KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+66
SannI-AlL
Mrvica
Gral
vikica800
medolino
stefi :*
dragmilk
Endzi
fmala
JecaPereca
hany
OKacica
Zoka83
ivka
LaFolie
HappyGirl
*AIDA*
Klarica
lenabeograd
ananana
bebica mala
dragana76ns
lelas
leptirko82
flyki
lilya
maus
cicsa80
ninica2
MAAKKI
SladZana
bak
menora72
veki1
dra00
fight&faith
mijaki
Orline
dacans
Tanja83
penelope
BiKsi :)
djole42
dr mali pariz
neca73
agata
Mali Princ
Tinche
anak
Niny
missile
Mirjana
heart84
Vuchica
Akijeva
plavaptica
Struzzo
KoMetaK
Gramatika
Ninche
maki79
noja
zoxa
bulevarka
Ema78
lilly13
70 posters

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bulevarka 20/5/2013, 21:49

Ajoj sada ste me utripovale ja nemam klimu u spavaćoj sobi i planirala sam da palim ventilator ako treba ja ću da duvam i da namincam temperaturu na 25 Laughing Laughing Laughing
MP ne smem ni da pomislim kako ti je bilo ali hvala Bogu sve je to ostalo u prošlosti kao ružan san .
Mi sutra idemo na UZ i da vidimo šta radi naš beban i šta će doca reći za carski rez pa vam se javljamo .
Ljubac za moje okruglice
srcasti poljupci
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ninche 20/5/2013, 22:59

Bulevar, sretno sutra !!!
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 21/5/2013, 07:02

Dobro je da postoje razlicita misljenja...
Ali,ajmo da razmislimo o dve situacije, ovo je odlicna tema... Prvo, kako su vas vase majke rashladjivale, posto kada smo mi rodjene, klima uredjaji nisu ni bili u najavi, a leta su ipak bila topla? Konkretno, ja sam rodjena na 38 stepeni, i do kraja leta temperatura nije spadama ispod 30.
Drugo...ako rashladite kucu na 22-23 stepena, pa izadjete u vecernju setnju, a napolju 29-30 stepeni, kako ce bebin nerazvijeni sistem da reaguje? I, drzite tu temperaturu relativno konstantnom, a napolju vrucine? je l to znaci da bebu uopste necete izvoditi napolje, i drzati je u klimatizovanom prostoru svo vremen, dok temperature ne padnu? Ili, varijanta auto... beba iz jedne temperature, ulazi u auto u kome je toplije, pa kod recimo ppedijatra, gde nema klima uredjaja... ili nekog fensi privatnika, koji cekaonicu rashladi na 18...OK mi je da ako je napolju pretoplo, tipa preko 35, treba rashladiti i stan i sebe i dete, ali ...Doduse, ja sam dobila savet da detetu do prvog meseca stavljam i pampers i siroki pamucni povoj... u sred leta...pa sad, gde je tu logika?
Ne kazem ja da necu koristiti klima uredjaj, ali smatram da treba imati u vidu da to nije prirodno, da se veliki broj respiratornih infekcija poslednjih godina, kao i alergijskih,javio bas zbog neracionalnog koriscenja klima uredjaja, lekova i nepostovanja nekih prirodnih zakonitosti. Nisam ja ovo izmislila , vec cula od nekih priznatih strucnjaka.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 21/5/2013, 07:30

Bulevar srecno na UZ! igracice
Kod koga ides na UZ, ko ce ti raditi CR?
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 21/5/2013, 15:45

EMA ja se s klimom slazem ja je nemam a i ovde leti znaju da budu visoke Temperature i? Niko nema klimu kao sto si rekla saß im dovoljno je da ukljucis Ventilator Ako bude vruce ti Petru samo obuces bodi bez rukava spustis mu roletnu preko Dana da ne ulazi Jako sunce

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bulevarka 21/5/2013, 22:11

Evo i nas vratili smo se od doce i sve je superiška , moj Mihajlo ima 2900 gr i sutra ili prekosutra treba da odem do Betanije da zakažem CR i da vidim šta mi je sve potrebno od nalaza u suštini biće od 12-14.06. a moja želja je da mi se sin rodi na Spasovdan i nadam se da će mi se ispuniti . Toliko od nas ljubimo vas sve srcasti poljupci
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 22/5/2013, 10:22

Bulevar, srećan ulazak u 9. mesec i super za dobar izveštaj! Želim ti da ti se želja ispuni i da Mihajlo baš stigne na Spasovdan! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 275568
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 22/5/2013, 11:08

Bulevar lep momcina bravo radost jos malo Mihajlooo

Ema ti anana ....
osmeh srce
Mi amo juce vadili krv I urin je ok nema bakterija
. Gvozdje 10. Hemoglobin 130.Secer 4.95. Tsh 2.7 bez terapije E sad ne znam da li je za terapiki pitacu dr . Crp 6.65 ostalo je sve isto ok
Ljubim debele
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 22/5/2013, 21:08

Bravo bulevar radost bravo Mihailo momcino bravo
Noja super nalazi ljubim srcasti poljupci

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 23/5/2013, 18:33

Od koliko bebe najranije mogu da dobiju pasos? Ne mislim na svoj, vec u pasos roditelja, pa da mogu da putuju?
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 23/5/2013, 19:56

ananana ::Od koliko bebe najranije mogu da dobiju pasos? Ne mislim na svoj, vec u pasos roditelja, pa da mogu da putuju?

ja mislim da mogu odmah po rodjenju i vazi 3 godine, ja sada idem Rasi da vadim da bi mogli na more Very Happy
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 23/5/2013, 20:11

Pa to je super Very Happy
Hvala heart cvet Poljubac za tebe i Rasu velikog momka osmeh srce
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 23/5/2013, 20:56

Mi smo sa tri meseca izvadili kad smo prvi put i putovali.
Bas Andrein licni i tri god . Sto kaze srce vazi.
Kisa al mi bili i jutros pijaca jagode tresnje cvece i popodne u setnji
Prija rashladjenje
Non stop bi jela nesto. A kromporice ...
Ljubim trudnice
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 24/5/2013, 06:06

Znaci moze i licni tako rano Very Happy pa to je extra igra
Noja, i ja bi stalno nesto jela, samo gledam sta bi,....
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 24/5/2013, 09:23

Joj dobro je da nisam jedna juce sam svasta nesto Jel i sinoc gladna napila sam se ovde i legla pa to nije normalno v  b
Napila se vode malo per ustala gladna popila sam sad kafu Idem da mi isprzim jaja SA mladim lukom pa da razmislim sta cu zao rucak

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 24/5/2013, 15:28

Joj imamo 4 nove trudnice erato, ivka, bebica i biksi NASA divno

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 24/5/2013, 19:01

Mi smo danas bili na UZ da vidimo pol, i saznali smo da je to jedna lepa devojčica osmeh srce
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 24/5/2013, 19:26

Divno klarice! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 21831.

Trudnaje, ljubac i stisak!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 24/5/2013, 19:35

Super klarice cestitam kod mene Jos nista nadam se da CE se 12.6 videti nesto ipak cu u tad biti 18+3

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 24/5/2013, 19:35

Biksi novopecena milion srca

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 24/5/2013, 20:19

Klarice super za princess - bebe
Cekamo nove trudnice imam osecaj
da ce ih jos toliko najmanje biti
...ovaj maj i prolece je plodonosno trudnica
Bixi srca1
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 24/5/2013, 20:30

Divno Klarice! srca likeit bebe smajli angel
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ananana 24/5/2013, 20:56

Biiiksiiii čestitamo bravo pa to je divnooo, CESTITAM!!!
Cestitam svim novi trudnicama c
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bulevarka 24/5/2013, 23:12

Divno Klarice za UZ i malu princezu likeit bebe

Ja sam snajku izabrala Laughing mala lavica od Ninche je već sada prava lepotica i opasno pozira na ovim sličicama sa UZ tako da posle ne bude da nisam rekla na vreme Laughing samo ako se Ninche složi .

Mi smo zakazali carski i sad mi ostaje samo da obavim još neke analize i polako počnem sa peglanjem i spremanjem stvarčica pa da pakujemo torbu nadam se da nas mališa neće ranije iznenaditi .

Ljubac od Mihajla i mene za sve naše drugare i okruglice srcasti poljupci
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 24/5/2013, 23:25

Bulevar Saml ti peglaj jer u terminu ste
Kod kog dr radis
Ljub srca
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu