KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+66
SannI-AlL
Mrvica
Gral
vikica800
medolino
stefi :*
dragmilk
Endzi
fmala
JecaPereca
hany
OKacica
Zoka83
ivka
LaFolie
HappyGirl
*AIDA*
Klarica
lenabeograd
ananana
bebica mala
dragana76ns
lelas
leptirko82
flyki
lilya
maus
cicsa80
ninica2
MAAKKI
SladZana
bak
menora72
veki1
dra00
fight&faith
mijaki
Orline
dacans
Tanja83
penelope
BiKsi :)
djole42
dr mali pariz
neca73
agata
Mali Princ
Tinche
anak
Niny
missile
Mirjana
heart84
Vuchica
Akijeva
plavaptica
Struzzo
KoMetaK
Gramatika
Ninche
maki79
noja
zoxa
bulevarka
Ema78
lilly13
70 posters

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 11/7/2013, 21:34

Anana, sa srecom!!! da sve fantasticno prodje wavecrowd 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 11/7/2013, 21:47

Anana neka je sa srecom osmeh srce 

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 11/7/2013, 22:01

Anana cekamo baticu sutra. Sretnoooo
Bice 12. Jul
srca
 sreca 



Ninche kako ste love 
pisi na sta da obratimo paznju kod dr srca 
Meni ppocele oko clanaka da oticu none pritisak he za sad ok
Aida cuvaj seeee usne 
Ljub trudnice debeliceee sunny 
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 11/7/2013, 22:37

Nosi carape za vene i trombozu noja obavezno tusiraj noge hladnom vodom i gledaj da sto vise dizes noge Ako nista od toga ne pomaze Akupunktur a je cudo voda se skuplja od vrucine

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fight&faith 11/7/2013, 22:38

Annana sretno wavecrowd wavecrowd wavecrowd

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 11/7/2013, 22:46

Ananana, srecno upoznavanje sutra! sreca sreca sreca sreca 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 11/7/2013, 22:53

Da samo voda. Noge nisu cele vec clanci i ris i bas od vrucine i to ceo dan b
tusiram ih i brcksm gde stignem i podizem Very Happy vene se nevide ...kako bi carape najlonske su te sto imsm a toplo u nijma ne znam da li imaju takve pamucne neke
Leno jel se spremate za more,
a Metto mi se bas svidja ime .
Mi imamo jos jedno ime za coku Timea (malo je madzarsko al mi se bas svidja) to sam sad skoro cula i popalila se Very Happy 
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 11/7/2013, 23:08

E ds Danas smo prebirali od A stvarcice i neki bodici i zekice kapice
te male su kao nove i dobili smo jos od sestre od mm,
pa smo dali od mm baki da ih opere i ppopegla ppolako ona tako trazila
Treba dokupiti jos tih u kompletu bodica i za iznosenje itd
a sve ostalo imamo
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 11/7/2013, 23:12

Opet ja
Anana Sad sam videla da pitas za caj
Meni licno najbolji hippov taj instant
A probala sam i mesavine iz zdr.hrane komoraca itd i humanin
Mi smo popili oko 8 tih kutijica zadovoljni
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bebica mala 12/7/2013, 07:43

Srecno Ananana ljubav ljubav ljubav
bebica mala
bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 48
Location : france
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 12/7/2013, 09:24

Juce vadjene cupice, sve je dosad proteklo u najboljem redu, nadam se da ce takvi i rezultati biti.
Ivka, super je proslo nista ne boli samo malo ubod zaboli i dok izbrois do 10 :-D prodje. Prof. Ljubic je zaista to strucno odradio cak se radi ambulantno. Ja nisam imala nedoumica da li cu cupice ili aminocintezu zato sto mi je aminocinteza kasna tako da i u slucaju da nije nesto kako treba bolje je videti ranije. Savetujem od srca Jevremovu i prof. Ljubica. Sutra Boze zdravlja rezultati drzite palceve da sve bude ok:-*
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 12/7/2013, 09:44

A da Ivka cena je 40.000din.
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od JecaPereca 12/7/2013, 11:01



Molim Vas Ako se neko razume da mi pomogne, radila Sam tripl test I rizik za trizomiju 21 je 1:991 . Ne bih se brinula da mi Na dabl testu rizik od dauna Nije bio 1:3372, tako da ovaj rezultat sada ispada gori. Da li neko ima iskustva sa tim Kada tripl pokaze veci rizik nego dabl??? Sta onda?
Kod moje doktorke idem tek za 10 dana , a Ovo mi neda mira. I onako me tek nedavno poceo da popusta sav taj grc posle vantelesne .



JecaPereca
JecaPereca

Broj poruka : 93
Datum upisa : 26.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivka 12/7/2013, 11:34

OOOO Aida neka ti je srecno .... i bravo za hrabrost, sigurna sam da ce rezultati biti fenomenalni !!!! Hvala ti za sve info, tako i ja razmiljam uvek je bolje ranije, ali sam se nekako naravno sada kada se priblizilo unervozila, sutra idem na uz pa cu se sve dogovoriti sa dr-om, iskreno i ja bih birala kao ti, jer ne vidim da iko drugi to privatno i radi....
bas volim sto je proslo brzinski navijam za fenomenalne rezultate sutra, pa ti ces sutra znati i pol hihihihi divno osmeh srce 

Jeco ja nisam ekspert ali koliko znam to ti je odlican rezultat tripl testa i ta dva testa nisu uzrocno posledicna, ali neka pisu devojke sa vise iskustva
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od JecaPereca 12/7/2013, 12:42

Hvala, Ivka , daj Boze da je Tako kao sto ti kazes.
JecaPereca
JecaPereca

Broj poruka : 93
Datum upisa : 26.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 12/7/2013, 13:25

Jeco, ja ću se sloziti sa Ivkom, i ja mislim da ti je dobar rezultat tripl testa likeit 
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 12/7/2013, 13:39

osmeh srce Anana srecno!
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 12/7/2013, 14:13

noja ::Da samo voda. Noge nisu cele  vec clanci i ris i bas od vrucine i to ceo dan b
tusiram ih i brcksm gde stignem i podizem Very Happy vene se nevide ...kako bi carape najlonske su te sto imsm a toplo u nijma ne znam da li imaju takve pamucne neke
Leno jel se spremate za more,
a Metto mi se bas svidja ime .
Mi imamo jos jedno ime za coku Timea (malo je madzarsko al mi se bas svidja) to sam sad skoro cula i popalila se  Very Happy 
Nije Meto , vec Mateo Very Happy 

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 12/7/2013, 14:17

Opet ja Very Happy spremam se polako u glavi mi noja sve Ali cu tako u pon uvece ili cak utorak poceti da pakujem ja sam dobila za vene carape to su pamucne kao u bolnici one za trombozu

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 12/7/2013, 14:30

Čekamo Ananu, i najlepše vesti!

Aida, super što si to sve otkačila, a rezultat će sigurno biti super!

Leno, srećan put i lepo odmor vam želim!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tinche 12/7/2013, 14:55

 A evo i najlepsih vesti!!!!

Ananana nam se jutros porodila carskim rezom u spinalu. U 9h se rodio Aleksa!!!! Tezak 3230g i 50cm dugacak. Dasa dobio dve desetke!!!

Ona se dobro oseca, rana malo boli ali ce proci uskoro!
Sve vas pozdravlja!


ALEKSA, DOBRODOSAO!!!

sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca as as as as as as as vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv bb bb bb bb bb bb bb v v v v v v v v v v v 
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 12/7/2013, 15:04

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej, sve cestitke anani i njenom dragom! Aleksa, dobrodosao, zdrav, srcan i voljen uvek bio!
d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 12/7/2013, 15:08

vv v v v v v v v v v v v v v v v

DOBRODOSAO ALEKSAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Predivne vesti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv  
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fight&faith 12/7/2013, 17:13

Anana čestitamo Aleksa dobrodošao srca bebe srca

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 12/7/2013, 17:20

Sve čestitke Anana love 
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu