KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+63
tisa
djole42
ananana
ciklama
menora72
darling_buds
JocY
key
shenon
Dacaa
Struzzo
M.
hany
ninica2
Erata
Ema78
Mirjana
grudva
MAAKKI
Xena
cicsa80
laKole
cekalica
bak
Goca ***
maus
red
bibi.libi
dragana76ns
Orline
lilly13
Sneza
darija79
mijaki
pegaz
KoMetaK
bebica mala
bulevarka
rada78
Vuchica
heart84
vasilija1980
missile
dra00
dr mali pariz
noja
LaFolie
Kamilica
BiKsi :)
Jelica
saška
MIRKA85
maki79
Jejaaa
korpica
dragmilk
Gramatika
lolipop
medolino
lilya
sareni leptir
anak
daxi011
67 posters

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gramatika 23/6/2012, 14:14

Što se Leskovca tiče, negde sam pročitala da se oni navodno nisu ni prijavili na tender kada su prošli put privatnici radili o trošku fonda.
Ali to mi liči na administrativno objašnjenje bez veze sa činjenicama.
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mijaki 23/6/2012, 16:23

meni se zalio Stojkovic da ne mogu da dodju na listu jer su u komisiji vlasnici drugih klinika...

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 23/6/2012, 16:42

Ja sam gledala na TV-u emisiju o tome kako su izbegli Spebo (Stojkovićevu kliniku). Mislim da je bilo na B92. Baš ti neki vlasnici klinika koji rade i po komisijama, su učestvovali u toj aferi. Ali da ne lupetam kako i zašto, jer se ne sećam, ako nekoga interesuje, verujem da će naći na net-u.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 23/6/2012, 16:45

ma svi oni pobijaju jedni druge
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gramatika 23/6/2012, 16:47

Mirjana ::Ja sam gledala na TV-u emisiju o tome kako su izbegli Spebo (Stojkovićevu kliniku). Mislim da je bilo na B92. Baš ti neki vlasnici klinika koji rade i po komisijama, su učestvovali u toj aferi. Ali da ne lupetam kako i zašto, jer se ne sećam, ako nekoga interesuje, verujem da će naći na net-u.

Sve i da me interesuje kako i zašto, ne bih tražila, samo bih se iznervirala!
Verujem da je sve to klasičan burazersko- ološki biznis po modelu majčice Srbije! Korak po korak na putu do bete + - Page 12 510326
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 23/6/2012, 19:47

Lilya znacemo u avgustu obe sta i kako... zagrljaj
Mijaki zagrljaj
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 23/6/2012, 22:26

Daxi, brojiš jednocifreno smajli angel osmeh srce
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 23/6/2012, 22:46

mijaki ::
a inace ako budu vracali privatnike na listu, verujem da se i Leskovac da se ugura, jerbo vidim da se Stojkovic bacio u politiku...
Uh kako bi meni ovo bilo ekstra, imamo tamo zamrznute spermiće, još da ne platim postupak, i dami uspe vto, pa Bog da me vidi!

M. ::I ja sam stekla utisak da su u Leskovcu vrlo uspešni. Oni imaju viši procenat beba od ostalih klinika, ali se priča i da odbijaju slučajeve za koje su unapred sigurni da je teško da uspeju.

S jedne strane, to nije fer ako odbijaju ljude da bi imali dobru statistiku. Svi treba da imaju šansu.

Ali, bar su iskreni, nisu u fazonu da uzmu pare, odrade i da ih boli uvo.

Ja se sve nešto nadam da će Stojković, sad kad je ušao u politiku, lakše da dobije taj ugovor sa RZZO. Međutim, ako on bude sedeo u nekoj kancelariji i bavio se politikom, ko će raditi VTO?

M., evo ja da ti odgovorim. Nisam stekla utisak da ne uzimaju teže slučajeve u obzir, baš naprotiv, rekla bih. Eto, muž i ja smo došli kod njih sa dijagnozom azoospermia, kao jedan od najtežih slučajeva, sa nula spermića, učinili su sve da nas ne ubiju u pojam, i da nastavimo borbu, i dali nam lekove, te je muž dobio koji spermić. U više navrata su mu zamrzavali da bismo imali za bar jedan pokušaj vto. Tako da ne veruj baš u sve što narod priča! lol!

Sećam se da je i nama Stojković rekao da su ih odbili, kao nisu ispunjavali sve te uslove koje oni traže (čini mi se da su tražili da imaju sobe za spavanje na klinici, ako bi nešto krenulo po zlu, ne daj Bože! A mišljenja sam da se Stojković i bacio u politiku, da bi dobio ugovor sa rzzo i da bi radio u KG na ovom univerzitetu što je otvoren za matične ćelije! Jer u Srbiji se drugačije u neku takvu priču ne može, sem ako nisi pri nekoj stranci, nažalost. A s obzirom da je čovek naučnik i istraživač, da bi se smorio ovde da radi samo iste stvari.

A što se tiče tvog pitanja vezano za vto, ko će raditi, e vidiš, prof Stojković ne radi vto, jer nije ginekolog, ni embriolog. On je zapravo vlasnik bolnice Spebo, i samo je tu da da savete, konsultacije odradi, da u dogovoru sa ginekologom koji radi kod njega, i sa embriologom (njegova žena, Nemica, Petra) dodje do toga da parovima uspe. On samo dolazi na transfer, donosi materijal, i kaže kakvog su kvaliteta embrioni, i posle obilazi ženice, da im kaže kako je sve prošlo, da da savet za ponašanje posle embriotransfera, da opusti i odagna sve ružne misli kod ženica koje leže. I da odgovori na sva milionska pitanja koja nam se tada vrzmaju po glavi. Eto, nadam se da sam ti stvorila malo jasniju sliku kako je na njegovoj klinici sve to!

Cure, samo da vas sve stisnem!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daxi011 24/6/2012, 07:36

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 DKorak po korak na putu do bete + - Page 12 OKorak po korak na putu do bete + - Page 12 BKorak po korak na putu do bete + - Page 12 RKorak po korak na putu do bete + - Page 12 OKorak po korak na putu do bete + - Page 12 BlankKorak po korak na putu do bete + - Page 12 JKorak po korak na putu do bete + - Page 12 UKorak po korak na putu do bete + - Page 12 TKorak po korak na putu do bete + - Page 12 RKorak po korak na putu do bete + - Page 12 O


Danas 7. dan od et ... cekamo ... anđeo

Click here for more graphics and gifs!
daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dra00 24/6/2012, 07:40

Daxi, jos malo ostalo roda roda roda
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daxi011 24/6/2012, 08:19

Upravo je bilo na RTS-u o uvodjenju privatnih klinika

verovatno ce tokom dana biti video prilog i na njihovom sajtu

drzim fige da se to sto pre realizuje za one koje cekaju


Click here for more graphics and gifs!
daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maki79 24/6/2012, 09:23

Daxi ajmo ajde jos malo evo ga pola vec proslo jos toliko i beta kao kuca velika. roda roda roda roda roda
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 24/6/2012, 10:40

Vidiš kad ja zaprašim svojim koncentratom, kako odmah uvode i privatne klinike lol! navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gramatika 24/6/2012, 12:19

daxi011 ::Upravo je bilo na RTS-u o uvodjenju privatnih klinika

verovatno ce tokom dana biti video prilog i na njihovom sajtu

drzim fige da se to sto pre realizuje za one koje cekaju


Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Clip-art-me-to-you-666441

JEEEE! sunny
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daxi011 24/6/2012, 13:52

kazu zanimljiv link pa evo da postavim ovde :

http://www.ivf.ca/duedate.php

mislim da na ovoj temi ima jos zanimljivih linkova osim linkova za tickere

https://kutak.forumotion.com/t195-kako-postaviti-ticker


daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daxi011 24/6/2012, 14:12

daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 24/6/2012, 15:31

Daxi, lepo teku ovi dani na tvom tickeru Very Happy
i to odbrojavanje, na ovaj način, mi je extra ,ali samo kao odbrojavanje do bete, nije mi simpa kad se odbrojava do porođaja i sl. Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daxi011 24/6/2012, 15:38

he setila si se e stvarno sam sou Very Happy

Click here for more graphics and gifs!
daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 24/6/2012, 21:19

Daxi igracice igracice igracice igracice igracice još malo pa beta
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od medolino 24/6/2012, 21:26

Daxi,jos malo do velike teta bete!!! Saljem mnogo rodica roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda beta

Draoo, evo stizu i kod tebe rodice,otvaraj prozore roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daxi011 24/6/2012, 22:00

Medo, Pegaz, Pari hvalaaaaaaaaa ljubav

Medo i ti jos malo pa da cujes tvoja srculenca beba beba beba


Click here for more graphics and gifs! Click here for more graphics and gifs!
daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daxi011 25/6/2012, 07:20

Danas 8. dan ustala rano stavila utrogestan i nekako se osecam prazno ... grudi me jutros mnogo manje bole ... tek nakon sat vremena od uzimanja utrogestana grudi su pocele da budu vruce i boluckaju ponovo ... krcka mi po stomaku ... kao sto rekoh nesto nisam bila optimista ali nekako nada poslednja nestaje ... pokusavam da budem realna ...

pitanja :

kad obicno dobijete ako nije uspelo ?

da li to bude prre ili posle bete ?

da li se desava da ciklusa nema do prestanka uzimanja utrogestana ?


u nasoj prvoj vto ciklus mi je dosao pre bete mislim da sam betu trebala da radim u subotu a dobila sam bila tad u sredu pre bete, u drugoj vto smo imali trudnocu tako da me zanima odgovor na gore postavljena pitanja jer ne mogu da nadjem da li ste negde pisale o tome ... a ako poredim ovaj i prethodni moj postupak nekako ne umem da objasnim ali postoji razlika u tome kako se osecam ...


Click here for more graphics and gifs! Click here for more graphics and gifs!
daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 25/6/2012, 07:56

Ja odbijam da pisem o vestici dok ne uradis betu i tacka. Dovidjenja, prijatno.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daxi011 25/6/2012, 08:12

Mislim da treba biti otvoren ... ja sam gore pisala samo o tome kako se osecam ... nrkako kontam da ovde sa vama mogu skroz da budem otvorena jer verujem da me razumete ... sve se mi razlikujemo ... ja sam tip kome je lakse kad kaze ... mozda sad mislite evo je ova pesimista ... ne mislim da je tako jer da je tako i da mislim da nemam nikakve sanse ne bi ni isla na vto ...

iliya super si, slatko si me nasmejala komentarom srcasti poljupci


Click here for more graphics and gifs!
daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daxi011 25/6/2012, 09:01

Evo nesto za sve one koje se osecaju kao ja

Struzzo ::........... Ovo je iz VTO dnevnika jedne od nasih cekalica, Deni...u pitanju je kao sto pise, sedmi dan od ET-a. Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Icon_biggrin

7-mi dan

Vise ne mogu da obracam paznju na znake, zato sto sam dosla u sledeci stadijum:
- juce zasvrbela bradavica - super znak da sam trudna !
- zaboleo jajnik - jea, ma garant trudna!
- spala temperatura - uzas , sigurno nije uspelo
- malo mi bilo muka - ma sigurno trudnoca
- dva goluba na terasi - mora da je dobar znak
i tako u krug dok ne padnem u nesvest.
Nije cudo sto je ovaj deo najstresniji kad je vto u pitanju. Moze sopstvena psiha da te ubije.

E, da , a sto se tice domace supice, sigurno leci i super zatvor, a kamoli ovaj nas :))

ljubim vas Korak po korak na putu do bete + - Page 12 75087


P.S. Kazu da prve simptome trudnoce osetis (ako uopste imas simptome) kad se utvrdi trudnoca. Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Icon_biggrin
daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu