KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+71
Marija86
Xena
agata
misica
bokica
Likoli
tuli
nesalela
maja76
Sneza
daxi011
Nefertari
JocY
pegaz
Mirjana
Zoka83
MIRKA85
veki1
bak
Tanja83
missile
zoxa
twinsi
Dacaa
korpica
jagodica
lilya
Gramatika
bobica83
darija79
shenon
KoMetaK
krol
seka 35
Struzzo
lilly13
dra00
MAAKKI
natalija
maki79
Mali Princ
dragmilk
Akijeva
cici
cufta
racili
saška
stefi :*
rada78
Jelica
heart84
maus
Clara17
lena
nacKa
Orline
hany
SannI-AlL
Mrvica
anak
lolipop
BiKsi :)
mijaki
djole42
bebko
Shizika
medolino
Vuchica
Botox
dr mali pariz
noja
75 posters

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 1/8/2012, 20:26

Samo da vam javim da sam bila malopre na UZ kod Ljubica Very Happy navatala sam ga pa ne moze on meni izmaci Very Happy Doca kaze sve je super, beba lepo napreduje teski smo 150 g Very Happy Kontrakcija vise nema radost tako da mogu da skitam. Nego dao mi da uradim OGTT u narednih mesec dana, a i Sumarac mi je dala to ali izmedju 24-26 nedelje,ja ne znam kako cu preziveti dva puta da pijem onu glukozu
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od veki1 1/8/2012, 20:29

Srce bas mi je drago za rezultate, hvala Bogu!

Orline, jao sto je meden, ma slicica je extra...
Ja nabacila neku ogromnu drvenu kutiju-sandku pored kreveta za posteljinu, moj dragi opali od nju bar dva puta nedeljno...samo cujem jaukanje pa psovanje i onda kako spominje moje ime Laughing sreca moja pa ja ne moram da prolazim pored nje jer spavam do vrata Very Happy
Za prostor, joj nisam nni ja nista jos organizovala, sve mislim ima dana...

Jagodica, slazem se se Mijaki, i ja bi decu u istu sobu do tamo neke 4-5-6 godine, ja sam delila sobu sa bratom...ma nista lepse, saptanje u noc i igranje da matorci ne cuju Wink

Stefi cetvrtak do cetvrtka srca1

Biksi srca1
veki1
veki1

Broj poruka : 256
Datum upisa : 24.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sanjicica 1/8/2012, 20:40

Dobro vece,danas sam uzela rezultate krvi i urina.Sve je ok jedino sto me je sokiralo je gvozdje 36.7H znaci nemogu da verujem.E sada uvek mi je bilo ok prosli put je bilo oko 18 ali ovo mi sada nije jasno jer normalna granica je 30. affraid Verujem da nije nista alarmantno a inace svaki drugi dan pijem oligovit za trudnice i to tek par dana.Ustvari to sam najvise uzela jer mi se nesto nejede meso a neki pokazatelji u krvi su da bi bilo pozeljno da to pojacam.Da li je neko od vas imao ovakvo iskustvo?
sanjicica
sanjicica

Broj poruka : 507
Location : Beograd
Datum upisa : 27.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od djole42 1/8/2012, 20:50

Samo da ljubnem sve trudnjače !

poljubci
I jedan specijalni ljubac za maminog filozofa !

srcasti poljupci
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 1/8/2012, 21:26

Orli, bas lepa slikica osmeh srce

Stefi i ja od srede do srede...

Maki, sto ogtt u dnevnoj? Jel to sto si lezala?Ja ga sutra radim i to onaj najkraci od 50g i samo jedno vadjenje u labu isto u Frontu...
A reci mi grlic su ti rucno pregledali isto u Frontu?

Heart superiska za lep ultrazvuk radost

Ja prekosutra kod mojih malo skacem do Kotora, avionom na dve nedelje, taman da me mama uzme pod svoje i svaki dan kljuka ribom da se vise ne debelimo ovoliko...e jedino u vodu ne znam da li cu, mislim, Kotor je to, zaliv, koliko li je cista voda?
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maki79 1/8/2012, 22:35

Evo mene ponovo stigo mail sa rezultatom urinokulture i pise zasejane podloge ostale su sterilne. Cula sam se sa dr koja kaze kad god vidi moj broj telefona odma se jadna prestravi i misli da se nesto desilo ne aj boze. Rekla je da sacekam ponedeljak da stignu rezultatu briseva i ako oni budu bili ok onda ce me opet jedan dan primiti u dnevnu bolnicu i da mi da dexametazon inekciju za sazrevanje bebinih pluca. Shenon grlic mi je gledala i na uz i rucno pregledom, jer ultrazvukom vidi duzinu i da li propusta a rucno pregledom pipa da li je omeksao. Sto se pitanja tice zasto dnevna bolnica za ogtt pa valjda jer u 8 sati ti vade krv iz vene pa onda pijes 100gr glukoze pa onda opet vadjenje krvi z prsta 4 puta na svakih sat vremena. Ne znam da li to praktikuju i drugi dr u frontu ali moja dr ona vodi tu dnevnu pa moguce da ona za svoje pacijente tako praktikuje. Sve u svemu meni svejedno i nije mi tesko palo jer sam znala da u 14h idem kuci a u pauzama izmedju bockanja sam dremala tako da je taj dan prosao brzo.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 1/8/2012, 22:50

Da vas ljubnem trudnjace! ljubav
Poseban ljubac za malenog zamisljenog Orla! love ljubav
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od anak 1/8/2012, 23:20

Heartić srcasti poljupci mm ti kaže sad u vitlanje Wink
Orli, savršenstvo smajli angel Prelepa slika savršene bebe, ulepšala si nam noć king yes
Prinče još jednom čestitke za Dušana čestitamo Prelepo ime (i mog tate i mm likeit
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 2/8/2012, 00:46

Hehe pa naravno cure svaka ima svoj dan osmeh srce
Ja ne znam dal je jos neko uplasen od porodjaja kao ja i da li to malo prodje kako se priblizi taj dan..danas mi je kuma koja se jednom poradjala prirodno i dva puta carskim pricala detalje,ne zna se sta mi je strasnije Rolling Eyes nego samo da moja bka bude sve kako treba.. osmeh srce
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cicsa80 2/8/2012, 01:12

ljubav trudnaje
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dra00 2/8/2012, 08:34

Orli tek sad vidim slicicu. Slatkis mali ljubav ljubav
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 2/8/2012, 09:38

dok sve po'vatam...
heartic, super za UZ i predivnih 150gr... srca srca srca
sanjicice, koliko ja shvatih tebi je gvozdje iznad gornje granice? to ne bi trebalo valjda da bude problem, bekana ce sve to da pokupi....
shenon, ja bih se kupala u moru bez problema, a kada ti to kazem ja, onda se opusti, nema veceg paranoika od mene...bazen, reke i jezera jok, more jedno veliko daaaaaa!!!! Bas mi je rpicala Sumarac kako je u 5 mesecu isla na more i kupala se na Adi Bojani Wink
maki ja verujem da ce i brisevi biti ok, ne razumem zasto da ti daje dexa za sazrevanje pluca?
stefi, pomenula si porodjaj, ja ga se uopste ne plasim, u smislu bola ili tako nesto, isto kao i ti mislim samo da mi dete bude kako treba, ja cu se vec nekako snaci, zato sam se i odlucila na carski (postoji vrlo mala sansa da se predomislim...)...imam dosta prijateljica sa decom i niko se bas ne hvali da je divan porodjaj ali sve su isle na epidural i nisu puno kukale, valjda je sreca koja dolazi posle veca od svega...

e sada da ja udarim jutarnju turu kukanja, hihihiiiiiiii
juce se princeza samo malo migoljila, nije htela da me sutne, nocas sam skoro celu noc jadna spavala sa rukom na stromaku ne bih li je osetila nista opet, jutros nece, sada pole meda i propolisa nece...bezobraznica jedna, lencuga na tatu, i ona tako moze da spava puuuunooooo
a mama se sekira....
ali zato evo i lepe vesti, jutros me zovu iz klinike gde idem kod profesora na UZ koji je zakazan za nedelju i kazu, jao izvin'te, oprostite jel bi ste mogli da dodjete sutra???? a ja, kao iz topa, pa naravno da mogu, msm mogu ja i sada.... Wink tako da jos nocas spavam pa na UZ, jedva cekam, nisam videla princezu 17 dana, sto je u mom slucaju mnooooogooooooooo

odoh sada, moram do prodavnice nemam nista za jesti, ni koricu hleba...
ljubim vas sveeeee

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od anak 2/8/2012, 09:46

Jao Mijaki, gladna jadnice Wink Wink Very Happy pa pošalji nekoga da ti nešto donese, izvoljevaj ženo sad dok još možeš yes Laughing Poljupci za moju lenju imenjakinju
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 2/8/2012, 11:39

E Mijaki, kad ti kazes da nesto moze, onda stvarno moze Laughing
Dobila rezultate OGTT odmah, glukoza pre ispijanja 3.9, posle sat vremena, 7,2 Sad Znam sta mi sleduje, pored dijete jos jedan test i to onaj duzi sa vise vadjenja...
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 2/8/2012, 11:53

Devojke, nisam odolela, danas smo kupili nas prvi bodic, joj jeste rano al natpis me je oborio totalno!!!
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Img1104fa


shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od jagodica 2/8/2012, 12:37

Heart superiska za lultrazvuk!
Shenon bodić je medić! Mi smo imali portiklu- volim tatu, kupile mu tetke!
Sve u roza boji je još slaže!
Pozdrav za sve!
jagodica
jagodica

Broj poruka : 247
Datum upisa : 04.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 2/8/2012, 13:28

mijaki apsolutno se slazem sa tobom i skoro da sam sigurna da cu cr..
ja samo osluskujem takodje da osetim bebca najaktivniji je uvece kad legnem,nema toliko jake udarce ali samo migolji vamo tamo i izboci se na jednu stranu to mi je najlepse.. ja zvala za rezultate kazu u urinu opet enterococus Mad sada 1000/ml a bilo je 20 000 i to je nesto ali me uzasava,sekreta nije bilo sada se opet pojacava..cekam doktor tamo da pogleda rezultate pa da mi jave...
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cicsa80 2/8/2012, 13:51

maki79 ::Evo mene ponovo stigo mail sa rezultatom urinokulture i pise zasejane podloge ostale su sterilne.
g

maki79 ::pa onda opet vadjenje krvi z prsta 4 puta na svakih sat vremena.
Maki, ne bih da unosim zabunu, cini mi se da ja neko pisao (zaista se ne secam ko) da vadjenje krvi iz prsta daje "lazne" rezultate. Kad te vec bocnu za prvo vadjenje lepo trazis da ti stave braunilu i onda samo uzimaju. Ispravite me ako gresim.
I da, pozdrav za Katarinu. cvet
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 2/8/2012, 14:29

Cicsa, ne gresis, s tim, sto meni, npr. nisu hteli braunilu da stavljaju, vec me u venu 4x boli...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 2/8/2012, 14:37

cure jos i ovo da podelim sa vama,ko ima problema sa zatvorom kuvan ili pecen kukuruz,negde sam procitala da je pravi lek za to i snazan antioksidans,mozda vam nisam otkrila nesto sto ne znate,ali sam se sama uverila pa zato..u roku od pola sata protera u wc Very Happy
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 2/8/2012, 15:34

Hvala vam svima na lepim rečima, Moj Švrća otpozdravlja Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 692299

Stefi, znam ja to za kukuruz, nevezano od trudnoće. Mene je nekad "radio" i ajvar takodje pre trudnoće. Sad se nešto ne setim, jes da mu nije vreme, ali ima kupovni. Doduše, u zadnje vreme me više muči varenje i želudac nego zatvor.

Mijaki, znači sutra virkanje neplanski, ih al su te zeznuli lol!

Kako li bodu u Konzilijumu i Biomedici, iz prsta ili vene ja htela tamo da uradim. Ajd moram pitati na temi za to, ne sećam se da li je neko radio privatno.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 2/8/2012, 15:34

Evo je pariz, sad je kometa, samo proleti ovuda. Divnog li avatara, bože mili lol!
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 2/8/2012, 16:51

[quote="orline
Filozof mamin, duša moja, kako se zamislio samo i podbočio ručicom. Valjda i on brine kako će sa nama lol!
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Ultrazvuk5
[/quote]

Kakav medanjak nemam reči pravi decko Very Happy
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 2/8/2012, 17:15

Jos da dodam videla sam da ste pisale vezano za grlic, meni je juce prvi put do sada u izvestaju Ljubic napisao da je dugacak 35mm,pre toga Milica mi nije nista sponjila.
Pitala sam ga da li i kada treba da radim tripl test, rekao je da nema potrebe da radim posto je doubl bio dobar, a i zato sto sam imala krvarenje pa moze da pokaze lazne rezultate, da nista ne brinem da ve on vidi preko UZ.
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 2/8/2012, 17:41

u konzilijumu su meni za ogtt stavljali braunilu, doduse dzabe jer se zapusula vena, pa morali i drugu da bockaju Sad

ja protiv zatvora primenjujem ogromne kolicine tecnosti tj vode, nalivam se kao burence...cim malo ''olabavim'' nastaju muke koje sebi ne smem da dozvolim jer i inace imam velikih problema sa hemoroidima...


mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu