KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+63
tisa
djole42
ananana
ciklama
menora72
darling_buds
JocY
key
shenon
Dacaa
Struzzo
M.
hany
ninica2
Erata
Ema78
Mirjana
grudva
MAAKKI
Xena
cicsa80
laKole
cekalica
bak
Goca ***
maus
red
bibi.libi
dragana76ns
Orline
lilly13
Sneza
darija79
mijaki
pegaz
KoMetaK
bebica mala
bulevarka
rada78
Vuchica
heart84
vasilija1980
missile
dra00
dr mali pariz
noja
LaFolie
Kamilica
BiKsi :)
Jelica
saška
MIRKA85
maki79
Jejaaa
korpica
dragmilk
Gramatika
lolipop
medolino
lilya
sareni leptir
anak
daxi011
67 posters

Strana 13 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od medolino 25/6/2012, 10:16

Gde ste koraci? Kako se koraca?

Daxi,jos malo i potvrda velike bete stize... Nemoj da se preispitujes,tako sam ja u pocetku i samo sam sebi vise nervoze unosila dok nisam resila da necu da gledam nikakve simptome,jer svaka zena je prica za sebe..Zato glavu gore,jos malo i da slavimo roda roda roda roda roda roda roda roda roda

Ja sa nestrpljenjem cekam cetvrtak pa da vidim sta ima u mom stomacicu Very Happy

Ljubim vas sve poljubac
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 25/6/2012, 10:32

daxi011 ::Evo nesto za sve one koje se osecaju kao ja

Struzzo ::........... Ovo je iz VTO dnevnika jedne od nasih cekalica, Deni...u pitanju je kao sto pise, sedmi dan od ET-a. Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Icon_biggrin

7-mi dan

Vise ne mogu da obracam paznju na znake, zato sto sam dosla u sledeci stadijum:
- juce zasvrbela bradavica - super znak da sam trudna !
- zaboleo jajnik - jea, ma garant trudna!
- spala temperatura - uzas , sigurno nije uspelo
- malo mi bilo muka - ma sigurno trudnoca
- dva goluba na terasi - mora da je dobar znak
i tako u krug dok ne padnem u nesvest.
Nije cudo sto je ovaj deo najstresniji kad je vto u pitanju. Moze sopstvena psiha da te ubije.

E, da , a sto se tice domace supice, sigurno leci i super zatvor, a kamoli ovaj nas :))

ljubim vas Korak po korak na putu do bete + - Page 13 75087


P.S. Kazu da prve simptome trudnoce osetis (ako uopste imas simptome) kad se utvrdi trudnoca. Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Icon_biggrin
 b  b  b  b  b  b  b  b  b
Rešila sam da vas ovih par dana dobro naprašim, pa se eto uz put i fino ismejah vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 25/6/2012, 10:41

Mirka, samo ti prasi, nece da skodi osmeh srce
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maki79 25/6/2012, 12:44

Daxi ja sam kod neuspelih vto dobijala otprilike u vreme ocekivanja bete, i cini mi se da sam tad tripovala vise simptoma trudnoce nego sad kad je uspelo. Doduse tad sam bila na stimulisanoj vto pa je sve od simptoma moglo da se prepise i silnim konjsim dozama lekova. Sad posto nisam bila stimulisana vec sve iz prirodnog ciklusa od terapije sam jedino koristila utrogestan. Nisam nesto posebno verovala u uspeh ali mi je prijalo leskarenje kod kuce jer je napolju bilo uzasno vrme i sneg do kolena koji ja inace ne podnosim pa sam samu sebe tesila i ako ne uspe bar si izbegla dve nedelje snega i hladnoce napolju.
Ja verujem u tebe i tvoju veliku betu pa te molim da me ipak ispostujes i za par dana nam javis da je beta velika.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebica mala 25/6/2012, 13:05

Daxi,i ja sam svaki put dobila ili noc prije nego da radim Betu,ili dan kada radim Betu,ali obicno dan dva prije prepoznajem znakove za menzis.

Ti nemoj da se nerviras,strpi se jos koji dan,i najbolje rijesenje je nemisliti i nepricati o tome,normalo se ponasati,i skreni misli na druge stvari,

ja sam rijesila da ovaj put tako radim,primim injekciju kad dodje vrijeme,i iskljucim se,nemislim o tome,postedim sebe nerviranja i stresa.

Znam da nije lako,i razumijem te u potpunosti,kao i vecina djevojaka ovdje,al pokusaj da manje obracas paznju na simptome;

Zelim ti veliku,veliku BETURINU pa da se ovdje radujemo sve skupa. usne
molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva
bebica mala
bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 48
Location : france
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gramatika 25/6/2012, 13:18

Daxi, draga!!!!!!!
sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daxi011 25/6/2012, 13:54

Medo, Maki, Bebice, Gramatika hvala vam punoooo zagrljaj

Izvinjavam se sto kukam ... ne mogu ni ja stalno da pisem "super" i stavljam vesele slicice ako imam zute minute ... a kroz to ste sve prosle pa verujem da me razumete ... e sad ja sam takva da otvoreno pricam o osecanjima i mislila sam gde cu ako ne mogu ovde ...

Koraci, Dra drzim pesnice ... navijači2



daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mijaki 25/6/2012, 14:12

daxi, slobodno kukaj, ja sam uvek za to!
neka se javi ona koja nije makar i u sebi trazila simptome, znane i neznane! pa to je tako normalno, i normalan je svaki strah!
normalno je da mislis da nece uspeti jer tako sebe spremas na potencijalni ''pad'', a opet je normalno i da se sve vreme nadas!
sledecih 6 dana ce ti biti najteze, ali mi smo tu za tebe!!!
pisi sve sto ti dusa iste! nemoj se ustezati!
pa ja sam cekajuci betu planirala naredni postupak??? nema tu baksuziranja, nema ni onog pozitivnog misljenja (to sam testirala barem 3,4 puta), jednostavno jednom se mora desiti a nase je da pokusavamo i da cekamo!
ljubim te

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daxi011 25/6/2012, 14:44

Mijaki bas si srca

Toliko si me dirnula porukom da su mi oci zasuzile ... hvala ti punooooo cveće

sve mi zamisljamo da smo na dve nedelje ovde

Photobucket

a u stvari smo ovde

Photobucket
daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jelica 25/6/2012, 15:20

Daxi,nisam ni ja imala simptome...nemoj da mislis da moras da imas simptome...retko koja zena koja prirodnim putem ostane u drugom stanju u ovom periodu ima bilo kakav simptom. I to sto bole grudi, bole od uticaja raznih hormona koje smo primale i primamo tokom vto i posle...mene su grudi bolele dok sam isla na stimulacije...nije realno oslanjati se na simptome. Svi ih iscekujemo zeljno jer su oni potvrda trudnoce...ali to ne mora nista da znaci...zato se ne opterecuj time, ja sam uverena da ce biti sve ok...
Kiss
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 25/6/2012, 16:38

Daxi sretno
Jos 6 dana do velike, vec pola predjeno roda roda
Prasim koraci radost radost radost
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 25/6/2012, 16:39

Znaš Daxi, meni je baš lepa i ova druga sobica, a vani neka pada kiša. U sobi je lepo i toplo smajli angel yes
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gramatika 25/6/2012, 16:40

anak ::Znaš Daxi, meni je baš lepa i ova druga sobica, a vani neka pada kiša. U sobi je lepo i toplo Korak po korak na putu do bete + - Page 13 196545 Korak po korak na putu do bete + - Page 13 561840

Jeste, Anak queen
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dra00 25/6/2012, 18:20

Daxi mila, ja cu raditi betu 2 dana posle i znam kako je. mislim da je to sve od nestrpljenja. navijam za veliku betu usne usne usne
Medolino jos malo pa uz beba beba beba cvet ljubav srca1 love
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daxi011 25/6/2012, 19:25

dra00 ::
Nakon transfera zametka starog 3 dana događa se slijedeće:

1 dpt...zametak raste i razvija se

2 dpt...zametak se razvija u blastocistu

3 dpt...blastocista se izliježe iz omota

4 dpt...blastocista prianja na sluznicu maternice

5 dpt...započinje imlantacija (ugnježdenje) i blastocista sve više tone u sluznicu

6 dpt...proces implantacije se nastavlja, morula i dalje tone u sluznicu maternice

7 dpt... morula se kompletno ugnijezdila u sluznicu maternice, ima stanice placente i fetusa

8 dpt...stanice placente počinju lučiti hormon HCG u krv

9 dpt...sve više HCG-a se luči kako se fetus razvija

10 dpt... još više HCG-a se luči

11 dpt...nivo HCG-a sada je dovoljno velik da ga može detektirati kućni test na trudnoću iz urina

Dra ovo sto si postavila u tvoj dnevnik znaci da ja mogu u setnju i da je setnja pozeljna od danas ? navijači2

Pitanjce : kog dana od et ste radile kucni test ako ste ga radile ?

koliko se secam ja sam ga prosli put radila 12 det i imao je rozikastu iako nije bila prva jutarnja ...
daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 25/6/2012, 19:41

Cekalice, kad se vratim sa odmora, hocu da kukate na mucninu i odbrojavate do prvog uz! jasno? ljubav
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daxi011 26/6/2012, 08:41

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 JKorak po korak na putu do bete + - Page 13 UKorak po korak na putu do bete + - Page 13 TKorak po korak na putu do bete + - Page 13 RKorak po korak na putu do bete + - Page 13 OKorak po korak na putu do bete + - Page 13 BlankKorak po korak na putu do bete + - Page 13 KKorak po korak na putu do bete + - Page 13 OKorak po korak na putu do bete + - Page 13 RKorak po korak na putu do bete + - Page 13 AKorak po korak na putu do bete + - Page 13 CKorak po korak na putu do bete + - Page 13 I


Dra tu smo nede na pola jos malo navijači2

Medo jos dva dana pa ces cuti tvoje beke beba beba beba







daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 26/6/2012, 09:04

Daxi, tačno po tvojim pitanjima se vidi u kakvom si trenutnom raspoloženju...npr. kog ste dana dobili ciklus....kog ste dana radili kućni test... Very Happy
Veruj mi, vrlo dobro znam kako je to kad brojiš jednocifreno do Bete....evo, za danas - da razmišljaš pozitivno....
U koju bi unisex boju sredila dečiju sobu: u zeleno ili narandžasto ili kombinacija jedne i druge ili u neku treću Very Happy sunny ....Ljubim....i navijam....

Medo, divno....čestitam!!!!!! čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo


ff
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gramatika 26/6/2012, 10:30

Struzzo ::Daxi, tačno po tvojim pitanjima se vidi u kakvom si trenutnom raspoloženju...npr. kog ste dana dobili ciklus....kog ste dana radili kućni test... Very Happy
Veruj mi, vrlo dobro znam kako je to kad brojiš jednocifreno do Bete....evo, za danas - da razmišljaš pozitivno....
U koju bi unisex boju sredila dečiju sobu: u zeleno ili narandžasto ili kombinacija jedne i druge ili u neku treću Very Happy sunny ....Ljubim....i navijam....

M

Daxi, Medo!!!!! Korak po korak na putu do bete + - Page 13 21831 Korak po korak na putu do bete + - Page 13 21831 Korak po korak na putu do bete + - Page 13 21831 Korak po korak na putu do bete + - Page 13 21831 Korak po korak na putu do bete + - Page 13 21831 Korak po korak na putu do bete + - Page 13 21831 Korak po korak na putu do bete + - Page 13 21831 Korak po korak na putu do bete + - Page 13 21831 Korak po korak na putu do bete + - Page 13 21831 Korak po korak na putu do bete + - Page 13 21831 Korak po korak na putu do bete + - Page 13 21831
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od vasilija1980 26/6/2012, 11:00

Daxi cuvam ti fige da bude vellliikka beta..Jel ima jos neko da ceka BETU, javite se devojke.. Ja sutra idem na UZ i vadim Estradiol ,a od 01.07 krecem sa stimulacijom..nadam se da ce sve biti ok..Ljubim vas sve puno.. srca srca smajli angel srca sreca srca1
vasilija1980
vasilija1980

Broj poruka : 129
Location : Beograd
Datum upisa : 04.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daxi011 26/6/2012, 11:15



Vasilija srecno sa bockanjem navijači2


daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od vasilija1980 26/6/2012, 11:34

Hvala ti Daxi, srca srca sad primam samo Diferelin pa videcemo sta cu jos dobiti... smajli angel srca srca srca
vasilija1980
vasilija1980

Broj poruka : 129
Location : Beograd
Datum upisa : 04.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od medolino 26/6/2012, 12:15

Ajmo Daxi i Draoo,jos malo pa ce pljustati velike beturine,prasim iz sve snage vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv

Vasilija,neka je sa srecom i da nas obradujes lepim vestima vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv

Jos malo i cetvrtak i moj prvi UZ i prvi susret sa malim medvedicima osmeh srce
Mnogo sam nestrpljiva i jedva cekam da vidim jel sve u redu!

Daxi,Vasilija,Struzo,Gramatika,Bak i ostale devojke sve vas ljubim poljubac
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cekalica 26/6/2012, 14:43

Zakazala sam drugostepenu komisiju za 18.07 igra igra igra igra
cekalica
cekalica

Broj poruka : 238
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daxi011 26/6/2012, 14:57



danas pala prva setnja ... bas je prijalo izaci jz kreveta i kuce... Korak po korak na putu do bete + - Page 13 228630aolxaympos


Korak po korak na putu do bete + - Page 13 1852661geprdf6b1r

cekalice drzim pesnice Korak po korak na putu do bete + - Page 13 1610813gpdl8fuylr

daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 13 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu