KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+52
Milijana
*AIDA*
dragana76ns
Akijeva
key
bak
viktorija
pegaz
seka 35
MIRKA85
MAAKKI
buby
heart84
KoMetaK
Xena
Shizika
Zoka83
lolipop
Kamilica
natalija
Mrvica
lilya
djole42
Sneza
maus
Neeela
Nefertari
rada78
lena
anak
noja
bebko
Mirjana
cicsa80
Tanja83
darija79
lilly13
missile
saška
Mali Princ
Botox
cufta
Orline
makababy
shenon
Marija86
BiKsi :)
mijaki
stefi :*
dragmilk
Bokicalepotica
dr mali pariz
56 posters

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od darija79 15/5/2012, 16:46

Samo da vas ljubav i d sutra imam kontrolu i jedva cekam da vidim kako napredujemo.Pre dva dana su me zvali iz genesisa,dok. je pogledao moje nalaze i rekao je da su uredni i da je sve ok.
Javljam se sutra sa izvestajem.
darija79
darija79

Broj poruka : 474
Godina : 44
Location : Vojvodina
Datum upisa : 28.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 15/5/2012, 16:50

Zdravo drage moje.
Mi se uhodavamo i navikavamo jedni na druge pa nikako da vam se javimo. U porodilistu smo ostali nedelju dana jer smo imali manjak kalcijuma, pa kad smo njega nadoknadili uhvatila nas zutica. Sve smo to resili, i kad smo dosli kuci meni se upali desna dojka. Dobijem i temperaturu i svasta. Ali nadjosmo jednu divnu zenu babicu, koja mi je dolazila dva puta nedeljno. Sad smo to malo doveli u red, ali i dalje imam mleka da bih mogla dojiti troje, pa se izmuzam posle svakog dojenja.
Vukasin je dobar, dusa mala. Prvo vece smo samo gledali u njega, nista spavali nismo. Pa on kine, pa se meskolji, pa cikne, kmeci... A mi svaki put oci otvaramo i gledamo u njega kao u neko cudo svetsko.
Ja jos nisam svesna svega. U meni toliko ljubavi da mislim da cu se ugusiti u njoj. Sve muke vredele su, samo kad uzmes svoje cedo u narucje. U porodilistu su mi ga malo donosili, prvo zbog cr, a posle zbog suncanja. Uzelela sam se zagrliti ga. Zato sad nadoknadjujem, iako ga ne ucimo na ruke i ne nosamo puno, dovoljno je zagrliti ga i poljubiti i pogledati ga kako spokojno spava u krevecu.
Ja nisam nesto recita, ne umem osecanja valjano pretociti u reci, samo cu vam reci da je biti majka najlepsi osecaj na svetu i zelim svakoj od vas da ga iskusi.
Toliko za sada od mene, sve cu vam detaljnije ispisati drugi put.

Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bokicalepotica 15/5/2012, 16:55

Mrvice draga nasa vazno je da si sve to izgurala i da sada napokon uzivas sa tvojim malim cedom.Ljubi ga i mazi on i jeste vase cudo.Veliki pozdrav! srcasti poljupci srcasti poljupci poljubci srcasti poljupci srca srca srca
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilya 15/5/2012, 17:05

Mrvice, ma kako nisi recita kad ja ovde placem u kancu koliko si me raznezila sestro slatka
Nek vam je vasa dusica Vukasin zdrav i srecan i veseo i da zajedno uzivate jos mnogo godina srcasti poljupci
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 15/5/2012, 17:10

Mrvice uzivamo sa tobom,a i nedostajes nam ovde... ljubi vukasina punooo smajli angel
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 15/5/2012, 18:12

...mrvice, jes da mene nije tesko rasplakati ovih dana, ali bas si me raznezila, nisu potrebne velike reci, osecanja nekako isplivaju...

ljubi vukasina, da ste zivi i zdravi! smajli angel

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Neeela 15/5/2012, 18:31

Drage moje, zamolicu vas opet za pomoc. Da li vrednost bete od preko 10.000, tako neodredjeno joj je receno u labu, odgovara starosti trudnoce od 7+3.
Hvala unapred,

Neeela

Broj poruka : 8
Datum upisa : 08.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 15/5/2012, 18:36

https://kutak.forumotion.com/t533-kolicina-hcg-a-po-nedeljama

kliknite na ovaj link gore, to je bas ta tema...

a svaka beta je... hm, relativna stvar... videcete kako su siroki rasponi od min. do max.
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 15/5/2012, 18:38

Mrvice Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 578491Cekamo komentare o pumpici - posle tvog iskustva smo razvili temu Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 569534Vukasinu Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 543728

Neeela:
Vrednosti Bete po nedeljama trudnoce - okvirno:

3. nedelja: 5-50

4. nedelja: 3 - 426

5. nedelja: 19 - 7.340

6. nedelja: 1.080 - 56.500

7. i 8. nedelja: 7.650 - 229.000

9. do 12. nedelje: 25.700 - 288.000

13. do 16. nedelje: 13.300 - 254.000

17. do 24. nedelje: 4.060 - 165.400

25. do 40. nedelje: 3.640 - 117.000


Drage moje okruglice Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 692299
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od makababy 15/5/2012, 18:50

za sve jedan veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeliki ljubav
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Neeela 15/5/2012, 19:04

Neeela ::Drage moje, zamolicu vas opet za pomoc. Da li vrednost bete od preko 10.000, tako neodredjeno joj je receno u labu, odgovara starosti trudnoce od 7+3.
Hvala unapred,
Toliko sam pogubljena pa sam napravila gresku, trudnoca je starosti 6+3

Neeela

Broj poruka : 8
Datum upisa : 08.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od rada78 15/5/2012, 19:10

mrvice nema lepšeg osećaja...neka ti je sin zdrav i srećan osmeh srce
rada78
rada78

Broj poruka : 1030
Location : Beograd
Datum upisa : 04.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 15/5/2012, 20:06

Neela, biće to dobro Wink
Mrvice, kako me obradovao tvoj izveštaj Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 806276 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 806276 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 806276 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 806276

Evo nam i friških trudnica na ovim stranama Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 653854
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 15/5/2012, 20:53

Mrvice, divan izveštaj! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 21831

Nella, navijamo da sve bude kako treba. Ipak je ultrazvuk u ovom slučaju merodavniji! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 32796 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 32796 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 32796 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 32796 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 32796 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 32796
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 15/5/2012, 21:44

Mrvica :: Prvo vece smo samo gledali u njega, nista spavali nismo. Pa on kine, pa se meskolji, pa cikne, kmeci... A mi svaki put oci otvaramo i gledamo u njega kao u neko cudo svetsko.

Very Happy Upravo tako vidim muža i sebe te prve noći zajedničke...
Mrvo, sve je tako realno kako si napisala, a tako emotivno!
Uživajte sa vašim sinom!
p.s. bravo za dosta mleka!! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 275568
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od natalija 15/5/2012, 22:01

Mrvice, ja tek sada videh, neka ti je Vukašin živ i zdrav, i vi sa njim.

Ja sam totalno opsednuta Lenkom pa ne stižem ni da uključim komp. Uveliko i skitamo, a i stalno smo na nekim kontrolama u savetovalištu, pa kod fizijatra, pa radimo vežbice jer smo joj držali glavicu pažljivo, a to sada ne daju jer im tako budu slabi vratni mišići itd.

Ljubim ja sve vas trudnjačice da vas ne nabrajm i stalno mislim na vas. love
natalija
natalija

Broj poruka : 702
Datum upisa : 18.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Kamilica 15/5/2012, 22:14

Mrvica ::... Prvo vece smo samo gledali u njega, nista spavali nismo. Pa on kine, pa se meskolji, pa cikne, kmeci... A mi svaki put oci otvaramo i gledamo u njega kao u neko cudo svetsko.
Ja nisam nesto recita, ne umem osecanja valjano pretociti u reci, samo cu vam reci da je biti majka najlepsi osecaj na svetu i zelim svakoj od vas da ga iskusi.
Mrvice dušo, baš sam mislila na vas i svratih na ove strane da vidim da li si se javila. A ti ne samo da si se javila, nego si me rasplakala i oblila neopisivim željom za detetom. Toliko ti post pun nežnosti i topline da si mi pobudila svaki osećaj za majčinstvo.
Uživaje u svakom momentu sa svojom decom.
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 15/5/2012, 22:24

Bokicalepotica ::
Joj jeste nezgodno kad te udari u besiku.....
Čekaj, čekaj...da još malo ojača Laughing Izuva iz gaćica lol!

Mrvica ::
U meni toliko ljubavi da mislim da cu se ugusiti u njoj. Sve muke vredele su, samo kad uzmes svoje cedo u narucje.
Plačem! Ali od sreće! Vukašine, zlato milo srca

Pozdrav drage trudnjačice, bivše, sadašnje i buduće. Ja ne stigoh danas da privirim ovde, ali sam zato svašta nešto stigla da uradim. Između ostalog da provirim i vidim šta mala hobotnica radi iza moje tesne kože. Kad sam mm-u rekla da sam sad skoro sigurna da je sladak, samo me je bledo pogledao i pitao na koga može biti ružan? E, pa drago mi je zbog komplimenta, al nisam do sad znala da je i mm narcis  b
Ako HPL, koji radim sutra, bude dobar, porođaj tek u 37-oj nedelji Shocked
No dobro. To je ustvari za mesec dana....nije mnogo. Taman ću završiti s pripremama.
Sve vas osmeh srce

Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 16/5/2012, 11:53

Mrvice <3
Vukasine <3 <3

zene, kada ce sunce neko da dodjem malo u ove krajeve, ja se smrzoh ziva
nema sta od jutros nisam navukla na sebe
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 16/5/2012, 12:04

Dobar dan Very Happy
Boki, ladno pa ladno, dojadi više. Ili 30 ili 10 stepeni, užas. Valjda popusti od sledeće nedelje.

Ja sad iz salona, frizura na mestu, ruke depilirane Razz Daleko subota, al valjda izdrži friz neki dan, u stvari do subote kad mi darling stiže Wink

Morala sam otići danas, jer idem popodne u Jevremovu, kod prof. Ljubića. Ako nađe za prikladno uradiće AC, pa ću onda da ležim i nema frizera do vikenda.
Na sve moram da mislim lol!
Ako bude rano ili nezgodan prilaz, odložićemo za nedelju dana, tako se nešto dogovorih telefonom.
Javiću se večeras, a vi držite fige za svaki slučaj Wink
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 16/5/2012, 12:07

orli drzimo fige :))))
mene ovo vreme vec pocinje da nervira, msm, nemam nista protiv, ali ne volim da u jednom maju promenim 3 godisnja doba
nezdravo je i nije normalno
dobro pa nam sneg nije pao kao kod suseda
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 16/5/2012, 12:14

Nikad nije kasno Boki. Još nas sneg može iznenaditi Laughing Zar ti ne pratiš vesti? Pa naši putari su godinama iznenađeni snegom u Decembru i Januaru! Zato što se preselio u Maj, valjda Wink
Orli, ja krenuh da čitam frizura-depilacija ruku, pa pomislih da si se dole isfenirala Laughing Taman htedoh da pitam šta je sad u trendu, kad skontah da sam pogrešila Laughing
Čekamo te večeras i držimo fige usne
Pusto nešto danas, a?
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 16/5/2012, 12:16

Zaboravih - prespavala sam vađenje krvi za HPL. Zvala sam lab, a oni mi rekli da dođem u sledeću sredu Shocked
Pa, da li sam ja jedina trudnica koja ima spavaću bolest? Shocked
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 16/5/2012, 12:21

nisi miro, moj dragi je isto danas ustao u dese i onako ko dete neko kada skonta da se uspavalo i kasni u skolu, odjurio bunovan na posao lol!
p.s. namerno sam njega spomenula jer je 'gori' od svih trudnica hehehehe
cesto se ponasa kao njega hormoni da drmaju
a jesam li vam rekla kada smo isli do prodavnice i meni se slosilo, krenuo muka onako jaka, dogegasmo se kuci nekako a moj dragance odjurio u wc i ispovracao se lol!
hahahaha, kaze kada sam pocela da kukam da mi je lose, njemu pocela muka hahaha
jao ljubavica moja, to je cista telepatija, a citah negde da postoje tako muskarci koji zajedno sa svojom zenom 'imaju' neke od simptoma trudnoce :))))
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilly13 16/5/2012, 12:43

svi smo danas uspavani Sleep
ja sam se jedva probudila da odem da uradim dabl i NT (doduše zakazana sam za 7 dana kod mog dr privatno, ali mi je sestra sredila da odradim u držanoj za dž pa što da se ne iskoristi) i malo mi je falilo da zaspem tamo u čekaonici
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 11rd9hk
evo dr mislio da se beba ''uhvatila'' za glavu (tipa ''pustite me na miru'') ali ja kontam da je spavala
NT je 1,91mm
CRL je 5,93 cm
srce kuca, imamo sve dijelove Wink ,rezultati za dabl nekad popodne, a tata će nas gledati za sedam dana
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu