KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+71
Marija86
Xena
agata
misica
bokica
Likoli
tuli
nesalela
maja76
Sneza
daxi011
Nefertari
JocY
pegaz
Mirjana
Zoka83
MIRKA85
veki1
bak
Tanja83
missile
zoxa
twinsi
Dacaa
korpica
jagodica
lilya
Gramatika
bobica83
darija79
shenon
KoMetaK
krol
seka 35
Struzzo
lilly13
dra00
MAAKKI
natalija
maki79
Mali Princ
dragmilk
Akijeva
cici
cufta
racili
saška
stefi :*
rada78
Jelica
heart84
maus
Clara17
lena
nacKa
Orline
hany
SannI-AlL
Mrvica
anak
lolipop
BiKsi :)
mijaki
djole42
bebko
Shizika
medolino
Vuchica
Botox
dr mali pariz
noja
75 posters

Strana 23 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jelica 20/7/2012, 21:03

Stigao rezultat. Sve ok, normalan muski kariotip, 46, xy. mamin sin:-) Odahnula sam...
Kiss
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od medolino 20/7/2012, 21:23

Bravo Jelice za odlicne vesti!! Mamin sincic bebe Ljubim vas usne usne

Heart,samo polako da se sve izdrzati,znam da ubija lezanje jer sam i ja lezala ali sto se mora nije tesko. Ljubim tebe i bebicu ljubav ljubav
I mene interesuje kada mogu da se vade brisevi u kojem periodu trudnoce?

Shenon,bebica se mrdala,mogu da zamislim kakav je osecaj love

Bojance,mamin fudbaler ili folkloras uziva u tvom stomacicu pa ti se javlja. Dusa mala poljubac

Okruglice moje sve vas ljubackam poljubci
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 20/7/2012, 21:23

jagodice, ja sam u 13 nedelji smanjila sa 3x200 na 3x100, a zatim od 14 nedelje na 2x100, odnosno samo uvece 200...
takva su uglavnom seme iz Praga, barem je meni tako uvek bilo....
doktorka je rekla da ako bude trebalo povecace dozu...

heartic, ne znam za briseve, koliko ja shvatih moju dr ona nema nameru to da radi, osim ako ne bude neophodno???

Jelice, znali smo da ce rezultati biti dobri, ali evo sada zvanicno da odahnemo i da cestitamo mami jednog junaka decaka!!!! radost radost radost

ljub, ljub

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 20/7/2012, 21:39

Jelica ::Stigao rezultat. Sve ok, normalan muski kariotip, 46, xy. mamin sin:-) Odahnula sam...
Kiss

sreca o, bravo, Jelice, eto nama još jednog pišonje beba u kolicima samo neka sad raste u maminom stomačiću i da uživate oboje do kraja trudnoće
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od darija79 20/7/2012, 22:33

Jelica ::Stigao rezultat. Sve ok, normalan muski kariotip, 46, xy. mamin sin:-) Odahnula sam...
Kiss
f cestitam b
darija79
darija79

Broj poruka : 474
Godina : 44
Location : Vojvodina
Datum upisa : 28.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Akijeva 20/7/2012, 22:44

mijaki ::jedno pitanjce za tridnoce koje su ''vise trudne'' od mene - kada ste osetili prve pokrete?
msm ja nisam bas debela (kao mrsavise osete raniej) i evo za dva dana punih 18 nedelja ali nista? bilo ono jutro kao neko golicanje, ali sada mislim da sam umislila jer se nije ponovilo....
zato molim, mala anketa, ak' vas ne mrzi da pisete?
odoh do Maxija neko pile da ulovim...ili do mesare....

Draga Mijaki, kao i većina trudnica koje samo prate kad će osetiti nešto sve sam tripovala neko migoljenje i mahanje leptirića krilima(mada je to sigurno bilo nešto), ali bebe su tako male tada i bez obzira na sve, videćeš nije to ništa stvarno, evo meni su to pričali rano rano... a ja sve nešto kao osećam i mislim se ma nema šanse, ali tek kad sam počela da osećam prve udarce u 22 na 23 nedelju ustvari sam skontala da je ono možda stvarno i od gasova, jer kad osetiš prvi pravi udarac odmah ćeš znati. Ja sam veruj mi jedva dočekala, a debela nisam i nisam se ništa ugojila za sad. Mislila sam nešto nije u redu samnom kad ne osećam, ali ustvari pravi udarci se razlikuju od onih neznamnidalisugasoviiline udaraca i svaki dan budu sve jači dok na kraju u razmaku od nedelju dana od prvog pravog udarca ne vidiš stomak kako ti se zatrese spolja i muž oseti prvi udarac bebe u tvojoj tibi. Moj ti je predlog da se opustiš, jer sigurno još 4-5 nedelja nećeš osetiti veliki bup, poslušaj moj savet jer ja nisam stigla da se oduševim na prvi bup zato što sam bila opterećna time. Evo vidiš npr. gde mi je tiker, a i sad mi se desi da ne osetim bebu dugo i onda se isečem, a ona jednostavno udara negde gde ja ne osećam, jer ne mogu ni oni jadni samo u tibu da biju. Na UZ kaže meni dr sad 9og uh al je živahna vrti se ko čigra ja gledam, stvarno se vrti a ja npr ništa ne osećam u tom trenutku, mada moja beba hvala bogu ima još punoooo prostora. Ja mislim da to zavisi i od toga koliko prostora mama ima, ja sam visoka(onako...) 1,68m i imam dugačak torzo... Nadam se da sam ti nešto bar objasnila Wink

Jelice tako mi je drago za dobar rezultat, pomazi tibonju od mene!
Akijeva
Akijeva

Broj poruka : 241
Godina : 44
Datum upisa : 19.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Akijeva 20/7/2012, 22:50

shenon ::Ja sam tek pre nedelju dana pocela osecati pokrete ali nisam bas ni sasvim sigurna sta su moja creva a sta beba, nisam ni mrsava ni debela. Sinoc nisam mogla zaspati i tamo negde oko 1h ujutro bas se vrteo bebac jedno sat vremena a jutros kad sam se probudila opet se pitam da li je to to, rukom ne moze da se oseti. Znaci ja tek u 21 nedelji.

Eto Mijaki, ista stvar, kao osetiš u 21. nedelji al nije ni to to, nego tek oko 22-23 nedelje osetiš bez dvoumljenja i to ti je tako u većini slučajeva.
Akijeva
Akijeva

Broj poruka : 241
Godina : 44
Datum upisa : 19.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gramatika 20/7/2012, 23:22

Jelice, divno muško čedo! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 940318 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 47111
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 21/7/2012, 09:43

Jelice bravo bravo bravo bravo bravo bravo za dobar nalaz i za malisu bebe
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 21/7/2012, 10:03

Jelice superiska za rezultate radost radost radost
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od jagodica 21/7/2012, 10:18

Bravo, Jelice!
Pozdrav iz NS!
jagodica
jagodica

Broj poruka : 247
Datum upisa : 04.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 21/7/2012, 10:22

Jelice bravo! :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jelica 21/7/2012, 14:09

Jaooo ljudi, juce poslednjih dva tri sata sam mislila da cu prokljucati od iscekivanja, strepnje....i bez obzira na dobar uz, opet me pred sam kraj uhvatila panika...da li ce biti sve ok sa rez? Neverovatno nesto....koliko strepnje, straha, brige....posto sam ja prizeljkiva
A devojcicu, od sinoc se prilagodjavam na decaka :-) zvace se Sava. Majkino jedince:-)
Hvala vam devojke na cestitkama!
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 21/7/2012, 14:40

jelice sada mozes da se opustis, i da cekas svog sina!
Sava je lepo ime... sunny

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gramatika 21/7/2012, 14:46

Sava je lepo ime! king
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jelica 22/7/2012, 00:45

Moram da menjam sliku avatara...pa izbrisah onaj crtez bebe devojcice....i sad sam nasla deckica, al ne moze da se uploaduje sa ovog mog ipada od kog se ne odvajam:-)
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 22/7/2012, 11:02

samo da ljubnem trudnicice i ostale drugaricice!!!
lepo zahladnelo, milina, kad bi samo 'vako ostalo....

odoh da kuvam drugarici kafu a sebi cajic Wink

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 22/7/2012, 13:33

heart84 ::
Kod mene non stop neke akcije, ono brljanje se utorak povecalo, pa sam otisla na UZ, kao i prosli put nevidi se uzrok krvarenja, mada mi dr. videla na zadnjem zidu materice kontrakcije i misli da je od toga. Rekla mi je mirovanje do daljnjeg, a ja taman mislila da krenem malo da skitam, ali sta je tu je samo da sve bude uredu pa makar lezala do kraja trudnoce.

Ih hart, samo da nešto zeza. Malo miruj, pa će proći uskoro, nadam se Very Happy
Jelica ::Stigao rezultat. Sve ok, normalan muski kariotip, 46, xy. mamin sin:-) Odahnula sam...
Kiss
Bravo za Savu Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 275568

fenix -
bokicalepotica - 28.07.2012.
racili - 23.9.2012.
maki79 - 19.10.2012.
akijeva- 23.10.2012.
stefi- 24.10.2012.
orline - 31.10.2012.
lilly13 - 25.11.2012.
shenon- 28.11.2012
bojana86 - 29.11.2012.
darija79 - 12.12.2012.
mijaki - 24.12.2012.
sanjičica -
heart84 - 21.01.2013.
rada78 - 28.12.2012.
mirka85 -13.01.2013.
jagodica - 07.01.2013.
marija86 - 13.01.2013.
veki1 - 23.1.2013.
jelica - 25.01.2013.
lolipop - 11.02.2013
medolino87 -25.02.2013.
jejaa -
M. -
Dra00 -


Skinuh pariz sa liste Very Happy
Ne znam za fenix i bokiculepoticu, verovatno i njih treba skinuti, ali se ne javljaju. I divina je trudna, ali ne znam gde da je umetnem Very Happy pošto se ona ne javlja takodje.

Ja sam dobro, nešto me malo uvatila nervoza od vrućine i zatvorenog prostora, ali čim danas zahladnelo, dišem punim plućima. Prošle nedelje me malo boleo stomak više nego obično, kao grčevi po dnu stomaka, a urin bio OK, tako da nije od bešike. Pomalo i crveno na toalet papiru opet, ali kako sam imala zakazanu kontrolu krajem nedelje, nisam htela da paničim.
I stvarno, UZ je OK, Švrća mi je porastao na 900grama, ljubi ga majka, i dalje je malo krupniji, par dana samo, ali ipak zbog godina, treba OGTT obavezno, da nije zbog toga. Mi smo oboje krupni, posebno moja familija, ali moram priznati da se i ne pridržavam u poslednje vreme ničega. Ne prejedam se i ne dobijam na težini, ali jedem sve. Samo kolače ne pravim. Ostalo sve kao i ukućani, što znam da nije dobro, ali sam se opustila, kao nekadašnje trudnice, a ne ove moderne što paze na svaku namirnicu i zalogaj. A nema mi druge, ako test pokaže visoke vrednosti, režim će se uspostaviti.
Grlić 4cm, zatvoren, posteljica gradus 0, što je super.

Ja se dobro osećam. Samo što me nervira ovo ponovno krvarenje. Od kontrole na ovamo stalno imam krvi, tako da stavljam dnevne uloške. Da nisam bila na kontroli i da nisu rekli da je sve OK ( i posteljica i grlić, i nema kontrakcija) više bih se brinula. Ovako, pretpostavka je da je od onog cervikalnog polipa ova dosada nastala i nastavlja. Staće valjda uskoro, ionako mi je krvna slika počela da pada Laughing

Ljubim vas sve Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 196545
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 22/7/2012, 14:13

Jelice, divno ime ste izabrali i bravo za dobre rezultate, u šta ne sumnjah! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 275568

Orline, ko to nama od prekosutra dvocifreno broji?! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 612963 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 612963 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 612963 Super što si bila na uz i bravo za 900 g čiste ljubavi, i što si se smirila! Da ti poželim da to brljavljenje što pre prodje, verujem da te baš nervira, al ignoriši ga koliko možeš! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 275568 LJubac za vas dvoje!


Heart, verujem da je dosadno ležati, al znaš koliko si postupaka prošla, i ovo sad je pesma u odnosu na prethodna iskustva, je l da? Ma gledaj i reprize ako treba, samo da budeš dobro! Drago mi je što brljanje prestaje! Ajde, sve četiri u vis, kuliranje, a posle će biti i šetnjica i jurcanja i svega! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 543728 Evo ih poljupci za tebe i tvoje srculence!

Okruglice, sve vas ljubim, uživajte!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 22/7/2012, 14:23

Hvala, biksi, jeste, od sutra dvocifreno Very Happy
Ma to je bila redovna kontrola u Jevremovoj, ali pade u pravo vreme, da me smiri.
I ne rekoh, gospodin sedi u turskom sedu Laughing, i glavom gura u želudac. Kaže dr, možda i ostane karlično, mada se ne zna još par nedelja. Kod nekih se okrene u devetom mesecu, mada kod prvorotki često kako bude sa 30, tako i ostane
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 22/7/2012, 14:26

A uvek imaš onog Prinčevog kiropraktičara, odeš kod njega i on ti sredi malca! Laughing Mislim okrene ga kako treba! Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 22/7/2012, 14:30

Haha, jes, jbt, samo ne znam da li on može i za 180 stepeni, on je princa naherenog vraćao u osovinu Laughing
Ma nek leži kako 'oće, taman će me naterati da jedem manje, jer već gorušica kreće Laughing
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 22/7/2012, 14:35

Ma može, nekako sam sigurna! Ajde, traži šta ti odgovara protiv gorušice! Bademi, ovo, ono! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 0913
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 22/7/2012, 14:37

Oću rode (moram te tako zvati dok se pariz ne vrati Laughing )

Našla već! Blaga hrana i šuplja kašika. Laughing
A ne volem ni jedno ni drugo pa se privikavam, sve zbog mladog gospodina lol!
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 22/7/2012, 14:45

Štaš, viš da mladi gospodin već počeo da gazduje! Tako ti je to! Very Happy

Što bi rekla moja pok. baba po majci: Zovi me i lončićem, samo me nemoj razlupati! Te i to, može, i da me usvojite može i da budem Rod i pomozi Bog i to može! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 23 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu