KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+63
tisa
djole42
ananana
ciklama
menora72
darling_buds
JocY
key
shenon
Dacaa
Struzzo
M.
hany
ninica2
Erata
Ema78
Mirjana
grudva
MAAKKI
Xena
cicsa80
laKole
cekalica
bak
Goca ***
maus
red
bibi.libi
dragana76ns
Orline
lilly13
Sneza
darija79
mijaki
pegaz
KoMetaK
bebica mala
bulevarka
rada78
Vuchica
heart84
vasilija1980
missile
dra00
dr mali pariz
noja
LaFolie
Kamilica
BiKsi :)
Jelica
saška
MIRKA85
maki79
Jejaaa
korpica
dragmilk
Gramatika
lolipop
medolino
lilya
sareni leptir
anak
daxi011
67 posters

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 20/6/2012, 13:56

Medo bravo, čestitam, sve su se primile. Znala sam sunny
Sad mogu mirno na pregled
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 20/6/2012, 14:04

MEDOLINO čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jejaaa 20/6/2012, 14:18

Medolino cestitam! srca1
bb d bb d bb d bb d x
Jejaaa
Jejaaa

Broj poruka : 409
Godina : 45
Datum upisa : 26.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragmilk 20/6/2012, 14:34

Medo, Medo, Medo, juuuuupiiiiiiiiii
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragmilk 20/6/2012, 14:36

d d d d d d d d d d d d d
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebica mala 20/6/2012, 15:06

MEDO CESTITAM
b b b b b b b

DAXI ,DRA, ANAK

roda roda roda roda roda roda roda
roda roda roda roda roda roda roda
bebica mala
bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 48
Location : france
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daxi011 20/6/2012, 15:24

Anak nisam skontala u kojoj si fazi ?

navijači2
daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od grudva 20/6/2012, 16:31

BRAVO MEDOOOOOOOOOOOOO

vv vv vv vv vv vv
vv vv vv vv vv vv
vv vv vv vv vv vv
vv vv vv vv vv vv
vv vv vv vv vv vv
vv vv vv vv vv vv
vv vv vv vv vv vv
vv vv vv vv vv vv
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od medolino 20/6/2012, 16:36

Evo i mene osmeh srce osmeh srce
Hvala vam na lepim zeljama,lepo je biti deo vas i hvala vam na neizmernoj podrsci koju ste mi pruzili love

Ja jos ne mogu da verujem da sam trudna! Koliko sam samo strepela dok sam cekala betu. Kada je dosao momenat da odem po nalaz sva sam se tresla,obuzeo me cudan osecaj,muz je bio uz mene i drzao me sve vreme. Ulazim u labaratoriju i trazim rezultat,donose mi i stavljaju na sto dok upisu u komp,ja gledam i neverujem 967....muti mi se vid od suza,mislim da je to to.Cekam da mi daju i potvrdjuju da sam trudna! Placem kao kisa, taj osecaj se treba doziveti, dugo mi je trebalo da dodjem sebi.Boze Hvala Ti!!!
Moje srce ce biti najmirnije tek kada vidim svoju bebu ili bebice. Samo da su se smestili na pravom mestu i mamica ce da ih cuva i pazi.
UZ imam u sledeci cetvrtak,do tada cu da razmisljam da li je sve u redu sa bebicama,znate i sami kako to ide,zar ne? Wink
Ja se nadam blizancima,to mi je zivotna zelja ali bicu presrecna stagod bude jer mene je sunce ogrejalo!!!

Zelim vas svima isto sto i sebi i da prste pozitivne bete osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Ljubim vas ljubav ljubav
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 20/6/2012, 16:41

medolino87 ::Evo i mene osmeh srce osmeh srce
Hvala vam na lepim zeljama,lepo je biti deo vas i hvala vam na neizmernoj podrsci koju ste mi pruzili love

Ja jos ne mogu da verujem da sam trudna! Koliko sam samo strepela dok sam cekala betu. Kada je dosao momenat da odem po nalaz sva sam se tresla,obuzeo me cudan osecaj,muz je bio uz mene i drzao me sve vreme. Ulazim u labaratoriju i trazim rezultat,donose mi i stavljaju na sto dok upisu u komp,ja gledam i neverujem 967....muti mi se vid od suza,mislim da je to to.Cekam da mi daju i potvrdjuju da sam trudna! Placem kao kisa, taj osecaj se treba doziveti, dugo mi je trebalo da dodjem sebi.Boze Hvala Ti!!!
Moje srce ce biti najmirnije tek kada vidim svoju bebu ili bebice. Samo da su se smestili na pravom mestu i mamica ce da ih cuva i pazi.
UZ imam u sledeci cetvrtak,do tada cu da razmisljam da li je sve u redu sa bebicama,znate i sami kako to ide,zar ne? Wink
Ja se nadam blizancima,to mi je zivotna zelja ali bicu presrecna stagod bude jer mene je sunce ogrejalo!!!

Zelim vas svima isto sto i sebi i da prste pozitivne bete osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Ljubim vas ljubav ljubav

Medo, srca srca srca srca srca srca srca
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od medolino 20/6/2012, 16:44

Zaboravih jos nesto a obecala sam nasoj Draganici osmeh srce
Dragance, evo vucem te prvu jako,najjace za nosic!!! osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Saljem ti puno poljupcica usne usne usne
Zatim i ostale devojke Daxi,Draoo,Anak ma sve redom c
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 20/6/2012, 17:08

medolino87 ::Evo i mene osmeh srce osmeh srce
Hvala vam na lepim zeljama,lepo je biti deo vas i hvala vam na neizmernoj podrsci koju ste mi pruzili love

Ja jos ne mogu da verujem da sam trudna! Koliko sam samo strepela dok sam cekala betu. Kada je dosao momenat da odem po nalaz sva sam se tresla,obuzeo me cudan osecaj,muz je bio uz mene i drzao me sve vreme. Ulazim u labaratoriju i trazim rezultat,donose mi i stavljaju na sto dok upisu u komp,ja gledam i neverujem 967....muti mi se vid od suza,mislim da je to to.Cekam da mi daju i potvrdjuju da sam trudna! Placem kao kisa, taj osecaj se treba doziveti, dugo mi je trebalo da dodjem sebi.Boze Hvala Ti!!!
Moje srce ce biti najmirnije tek kada vidim svoju bebu ili bebice. Samo da su se smestili na pravom mestu i mamica ce da ih cuva i pazi.
UZ imam u sledeci cetvrtak,do tada cu da razmisljam da li je sve u redu sa bebicama,znate i sami kako to ide,zar ne? Wink
Ja se nadam blizancima,to mi je zivotna zelja ali bicu presrecna stagod bude jer mene je sunce ogrejalo!!!

Zelim vas svima isto sto i sebi i da prste pozitivne bete osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Ljubim vas ljubav ljubav


ljubav ljubav ljubav medooooolinoooo bravo za ovu debelu betu vv rasplakala i i mnoge od nas ovde, znam. Sad samo lagano napred.... yes
vv vv vv vv vv vv vv vv vv
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bulevarka 20/6/2012, 17:24

bibi.libi ::
dra00 ::Medolino se javila i rekla da mogu da podelim sa vama
BETA 967

vv vv vv vv vv vv

DIVNO MEDENA SVE SI NAS OBRADOVALA .SVAKA ČAST NA BETURINI usne
v v v zagrljaj


bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od red 20/6/2012, 17:52

mene si rasplakala... trudnica draga...medolino... osmeh srce
znala sam...stvarno sam osecala... d d d d d d
red
red

Broj poruka : 255
Godina : 48
Datum upisa : 13.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mijaki 20/6/2012, 18:40

red samo da te jaaaaakooooo zagrljaj

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 20/6/2012, 18:42

bebica mala ::MEDO CESTITAM
b b b b b b b

DAXI ,DRA, ANAK

roda roda roda roda roda roda roda
roda roda roda roda roda roda roda
b b b b b b b b b b b b b b
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od red 20/6/2012, 19:04

mijaki ::red samo da te jaaaaakooooo zagrljaj
mijaki, znas da sam uz tebe...da te pratim i navijam i mislim...i sve...znas... osmeh srce osmeh srce osmeh srce
d d b b d d b b d d b b d d
red
red

Broj poruka : 255
Godina : 48
Datum upisa : 13.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ema78 20/6/2012, 19:04

Medo, divne vesti !!!! lol!
igracice
A ostalim devojkama zelim sto pre roda
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od medolino 20/6/2012, 19:28

Hvala vam devojke od srca osmeh srce

Red,hvala ti draga,grlim jako zagrljaj
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 20/6/2012, 21:53

Medolino znala sam igra eto kad sam znala igra jupiiiiii jer ovo je leto pozitivnih beta poljubac
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 20/6/2012, 23:23

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 21831MEDOLINOOOOOOOOO,Korak po korak na putu do bete + - Page 8 21831 PREEEEELEPEKorak po korak na putu do bete + - Page 8 21831 VESTIKorak po korak na putu do bete + - Page 8 21831 .....A Korak po korak na putu do bete + - Page 8 21831 BETAAAAAAAAA Korak po korak na putu do bete + - Page 8 21831 MOMACKA Wink Korak po korak na putu do bete + - Page 8 21831

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 21831 Korak po korak na putu do bete + - Page 8 21831 Korak po korak na putu do bete + - Page 8 21831 CESTITAM OD SRCA I ZELIM TI DA SE SMEJES TOKOM CITAVE TRUDNOCE I DA MIRNO TRUDNUJES Korak po korak na putu do bete + - Page 8 21831 Korak po korak na putu do bete + - Page 8 21831 Korak po korak na putu do bete + - Page 8 21831 DIVNOOOOOOOOO MEDOOOOOO



HVALA ZA NOSIC Korak po korak na putu do bete + - Page 8 75087
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daxi011 21/6/2012, 08:02



94.gif

daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od medolino 21/6/2012, 08:08

Gde ste? Very Happy
Pegaz love
Dragance,hvala ti cveticu moj ljubav c ljubav
Daxi,evo saljem malo rodica u tvoje krajeve,otvaraj prozore roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Bebice mala,kako ide bockanje? poljubac

Ljubim vas sve poljubci poljubci poljubci
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daxi011 21/6/2012, 08:27

Medo hvala evo sve prozore smo otvorili da nas neka roda ne promasi srcasti poljupci

A ovo prolece su nam stvarno rode svracale u dvoriste ... navijači2


Click here for more graphics and gifs!
daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 21/6/2012, 09:26

Dobro jutro devojke!
Ja sam ovde nova (stara, jer vas citam vec neko vreme...) i ovo mi je prva poruka. Jako mi je drago sto sam od starta upala na slavlje nepozvana! :-)
Medo cestitam ti od srca, uzivaj i mazi stomacic. Blago tebi!
Daj Boze da sve bude u redu i da sve sa ovih strana podjemo uskoro tvojim stopama...
Ja sam takodje stigla do VTO o trosku drzave. Medjutim, procedura mi nije bas najjasnija, kako i sta, odakle poceti. Nadam se da cete mi pomoci i izvinjavam se ako postavljam pitanje na koje ste vec mnogo puta dale odgovore, ali ja nisam uspela naci ono sto mene interesuje. Vidim da je ova tema najaktivnija, pa se nadam da cete mi pomoci.
Inace, ja sam vecinu vas proglasila doktorima! Nazalost, znate vise od mnogih doktora, ali sta je tu je...
Ja cu vam se predstaviti i napisati sve ono o sebi sto je bitno za ovu pricu...
Nadam se da cemo se lepo druziti i da cemo jedni drugima pomoci.
Veliki pozdrav i zagrljaj za sve vas zene - zmajeve!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu