KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+71
Marija86
Xena
agata
misica
bokica
Likoli
tuli
nesalela
maja76
Sneza
daxi011
Nefertari
JocY
pegaz
Mirjana
Zoka83
MIRKA85
veki1
bak
Tanja83
missile
zoxa
twinsi
Dacaa
korpica
jagodica
lilya
Gramatika
bobica83
darija79
shenon
KoMetaK
krol
seka 35
Struzzo
lilly13
dra00
MAAKKI
natalija
maki79
Mali Princ
dragmilk
Akijeva
cici
cufta
racili
saška
stefi :*
rada78
Jelica
heart84
maus
Clara17
lena
nacKa
Orline
hany
SannI-AlL
Mrvica
anak
lolipop
BiKsi :)
mijaki
djole42
bebko
Shizika
medolino
Vuchica
Botox
dr mali pariz
noja
75 posters

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 14/8/2012, 09:10

Mijaki super za bekanu,smirice se kontrakc.sa terapijom. Ti inace ides na redovne kontrole.. Jel utrogestan pijes ili vaginalno?
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 14/8/2012, 09:43

jutro devojcice!
nocas sam bas lose spavala, sanjala kako pravim ajvar od sljiva No
sanjicice, stefi usne nadam se da ce se smiriti, bas sam sinoc pomislila, a sta da ne idem na 15 dana kod lekara, ove kontrakcije niko ne bi ni video affraid
jer ih prosli put nije bilo a ja nista ne osecam....
ne gine mi totalna horizontala, a ove nedelje nam se kreci stan koji izdajemo i bas sam se trebala oko toga angazovati, jbg, morace neko drugi....
ljubuckam vas puuuuunoooooooo

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od veki1 14/8/2012, 10:11

Mijaki, ne brini, proci ce, imas terapiju i to bi trebalo da ucini svoje. osmeh srce
veki1
veki1

Broj poruka : 256
Datum upisa : 24.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jelica 14/8/2012, 10:46

mijaki ::helloooo drugarice...
evo mene sa UZ-a....
beba moja lepa je ok 455gr, nesto popreko se razbaskarila i uziva...
medjutim dr videla slabe kontrakcije pa rekla da pojacam utrogestan na 2x200 i da primam Progesteron Depo na 7 dana i da mirujem (msm ko da pa do sada nisam mirovala...)
i uzela mi cervikalni bris, pa sam to nosila u Biomedicu i jurcala da primim Progesteron...
eto, vazda ima neke sekiracije, ali verujem da ce uz terapiju biti sve ok, grlic je dobar, i to mi je bas bitno...

jel imao jos neko blage kontrakcije tu oko 20-e nedelje ili ranije? cini mi se da sam citala a sada ne merem se setiti...msm, jel' to prodje?

ljubuckam vas, bas sam se umorila, odosmo Ana i ja da pajkimo...
A kakaj ti osecaj prave te kontrakcije?



Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 14/8/2012, 10:59

Mijaki ljubim Anci u 455gr. srcasti poljupci
Ja sam imala kontrakcije u 12 nedelji samo su meni bile jace jer sam prokrvarila, posle sam otisla u 14 nedelji dr. je opet videla kontrakcije samo slabijeg inteziteta,za to vreme sam samo lezala nisam se pomerala, do WC i to je sve. Uzimala sam utrogestan 4x200. Krajem 15 nedelje otisla sam kod Ljubica na kontrolu i on nije video nista, kaze nema kontrakcija mozete slobodno u setnju i smanji utrogestan na 3x200. A ja se sad non stop nesto tripujem, kako da znam da li imam kontrakcije ili ne kad ih nisam ni onda osetila, pa ne znam kako da se ponasam, a ne mogu non stop na UZ. Danas sam resila malo da odem do grada da kupim neke helanke i bruseve i gacice Very Happy sve mi je malo. Gde ste kupovale helanke za trudnice koje su dobre?
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 14/8/2012, 11:36

e i meni treba info gde kupiti helanke za trudnice a da su digacke, znaci ne ove tri cetvrt u beogradu?
uskoro necu imati nista da obucem dole
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 14/8/2012, 11:59

jelice, nista nisam osecala...bas nista...
proci ce valjda, imam utrogestan 2x200 plus prog. depo na 7 dan...
hajde srculence, kada istrazis te gacice, brusice i helankice javni gde, jer je i meni sve tesno, dole nemam sta da obucem, a u obilazak grada necu skoro...

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od medolino 14/8/2012, 12:55

Mijaki,ljubim ja Anu u njenih 455gr,odmaraj i leskari,sada imas inekcije i povecan je utrogestan tako da si pokrivena. ljubav ljubav

Orlic jos malo pa 29 nedelja srca1

Ljubim vas sve redom ljubav ljubav ljubav
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 14/8/2012, 13:37

Ja sam zimske helanke kupila u Zari, sa onim super sirokim pojasom a letnje nosim od ranije iz Teranove. Kupila sam i trudnicke pantalone u P.S i trudnicke farmerke na pancevackoj pijaci. Majice su mi sve secene ispod grudi tako da sam podmirena, osim cipela, sad nosim broj vece Very Happy

Eh te kontrakcije, meni ih dr nije spominjao a ko zna da li dobro gleda na taj uz, ja nista ne osecam...
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maki79 14/8/2012, 14:02

Mijaki ja sam imala blage kontrakcije prvo u 18 nedelji bas kad sam trebala da radim AC pa ga nisam tad ni uradila nego u 20 nedelji. Osecala sam ih kao blago grcenje i stezanje dole pri dnu. Sad kad sam bila u bolnici u 24 nedelji opet sam imala kontrakcije i isti vid stezanja i grcenja samo malo vise prema pupku jer je tad materica vec bila veca i visa. Ja uzimam utrogestan 3x200 vaginalno i primam progesteron depo na 5 dana. Ne mirujem strogo ali gledam da sto vise odmaram.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 14/8/2012, 15:25

Evo mene stigla iz grada Very Happy potrosila silne pare ,a nista sto mi stvarno treba nisam kupila affraid Ostala sam bez gacica i brusa Rolling Eyes ali vazno je da sam kupita torbu koja mi je po redu nemam pojma Embarassed i haljinicu Very Happy Helanke sam nasla neke obicne nisu za trudnice uzela veci broj i ok su mi. Taman da ih nosim jos malo posto su krace. U Zari i Benetonu ima bas slab izbor skoro nista i sve neki brojevi katastrofa, valjda tek treba da dobiju, eto toliko od moje kupovine.
Jao Mijaki videla sam uzivo ona Bugaboo roze kolica, zaljubila sam se u njih love
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 14/8/2012, 17:10

shoping?ooo divna tema Very Happy ma helankice pamucne moze bilo gde samo da su plitke i ispod stomaka,ima u new yorkeru,teranovi,p.s,mango i ovako po radnjama,ja ne samo sad,vecito nemam sta da obucem Laughing
mijaki meni reko dr utrogestan po potrebi,ali ga uzimam svako vece jednu od 200 vaginalno nekako sam mirnija... ljubav
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jelica 15/8/2012, 08:32

Devojke meni je juce bio rodjendan...dobila sam 3 pantalona dugackih trudnickih, jedne iz mother care-a-zelene sportske kao vojnicke, druge iz zare(crne cigaret), trece kombinezon texas sorc iz zare...sve su bas dobre...imaju onaj deo za stomak naravno...ima trudnicka kolekcija i u C&A u Uscu u Bgdu, mislim da tu ima i helanki...
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 15/8/2012, 09:32

jelicice srecan rodjendancic!!!!

ja planiram da se 'svercujem' u netrudnickim rastegljivim stvarima do kraja leta (nekako), a onda cu morati da kupim neku veeeliku trenerku za po kuci i mozda jos neke farmerke i dzemper...to je sve...
vidim da ce mi i patike trebati veci broj jer mi oticu prstici na rukama i nogama...

strasno lose spavam, opterecena sam ovim glupim kontrakcijama, samo se tripujem da me nesto probada, ma uzas jedan...
juce sam ceo dan prelezala, danas cu ipak malo prosetati po kuci...

ljubuckam...

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 15/8/2012, 10:02

ja sam bas htela te trudnicke helanke
farke necu ni da kupujem, jer planiram da sredim liniju Very Happy i da udjem u svoje stvari kasnije ahhahaha
msm, to je plan....
a necu obicne helanke, jer mi smeta taj lastis dole, nije mi prijatan ni ovaj od gacica....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sanjicica 15/8/2012, 11:23

Jelice srecan ti rodjendan ff
Ja planiram da u septembru kupim neko aljince i trenerku .A do novembra pred porodjaj jos jedno deblje aljince i da u tome odem u prodiliste.
Sto se tice obuce za sada ulazim u moje patike ali naravno mislim da ce mi trebati za br.vece.

-------

https://kutak.forumotion.com/viewtopic.forum?t=2233
sanjicica
sanjicica

Broj poruka : 507
Location : Beograd
Datum upisa : 27.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu