KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+66
SannI-AlL
Mrvica
Gral
vikica800
medolino
stefi :*
dragmilk
Endzi
fmala
JecaPereca
hany
OKacica
Zoka83
ivka
LaFolie
HappyGirl
*AIDA*
Klarica
lenabeograd
ananana
bebica mala
dragana76ns
lelas
leptirko82
flyki
lilya
maus
cicsa80
ninica2
MAAKKI
SladZana
bak
menora72
veki1
dra00
fight&faith
mijaki
Orline
dacans
Tanja83
penelope
BiKsi :)
djole42
dr mali pariz
neca73
agata
Mali Princ
Tinche
anak
Niny
missile
Mirjana
heart84
Vuchica
Akijeva
plavaptica
Struzzo
KoMetaK
Gramatika
Ninche
maki79
noja
zoxa
bulevarka
Ema78
lilly13
70 posters

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 3/7/2013, 23:02

Lafe super za mešak osmeh srce 
Noja, al leti vreme, čestitamo ulazak u osminu lol! 
Mi danas bili na UZ, sve je super, ali opet beba ima neki polozaj - tako da nije bilo šanse da viidmo pol. Više sreće drugi put srce 
Inače sad već lepo osetim pokrete, baš neki trip- lep osećaj Very Happy


Ljubac ljubav 
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 3/7/2013, 23:07

Klara pa i vi ste presli vec pola bas leti vreme sunny 
supeer je ta neizvesnot kad ne znas ppol pa nagadjate .
Jeste vi smislili imena za batu/seku sunny
Ljub  osmeh srce osmeh srce 
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 4/7/2013, 05:54

Bravo Lafeeee bravo čestitamo čestitamo čestitamo 

Noje CESTITAM ulazak u 8.m. osmeh srce srca 

Ja sve oprala, opeglala. Danas montiramo krevetac Very Happy  bas se priblizilo, a imam jos 100 obaveza. Muz divno sredio sobicu, toliko sam zadovoljna da sam juce na vikendici (bili ceo dan) rekla ajmo kuci nedostaje mi sobica Aleksina Very Happy 
Ostane mi danas jos da kupim dusek za krevetac, imate li neki predlog ili savet koji da uzmem???
Gledala sam onaj bez zicanog jezgra, letnje zimska strana i antialergijska navlaka, nije ni skup 3600 din. Jel to ok? Imate li neki dr. da predlozite??

Sve vas puno puno zagrljaj 
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maus 4/7/2013, 09:49

Drage moje trudnice, redovno sve citam, ali retko kad pisem.
Prvo da vas sve mnogo pozdravim, okruglice moje slatke.

Menora zeno, ajd kod mene. Ima i planina - Gucevo, 10 min kolima od kuce a i odlican bazen, 5 min kolima. Smestaj besplatan:D Moze natalna karta:D Usitnilo draga, usitnilo radost radost radost radost radost 

Lafe, pao prvi uz. Ne mozes da zamislis koliko se radujem zbog tebe. Ne razumem se u te mutacije ali sam sigurna da ima odgovarajuca terapija. Bice sve ok.

Noja i kod tebe sitno:aa2: radost radost radost radost Andrea uzivala na Strandu:aa: 

Klarice cim se krije znaci da je devojcica:D

Ananana jos samo malo i stize Alekasa. Sobica je sredjena jos samo dusek. Mislim da je taj ok i cena nije previsoka.

Za sve veliki poljubac:12a: 
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 4/7/2013, 11:23

Noja, šta da ti kazem, osim da sve čekamo da čujemo pol, pa da više se odlučimo za ime osmeh srce Imamo po par imena u igri, ali ništa konkretno još..

Maus, to mi je i sesta kod dr. rekla juče-čim se krije, devojčica je bebe 

Volela bih da znam ranije, al dobro, valjda će i pokazati, imamo još vremena, čisto da znam koju bojicu da kupujemo naočare 



Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 4/7/2013, 14:36

Noja cestitam za 8 mesec:D 
Klarice i moj se krio vecito i meni su rekli devojcica Ali je bebe 
Nas sin ce se zvato Matteo osmeh srce 
An ana Jos par Dana ,pa stize Aleksa yes 

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 4/7/2013, 15:05

Lepo ime likeit 

Nama su prvo rekli devojčica, pa onda dečak, e od tad kreće tajnovitost... Fina nam neka deca, stidljiva osmeh srce 
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od menora72 4/7/2013, 17:23

maus ::Drage moje trudnice, redovno sve citam, ali retko kad pisem.
Prvo da vas sve mnogo pozdravim, okruglice moje slatke.

Menora zeno, ajd kod mene. Ima i planina - Gucevo, 10 min kolima od kuce a i odlican bazen, 5 min kolima. Smestaj besplatan:D Moze natalna karta:D Usitnilo draga, usitnilo radost radost radost radost radost 

Lafe, pao prvi uz. Ne mozes da zamislis koliko se radujem zbog tebe. Ne razumem se u te mutacije ali sam sigurna da ima odgovarajuca terapija. Bice sve ok.

Noja i kod tebe sitno:aa2: radost radost radost radost Andrea uzivala na Strandu:aa: 

Klarice cim se krije znaci da je devojcica:D

Ananana jos samo malo i stize Alekasa. Sobica je sredjena jos samo dusek. Mislim da je taj ok i cena nije previsoka.

Za sve veliki poljubac:12a: 

Koja si kraljica ljubav . da znas da ti je predlog odlican Very Happy  ...pa vi coveche u Loznici imate  sve  blago vama , jes da vam je Banja Koviljaca  malo skupa ali je prelepaaaaa bila sam jednom ... vec sam pogledala i smestaje i svasta nesto , javicu ti se da se raspitam za bazene detaljnije ....ljubimoooooooo jakoooooooo ,pozdravi mi Snezu punooooo srce srce srce

PS ko zna, mozda se bas okupam sa Anuskom vidrom malom love
menora72
menora72

Broj poruka : 857
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 18.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragana76ns 5/7/2013, 07:59

E okruglice drage ff 
prvo cestitam Lafu za odlican uz i da joj pozelim dobrodoslicu na ove strane i lagane trudnicke dane  c 
Noja, tebe i A cu da ljubnem.....vec 8 wooow prolete. sa srecom draga osmeh srce e a sto ti doca rece samo jedna jabuka, ja tucem voce kao luda...a inace ga bas ne jedem. Znam da ne treba preterivati zbog secera, ali sta cu kad mi se jede, ma i ono sto nisam volela sad mi prija...jedino je dinja na crnoj listi Very Happy 
Klarice, mogu misliti koliko te kopka...cisto da znas kad mazis u kom rodu da pricas Very Happy
Leno, neobicno ime....a fino zvuci ljubav 
Menora, ajd i tebe i SD da ljubnem iako cemo sad piti kaficu love 
Ananana, jos malo pa ce Aleksa da kompletira tu carobnu sobicu, aj okaci nam koju sliku  
Pozz za sve cveće cveće cveće
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 5/7/2013, 10:48

Ne znam da okacim slike Embarassed 
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od leptirko82 5/7/2013, 11:42

Trudnice drage, ljubim vas sve tako slatke, medene, sa okruglim stomicama!
Ananana, šaljem ti uputstvo za kačenje slika. Probaj i uspećeš, kad sam ja uspela, svako može, veruj mi ! c c c c c 
https://kutak.forumotion.com/t196-kako-postaviti-sliku
Happy je to super objasnila!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 5/7/2013, 17:58

Dragana jeste Mateo potice iz spanije ima ga kod italiana dosta, to ti je matea kod nas , mada matea je inace isto spansko samo zensko ime Rolling Eyes 

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 5/7/2013, 19:54

Leptirko srce si, proucicu osmeh srce ljubav 
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ninche 6/7/2013, 20:22

Samo da mahnem, u bolnici sam do daljnjeg, predostroznosti radi na intenzivnom posmatranju, 3 x dnevno ctg, 1 dnevno uz... Tako sam mirnija.... Javicu se ponekad Wink ljubim....
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 6/7/2013, 20:39

Još malkice da izdržite, jesu ok protoci? Stisak Ninče!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 6/7/2013, 21:41

Nince, draga... osmeh srce vazno da si pod nadzorom, bice sve super.. cmokisha
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ninche 6/7/2013, 22:09

Proticu promjenjivi, kako kad, tako da neka me ovdje, i ja sam mirnija...
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fight&faith 6/7/2013, 22:13

Ninche draga, biće to sve OK. poljubac

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 6/7/2013, 22:40

Jos malo Ninche, bice to sve kako treba, samo kad si na sigurnom Wink 
ljubav 
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 6/7/2013, 23:15

ljubav Ninche
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 7/7/2013, 17:18

Ninche osmeh srce 

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 7/7/2013, 17:46

Ninche, samo jos malo, bolje je da si na pracenju stalnom. Kako stoje danas stvari?

Ananana, meni tvoja trudnoca stvarno prolete, doduse sve mi je od januara proletelo!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ninche 7/7/2013, 21:07

Ma sve isto, nema nikakvih dramaticnih promjena.... Guramo!
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivka 7/7/2013, 22:38

Ninche osmeh srce 
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 8/7/2013, 06:26

Meta i mene je proletela ali bas,bas,.kao da sam juce ostala trudna Very Happy  a ono celih 9 meseci Very Happy 
ljubav 
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu