KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+71
Marija86
Xena
agata
misica
bokica
Likoli
tuli
nesalela
maja76
Sneza
daxi011
Nefertari
JocY
pegaz
Mirjana
Zoka83
MIRKA85
veki1
bak
Tanja83
missile
zoxa
twinsi
Dacaa
korpica
jagodica
lilya
Gramatika
bobica83
darija79
shenon
KoMetaK
krol
seka 35
Struzzo
lilly13
dra00
MAAKKI
natalija
maki79
Mali Princ
dragmilk
Akijeva
cici
cufta
racili
saška
stefi :*
rada78
Jelica
heart84
maus
Clara17
lena
nacKa
Orline
hany
SannI-AlL
Mrvica
anak
lolipop
BiKsi :)
mijaki
djole42
bebko
Shizika
medolino
Vuchica
Botox
dr mali pariz
noja
75 posters

Strana 13 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 12/7/2012, 16:45

Samo ti Mijaki radi kako tebi olakšava, ako je to UZ na 3 dana, slobodno, samo moraš na sebi raditi...to ti ko sestri kažem. Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 21831
Mrvo, mazni Vula za mene Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 275568
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 12/7/2012, 18:32

Pariz, ovde si....... nisam nista propustila....... Very Happy svratih samo da zvirnem sta se desava na Petrovdan.......... sunny
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 12/7/2012, 18:35

Evo Pari salje ti Vukasib jedan veliki zagrljah i jos veci za nase drufare. Moja velika maza to ne odbija nikako.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 12/7/2012, 19:07

citam vas cure s fona, ali ne mogu pisati sa istog, ali da znate da misoim na vas
ceo dan mi net bio nesto u kvaru, tek sada malo dosao sebi pa reko' da vam se javim da smo super :)
pari, bravo, samo nek prolaze dani, njima je svaki dan kod njihove majke dragocen, a sad evo i neko zahladjenje, mozda vas zaobidju vrucine, to bi bilo sjajno....
mijaki, samo da te pozdravim i zaista mislim ono sto i pari rece, vreme je da se opustis, zbog sebe, zbog bebe.... proletece ti tih 9 meseci u stalnoj panici, bice ti mozda i zao sto nisi uzivala kada si mogla.... ljubim te....
bezim sada cure, malo u horizontalu, ledja me bole....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 12/7/2012, 19:19

Mijaki samo ti idi na UZ kad god hoces ako ce ti biti lakse, i ja bih isla svake nedelje, nego me blam vise da se pojavljujem non stop u Jevremovoj, moram da nadjem nekog dr. kod koga cu ici dok mi ne dodje termin u Jevremovoj Very Happy
Javljaj izvestaj sa UZ zagrljaj
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 12/7/2012, 19:29

Hvala Vule! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 275568
Lensi, tuj sam...prođe Petrovdan. Sad me i muž ostavi i ode u selo da proslavi,a ja se najedoh dinje i sad ne merem disati...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 12/7/2012, 19:59

Jaooooj, Pariz, pa ja tek sada nasla slike te bozanstvene i blagoslovene tibe!!!!!!!! Sa dva bebca!!!!!!!!! Zaista ne izgleda velik stomak, cak se vidi i linija struka.... hej, imas struk a u 9. mesecu... dogurala laganino... Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 196545 queen

Bojana, novi avatar je odlican, mnogo mi se svidja!!!

Trdunjace, sve vas Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 582639 ! Akijeva, bravo za ocene i ispite!!!Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 47111
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 12/7/2012, 20:09

ja stigoh sa pregleda..moj pisonja je 990gr kaze dr to je super a i po uz je 25 ned.i 1 dan...inace svi parametri su ok,kao i srce,protok krvi kroz pup.vene...ja i mm smo gledali sa doktorom u duetu,nismo znali od srece sta prvo da pitamo jadnog coveka.. ukinio mi je utrogestan,sad samo da zalecim ovu bakteriju koja kaze nije opasna i normalno je u trudnoci da se pojavi,dace bog da nam svaka kontrola bude ovakva i bolja molitva
cure pozdrav x
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 12/7/2012, 21:54

evo i nas sa UZ-a...
doktorka pogledala grlic - ok, ima sekreta dosta ali nista ne curka sto ne treba....plodove vode kolko treba...
imamo 180gr, stucali smo i mahali rukicama kada nas je probudila doktorka, srce divno kucka, prtok kroz vrpcu super, jedino je posteljica nisko i bocno ali doktorka kaze da ce se podici, inace beba lezi naglavacke Very Happy
dala mi je neke tracice za plodovu vodu i rekla da ce mi nabaviti jos samo da ne dolazim 4 nedelje, jer nema potrebe....
e da zna ona da sam ja zakazala jos 2 UZ u medjuvremenu, mimo nje, hihihiiiiiiii
inace kupih inhalator, i fiziomer pa cu na navalim veceras opet....

tako sam sada nekako blazena, osmeh mi ne silazi sa lica, samo da je moja princeza dobro....

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Shizika 12/7/2012, 22:29

lol! Mijaki, zbilja izgleda da te dr trachicama podmicuje da se ne pojavljujesh mjesec dana!
heart84 ::ja sam sinoc bas nesto lose spavala, sve vreme me je nesto golicalo u stomako, ko neki leptirici da mi prolaze, pa onda neki trzaji
Pa Heart, da ti nije palo na pamet da to osjetish bebu da se krece? Very Happy
Ovih dana, na svakoj stranici ovog td barem jedna trudnicaa se prejela lubenica. Da su vam Mishichine boje pa da ofarbate stomak zeleno sa tom sharom, bash bi bio fazon. Laughing
Ljubim vas i vashe bebice
srcasti poljupci
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cufta 12/7/2012, 23:24

Kakva ideja sa lubenicama na stomaku! Bravo Shizo, to samo ti umes!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od djole42 13/7/2012, 08:45

Ljubim sve trudnjačice !

Pari ,stomak ti je nemam reči i nidje mi nisi debela cveće
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 13/7/2012, 09:43

Shizika ::
Pa Heart, da ti nije palo na pamet da to osjetish bebu da se krece? Very Happy

I ja sam to odmah pomislila Very Happy jos ispadnem smesna kad kazem da osecam bebu Crying or Very sad svi mi kazu da je jos rano da bih je osetila, a lepo sam procitala u knjizi Sta da ocekujete dok cekate bebu Very Happy da osobe koje su mrsave mogu ranije da osete,krajem treceg, pocetkom cetvrtog meseca Very Happy
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 13/7/2012, 09:53

pijem kaficu, sve odugovlacim, jer me ceka spremanje stana lol!
i kada smo kod lubenica da vam pokazem kakvu smo mi sinoc smazali Very Happy nije bilo cele dve kile Laughing
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 330771_4132577431294_1059267349_o
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bak 13/7/2012, 10:29

Debelice, da vas sve ljubim, a posebno naaaajdeblju srca1
Vidim da je stanje redovno, sto mi je milo em drago sreca
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od veki1 13/7/2012, 11:14

Trudnjace, samo da vas posaljem pozdravcic, nadam se da ste sve odlicno..
Kuckamos e
veki1
veki1

Broj poruka : 256
Datum upisa : 24.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od medolino 13/7/2012, 11:46

Pozdravcic trudnice drage ff
Pari,prodje Petrovdan,kako si,jos malo,jos malo...Ljubac za Ivonu i Dusana poljubci poljubci
Mijaki,opusti se,tvoja bebica je super i zato osmeh na lice i uzivancija poljubac

Evo malo o meni..ja sam sinoc bila na UZ i cula sam srce srce
Sve je u redu sa bebicama, jedna bebica je 11mm a druga 10mm, jajnici mi se smiruju i sve odgovara u dan za trudnocu 7+3,tako rece dr mada se ja u to racunanje ne razumem Wink Osecaj je neopisiv,kada vidis i cujes srca kako lupkaju,bebice koje su u meni,sva sam se rastopila love I da termin mi je 25.02.2013. dan pred mm rodjendan lol! Orlic dodaj me tamo na onaj lepi spisak okruglica,mislim upisi termin Very Happy

Ljubim vas sve redom ljubav
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od darija79 13/7/2012, 11:56

Medolino,divno g sve vas ljubav
ja maloludim i stalno se nesto tripujem,sad su na red dosle i bebine mere.

Do sada je bebica uvek bila naprednija za par dana,ovo su merenja u 16+3 kod privatnika koji ima ekspertni +4D:
BPD: 34,7 mm
HC: 129,9 mm
AC: 102,1 mm
FL: 22,3 mm
Na uz prednjaci glavica,pokreti ploda i srcana radnja se registruju.Posteljica po zadnjem zidu,plodova voda u dovoljnoj kolicini.
Juce sam bila na uz u bolnici,idem radi reda 1 mesecno da bi imala ginekologa za porodjaj a u bolnici uz bas i nisu neki
Gin. je rekao da je beba ok a ja uporedjivala sa tabelom po nedeljama i utripovala da je bebica manja.
UZ je traja celih 2,3 minuta BPD: 39 mm FL: 28 mm i to su sve mere,uzas.Pritisak mi je 110/70,posteljica po zadnjem zidu,glavica u fundusu.Kontrola za 1 mesec.
U bolnici je kao na pokretnoj traci,jedna lezi za uz,druga za ctg,trecoj mere pritisak...ma uzas.
Sledece nedelje imam redovnu kontrolu kod privatnog ginekologa i jedva cekam.Jedino sam mirna kad od njega cujem da beba ok.
Juce sam bila 18+1 nd. a po tabeli bi BPD trebao da bude 40,41 mm .Mislim da je uz krs ali se ipak tripujem Mad
darija79
darija79

Broj poruka : 474
Godina : 44
Location : Vojvodina
Datum upisa : 28.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 13/7/2012, 12:21

Da pozdravim trudnicee sunny
Darija zato treba ici kod jednog dr jer rqzlikuju se i uz i ruke koje mere,
Ovde ukucaj ,
http://www.gravidanzaonline.it/medico_risponde/calcolaInfoFeto.htm
pari u mi spremni smajli angel lol!
KISS osmeh srce
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 13/7/2012, 12:24

Medolino i moja goozara je rodjena u mesecu kad je mm on 3 a ona 14 Very Happy
Bravo jos jednom za dva kucajuca srdasca, uzivaj sada smajli angel
Bravo zenske za dobre UZove radost radost radost
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od medolino 13/7/2012, 12:37

Znam,Noja,secam se da si govorila kako je tvoja princeza rodjena kad i njen tatica Very Happy
Darija,ja mislim da bi trebalo da ides kod jednog dr kojem verujes i to je to.

Devojke,treba mi mala pomoc,napravim tiker i ne znam kako da ga stavim kod mene,nece pa nece Embarassed
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 13/7/2012, 12:51

Medolino odes u potis gde je avatar, i meni je dugo trebalooo, kpiknes predhodno na neki koji ti se svidja od trudnica pa ...imas link pre par stranica postavljen
Tako da ce ti bebani biti vodolijice 100 posto, nama je termin bio 27.02
Akijeva bravo i bravo za uspeh, trebala si tu jednu 9 ponistiti i trazitu 10:-)
meni jedan ostao za septembar i GOTOVO ! lol!
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Akijeva 13/7/2012, 13:02

stefi :* ::ja stigoh sa pregleda..moj pisonja je 990gr kaze dr to je super a i po uz je 25 ned.i 1 dan...inace svi parametri su ok,kao i srce,protok krvi kroz pup.vene...ja i mm smo gledali sa doktorom u duetu,nismo znali od srece sta prvo da pitamo jadnog coveka.. ukinio mi je utrogestan,sad samo da zalecim ovu bakteriju koja kaze nije opasna i normalno je u trudnoci da se pojavi,dace bog da nam svaka kontrola bude ovakva i bolja molitva
cure pozdrav x

Uh da, definitivno kaskamo za vama po veličini g

medolino87 ::Pozdravcic trudnice drage ff
Evo malo o meni..ja sam sinoc bila na UZ i cula sam srce srce
Sve je u redu sa bebicama, jedna bebica je 11mm a druga 10mm, jajnici mi se smiruju i sve odgovara u dan za trudnocu 7+3,tako rece dr mada se ja u to racunanje ne razumem Wink Osecaj je neopisiv,kada vidis i cujes srca kako lupkaju,bebice koje su u meni,sva sam se rastopila love I da termin mi je 25.02.2013. dan pred mm rodjendan lol! Orlic dodaj me tamo na onaj lepi spisak okruglica,mislim upisi termin Very Happy

Ljubim vas sve redom ljubav

Medolino zagrljaj

darija79 ::Medolino,divno g sve vas ljubav
ja maloludim i stalno se nesto tripujem,sad su na red dosle i bebine mere.

Do sada je bebica uvek bila naprednija za par dana,ovo su merenja u 16+3 kod privatnika koji ima ekspertni +4D:
BPD: 34,7 mm
HC: 129,9 mm
AC: 102,1 mm
FL: 22,3 mm
Na uz prednjaci glavica,pokreti ploda i srcana radnja se registruju.Posteljica po zadnjem zidu,plodova voda u dovoljnoj kolicini.
Juce sam bila na uz u bolnici,idem radi reda 1 mesecno da bi imala ginekologa za porodjaj a u bolnici uz bas i nisu neki
Gin. je rekao da je beba ok a ja uporedjivala sa tabelom po nedeljama i utripovala da je bebica manja.
UZ je traja celih 2,3 minuta BPD: 39 mm FL: 28 mm i to su sve mere,uzas.Pritisak mi je 110/70,posteljica po zadnjem zidu,glavica u fundusu.Kontrola za 1 mesec.
U bolnici je kao na pokretnoj traci,jedna lezi za uz,druga za ctg,trecoj mere pritisak...ma uzas.
Sledece nedelje imam redovnu kontrolu kod privatnog ginekologa i jedva cekam.Jedino sam mirna kad od njega cujem da beba ok.
Juce sam bila 18+1 nd. a po tabeli bi BPD trebao da bude 40,41 mm .Mislim da je uz krs ali se ipak tripujem Mad

Darija, ne se tripuj, sve je ok radost
Akijeva
Akijeva

Broj poruka : 241
Godina : 44
Datum upisa : 19.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od medolino 13/7/2012, 13:03

Noja,izgleda ne ide,nadjem ja sve to i napravim svoj tiker ali ne znam da ga prebacim u potpis nece pa nece,dzabe copy i paste Embarassed
Snacicu se valjda nekako Embarassed
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 13/7/2012, 13:05

medo, trebalo bi da postoji neki link, na toj stranici, gde se pominje forum ili tako nesto... pa njega iskopiras u potpis
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 13 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu