KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+63
tisa
djole42
ananana
ciklama
menora72
darling_buds
JocY
key
shenon
Dacaa
Struzzo
M.
hany
ninica2
Erata
Ema78
Mirjana
grudva
MAAKKI
Xena
cicsa80
laKole
cekalica
bak
Goca ***
maus
red
bibi.libi
dragana76ns
Orline
lilly13
Sneza
darija79
mijaki
pegaz
KoMetaK
bebica mala
bulevarka
rada78
Vuchica
heart84
vasilija1980
missile
dra00
dr mali pariz
noja
LaFolie
Kamilica
BiKsi :)
Jelica
saška
MIRKA85
maki79
Jejaaa
korpica
dragmilk
Gramatika
lolipop
medolino
lilya
sareni leptir
anak
daxi011
67 posters

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 4/7/2012, 09:51

OK. Mada sam mislila da sam je dodala. Zajedno sa Zenicom. Ali hoću.
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 4/7/2012, 09:53

erato ::Ma lako cu ja za komoru. Ja juce ne dobih upute u DZ, jer je moja lekarka na odmoru, a druga gadura nece da mi da JER NISAM NJEN PACIJENT. A Hipokratova zakletva - nista! Da je meni da prebrodim sistem, da prebolim ovu muku sto sam osudjena na njih da bih dobila dete, lako cu ja i za komoru, i za preparate...to je barem lako. Odes, platis i gotovo! Uhhhh
kako nije htela da ti da , pa mora da ima zamenu, ja sam uvek sve upute dobijala i kad moj dr na odmoru, odi i trai im neka ti potpisu da nece da ti daju uput
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mijaki 4/7/2012, 11:40

jeste erato, imas i u DZ telefon zastitnika prava pacijenata, pa kada potpise da nece da ti da uput ti onda odmah zovi tog zastitnika, sram ih bilo!
ja ne bih odustala, nikako

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 4/7/2012, 12:03

I ja sam sada citala o tome na netu. Ali takodje sam nasla i da uput za stacionarno lecenje vazi mesec dana, tako da cu svejedno morati kod moje doktorke kada se vratim sa odmora. Svim silama cu se potruditi da pocetkom avgusta odem na laparoskopiju + histeroskopiju i odmah nakon toga predam papire za VTO. Znaci pocetkom avgusta, umesto krajem septembra (nasla sam neku varijantu B Very Happy ...Medjutim, ipak cu napisati prijavu protiv ove koze i predati zastitiniku. Doduse, ni moja doktorka nije bolja, a tek ova pre nje...I ne, ne, nije problem u meni, vec u njima. Sta da kazem kad me je prethodnica umalo izbacila iz ordinacije kada sam joj pomenula da hocu da odradim briseve na 3 zle bakterije! Sta ce to meni???? Ma brod ludaka, ali ne dam se ja! Very Happy
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 4/7/2012, 12:21

Erato, kad citam ovo, a i ono ranije sto si pisala, sve vise mislim da idemo kod iste doktorke affraid
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 4/7/2012, 12:33

Hahaha, to je sve jedna te ista osoba, klonirana radi na razlicitim lokacijama. Mamicu im njihovu!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 4/7/2012, 12:51

ova moja me uvek prvo isšikanira, jer, zaboga nemam zakazano, onda me primi, e onda krece žaljenje na sistem, ministarstvo, prosto meni bude žao nje što mora da obavlja gomilu administrativnih poslova....
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gramatika 4/7/2012, 13:14

erato ::I ja sam sada citala o tome na netu. Ali takodje sam nasla i da uput za stacionarno lecenje vazi mesec dana, tako da cu svejedno morati kod moje doktorke kada se vratim sa odmora. Svim silama cu se potruditi da pocetkom avgusta odem na laparoskopiju + histeroskopiju i odmah nakon toga predam papire za VTO. Znaci pocetkom avgusta, umesto krajem septembra (nasla sam neku varijantu B Very Happy ...Medjutim, ipak cu napisati prijavu protiv ove koze i predati zastitiniku. Doduse, ni moja doktorka nije bolja, a tek ova pre nje...I ne, ne, nije problem u meni, vec u njima. Sta da kazem kad me je prethodnica umalo izbacila iz ordinacije kada sam joj pomenula da hocu da odradim briseve na 3 zle bakterije! Sta ce to meni???? Ma brod ludaka, ali ne dam se ja! Very Happy

EEE, kada sam otišla na rutinski pregled i tražila od dr da mi uradi Pap test i briseve, ona kaže:- Šta će ti, maco, ja sam sve opipala i pogledala grlić! affraid
Kada sam posle ne znam koliko odlazaka tražila da mi konačno otvore karton, oni mi rekli da nema potrebe, jer se karton otvara kada dođe do trudnoće, ili sa leči nešto ozbiljno! No

Posle sam se odselila u drugo mesto, pa imam i novog dr, koji je prilično ok.
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 4/7/2012, 13:47

Vuchica ::Erato, kad citam ovo, a i ono ranije sto si pisala, sve vise mislim da idemo kod iste doktorke affraid

I ja bih rekla.
Ali sam ja zahtevala da je menjam...pa sam imala silne peripetije zbog toga, da pišem zahtev, tj. obrazloženje zašto menjam dr...
Verujte mi, ne da sam joj/im svašta napisala da sam ubeđena da su posle čitanja, spalili papir... Laughing
I bez jelte vremenski određenog roka dobila sam novu dr. Very Happy

E, sad, druga je priča što ta nova dr nije sujetna ali je lenjov za medalju...ako počinje smena u 13-14h ona dođe u 16.30 pa pauza i radi ukupno sat vremena Rolling Eyes i uvek je na nekom bolovanju, odmoru itd.
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od vasilija1980 4/7/2012, 13:52

Drage devojke, treba mi vas mali savet. Moj suprug nikako da se otarasi bakterija streptokoke pneumoniae, vec je pio 2 ili 3 turu antibiotika. Posto ja uveliko primam stimulaciju, a aspiraciju planiraju posle 13tog, moje pitanje je da li to moze da predstavlja problem. A suprug ce od 08og krenuti sa antibioticima po pravilu seme, ....hvala vam puno.. smajli angel srca srca srca
vasilija1980
vasilija1980

Broj poruka : 129
Location : Beograd
Datum upisa : 04.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 4/7/2012, 14:12

Vasilija, ne znam, ali verovatno je bolje da izleci. Neka pored antibiotika proba caj koji se zove solubitrat. Taj njemacki caj je dobar za sve bakterije. Moj se tako otarasio enterokokusa kojeg je vukao dugo i postao otporan na sve bakterije. Onda sam ja jadna kopala po netu i nadjem na nekim forumima preporuke za ovaj caj. Moj je pio 7 dana, po 5 puta dnevno. Prah se razmuti u toploj vodi i gotovo. I uopste ne izgleda kao caj, to je pravi lek, onako super upakovan - pravi njemacki doktor
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 4/7/2012, 14:13

Doduse, napravila sam mu i onaj domaci lek: beli luk kuvan u belom vinu, pa je i to pio mukica moja Very Happy
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 4/7/2012, 16:08

vasilija, ja sam je imala u brisu grla pre neki mesec...moraju antibiotici. panklav je sveobuhvatniji, te nek se njega lati,ako je na antibiogramu.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od vasilija1980 4/7/2012, 16:34

Hvala vam, suprug je vec uzimao i panklav a posle te ture jos neki antibiotik i jos uvek ima bakterije..tece nam vreme a bakterija nikako da se otarasimo..bas sam zabrinuta.. Crying or Very sad doktor
vasilija1980
vasilija1980

Broj poruka : 129
Location : Beograd
Datum upisa : 04.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 4/7/2012, 17:10

koraci koraca se samo napred cvet
kiss

igracice igracice igracice igracice igracice igracice

roda roda roda roda roda roda roda
roda roda roda roda roda roda roda
roda roda roda roda roda roda roda
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 4/7/2012, 21:34

Bebice mala, samo da ti poželim srećan postupak! Pu, pu, pu, da te useru koke, i da uskoro šetaš trudnički stomak!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebica mala 4/7/2012, 22:12

Biksi,bisous ljubav
cveće cveće cveće
bebica mala
bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 48
Location : france
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gramatika 5/7/2012, 07:20

Bebice, mislimo i mi na tebe!
Korak po korak na putu do bete + - Page 26 38642
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daxi011 5/7/2012, 08:52



daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od vasilija1980 5/7/2012, 08:55

Drage,juce nam je doktor rekao da suprug pijem od danas sve do aspiracije ciprocinal antibiotik..nadam se da ce sve biti ok...Blizi se blizi i taj dan , sutra kontrola estradiol... sunny sreca srca srca ljubav
vasilija1980
vasilija1980

Broj poruka : 129
Location : Beograd
Datum upisa : 04.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daxi011 5/7/2012, 08:57

Vasilija ne brini bice sve ok ... nama su uvek rekli uradite briseve i ako i bude necega mm ce biti pokriven antibioticima tako da ne moramo da brinemo ... mada ja sam uvek za to da ipak sve bude cisto ali znaju oni sta rade





daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 5/7/2012, 09:16


igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 5/7/2012, 09:18


srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebica mala 5/7/2012, 10:11

DAXI ,hvala od srca mila,bas si mi izazvala osmijeh na licu jutros,prelijepo je,ljubim te poljubci

NOJA,ljubim i tebe i hvala ti draga,bas mi se svidja kako si napisala,hvala vam sto mislite na mene poljubci

SVe vas ostale djevojke ljubim poljubci
bebica mala
bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 48
Location : france
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gramatika 5/7/2012, 11:50

Vasilija, i na tebe mislim!
Korak po korak na putu do bete + - Page 26 38642
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu