KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+52
Milijana
*AIDA*
dragana76ns
Akijeva
key
bak
viktorija
pegaz
seka 35
MIRKA85
MAAKKI
buby
heart84
KoMetaK
Xena
Shizika
Zoka83
lolipop
Kamilica
natalija
Mrvica
lilya
djole42
Sneza
maus
Neeela
Nefertari
rada78
lena
anak
noja
bebko
Mirjana
cicsa80
Tanja83
darija79
lilly13
missile
saška
Mali Princ
Botox
cufta
Orline
makababy
shenon
Marija86
BiKsi :)
mijaki
stefi :*
dragmilk
Bokicalepotica
dr mali pariz
56 posters

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od makababy 22/5/2012, 14:44

[quote="dr mali pariz"]Evo sad gledam prinče...znaš da je spisak tvoj Wink
Kod nas , u državnom labu-pretpostavljam da su to TP -kao totalni proteini, jedino za to ne znam šta je. Ona su 65g/L, a ref. su od 64-83...moguće da su niski, a?


pari meni su proteini 40,urea ispod dva...cele trudnoce imam proteinsku ishranu ali ne vredi,to su dve bebe i one grabe sve,gladnice,zbog toga mi je dr i dao da pijem proteinske milksejkove,pitaj dr ali moj dr kaze dami daje to iz iskustva,a ja sam pomislila ako to pocnem da pijem pa imacu preko 100kg,ali sta cu,otoka nema,ima ih samo kada stojim dugo al to ima svaka trudnica,bitno je da se ne budis sa otocima...uuhuuuuu
osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 22/5/2012, 14:46

zeznuti ti otoci
ja ionako nosim broj 41, kontam kada oteknem tamo na jesen, moracu da kupim neki camac broj 45 da nazujem lol!
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 22/5/2012, 15:11

Pari, ok su ti ti proteini u toj kolicini. Dakle samo bez soli...

Sto se tice kalijumove, znam da ju je nama, generalno, moj brat zabranio, ali zbog kakvih sve stetnih posledica ne mogu da se setim, kad bude imao zivaca davicu ga malo, nego je prezauzet....
Uglavnom, za pocetak nemoj da solis meso - ono je samo po sebi slano.

I, jutarnja ukocenost prstiju, trnjenje i otrcenost ruku su zato sto ti bebe nalegnu na neki nerv nocu. To se meni javljalo neko vreme - pa mi je bilo cudno jer ja ne oticem uopste - ni dan danas, pitala sam dr jer me popustalo 1-1.5 posle ustajanja.

Pari, Maka - sreca je sto nema jos mnogo do kraja Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 543728

Stefi* - to je bebica pocela da se javlja Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 413209

KISS Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 694552
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 22/5/2012, 15:36

Jos nesto, zaboravih da kazem - ko otice ne sme da pije DONAT MG. Nadjite druge izvore Mg. Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 490909
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 22/5/2012, 15:43

jel moze Mivela, nju sam par dana pila?
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 22/5/2012, 16:27

Mali Princ ::Jos nesto, zaboravih da kazem - ko otice ne sme da pije DONAT MG.Nadjite druge izvore Mg. Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 490909
Prinče, a zašto? Moja zaova otiče, a pije donat, šta da joj navedem kao razlog zašto da ne pije ovu vodu? Nadam se da razumeš šta te htedoh pitati? Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 543728
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilya 22/5/2012, 16:31

Trudnice, samo da vam mahnem ff
Ne vidim da se Orli javljala ovih dana, kako je nakon AC. Znam da joj je dosao muz i da je garant sad u drugoj dimenziji potupo, ali ko velim da proverim ja za svako slucaj ovde kako nam je Orlicka Very Happy
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 22/5/2012, 16:31

Biksi, pise im na etiketi tako....
ko zna zbog cega, ima u njoj svega....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 22/5/2012, 16:37

Bojana86 ::
ja ionako nosim broj 41, kontam kada oteknem tamo na jesen, moracu da kupim neki camac broj 45 da nazujem lol!
lol! lol! lol!

Mali Princ ::Jos nesto, zaboravih da kazem - ko otice ne sme da pije DONAT MG. Nadjite druge izvore Mg. Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 490909

A ako oteknem samo kad je baš vruće, a ja baš dugo hodala?
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 22/5/2012, 16:38

Biksi :) ::
Mali Princ ::Jos nesto, zaboravih da kazem - ko otice ne sme da pije DONAT MG.Nadjite druge izvore Mg. Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 490909
Prinče, a zašto? Moja zaova otiče, a pije donat, šta da joj navedem kao razlog zašto da ne pije ovu vodu? Nadam se da razumeš šta te htedoh pitati? Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 543728
Evo gledam etiketu pa mislim da je Princ mislila na sadržaj natrijuma u Donatu.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 22/5/2012, 16:40

Donat dosta optereti bubrege, pa jos vise zadrzavas vodu. A i stoji upozorenje. So kao so...
U principu, ni jedna mineralna ili gazirna voda nije dobra kome se voda zadrzava.
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 22/5/2012, 16:43

E, Miro u tom slucaju - vrucina je druga stvar u trudnoci - posebno vecoj - dolazi do slabije limfne drenaze i onda dole oticu noge, znaju i da pocrvene kao od koprive i da svrbe.

Za to ima jedan jedini lek - cesce u lezeci polozaj i noge na visi nivo - jastuk i sl.
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 22/5/2012, 16:46

Hvala!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 22/5/2012, 16:47

pogrickah dve cveklice i pomorandzu dok cekam rucak
morala sam se i zauzdati da ne pojedem kuvane mlade krompirice
injao sto su mali i slatki
i odbrojavam do 5, a onda cu posteno da navalim....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 22/5/2012, 16:53

Mali Princ ::E, Miro u tom slucaju - vrucina je druga stvar u trudnoci - posebno vecoj - dolazi do slabije limfne drenaze i onda dole oticu noge, znaju i da pocrvene kao od koprive i da svrbe.

Za to ima jedan jedini lek - cesce u lezeci polozaj i noge na visi nivo - jastuk i sl.
Shocked Shocked Shocked
Nadam se da me ovo neće snaći! Mislim, to crvenilo i svrab. Za sada sam zadovoljna stvarno i ako ovako bude do kraja mogu samo da zahvalim Bogu i da poželim da uskoro opet zatrudnim.
Prinče, šta kaže CTG? Nema promena, nagoveštaja? Very Happy
Ja u sledeću sredu opet idem, a sutra napokon HPL...ako se opet ne uspavam Rolling Eyes
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 22/5/2012, 16:56

CTG za sada super -pupupupu... Samo je dosadno - svaki drugi dan, ali sta ces kad se mora.
Za sad nema nikakvih nagovestaja - skolski dobar. I grlic ne mrda - 3cm.
Opet sutra ctg...

Ako nas posluzi vreme - da bude ovako hladnjikavije do porodjaja - nece te spopadati:), ali i kao kod svih stvari u trudnoci - sve je individualno.

Biksi Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 75087 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 490909
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 22/5/2012, 17:04

g cmoka
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 22/5/2012, 17:50

joj meni donat mnogo odgoovara,bolje je cak i varenje u zelucu s njim...
Prince da uveliko se javlja,sad sam sigurna,ponavlja se anđeo
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 22/5/2012, 18:03

stefi, diiiiiiivno za maminu bebicu koja se javlja! kako je to lepo, prelepo....
jedva cekam mog leptirica da se javne...mislim, umrecu od srece

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 22/5/2012, 18:45

mijaki ::stefi, diiiiiiivno za maminu bebicu koja se javlja! kako je to lepo, prelepo....
jedva cekam mog leptirica da se javne...mislim, umrecu od srece
Mijaki, ja čitam, a osmeh mi ne silazi s usana, jer se ovaj mali premeće po stomaku ili pravi nov razmeštaj lol! Bubreg gore, želudac iza jetre....
ma prelep osećaj, nego šta Razz smiledraw
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 22/5/2012, 18:59

Bas vas je lepo citati tako vesele zbog bebinih pokreta!
Joj jedva cekam radost
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 22/5/2012, 19:03

Shenon, jos malo pa ce da krene - a onda do kraja ne prestaje Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 21831
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 22/5/2012, 20:58

Bojana86 ::zeznuti ti otoci
ja ionako nosim broj 41, kontam kada oteknem tamo na jesen, moracu da kupim neki camac broj 45 da nazujem lol!
Laughing lol! slatko se ismejah tvojoj priči o čamcu...
no-ne budim se sa otocima, ali sam eminentno puna vode. No dobro...još malo Very Happy
ma eto, smanjila sam so...napravila sam lazanje danas, skoro pa neslane. Muž je svaki zalogaj dosoljavao, a ja se hranila zdravo lol!
Inače, ne pijem Donat, ja Mg unosim kroz NaturalWealth sa Ca i Zn+Mg-u jednom, a 2x dnevno.
Stefi, bravo za prve pokrete! Divan osećaj, zar ne?
Šenon, još malo, pa ćeš imati tu priliku i u tim čarima trudnoće da uživaš.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 23/5/2012, 08:46

Ko nema problem sa zatvorom, a bas ga spopadne otok, moze jedno pola dana da jede samo obaren pirican, ali bas bez icega - ni sli, zacina, nicega, od toga hoce lepo da se izbaci voda, ali samo to i voda obicna da se pije.
Ali ako se bas svaki dan otice onda nema svrhe...

Da li neko zna sta nam je sa Bokicomlepoticom? NAdam se da jos nije smestena u bolnicu... Boki - oglasi se Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 639820

Okruglice Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 543728
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 23/5/2012, 11:00

Prinče, sad te ja zamišljam kako pitaš Ljubića šta je sa Bokicom Lepoticom i njega zbunjenog  b  b  b
Inače, juče sam ti gledala docu. Pričao o donaciji i novoj banci koja će biti otvorena uskoro...ali nisam čula kad. Samo mi je Maakki pala na pamet, jer sam mislila da javim zbog nje, kad ono naš zakon dozvoljava donaciju samo parovima. Svašta
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu