.

Hany, jes, ledilo. lol! BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 37 Images?q=tbn:ANd9GcQqRY3vxZlilyld-Uko3hIUwD5TsNPQxzXrjxFriLVaWSbLUXD_
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 37 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od hany 24/5/2013, 17:26

mogao bi i mene da poseti koju noc :) jel bio sa kasandrom ili bez nje
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 37 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Tanja83 24/5/2013, 17:34

Bravo Biksi osmeh srce osmeh srce Sad si prava trudnica trudnica trudnica


Joj kad pocne tiba da ti raste likeit Bices mala debelica lol!


Bas se radujem zbog tebe,iskreno ali ne mogu ni da vas zamislim(ni tebe ni Cola) kao roditelje Very Happy Tu se nece znati ko je ludji i koje kome roditelj lol!

Uzivaj duso moja u svakom trudnickom danu love ljubav


A Ignacija bi i ja sanjala lol!
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 37 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od hany 24/5/2013, 17:35

ispravicu ja tvoju sestru ima tu jos kljucnih stvari Wink


hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 37 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od bubi80 24/5/2013, 17:44

Stvarno ti je preleeeep dnevnik! srca

Pozdravljam u ovo kasno popodne moju imenjakinju i trudnjacu! trudnica

Bravo i za doktoricu igra Stvarno je malo takvih danas a pogotovo sestrica!

Jedva cekam UZ!
Kad cujes to malo srculence nema nista lepse srca
Pa kad pocne trba da raste,pa gurkanje i slatki udarci! sreca

Joj ja bih volela da mogu opet!

Uzivaj draga! cvet
bubi80
bubi80

Broj poruka : 521
Godina : 43
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 37 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od tulumba 24/5/2013, 18:09

Biksi neka je sa srećom d želim ti lepu i laku trudnoću...
tulumba
tulumba

Broj poruka : 443
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 37 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od kristina33 24/5/2013, 19:18

Draga BiKsi tek danas videh ove divne strane, zao mi je sto sam ovo propustila, ali sada procitah sve...
Cestitam i veselim se sa vama, uzivajte, radujte se, konacno su i za vas dosli oni lepi dani Very Happy radost
Neka ti svaki dan bude veseliji od prethodnog, smej se i raduj, jer tuga je iza vas.
Imas problem sa zeludcem, gladju... tako je meni bilo zbog pronizona, jedi cesce po malo i bice bolje. Meni su preporucili cini mi se gelusil gel (proveri da li se tako zove i moze se piti u trudnoci).
Lepim vestima si i sunce prizvala da se vrati sunny
ljubav zagrljaj i cekam lepe vesti za UZV
kristina33
kristina33

Broj poruka : 619
Godina : 49
Datum upisa : 21.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 37 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od SannI-AlL 24/5/2013, 19:33

Trudničice cmoka najveća srcasti poljupci
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 37 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od BiKsi :) 24/5/2013, 19:35

hany ::mogao bi i mene da poseti koju noc :) jel bio sa kasandrom ili bez nje
Bio s nekom drugom, odličnom ribom, i ja se naložila na njih dvoje! Very Happy Embarassed

Setih se danas da sam noćas sanjala kako negde treba da idem i isprobavam šta ću da obujem. Very Happy I tako. Samo da više ne dolazi Ignjacio, ono jutro je bilo prilično orgazmično! lol!

Hvala cure, hvala puno, želim da vam uzvratim istom merom, bar onim devojkama koje će tek da budu trudne!

Tanjo, ni ja ne mogu da nas zamislim kao roditelje, al moraću se ispravljati po tom pitanju! lol! Biće zabavno, nadam se. BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 37 275568
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 37 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od KoMetaK 24/5/2013, 20:21

Bile pile, mozes samo Ignjacija da sanjas, kao i Cola i nista vise! Razz Razz Moram malo da zekim! Wink lol! (vidi se da sam zagorela i ja! Rolling Eyes Embarassed )
A ima jos nekih stvari koje ces sad moci da sanjas, bar jos 2-3 godine, ali su mnogo izvesnije, sad mozete parice u kasicu i da polako planirate put dok trudnicis! Baci se sad na citanje i proucavanje, dok jos imas vremena!


Samo za tebe - jer ti si jedno veliko srce! osmeh srce osmeh srce

KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 37 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od dr mali pariz 24/5/2013, 21:48

Pijem Sangriju,mislim na tebe...na vas-je l da da je od juče ceo svet lepši?
Pa ideš ulicom,a glava uzdignuta-a lice osmeh krasi-pa još ljubazni lekari...a osmeh tad još veći...Živeli,duško moj!
p.s. Poswban pozdrav za Kris-vidim da je vreme za navijanje,draga-bdojke iz potpisa su zastrašujuće-drago mi je da odmaraš prirodnjacima. ljubim:D
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 37 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu