KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

+101
tulumba
Botox
viktorija
Marie
cufta
misicina seka
Sneza
Lyanna
beeze_lj
JAmajka
menora72
Ambra
sigmabh
nebuloza
PalcicaBg
lilly13
Sofka
hany
JocY
stomacic
Jelica
AriesGirl
brankav
hocukusurnecuzvaku
lolipop
zvoncica36
dra00
kockicaaa
Malina
katarina
tuli
ragaco
*AIDA*
laKole
key
Struzzo
bokica
cicsa80
fmala
missile
noja
caci
srna ns
lavanda
heart84
OKacica
twinsi
Vuchica
Tanja83
Ema78
bak
ninica2
Crvic
dacans
neca73
HappyGirl
Orline
agata
Niny
Bekanicaa
Dacaa
Tinche
Mirjana
zoxa
Erata
plavaptica
Simona
Marija86
dragmilk
Ninche
nena beba
ivi
Star77
lilya
bobica83
bubi80
ivka
tetreb
KoMetaK
SladZana
ciklama
LaFolie
nina :)
Angie83
lelas
Shizika
djole42
bulevarka
korpica
dr mali pariz
lenabeograd
MAAKKI
leptirko82
saska1
maus
anak
brinbili
dragana76ns
lenjivica
SannI-AlL
BiKsi :)
105 posters

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 39 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od dra00 25/5/2013, 21:07

CESTITAM BIKSI osmeh srce

Zelim ti laganu trudnocu i da uzivas u tom divnom iskustvu. Ljubimo te moje bebe i ja ljubav ljubav ljubav
srca srca srca1 vv vv v v v c trudnica

dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 39 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od BiKsi :) 25/5/2013, 21:34

Pčelice, dra, hvala cure, ljubim vas u vaše mačiće!

Tuli, cmoka za tebe dušo! A tek za Nikitu, njemu jedan specijalan poljubac!

Lena, jedem musli, tako da se nadam da će i on pomoći u kombinaciji sa jogurtom.

Meta, nisam ponavljala, danas državni lab ne radi, u ponedeljak ću. A za sex, ma naravno da se zezam, zna se šta je važnije, al malkice volim da lajem! lol!

Ljubim vas, odo da legnem malkice, probada tamo dole nešto, verovatno sam dugo sedela, radila sam nešto s posla.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 39 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od bokica 25/5/2013, 22:55

Biksi cestitam draga bas divna vest
Zasluzila si
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 39 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od KoMetaK 25/5/2013, 23:06

Evo ono sto obecah, i sto snimih misleci na tebe neprestano.
Ceo dan se upload-ovalo na youtube! Rolling Eyes Il sam ja glupa il mi net spor, a moze biti oba! lol!
Ne naprezi se preterano da ne potezem put Zlatibora da ti isprasim tur! c yes
ljubav
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 39 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od dragana76ns 25/5/2013, 23:21

Bixi moja draga, napokon i ja dodjoh do kompa.... da i ovde cestitam i podelim radost sa vama a i sa svim devojkama sa Kutka, presrecna sam zbog vas,vreme je..... sreca je zakucala i na vasa vrata...zelim ti najlepse i najludje trudnicke dane kakve samo tvoj muzic i ti mozete da osmislite. Sve je oko tebe pozitivno, iskreno ....tako ce i biti nadalje.
Dace dragi Bog da se sretnemo na Zlatiboru za nekih 10-tak meseci sa punim rukama srece....Veliki pozdrav za vas, i uzivajte u svojoj sreci BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 39 275568
Posto sam ja specijalan slucaj za probavu, pronasla sam sta mi prija....kivi na gladan stomak, pokusaj mozda ti upali.
Misice....moram da ljubnem vas 5 originalnih cica, volela bih jedan dan da budem deo tvoje porodice...stvarno si velicina BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 39 75087

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 39 694552M N O G O BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 39 694552 S I BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 39 694552M E BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 39 694552U S R E C I L A BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 39 694552
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 39 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Shizika 25/5/2013, 23:24

BiKsi :) ::Meta, nisam ponavljala, danas državni lab ne radi, u ponedeljak ću. A za sex, ma naravno da se zezam, zna se šta je važnije, al malkice volim da lajem! lol!
Ljubim vas, odo da legnem malkice, probada tamo dole nešto, verovatno sam dugo sedela, radila sam nešto s posla.
Ihh, verbalni sex je tu negdje na razini sa oralnim. Razz
Moguce vec da se rastezhe materica i ligamenti koji je pridrzavaju pa otud probadanje. Posao definitivno moze prichekati, znamo sad shta je primarno. I meni kao i KoMeti samo treba izgovor za doci na Zlatibor (mada blize je ona).
trudnica cvet
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 39 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od sigmabh 26/5/2013, 08:44

osmeh srce srca1 Dobro jutro svima...i ugdan dan zelim... Biksi cuvaj se... Mene glavobolja drzi od jucer, sinoc cijelu noc i ev probudila sam se s njom...
sigmabh
sigmabh

Broj poruka : 81
Godina : 38
Location : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 39 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od dr mali pariz 26/5/2013, 09:21

ZSkok da ljubim!!
Kez ne skidam s lica kad pomislim na tebe osmeh srce
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 39 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od kristina33 26/5/2013, 10:26

trudnica samo da ljubnem male pilice poljubac poljubac poljubac
kristina33
kristina33

Broj poruka : 619
Godina : 49
Datum upisa : 21.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 39 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od leptirko82 26/5/2013, 10:52

Dobro jutro trudnica !!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 39 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od lenabeograd 26/5/2013, 11:17

Dobro jutro trudnica Jel dzonjas jos sreca ?

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 39 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od BiKsi :) 26/5/2013, 11:40

16. dan posle ET-a, treći posle pozitivne bete i još jedan bliže smo prvom UZ

Gde ste cure moje, ljubim i ja vas i stiskam opasno! BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 39 21831

He, he, he, ustala sam pre sat vremena! BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 39 561840 Okupala se, zveknula injekciju, klopala i sad pijem kaficu. Sad s vama da pročavrljam, pa ću opet malo s posla papire da radim, pa ću da odmaram, pa ću da igram igrice, pa opet da odmaram i tako u krug. Very Happy

Draganice, poslušala sam tvoj savet za kivi, videćemo da l će biti rezultata. Mada mi je stomak malo lakši, nije baš onoliko naduvan, kao prekjuče. Juče sam se trudila da ne jedem hleb, pa sam uspela, za doručak kačamak, za ručak supa i musaka, za večeru musli. Divota. Izmedju cedjenu narandžu, suve šljive i to mi je. I mnogo sam se bolje osećala. BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 39 561840
Dobra sam, ne forsiram se, nego valjda od sedenja malo zatezanje bude. Stomak boluca, jajnici takodje. Kažem sinoć Rodjenom da se ne osećam trudnom, sem tih par nekih simptoma koji ukazuju, al meni se čini da bih mogla volu rep da iščupam, no neću pokušavati, ne brinite! Razz Ništa ja ne radim, mama i Rodjeni su za sve zaduženi, moje je da uživam i odmaram. Ma samo nek se ovako nastavi! Very Happy

Šizo, kraljice, tvoj smisao za humor je stvarno vrhunski! Ljubim te u tetovažu! Laughing
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 39 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od MAAKKI 26/5/2013, 12:38

Dodjoh da vidim kako si i da te poljubac meni za probavu pomaze jogurt e sad svi smo razliciti, sto manje sedenja bice ti lakse bolje setaj. srca
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 39 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od lenabeograd 26/5/2013, 12:47

MAAKKI ::Dodjoh da vidim kako si i da te poljubac meni za probavu pomaze jogurt e sad svi smo razliciti, sto manje sedenja bice ti lakse bolje setaj. srca
To je i meni bilo ultrogest i plus lezanje to je dovodilo do zatvora
Pogledaj u apoteci kapi za bebe za grceve sab soplex se zovu to mogu trudnice to mi je isto pomagalo

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 39 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od plavaptica 26/5/2013, 13:15

Trudnice ff Koji ces simptom bolji od ovog da mislis da bi volu rep iscupala? To je zato sto vise nisi sama, sada je i tvoje pile sa tobom( ili pilici) i daje ti dodatnu snagu sreca Neka tako bude svih 9 meseci ljubav
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 39 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od ivka 26/5/2013, 16:43

Biksice ff

ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 39 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Mirjana 26/5/2013, 18:13

plavaptica ::Trudnice ff Koji ces simptom bolji od ovog da mislis da bi volu rep iscupala? To je zato sto vise nisi sama, sada je i tvoje pile sa tobom( ili pilici) i daje ti dodatnu snagu sreca Neka tako bude svih 9 meseci ljubav
Baš tako yes
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 39 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Tinche 26/5/2013, 18:18

Trudnicice...seti se da je meni jedini simptom u obe trudnoce bio - STOMAK! lol! lol! lol!

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 39 275568
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 39 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od dr mali pariz 26/5/2013, 21:13

iiiiii opet skok-ljubim i pomalo stisnem. Čekam vreme da odmakne da počnem o sexu pručatu...jbga,obećala sam ti Wink
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 39 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od BiKsi :) 26/5/2013, 21:42

Very Happy Šta ću, trpeću! Very Happy Nema mi druge! I bez seksa i zezanje, znam, čekala sam na to! Spremna sam da svu mast iz mene izvadite, čvarke duvan da spremite, ma na sve pristajem! lol!

Danas sam ok, kao i prethodnih dana. Merila sam temp, i dalje je prisutna 37.2. Malo sam ošamućena, kao da sam polupospana, polupijana, ne znam da objasnim, a nisam naginjala ništa nedozvoljeno. Danas me opet muči zatvor, popih laxomucil, i očekujem to će za posata da sredi stvar, kad oćeš jes, pročitam uputstvo, kaže tamo od 12 do 72 h tek će da deluje, ma more, pa ja ću do tada da explodiram! Very Happy Potopih suve šljive za ujutru. Kivi jutros nije dao rezultat.

Inače, ležim večeras, Rodjeni pored mene i zapitkuje me kolika beta sutra treba da bude, onda pita šta će se videti u petak na uz. Ja kažem individualno je, i za betu i za uz, ali da bi u petak trebao da se vidi gestacijski mešak. A on kaže, a hoće li u petak, ako ih ima dvoje, da se vide dva gestacijska SMEŠKA! I ja se tu tako slatko ismejem, pogledam ga i kažem, vala da znaš, koliko ga čekamo i jeste smešak! BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 39 21831 I tako, Rodjeni uvek pun bisera. Nisam ga pohvalila, juče mi je ubrao narcise na Zlatiboru. Duša. Pu, pu, pu, usrale i njega koke! Very Happy

Odo da gledam seriju Crni Gruja i kamen mudrosti (statirale drugarica i ja inače tu, i glumile trudnice, al nikad nisam skontala je li bilo te naše scene u seriji ili ne, pa sam rešila da propratim sada :)).

Stra ponavljam betu, videh malopre da mi je dr napisala hitno na uputu, koja kraljica. Držite fige da fino raste! Ako je početna bila 168, za dva dana bi trebala biti 336, a sutra 672, ako to ide tom progresijom?! Mada znam da nema pravila samo neka bude preko 650, i biće mi lakše!

Stisak društvo!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 39 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od SladZana 26/5/2013, 22:09

ljubav bice bice i vise od 650 love
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 39 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od saska1 26/5/2013, 22:29

Navijam za sutrašnju betu da se fino dupla igracice igracice igracice a sigurna sam da hoće ljubav
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 39 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od dr mali pariz 26/5/2013, 22:33

Jašta more-stisak i tebi-da-biće teta-beta kolika i treba da bude-aaj sad u krpe i fino munaj decu. osmeh srce
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 39 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od dragmilk 26/5/2013, 22:41

Stiskavac za tebe Biksi, a sutra ce skala za bete da poludi, ima da bude skoro iljadica, malo li je na danasnje veme Very Happy osmeh srce
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 39 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Gramatika 26/5/2013, 23:42

Biksi, kako lepe novosti!Navijam za dva gestacijska SMESKA na uz!
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 39 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu