KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

+101
tulumba
Botox
viktorija
Marie
cufta
misicina seka
Sneza
Lyanna
beeze_lj
JAmajka
menora72
Ambra
sigmabh
nebuloza
PalcicaBg
lilly13
Sofka
hany
JocY
stomacic
Jelica
AriesGirl
brankav
hocukusurnecuzvaku
lolipop
zvoncica36
dra00
kockicaaa
Malina
katarina
tuli
ragaco
*AIDA*
laKole
key
Struzzo
bokica
cicsa80
fmala
missile
noja
caci
srna ns
lavanda
heart84
OKacica
twinsi
Vuchica
Tanja83
Ema78
bak
ninica2
Crvic
dacans
neca73
HappyGirl
Orline
agata
Niny
Bekanicaa
Dacaa
Tinche
Mirjana
zoxa
Erata
plavaptica
Simona
Marija86
dragmilk
Ninche
nena beba
ivi
Star77
lilya
bobica83
bubi80
ivka
tetreb
KoMetaK
SladZana
ciklama
LaFolie
nina :)
Angie83
lelas
Shizika
djole42
bulevarka
korpica
dr mali pariz
lenabeograd
MAAKKI
leptirko82
saska1
maus
anak
brinbili
dragana76ns
lenjivica
SannI-AlL
BiKsi :)
105 posters

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 40 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od missile 26/5/2013, 23:49

Bixi, ne sumnjam u tvoju teta betu, i da je sve kako treba! Držim fige, pa sutra opet da se radujemo!
osmeh srce
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 40 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Star77 26/5/2013, 23:52

Biksi, posto ja imam osjecaj kao da te licno poznajem, onda cu ti tako poslati jedan njezan i divan zagrljaj za sve ono pozitivno sto ti i jesi...zelim ti laganu trudnocu, skolsku, sa mnogo smijeha, i boga ti, vuci me kad god se sjetis sreca
Mi vec nekako svi znamo da ce beta biti FANTASTICNA likeit , i navijam za ta dva SMESKA na UZ igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 40 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od dragana76ns 26/5/2013, 23:55

Tog tvog rodjenog treba klonirati, veliki pozdrav za muza No 1 Very Happy
E sad sto se sexa tice, dok sam cekala betu a i kasnije imala sam toliko ubedljive snove, mokre da sam se budila prekidajuci ih, uz bajazan da cu nesto pokvariti...uh kad se setim, i pod tim utiskom ujutu pricam ih muzu, kad je on bio "glavni lik" smeskao se...ali nije mu bilo pravo kad sam njega preskocila, govorio mi je, pusti se sexa...imas sad preca posla, cuvaj decu...a sad ne smem, a nema ga ni u snovima..... a ja opet SRECNA i ZADOVOLJNA
Zelim ti sutra brojku koju bas ti potajno zelis....ljubim te i lepe snove zelim BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 40 582639
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 40 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od ivka 27/5/2013, 08:12

Biksi, dobar ti dan i dobra ti srea! Very Happy osmeh srce
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 40 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Dacaa 27/5/2013, 08:15

Biksiiiiii sreca samo da znas idem na posao a kad dodjem veceras hocu debelu betu! trudnica igra d Uopste ne sumljam sad je samo pitanje koliko je bebica beba ili beba beba Puno te ljubim i zelim ti jos jedan u nizu lep dan cvet
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 40 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Marija86 27/5/2013, 08:58

Biksi osmeh srce g g g g g beta beta beta beta beta jumping jumping jumping
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 40 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od saska1 27/5/2013, 09:02

Biksi wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 40 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od BiKsi :) 27/5/2013, 09:27

17. dan posle ET, 4. posle pozitivne bete i još jedan dan bliže prvom UZ

Dobar jutar drage moje!

Beta 775,4 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 40 0913

Malo mi je laknulo, da budem iskrena.

Sad čekamo petak.

Sinoć baš menstrualni bolovi, uh, samo rovari, baš sam se bila uzentala. I jutros opet, malo malo, pa se materica javi! Znam da je to ok, al uzentam se kad se bolovi jave, pa se uzentam što ih nema, i onda tako u krug, joj, sad da bude vidljiv gestacijski smešak u petak, pa da opet malo odahnem.

Stisak, odo da čekam betu od Angie!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 40 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od lilya 27/5/2013, 09:33

Jupiiiii, jeeeeej bravo bravo bravo
Diiiiivna beta koko Wink
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 40 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od SladZana 27/5/2013, 09:37

Bravo Bixi ljubav
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 40 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od OKacica 27/5/2013, 09:45

Divno Biksi!!!! love
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 40 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od maus 27/5/2013, 09:49

JUHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 40 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Vuchica 27/5/2013, 09:52

BiKsi :) ::17. dan posle ET, 4. posle pozitivne bete i još jedan dan bliže prvom UZ

Dobar jutar drage moje!

Beta 775,4 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 40 0913

Malo mi je laknulo, da budem iskrena.

Sad čekamo petak.

Sinoć baš menstrualni bolovi, uh, samo rovari, baš sam se bila uzentala. I jutros opet, malo malo, pa se materica javi! Znam da je to ok, al uzentam se kad se bolovi jave, pa se uzentam što ih nema, i onda tako u krug, joj, sad da bude vidljiv gestacijski smešak u petak, pa da opet malo odahnem.

Stisak, odo da čekam betu od Angie!


g g g g g g g g g g g g g g g Ma sad laganica cekamo petak, pa da otvaras TD!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 40 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od hany 27/5/2013, 09:53

bravo biksiiiii
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 40 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od PalcicaBg 27/5/2013, 09:54

Bravo Biksi,nismo ni sumnjali... b b b
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 40 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od noja 27/5/2013, 09:54

noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 40 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu