KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+52
Milijana
*AIDA*
dragana76ns
Akijeva
key
bak
viktorija
pegaz
seka 35
MIRKA85
MAAKKI
buby
heart84
KoMetaK
Xena
Shizika
Zoka83
lolipop
Kamilica
natalija
Mrvica
lilya
djole42
Sneza
maus
Neeela
Nefertari
rada78
lena
anak
noja
bebko
Mirjana
cicsa80
Tanja83
darija79
lilly13
missile
saška
Mali Princ
Botox
cufta
Orline
makababy
shenon
Marija86
BiKsi :)
mijaki
stefi :*
dragmilk
Bokicalepotica
dr mali pariz
56 posters

Strana 23 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 23/5/2012, 11:20

mislim da ce jedna ovakva biti kupljena :)
http://www.hug-bug.com/
znam da su bas te hug bug kupovale neke mame u mojoj okolini
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 23/5/2012, 11:42

Mirjana ::Prinče, sad te ja zamišljam kako pitaš Ljubića šta je sa Bokicom Lepoticom i njega zbunjenog  b  b  b
Inače, juče sam ti gledala docu. Pričao o donaciji i novoj banci koja će biti otvorena uskoro...ali nisam čula kad. Samo mi je Maakki pala na pamet, jer sam mislila da javim zbog nje, kad ono naš zakon dozvoljava donaciju samo parovima. Svašta

Miro i ja sam gledala odmah sam se i ja setila..i isto prokomentarisala da je super ali kad sam cula da je samo za parove Rolling Eyes
Poljubac za sve debelice okruglice trudnice i vase bebice osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 23/5/2012, 11:51

Bila jutros da dam krv za d-dimer. Bila i kod hematologa svog.
24h pre porođaja nema clexana, i tek posle 12h po porođaju primiti.
Dozu koju ću odsad primati, nastavljam do mesec dana po porođaju-pod obavezno, kao uz obavezan folnak.
Pitala sam i za anesteziju, reče da se ne sekiram, svejedno koja bude, a uz dogovor sa dr koji me vodi. Uostalom, čim me prime na ležanje, kontaktiraće nju, tako da mi ne treba nikakav uput od nje.
Eto, mirna sam, obavila jop jedan posao.
Inače danas uopšte nema otoka. Tako da se osećam lakše.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MAAKKI 23/5/2012, 11:57

Trudnice drage samo da vas pozdravim, lepo napredujete i uskoro ce ovde biti puno onih najlepsih slika iz porodilista smajli angel poljubac

Mirjana i Marija mnogo vam hvala sto mislite na mene, i sama sam pratila izvestaje i naravno kao i vecina zena razocarana takvom selekcijom, donet zakon da moze, pa onda cvrc. No prvo sto mi je palo na pamet da nema dovoljno donatora ili materijala u ovoj nasoj zemlji Srbiji affraid v  b  b  b
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 23/5/2012, 12:06

Evo jednog lepog lica za ovako tmuran dan..
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Gk2-CIMG15
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 23/5/2012, 12:07

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 543728 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 576626 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 21831
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 23/5/2012, 12:08

Pari divan naravno,sve se namestam u nekom polozaju da bolje osetim...
Mijaki da bas kao leptiric u stomaku...
nego jedan mi doktor kaze za ovaj fraxi sub.i ned.pauza,ovaj drugi kaze svakog dana,ne znam sta mi je ciniti...
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 23/5/2012, 12:08

Marija86 ::Evo jednog lepog lica za ovako tmuran dan..
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Gk2-CIMG15

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 612963 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 612963 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 612963 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 612963 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 612963 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 612963 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 612963 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 612963 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 612963
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 23/5/2012, 12:14

ljubmo te teta pariz uskoro ces i ti da uzivas u ovako lepom prizoru osmeh srce
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MAAKKI 23/5/2012, 12:19

Marija Lola je pravi mali medenjak likeit likeit likeit likeit likeit
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 23/5/2012, 12:27

bas je medenjak mali :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 23/5/2012, 12:30

Marija86 ::Evo jednog lepog lica za ovako tmuran dan..
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Gk2-CIMG15
srca smajli angel srca smajli angel srca smajli angel srca

stefi :* ::
nego jedan mi doktor kaze za ovaj fraxi sub.i ned.pauza,ovaj drugi kaze svakog dana,ne znam sta mi je ciniti...
Ne znam šta je jedan, a šta drugi dr. Ja bi poslušala hematologa cvet
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 23/5/2012, 12:49

pa miro ni jedan ni drugi nije,ginekolozi su,zato i ne znam sta da radim
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MIRKA85 23/5/2012, 17:28

evo i ja malo da se oglasim na trudnickim stranama,mada sam malo skepticna dok ne prodje ovaj krizni period. molitva
one koje ucestvuju na koracima znaju da imam krvarenje,ali koliko mi se cini smanjuje se.
vadila sam krv pa sam vec i malokrvna Mad
imam jedno pitanjce,da li se posle treceg meseca u trudnoci sme primati anestezija za popravku zuba? doktor
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 39
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od seka 35 23/5/2012, 18:39

nisam dugo bila na kutu ,ali vidim da iam dosta mama . cestitke svim mama
seka 35
seka 35

Broj poruka : 622
Location : bosna i hercegovina
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 24/5/2012, 00:08

Seko Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 490909

Marija, vise nemam komentara za nasu lepotiicu! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 779578

Mirka, opusti se duso, bice tvoje bebice kao zmaj, samo veruj u njih! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 422986

Orliiiiiiiiiiiiiiiii Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 0913, otkako je stigao muzic, skroz si nas zaboravila:), ali neka, samo uzivajte Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 582639

Pari, vidim da je niski paketic stigao! Bravo! Reci mi, da li si zadovoljna, u smislu da li su boje pogodjene, materijal i sl.? Ja sam gledala njihov sajt, bas deluju ok?
Kako nogice - ako jos uvek mogu tako da se nazovu? lol!


Stefi, Maki - ne znam odgovor - nemam iskustva sa tim...

Moram da vam kazem da sam ja danas pojela vise nego za prethodne 2 nedelje, da li od umora, nedovoljno spavanja ili ne znam cega, mislim da od kad sam se vratila sa CTG-a, od 14 h do nmalopre neprestano zvakala... Rolling Eyes Embarassed
To mi se stvarno nije desilo da se ja secam-od kad znam za sebe... Sto je najblesavije, ne osecam se prejedeno. Zato verovatno necu moci sutra usta da otvorim..

Ljupkam vas sve! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 766699
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 24/5/2012, 00:10

Stefi, je l beše nema hematologa u tvom gradu ili sam nešto pomešala?
Mirka, samo miruj!
Ja sam pre neki dan popravljala zub i zubarka me pitala da li želim anesteziju? Vidno sam trudna, tako da nije mogla da pogreši. Ja sam rekla da bi probala bez, pa smo se dogovorile da signaliziram ako ne mogu da izdržim, da mi ipak da anesteziju.
No, ja sam bila hrabra Laughing Šalim se-nisam ni osetila, jer je u pitanju bila tačkica. Imam još dve takve, samo treba da se nateram da odem Crying or Very sad
Seko, kako je Patrik? angel smajli angel
Orli, pade mi na pamet večeras da te pitam, je l dragi gleda Sulejmana s tobom? lol!
Prinče i ja sam se par puta iznenadila količinom i izborom hrane! Baš neko drugo stanje Laughing usne
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 24/5/2012, 01:04

Seko sta radite kako ste okaci koju slikicu Patrika,
Nema ni dacce i njene zenske,
Prince 37 jos malooooo, brzo ce i ti ct govi proci proleti vreme pred finish,

Trudniceee ljubim vas
osmeh srce
Cekam podoj pa da
Sleep
Very Happy
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 24/5/2012, 11:45

Noja Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 275568

Daj neku novu Andreinu slicicu da malo uzivamo Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 21831
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 24/5/2012, 12:00

Dobro vam i sunčano jutro želim sunny
Mene je probudio grč No grooooozan grč No A kako i ne bi kad sam juče prespavala pola dana i zaboravila da popijem magnezijum i sve ostalo što treba da uzmem, uključujući i fraxy! Tek jutros sam to skontala Shocked
Jbg...
Prinče, srećna ti 37-ma nedelja d d d
Noja, mogla bi stvarno da postaviš neku sličku Wink osmeh srce
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maus 24/5/2012, 12:04

Gde je moj post koji sam jutros postavila???Nista mi nije jasno, ali nista.
Sad moram sve iz pocetka.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 24/5/2012, 12:25

Maus mnogo je slatka devojcica... moja je sinoc bas bila aktivna stavim ruku da osetim,ona samo menja mesta..nesto od jutros nisam osetila,mozda preterujem,jel to ok?
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 24/5/2012, 12:30

Mali Princ :: Pari, vidim da je niski paketic stigao! Bravo! Reci mi, da li si zadovoljna, u smislu da li su boje pogodjene, materijal i sl.? Ja sam gledala njihov sajt, bas deluju ok?
Kako nogice - ako jos uvek mogu tako da se nazovu? lol!


..................
Moram da vam kazem da sam ja danas pojela vise nego za prethodne 2 nedelje, da li od umora, nedovoljno spavanja ili ne znam cega, mislim da od kad sam se vratila sa CTG-a, od 14 h do nmalopre neprestano zvakala... Rolling Eyes Embarassed
To mi se stvarno nije desilo da se ja secam-od kad znam za sebe... Sto je najblesavije, ne osecam se prejedeno. Zato verovatno necu moci sutra usta da otvorim..

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 543728 stipkam vas sve i za trudnacke nozice i stomacice..... Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 404938
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 24/5/2012, 12:37

Mali Princ ::

Pari, vidim da je niski paketic stigao! Bravo! Reci mi, da li si zadovoljna, u smislu da li su boje pogodjene, materijal i sl.? Ja sam gledala njihov sajt, bas deluju ok?
Kako nogice - ako jos uvek mogu tako da se nazovu? lol!
hahahaa, prvo se sita ismejah za ovo nogice Laughing Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 404938 davno su to prestale biti...ah, moje duge noge...danas sedim na krevetu, pričam tl, digla trendžu da se počešem po kolenu,pa affraid brže bolje svukla ni ja da ih ne gledam lol!
Prinče, baš sam zadovoljna. Pamuk je leskovački, dobro šiven, boje su odlične, i narandžasta, žuta posebno, zelena-fenomelana, plava-klasika...ljubičasta-jorgovan...dva plišana prekrivača sa drikerima, mogu da se organizuju kao neke vreće za spavanje-odlična stvar.Naravno, za leto mi neće biti potrebni,ali nisam mogla da odolim zamišljajući taj pliš, tirkiznu boju-žaba princ kao aplikacija na njemu...jućče popodne sam se izuvijala belugom i taj prekrivač stavila do lica...a miriše na novo-neoprano još, naravno...ali sam se istopila spavajući tako. Nisam normalna ni ja više... Laughing a možda i nisam ni bila lol!
kapice su odlične...Toplo ih preporučujem, i priznajem da sam sterpela, jer je to moja prva online kupovina. Imam zent od tih stvari.

maus ::Gde je moj post koji sam jutros postavila???Nista mi nije jasno, ali nista.
Sad moram sve iz pocetka.
lol! lol! lol! i juče si mislila da si iskucala post...rekla bih da si mi se ti, Mimiće, nanovo zaljubiška, a? Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 275568
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 24/5/2012, 12:41

Parizanko, nesto si kupovala za bebe on-line? Ne vredi... jedan dan propustim i nisam u toku..... cije su stvari? Ko je pominjao Nis? Da nije Ready?
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 23 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu