KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+66
SannI-AlL
Mrvica
Gral
vikica800
medolino
stefi :*
dragmilk
Endzi
fmala
JecaPereca
hany
OKacica
Zoka83
ivka
LaFolie
HappyGirl
*AIDA*
Klarica
lenabeograd
ananana
bebica mala
dragana76ns
lelas
leptirko82
flyki
lilya
maus
cicsa80
ninica2
MAAKKI
SladZana
bak
menora72
veki1
dra00
fight&faith
mijaki
Orline
dacans
Tanja83
penelope
BiKsi :)
djole42
dr mali pariz
neca73
agata
Mali Princ
Tinche
anak
Niny
missile
Mirjana
heart84
Vuchica
Akijeva
plavaptica
Struzzo
KoMetaK
Gramatika
Ninche
maki79
noja
zoxa
bulevarka
Ema78
lilly13
70 posters

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 12/8/2013, 16:02

21.03 mi je termin,zato pitam Very Happy Very Happy Very Happy bice to neka ribica mala lol!
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 12/8/2013, 16:28

Lafe, Dragana, ma kad mi na slici deluje nekako isto kao ovaj moj, ali moj je skroz mekan, kad ga stavim izmedju nogu, spljosti se kao palacinka nista posebno mi ne razdvoji noge, a ja navikla jos od prosle trudnoce da spavam da jastukom medju nogama i bolje sam spavala sa obicnim, nego sa ovim. Nista mi ne znaci slika kad ne mogu da pipnem, a ovde nema, ima po bebi sopovima samo neki divljaneri bez etikete, svi trgovci kazu da je srbijanski, ali kad ih pitam koji je proizvodjac zamucaju i kao ne mogu da nadju po racunaru. Dodje mi da kupim sundjer i dopunim ovaj!

Leno, pa je l to mnogo opasno? Ne razumem se, nadam se da ce biti sve ok!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 12/8/2013, 16:31

meni se ne spljosti, imam osecaj kao da je punjen sitnim kuglicama stiropora. na sajtu pise
"sastoji se od navlake specifičnog oblika i punjenja polistirenskim perlama koji im daju potrebnu mekoću i elastičnost i obezbeđuju anatomsku prila...."
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 12/8/2013, 16:32

Pa ako bude veliki isto pozitivan onda Imam secer onaj trudnicki pre trudnoce nisam imala nista Crying or Very sad , pa nez am da li je lose sve zavisi koji tip secera TJ. Diabetisa

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 39
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ninche 12/8/2013, 17:37

Beluga je zakon, on je tvrdji, i ja ga imam i cijelu trudnocu do bolnice sam s njim spavala... samo pazi da bude punjen onim kuglicama, osjete se pod rukom, kosta 2500 dinara u aksi... imaju i mekani, svi vise zajedno, pa proberi!
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragana76ns 12/8/2013, 18:11

Da, i moj je punjen tim "stiropor kuglicama" i nije mekan.
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 12/8/2013, 18:22

Ma ja procitala negde da taj stiropor nje zdrav i rekla joj da ne kupuje taj..
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 12/8/2013, 18:52

Kod mene su isto kuglice mogu sebi da napravim koliko Hocu tvrd ja bez njega ne spavam
Fmala ti nestavljas direktno lice na to imas jastucnicu preko

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 39
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilly13 12/8/2013, 21:52

Fmala, beluga je punjen tim kuglicama, nije mnogo tvrd ali sama možeš da rasporediš ''debljinu''. Isporuka se vrši samo po Srbiji, ako su tvoji u BG može tipa da stigne sutra, ako su negdje drugo možda se čeka 2-3 dana ako ne uhvati vikend (ja sam preko sestre naručivala). Meni je bio ok za spavanje naveče, preko dana su mi bili praktičniji mali jastučići sa kauča, za dojenje mi nije nikako bio zgodan, ali mi je sad dobar za Niku jer kad sjedi pa se ''iznervira'' baci se na leđa pa mi je super što je tako ovalan i dugačak stavim oko nje i nema brige.

Trudnice moje sve vas d
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 12/8/2013, 22:43

I ja dajem glas ZA beluga jastuk. Ja ga imam već dva meseca, gde god spavam ja ide i on, i mnoooogooo pomaze. Ja kupila u Aksi, navlaka se skida i pere, naravno. Tamo se moze kupiti i drugi dezen navlake, cena oko 700 rsd. Leno, ništa strasno, da se to rešiti. Sve će ti lekar pojasniti šta i kako.
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 13/8/2013, 00:48

Leno izbaci sve slstkisse smanji vocke pune su secera,
jabuke sme ostalo minimajz bas mini (ja tesko odolevam)juce sam ceo grozd smazala a nebi trebala
samo ppovrca i samo ishranom se regulise, i fizickom acktivnoscu al to ne u t. pposle pporodjaja treba da prestane nekad kad je malo veca beba u tibi prognozoraju .
Mi bili na uz sad smo 37 plus dr uzeo
briseve i pregledap me vaginalno 137/80 protisak, 83 kg .
Bas sam imala vkontrakcije jedva sam nogu ispruzila
dr kaze da je to sasvim ok jer i beba kad se pomera grci se materica sto je o logicno
Ctg nismo radili i prosloj T samo jednom. Samo slusali preko uz a.posteljics dva.
za sad jos uvek zatvorena i  tek sl nedelje se ponovo javljamo, Very Happy ako izdrzimo do tad

Dragance milki ta dva tvoja sunny sunny 
Mi bas imamo jastuk za dojenje sto ide oko struka . A sad i stolicu sunny 
Meni su mali jastucici svuda oko nas izmedki nog iza ledjab

Ljubac za Vas osmeh srce 
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 13/8/2013, 01:04

Da se javne škorpija, koja živi u velikoj ljubavi s ovnom, koji je rodjen 21.3. Laughing Sve može bidne lepo, kad su iksani razumni i tolerantni!Laughing Ne prepoznah se baš u fmalinoj priči o škorpijama, ali znam ih i kao takve kao što ona opisa sestru i skroz drugačije. Nije sve valjda do horoskopa.lol! Ima valjda nečeg i u genetici!lol! Pa okruženje, porodica, trnt, vrnt i eto ga čeljade ovakvo ili onakvo.

Beluga je punjen onim istim trunjem Laughing kojim se puni lejzibeg, i to ima da se dokupi, samo se kupuje na džakove, pa kad se staba, može se i dopuniti i mirna Bačka, miran Srem. Ja ga planiram naručiti za koji dan, čim bidne para nekih. :) Moja zaova ga je super koristila i za spavanje, i za dojenje, pa posle kad je malac sedeo da ne padne, uglavnom ne čuh da je neka od ženica bila nezadovoljna njime. Opet sve je stvar kako je ko navikao. Ja neki dan uzeh dormeo jastuk, keva je Very Happy, odmorih se, a znam i one kojima uopšte ne odgovara, i ne koriste ga.

Noja, joj, baš se primaklo. Još samo malkice.

Gral, sa srećom u 12. nedelji.

Lafe, boli vrat, traži tu kragnu, smišljaj nešto, mene plećka leva kida svaki dan, nanu joj naninu. Mora nešto da boli izgleda. :) No, bolela su me ledja i pre, pa sam kokala diklofene, bromazepame i ostalo, sad boli drugačije, al me baš briga, samo nek je bebcu ok i nek je on tu! yes 

Leno, pričasmo mi za slatkiše, ti ih mažnjavaš, moraju da se smanje, jbg. Nadam se da će ti taj veliki test biti ok.

Debelice, i one koje će to uskoro biti, stisak!

A stisak i za mamice i dečicu!




BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 13/8/2013, 01:10

Mi imamo ovaj
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 7who

biXaco skopijo sunny a sta ce ti sin biti ??kadvje termin

Mi smo blizanac / vodolija a deca vodolija i bice jedna lavica plus vatrena sunny 
lol! 

noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 13/8/2013, 01:18

Termin mi je u vodoliji (28.1.), al s obzirom da ću morati na carski, verujem da će bebe pre biti jarčić! Rogonja, i tata ovan rogonja i mama škorpija kleštačica! Je l da da će nam baš biti veselo?!lol! 

Ja sam u Čačku neki dan u Aksi htela da kupim belugu, al bila samo na roze, a ja jurim zeleni. I nudili su mi neki drugi jastuk, sličan, al nije punjen istim sadržajem kao beluga, već više mi liči da je punjen kao klasični jastuci. I nije mi to bilo to, pa sam ostavila da naručim preko neta, ista cena kao u Aksi, 2650 din.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragana76ns 13/8/2013, 02:28

Jos jedna skorpija ne moze da spava Very Happy  ni ja se ne pronalazim u Fmalinoj prici o skorpijama...tajo nam je lav a bebe bi trebale biti na mamu Very Happy  ali nadamo se da ce ipak biti vage, ne verujem da cemo izdrzati do punog termina......a i valja zbog ravnoteze, ovako bi pojeli taju Very Happy Very Happy Very Happy 
Odoh da upalim drzavni posao, mozda i dremnem....bebe mi se zaigrale a ja gladnaaaaaaaaaaa a ujutru idem da vadim krv pa ne smem, sinoc sam zeznula pa odlozih za ujutru
Masemo vam ff ff ff 
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 13/8/2013, 02:44

Bixi mozda i bude 21.1
oD drugarice malac je rodjen na taj dan Stefan,
Sad sam pogledala u kalendar znam da u jan.ima puno slava 14 ti Vasilije a 20 ti Jovan
Malo imena da pripomognemo Very Happy 

Dragance moja mama je skorpija a tata lav Very Happy

-------

https://kutak.forumotion.com/viewtopic.forum?t=2657
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu