KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+66
SannI-AlL
Mrvica
Gral
vikica800
medolino
stefi :*
dragmilk
Endzi
fmala
JecaPereca
hany
OKacica
Zoka83
ivka
LaFolie
HappyGirl
*AIDA*
Klarica
lenabeograd
ananana
bebica mala
dragana76ns
lelas
leptirko82
flyki
lilya
maus
cicsa80
ninica2
MAAKKI
SladZana
bak
menora72
veki1
dra00
fight&faith
mijaki
Orline
dacans
Tanja83
penelope
BiKsi :)
djole42
dr mali pariz
neca73
agata
Mali Princ
Tinche
anak
Niny
missile
Mirjana
heart84
Vuchica
Akijeva
plavaptica
Struzzo
KoMetaK
Gramatika
Ninche
maki79
noja
zoxa
bulevarka
Ema78
lilly13
70 posters

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 29/7/2013, 13:02

Ivka, kad je tebi tačno termin?

Lafe, evo mene danas boli, i s vremena na vreme od kada sam trudna, pre toga ne pamtim kad me je glava zabolela. Ja vežem neku krpu ili pelenu oko glave, stegnem jako i pusti posle toga. Znam da sme da se popije panadol, paracetamol, mada ja izbegavam. Devojke pisaše i da limun iscedjen pomaže kad se popije. Probaj. Valjda ove vrućine, pa malo nam drugačija cirkulacija i onda to tako hoće. :)
Bravo za prdića smrdića i 2cm! Nadam se da će hematom već sledeće nedelje da se smanji maksimalno. Brzo će tri nedelje proći, videćeš! Trebala si smanjiti malo slifu, ja je ne vidim celu!

Još nema vesti od Ninče, no čekamo strpljivo!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od missile 29/7/2013, 13:05

Pozdrav trudnicama!

ljubav
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 29/7/2013, 13:07

stavila sam samo link jer nemam sada nijedan alat za smanjivanje slike, tek sam instalirala novi win
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 29/7/2013, 13:15

Vidi se da radiš sa računarima Lafe, alati i tako to! :)lol!

E sad je bolje sa linkom! Mali medvedić! :)sunny 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 29/7/2013, 13:17

samo za ti zezaj, da da vidis kako ce smrda sa 3 godine da umrezava racunare Very Happy
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 29/7/2013, 13:19

lol! Ima da bude mali haker sto posto! :) :lol!:Podseti me kako ono vas beše zovu na poslu? Znamd da si pisala dole na temi o zanimanjima, al da ne rovim sad! :) Čisto da malo zezam brata!Laughing

Ivka, kad ti je termin tačno?
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 29/7/2013, 13:20

DIGITRONKA Mad 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 29/7/2013, 13:25

Jes, stvarno je super provala! :) lol! Je l ti glava danas bolje? Što bi Rodjeni meni rekao od milošte, glavudžica!lol! 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 29/7/2013, 13:27

popila kafu jutros i bolje mi je sunny 
ali sam juce bila mrak, bas sam se svadjala, besna, plakala Shocked Shocked 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 29/7/2013, 13:30

Oće ta čangrizavost u trudnoći!Very Happy I promene raspoloženja i tako, ne bi se džaba zvalo drugo stanje!lol! I ja sam se sinoć isplakala, malo uz neki film, malo što se selimo, malo što počnem da zamišljam da ćemo biti roditelji, malo što mi nedostaje tata, malo što sam otkačena i tako! :)
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zoxa 29/7/2013, 14:40

Trudnice pozdravi od nas!!!

Lafe raznjezi me slicica skroz, 2cm, bravooo!!!
Ja glavobolje nisam imala a za ostale bolove nisam nista pila....
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivka 29/7/2013, 16:01

O sta sve propustima za par sati.....lol! 

Lafe, ja sam nadrljala sa glavoboljama i jos traju i ne mislim ni da ce prestati, inace imam migrenozne napade tako da sam se nadala da ce me promasiti ali avaj......necu ti drzati predavanje, ali evo sta meni pomaze, tusiranje, kapi od mentola za bolove ja imam neki carmol koji mazem po celu, limunada i da ne verujes malo kafe a puno vode, tesko disem ovih dana pa mi je glavobolja jos cesca i da... radim vezbe disanja prema prenatalnoj jogi i do sada sam tri puta popila paracetamol, ali dzabe....eto toliko mogu da se setim ali slicica je divnaaaaaaa love 

Biksi, kod mene na svakom uz-u drugi termin, jer mi se ne poklapa dan ciklusa i velicina crl-a, prvi odredjen termin mi je bio 31.01.2014. a onda je moj sadasnji dr rekao da je to pre 26.01.2014.....,mislim da je preterao ali ne pravim pitanje, sve sto bude u 2014 je jupiiiii!!!!
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 29/7/2013, 16:49

Kad je tebi Ivka bila punkcija, kog datuma?
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 29/7/2013, 16:55

I mene je u trudnoci bolela glava, a inace nisam tip koji pati od bilo kakvih glavobolja. Jednom mi je doslo da u sred noci zovem hitnu... Ja za umerene do srednje bolove ne pijem nista, a kada bas jako nesto boli, popijem ... u trudnoci paracetamol, pre trudnoce brufen. S tim sto meni od jedne tablete uglavnom sve prodje...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 29/7/2013, 16:58

I da, imala sam i hematom, al dr mi rekao da ne brinem, i nisam...a bas dugo je gostovao pored Petra, isto kao i cista zutog tela...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivka 29/7/2013, 17:00

Biksi, meni je punkcija bila 9.5. a et 11.5.
znam da si ti neki dan pre mene Very Happy , kada je tebi termin?

ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 29/7/2013, 17:05

Ja sam sve dan pre tebe, tebi je onda termin 27.1. za Sv. Savu :). Kod vto se od dana punkcije oduzme 14 dana i to se racuna kao prvi dan mece. Sto ne stavis neki tiker? Lakse je za pracenje.


Poslednji izmenio BiKsi :) dana 29/7/2013, 17:06, izmenjeno ukupno 1 puta
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 29/7/2013, 17:05

u kom mesecu ti se povukao hematom?
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivka 29/7/2013, 17:15

Hocu, mislim to sa tikerom, samo da pronadjem kako funkcionise, hihi tvoj racun Biski mi se najvise svidja, sreca 
love 
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 29/7/2013, 17:30

F meni jedno mesecipo bio dok se nije apsorbovao a bio je oko 9mm
Sve zavisi koje je velicine
Ivka okaci ticket
Klarice curica
Cekamo sad bixi i lafa
Evo i nas bili na uz a napolju 40 c,
zvezda upekla a najavili su zahladjenje sad slusam vesti
Za dve nedelje tek se dogovaramo oko cr ako nebude nesto ranije
Imamo kosicu i to poveliku Very Happy i okko 3kg . Dobils sam da povadim sve za betaniju sta treba za pporodjaj .
Priblizilo se bas bas
Torbu cu za vikend jos neke bodice sam kupila u cartersu na kratak rukav imamo dugih puno
Ime jos nismo definitivno smislili mislim
da cu kad vidim lepoticu guzaricu Very Happy 
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 29/7/2013, 17:47

uf, moram devojke malo da se pozalim. Iako je sve normalno, ne znaci da prija i da je pozeljno. Sta god stavim u usta, kuvano, sveze, toplo, hladno, tecno, cvrsto, odmah trcim da povratim. I tako po ceo dan. U prvi mah sam se bojala zato sto se toliko naprezem, ali spasa nema. Jedino mogu da se nadam da ce prestati za koju nedelju. Nisam gladna, ali zedna jesam, sigurno mi fali voda, pokusavam na kasicicu vodu ili caj. Kad na sve to dodam da i dalje idem u wc u najboljem slucaju svaki 5 dan, ...znam da ce sve to proci, ali ipak jedva cekam sledeci uz, da mi kaze da je sve u redu.
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 29/7/2013, 17:47

Bravo Nojice! Velika cura!

Ivka, evo si htela, pretpostavljam, evo ti link pa stavi u potpis svoj
Lilypie Pregnancy tickers

Ne mogu link, odmah mi prebaci na tiker. Prekopiraj ispod ovoga Code snippet: HTML, Used for some forums ceo llink u svoj potpis.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 29/7/2013, 17:57

Stenli nebrini bdbica vuce od tebe zalihe prva tri mesecIma, neki dr tvrde da su to pravo zdrave trudnoce. Procice za dve nedelje probaj krekere stapice limunadu i sisaj parce limuna supice bademe rizu i njenu vodu ...citals sam da i b pomaze kod mukee
Ljubimo vas
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivka 29/7/2013, 18:06

Biksi, meni se cini da je uspelo, ne znam jesam li uspela ja ili ti ali ja vidim slicicu hihi kopirala sam ga u insertuj sliku ....hvala

Stenli, prestace gotovo od sutra, ti si vec trudna 10 nedelja i mucnine se umiriju, jedino vodi racuna oko nadrazaja koji si stvorila, u smislu nateraj se da odlozis najvise sto mozes kako bi se naprezanje svelo na minimum, ovo je savet od nekog ko se sa povracanjem muci i bez trudnoce a sada je samo pojacano i nemoj imati prazan stomak kako bi se spasila pokretanja kiseline koja provocira stalnu mucninu i povracanjem moraces da testiras sta ti prija zagrljaj meni pomaze limunada bez secera koju u normalnim ulovima nisam mogla da probam zbog gastritisa
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 29/7/2013, 21:50

La slatki ste angel 
Noja, još malo.. ljubav 

Mi smo teski 550gr, ne volimo baš da se slikamo i baš smo nemirni. I da, vidite po avataru, definitivno smo devojčica bebe 
Nadam se da nekako izdrzavate ove vrućine, baš je žestoko sunny 

Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu