KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+66
SannI-AlL
Mrvica
Gral
vikica800
medolino
stefi :*
dragmilk
Endzi
fmala
JecaPereca
hany
OKacica
Zoka83
ivka
LaFolie
HappyGirl
*AIDA*
Klarica
lenabeograd
ananana
bebica mala
dragana76ns
lelas
leptirko82
flyki
lilya
maus
cicsa80
ninica2
MAAKKI
SladZana
bak
menora72
veki1
dra00
fight&faith
mijaki
Orline
dacans
Tanja83
penelope
BiKsi :)
djole42
dr mali pariz
neca73
agata
Mali Princ
Tinche
anak
Niny
missile
Mirjana
heart84
Vuchica
Akijeva
plavaptica
Struzzo
KoMetaK
Gramatika
Ninche
maki79
noja
zoxa
bulevarka
Ema78
lilly13
70 posters

Strana 23 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 8/7/2013, 08:46

Nincheee jos malkice, za dve nedelje u 9 tom .
Kako ste danas kakvi sy protoci srca srca mene isto capi panika,
. Dr vam video na uz ??
 saljemo poljupceeee i da lavica saceka mesec avgust !!! ljubav ljubav 
Anana cekamo 15. Ti bebe 
A lena putuje tad da se lepo izbrckas Very Happy 
Aida kako ste vi sunny 
Trudnice debeliceee sve vas usne usne usne 
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 8/7/2013, 08:51

Meto tebe cekamo na ovim td stranama trudnica da te zaprasimo zrelom t prasinom,
Da bude isto talicna kao i Dragancetu takodje kao i meni .
Zlatne ruke ima yes 
Ivka kako ste vi ??
Bixii sunny 
Menora jel ste skitali osmeh srce 
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od menora72 8/7/2013, 14:52

Ninche drz se generejsn ,cuvaj nam nasu  drugaricu lavicu srce srce srce 

ajde ako mozes da pises objasni nam sta se desava i zasto moras da lezis u bolnici ??? vidim da spominjes protoke ali nije mi sve jasno Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 

Noja i sve trudnjace ljubimooooooooo ljubav
menora72
menora72

Broj poruka : 857
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 18.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od menora72 8/7/2013, 14:57

Noja sad vidim pitanje , nismo jos , izabrala sam malo pre Zlatibora jednu divnuuuuu šumetinu , super neki hotelcic sa ogromnim bazenom , nadmorska visina oko 650 m ... e sad valjda cu izdrzati voznju do tamo , zbog te muke i povracanja sto me  nekada spopadne ... nadam se da cemo pobeci na bar 4 dana

(mogla bih ovu skakutavu trudnjachu skorpijonku navatiti usput negde lol! )
menora72
menora72

Broj poruka : 857
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 18.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 8/7/2013, 15:50

Noja hocu da se izbrckam vala samo ako nas vreme posluzi Very Happy 
Idemo 16 .7 uvece tek mama i je momentalno tu ,pa smo stalno negde

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivka 8/7/2013, 18:05

Jaooo svi idu na odmore....ocu i ja na brckanje samo ne znam kada i kako Rolling Eyes 

uzivajte devojke....menora ja obozavam zlatibor, hoces li pisati koji je to hotelcic.....nikako da odaberem nesto sto mi se skroz dopada...

Noja, cvet  ja sam u blagoj panici oko genetike i oko izbora hocu li CVS ili amnio....nemam pojma a i hvata me frka, pa po citav dan kopam sta je bolje....inace skoro svakog dana povratim bar jednom i otpisem jos neku namirnicu koju ne mogu da jedem....ali me te ne sprecava da se gojim i oticem, verovatno sto mogu od hrane da podnesem samo gluposti koje ni inace ne jedem......eto ali se ne zalim svakog dana se sve vise opustam i radujem

ima li kod tebe krcko orascic posebne zeljice....

sve drage trudnicice osmeh srce 
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od menora72 8/7/2013, 18:20

samo sto mi mozemo tek tamo oko 20 jula  -valjda cu biti jos uvek u celosti lol! 

ako je protivno pravilniku neka se brise Embarassed : http://www.zlatiborskanoc.rs/zln/sr

dobila sam preporuku od moje drugarice -provereno Very Happy 
menora72
menora72

Broj poruka : 857
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 18.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 8/7/2013, 19:39

Menorice, ako budeš ovde, to je samo na 15 km od mene, tako da ćemo se vala stisnuti, pa da zemlja gori! Inače je odličan hotel, ima bazen, čisto je i lepo, sasvim fino. Od Užica ima oko 7 km, do Zlatibora ima odatle jedno 20 km. Čisto da znaš, pored je magistralni put. Blizu je Mačkat, poznat po pršuti. Odatle se može do Sirogojna, i okolnih sela, a odatle možete i do Mokre gore, do tamo ima jedno 55 km. Ovo pričam iz glave, mislim kilometražu. Al tu je to negde.

Ivka, povraćanje, e jbg. Valjda će još koju nedelju skroz prestati.

Stisak, i veliki pozdrav za Ninče, da izgura još koju nedelju fino!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 9/7/2013, 19:23

li treba piti caj za doilje? I koji je najbolji? Ja nasla neki WELEDA u DM-u prirodan, mozda cak organski. Ne znam da li da ga uzmem, jel mi to treba? Sta mislite?
Da li treba posle porodjaja nastaviti sa nekim vitaminima, i kojim? I tu sam malo gledala i nasla neke SORGER kao sve prirodno,... Sta vi mislite?
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 10/7/2013, 00:30

Dobro vece mile moje, izvinite sto ovako upadam...:-\
Juce sam bila na kontrolni uz i sa bebom je hvala Bogu sve ok, razgovarala sam sa mojim doktorom koji me je inace i porodio sa sinovima o cupicama i on mi je rekao ako to planiram da radim moram to uraditi do kraja ove nedelje posle je kasno ukoliko nekim slucajem nesto ne bude u redu, nedao Bog ne bih mogla da sklonim regularno u bolnici vec bi morala u nekim ordinacijama privatno sto mi se uopste ne bi dopalo. Tako da sam zvala Jevremovu i sve objasnila, rekli su da mi pomere sa 16 kako je trebalo da bude za cetvrtak sad, tako da Boze zdravlja u cetvrtak u pola devet ujutru radice prof. Ljubic. Uplasena sam bas za bebu jer mi je doktor rekao da je jako rizicno zbog ovog hematoma. I imam problem ja se odmah moram vratiti kolima zbog dece a citala sam da bi morala lezati posle intervencije.
Ako neko ima iskustvo molim nek se javi...ljubim vas sve:-*
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 10/7/2013, 00:33

Inace 10.07 je mojim sinovima godina ipo nazdravlje... Zaboravih da vam to kazem...<3<3<3<3<3:-*:-*:-*:-*:-*
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Zoka83 10/7/2013, 15:34

Menora, drugarice, i ti si trudnica ! E od onog drustva iz Case ostale jos Cicsa i Meta, da i njih otpratimo ove godine :)

Pozdrav trudnicama najdrazim, ljubim vas! osmeh srce 
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 10/7/2013, 18:37

ananana ::li treba piti caj za doilje? I koji je najbolji? Ja nasla neki WELEDA u DM-u prirodan, mozda cak organski. Ne znam da li da ga uzmem, jel mi to treba? Sta mislite?
Da li treba posle porodjaja nastaviti sa nekim vitaminima, i kojim? I tu sam malo gledala i nasla neke SORGER kao sve prirodno,... Sta vi mislite?

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 10/7/2013, 18:40

Anana sorry ovo ovako kod dm-a ima ulje od weleda za Dole izmedju treba da se maze 6-8 nedelja pre porodjaja da ne bi pukla , ja pijem femibion 2 od 13 nedelje i picu ga do kraja dojenja

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 11/7/2013, 12:35

Srećan rodjendan tvojim dečacima Aida! Nadam se da će sve biti ok na analizi čupica! Držim fige!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivka 11/7/2013, 13:45

Menora, hvala puno za predlog....tu nikako nisam svracal, taman je mozda vreme :)

Aida, neka je srecan divan dupli dan!!!....molim te pisi kako je proslo u stvari znam da ce biti dobro vec sitne detalje :) i ja sam u fazi panike oko cupica ili cekanja amniocinteze... avec sam na kraju 11. nedelje, mozes li i da mi napises koliko to kosta u Jevremovoj, meni Dr Jurisic nije rekao gde on planira ja da radim, a ja bih verovatno isto u Jevremovu....hmmm....grlim i navijam da prodje super...inace i ja koliko znam mirovanje je obavezno bar dva dana...to znaci po kuci nista....ni serpa, ni torta, ni ves ....
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 11/7/2013, 16:09

Drugarice moje, samo da vam mahnemo ff  primljeni smo u Betaniji, dobili sobicu i cekamo jutro za carski rez Very Happy prvi smo na programu!
Sve vas puno ljubimo!!
 ljubav 
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od leptirko82 11/7/2013, 17:01

Ananana, neka ti je sa srecom!
Uskoro ces se upoznati sa svojom bebicom!
Poljubac saljem!!!! ljubav 
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od OKacica 11/7/2013, 17:40

Srecno Ananana!!! osmeh srce 
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivka 11/7/2013, 18:35

Ananana neka je srecno najsrecnije!!!
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od hany 11/7/2013, 19:16

Anana sretno ljubav 
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lelas 11/7/2013, 19:23

Ananana srecno !
Drugarice ,trudnice,sve vas redom ljubim:aa61: 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 11/7/2013, 19:39

Ananana, srecno i sto laganije da bude!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 11/7/2013, 20:00

Srecno Ananana!!! srcasti poljupci 
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 11/7/2013, 20:26

Anana sutra je divan dan-nek je sa srećom osmeh srce 
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 23 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu