KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

+101
tulumba
Botox
viktorija
Marie
cufta
misicina seka
Sneza
Lyanna
beeze_lj
JAmajka
menora72
Ambra
sigmabh
nebuloza
PalcicaBg
lilly13
Sofka
hany
JocY
stomacic
Jelica
AriesGirl
brankav
hocukusurnecuzvaku
lolipop
zvoncica36
dra00
kockicaaa
Malina
katarina
tuli
ragaco
*AIDA*
laKole
key
Struzzo
bokica
cicsa80
fmala
missile
noja
caci
srna ns
lavanda
heart84
OKacica
twinsi
Vuchica
Tanja83
Ema78
bak
ninica2
Crvic
dacans
neca73
HappyGirl
Orline
agata
Niny
Bekanicaa
Dacaa
Tinche
Mirjana
zoxa
Erata
plavaptica
Simona
Marija86
dragmilk
Ninche
nena beba
ivi
Star77
lilya
bobica83
bubi80
ivka
tetreb
KoMetaK
SladZana
ciklama
LaFolie
nina :)
Angie83
lelas
Shizika
djole42
bulevarka
korpica
dr mali pariz
lenabeograd
MAAKKI
leptirko82
saska1
maus
anak
brinbili
dragana76ns
lenjivica
SannI-AlL
BiKsi :)
105 posters

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 20 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od lenabeograd 18/5/2013, 10:55

Biksi Jos samo 6 puta da spavas kokice moja :-)
Evo malo roda roda roda roda vv vv vv
IMA da napravimo kutak partyyyyyyy vv
Navijam za beta sestro slatka

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 20 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Struzzo 18/5/2013, 11:13

Haha, Shiz, i ja patim od iste vrste gomilanja informacija..Ma ko tu beše treba da bude jahan? lol!

P. S. Nije precizirala koje obrve gaji pa čupka, hihi...

Cmačem!
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 20 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Mirjana 18/5/2013, 11:27

lenabeograd ::Biksi Jos samo 6 puta da spavas kokice moja :-)
Greška! Još samo 9x30 (+-1) dana da spava i to s rukama iznad jorgana lol!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 20 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od lenabeograd 18/5/2013, 11:29

Mirjana ::
lenabeograd ::Biksi Jos samo 6 puta da spavas kokice moja :-)
Greška! Još samo 9x30 (+-1) dana da spava i to s rukama iznad jorgana lol!
 b  b  b  b sreca

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 20 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od BiKsi :) 18/5/2013, 11:41

Hvala cure moje,

8. dan posle ET

Malopre ustala, šibnula fraksi, klopala. Dobro sam spavala, mada sam se nasanjala nekih snova, o Bože sačuvaj. Izmedju ostalo, kud pomenusmo sinoć "jahanje" sanjam kako se trljkam s Rodjenim. Laughing I još brdo nekih čudnih snova i masu nekog naroda sanjah. Sinoć zabeležena temperatura od 37. Pa nek je i progesteronska, nekako mi lakše kad je tu. Laughing Kad malo duže sedim (1h) počinju krsta da bole, te moram da šetnem ili legnem.
Sinoć kažem mami odoh da se okupam, a ona će, pa zar opet! lol! queen

Malo sam se juče prošetala po dvorištu, 10-15 minuta, šetkam po kući, kuliram i odmaram.

Danas treba da dodju kumovi da se vidimo, pa se nadam da će i ovaj dan da proleti!

Ne kriziram oko bete, ustvari nešto posebno i ne razmišljam o njoj, samo da svaki dan nečim upotpunim. Prosto sebe nekad ne prepoznajem, jer sam prilično mirna i oladjena u svemu. Da mi je neko pričao da ću uspeti da dodjem u ovo stanje za vreme čekanja bete, rekla bih mu, ma idi, begaj, nema šanse! Mislim da sam se definitivno naučila strpljenju u ovoj borbi, a biće šta biti mora. Veliko olakšanje u mojoj glavi je što sam sve analize uradila i sve što je do mene, učinila sam. BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 20 561840 Ako i počnu misli da me opsedaju, ako ne uspemo (daleko bilo :)), predaćemo za drugostepenu komisiju papire, jer smo prvostepenu prošli, a ako uspemo, želim samo da nam dete ili deca budu zdravi. BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 20 561840

Ljubim vas i hvala vam na podršci koju mi dajete, mnogo znači! BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 20 561840

P.S. Ima li iko na kutku da je nakon vto imao seks do porodjaja, živo me zanima? Ili jok! Very Happy Ajde tičice, javite se, budite iskrene?!

P.S.S. Strule, a ne, te obrvaste tajne ne otkrivam! Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 20 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od brankav 18/5/2013, 11:48

Ja sam sad cetvrti mesec i nisam od et do sad nijednom imala.. b
brankav
brankav

Broj poruka : 148
Datum upisa : 10.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 20 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od BiKsi :) 18/5/2013, 11:51

brankav ::Ja sam sad cetvrti mesec i nisam od et do sad nijednom imala.. BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 20 212587
Šta nisi imala branka, temperaturu ili .... nisam skontala, sori?
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 20 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Mirjana 18/5/2013, 12:14

BiKsi :) ::
P.S. Ima li iko na kutku da je nakon vto imao seks do porodjaja, živo me zanima? Ili jok! Very Happy Ajde tičice, javite se, budite iskrene?!
Ko o čemu,baba o uštipcima lol! Inače, vrući uštipci se ne jedu još oko 60 dana posle carskog lol! Za redovan porođaj ne znam
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 20 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Bekanicaa 18/5/2013, 12:42

Biksic, evo podrska i navijanje i od mene. Vidim Wink , kod tebe, bas zabavno Very Happy , vreme leti. Svaki put se i slatko nasmejem, kad pocnem citati Very Happy . A, to mi je i posebno drago, jer smatram da upravo tako i treba. Vreme koje cekamo do bete je kod svakog razlicito, a kod tebe puno pozitivne energije. Kao sto si i sama rekla, bice sta mora biti. A, bice, bas onako kako treba da bude, a mi navijamo i saljemo puno lepih roda srca1 roda srca1 roda srca1 . :
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 20 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od lenabeograd 18/5/2013, 13:29

BiKsi :) ::Hvala cure moje,

8. dan posle ET

Malopre ustala, šibnula fraksi, klopala. Dobro sam spavala, mada sam se nasanjala nekih snova, o Bože sačuvaj. Izmedju ostalo, kud pomenusmo sinoć "jahanje" sanjam kako se trljkam s Rodjenim. Laughing I još brdo nekih čudnih snova i masu nekog naroda sanjah. Sinoć zabeležena temperatura od 37. Pa nek je i progesteronska, nekako mi lakše kad je tu. Laughing Kad malo duže sedim (1h) počinju krsta da bole, te moram da šetnem ili legnem.
Sinoć kažem mami odoh da se okupam, a ona će, pa zar opet! lol! queen

Malo sam se juče prošetala po dvorištu, 10-15 minuta, šetkam po kući, kuliram i odmaram.

Danas treba da dodju kumovi da se vidimo, pa se nadam da će i ovaj dan da proleti!

Tako i treba samo mir u dusi je lek uspeha radi sta ti je volja i ne slusaj previse na nekakve prince svaka jedna je individualna ja da sam lezala svih 12 Dana ubila bi se lol!
Sto se tice seksa mi smo hteli sad na vikendu Ali samo SA kondomom i sta bi muz se ukocio a vec 4 meseca bez sex-a affraid a moji hormoni posandrcali skroz mislim d cu da puknem nikad mi se ovako nije seksalo kao u trudnoci yes

Ne kriziram oko bete, ustvari nešto posebno i ne razmišljam o njoj, samo da svaki dan nečim upotpunim. Prosto sebe nekad ne prepoznajem, jer sam prilično mirna i oladjena u svemu. Da mi je neko pričao da ću uspeti da dodjem u ovo stanje za vreme čekanja bete, rekla bih mu, ma idi, begaj, nema šanse! Mislim da sam se definitivno naučila strpljenju u ovoj borbi, a biće šta biti mora. Veliko olakšanje u mojoj glavi je što sam sve analize uradila i sve što je do mene, učinila sam. BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 20 561840 Ako i počnu misli da me opsedaju, ako ne uspemo (daleko bilo :)), predaćemo za drugostepenu komisiju papire, jer smo prvostepenu prošli, a ako uspemo, želim samo da nam dete ili deca budu zdravi. BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 20 561840

Ljubim vas i hvala vam na podršci koju mi dajete, mnogo znači! BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 20 561840

P.S. Ima li iko na kutku da je nakon vto imao seks do porodjaja, živo me zanima? Ili jok! Very Happy Ajde tičice, javite se, budite iskrene?!

P.S.S. Strule, a ne, te obrvaste tajne ne otkrivam! Very Happy

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 20 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od lenabeograd 18/5/2013, 13:31

Ju pogresila u postu biksi misljenje moje je izmedju redova tvojih lol!
Kao sto kazem ja hormoni su me obuhvatili skroz na skroz

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 20 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od bak 18/5/2013, 14:08

Vidim da je sve pod kontrolom yes
Sex se vec spominje, dobro je, bas sam se zabrinula lol!

osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 20 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od BiKsi :) 18/5/2013, 14:46

BiKsi :) ::
brankav ::Ja sam sad cetvrti mesec i nisam od et do sad nijednom imala.. BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 20 212587
Šta nisi imala branka, temperaturu ili .... nisam skontala, sori?

bak ::Vidim da je sve pod kontrolom BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 20 561840
Sex se vec spominje, dobro je, bas sam se zabrinula lol!

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 20 275568

Ajde što se ismejah Bak, nego ladno brankuv nisam skontala, pa ja sam odlepila, a samo na par minuta sam pre toga pitala o seksu, joj, šta li je sa mnom, prsla kao bas sam, definitivno! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 20 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od plavaptica 18/5/2013, 15:11

Super izvestaj za 8.dan, sve mi se svidja likeit
Odgovor na tvoje pitanje: Nista od ET pa do dva meseca posle CR.
Evo roda roda roda roda roda roda roda
navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 20 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od lenabeograd 18/5/2013, 15:26

Hvala dragom bogu da Idem jedna koja je prsla biksi ti si bre trudna trudnica

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 20 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Tinche 18/5/2013, 15:47

BiKsi :) ::

P.S. Ima li iko na kutku da je nakon vto imao seks do porodjaja, živo me zanima? Ili jok! Very Happy Ajde tičice, javite se, budite iskrene?!


Kahm kahm... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Mirjana :: Inače, vrući uštipci se ne jedu još oko 60 dana posle carskog lol! Za redovan porođaj ne znam


I jos jednom kahm kahm... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Hocu da dodam da ako je sa bebom i trudnocom sve u redu...i sa porodjajem i ranom od carskog sve u redu, samo treba slusati svoje telo i polako. Nikad to nije onaj sex...al prija...
Wink



Nego: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 20 216281 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 20 216281 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 20 216281 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 20 216281 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 20 216281 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 20 216281 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 20 216281 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 20 517798 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 20 517798 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 20 517798 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 20 517798 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 20 517798 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 20 517798 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 20 517798 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 20 38642 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 20 523795 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 20 523795 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 20 523795 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 20 523795 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 20 523795 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 20 523795 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 20 523795
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 20 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od BiKsi :) 18/5/2013, 15:57

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 20 805311 Ima nade, lakše se diše! BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 20 11031 A imam osećaj da ću biti manja od makovog zrna, kad budem trudna, bilo sad, bilo nekad tamo (za drugu trudnoću) Laughing!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 20 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Erata 18/5/2013, 16:03

Biksi nemoj me sekirati i imati sex sada. :) Nemoj da uznemiravate pilice!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 20 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od lenabeograd 18/5/2013, 16:12

Ne Deda nikako i sve do 12 nedelje ne dok se uzima ultrogest
A posle mozete preporucuje se Kondom zbog raznih infekcija

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 20 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od brankav 18/5/2013, 17:35

Sex... affraid
brankav
brankav

Broj poruka : 148
Datum upisa : 10.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 20 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Ninche 18/5/2013, 17:46

sex - sta je to? Ja vas ne razumijem ... Very Happy
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 20 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od BiKsi :) 18/5/2013, 19:40

erato ::Biksi nemoj me sekirati i imati sex sada. :) Nemoj da uznemiravate pilice!
Neću erato, u prvom postupku sam se zeznula, sad neću! A i onda sam umal umrla od bolova u stomaku posle sexa, tako da je to bio veliki nauk! A i nemam neku želju, ili je možda samo dobro suzbijam. Laughing


lenabeograd ::Ne Deda nikako i sve do 12 nedelje ne dok se uzima ultrogest
A posle mozete preporucuje se Kondom zbog raznih infekcija


Neće Deda, evo obećavam ti! BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 20 404938 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 20 404938 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 20 404938 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 20 404938 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 20 404938 BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 20 404938
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 20 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od korpica 18/5/2013, 20:54

Biksi,nema me par dana,mada vidim da je sve pod kontrolom Wink
O raspolozenju necu ni da pricam.Veselo bas,neka tako ostane do bete,pa nakon bete,pa u trudnoci,pa kada dodje bebica,mozda i vise njih a sve ti to od srca zelim
A za sex,mislim,kad vec pricate,sala mala nema nista od ET do CR ili ozbiljno zbunjen affraid
poljubac
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 20 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Ninche 18/5/2013, 21:04

Nemoj Biksi Dedu, ako ces vec rizikovati, onda nadji mlado meso pa bar uzivaj! Very Happy
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 20 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od lilly13 18/5/2013, 22:15

Tinche ::
BiKsi :) ::

P.S. Ima li iko na kutku da je nakon vto imao seks do porodjaja, živo me zanima? Ili jok! Very Happy Ajde tičice, javite se, budite iskrene?!


Kahm kahm... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Hocu da dodam da ako je sa bebom i trudnocom sve u redu...i sa porodjajem i ranom od carskog sve u redu, samo treba slusati svoje telo i polako. Nikad to nije onaj sex...al prija...[/color] Wink

Embarassed tamo negdje do 4. mj dok dr nije rekla: placenta je malo ponisko pa ne bi trebali praktikovati te aktivnosti (ako pronađeš temu ''ishrana i aktivnosti u trudnoći'' čućeš još po koju Wink )

evo malo i roda da ne bude samo o sexu lol!

roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 20 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu