KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+52
Milijana
*AIDA*
dragana76ns
Akijeva
key
bak
viktorija
pegaz
seka 35
MIRKA85
MAAKKI
buby
heart84
KoMetaK
Xena
Shizika
Zoka83
lolipop
Kamilica
natalija
Mrvica
lilya
djole42
Sneza
maus
Neeela
Nefertari
rada78
lena
anak
noja
bebko
Mirjana
cicsa80
Tanja83
darija79
lilly13
missile
saška
Mali Princ
Botox
cufta
Orline
makababy
shenon
Marija86
BiKsi :)
mijaki
stefi :*
dragmilk
Bokicalepotica
dr mali pariz
56 posters

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 21/5/2012, 15:38

Ne plašite me s tim vizama, molim vas...možda me je zato i bolela glava noćas! No
Ne znam šta sam htela da kažem....sve sam sad zaboravila v
Bar me ovaj zaborav podseti na Bojanče i njena maštanja.
Dobra si ti. Ja po malo, po nekad zamišljam bebu, razmišljam o njoj. Kad mi premešta unutrašnje organe, onda skontam da je 100% tu. Realnost! Istina!
Kad se počešem po stomaku on odmah reaguje. Da li ga iritira taj zvuk ili mu je samo zanimljivo, tek, odmah zaigra i dodiruje to mesto. E tada mi se plače. Istopim se i srce mi se napuni toliko da ću da eksplodiram, a opet smirujem samu sebe i pokušavam da prekinem tu igru i počnem da radim nešto drugo...jer me je strah da se ne probudim i shvatim da sam sve sanjala!
A bliži se dan. Ako Bog da, za mesec dana ili malo više, pada upoznavanje. Trebaće mi psihoterapija da ne poludim od siline osećanja i ne vežem se patološki za bebu. Joooj....bolje da nisam ni počela da pričam o tome.
Odoh ja da spavam, ljubim vas sve osmeh srce
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 21/5/2012, 15:47

Juhu trudnjace igra

Bila u Domu zdravlja po rezultate KKS i dr kaze leukociti povecani pa sumnja na infekciju. Salje me da uradim urinokulturu Crying or Very sad
Kaze gvozdje (19) dobro, da ne pijem dodatno a ja po nalogu hematologa pijem od pre par dana jer po njemu ipak treba, jbg koga poslusati?

I takoc...ukinula utrogestan a posto se osecam superiska dala sam sebi zadatak da ne panicim, u cetvrtak dabl pa zakazujemn sledeci ultrazvuk isto u Frontu...i doklen god sam ja super privatno vise nikud ne idem, samo ginekolog drzavni.
Ovo odmaranje pocelo da me ubija, vratila bih se na posao samo da nema onih glupih otrova i svaceg neceg kod nas, sta cu, polako ulazim u 4. mesec pa mi ne gine smaranje tetke na selu jedno mesec dana, pa kod brata u Ns isto toliko, a vas cu uvek da smaram, interneta ima gde god da krenem f
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od makababy 21/5/2012, 15:54

osmeh srce osmeh srce osmeh srce
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 21/5/2012, 16:12

Pari, bravo za dobar bris!

Prinče, srećan ulazak u 9. mesec!

Bojana, srećan ti ulazak u drugi trimestar! Tvoj prvi mi je proleteo!

Trudnaje, sve vas ljubim!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 21/5/2012, 20:50

hello drugarice

sve vas cmacem jaaako!!!

shenon, kakvo smaranje, kakvi bakraci, uzivaj...divota, i ja bih rado otisla negde na selo, ko zna mozda ce i biti prilike....

ja sam danas bila na kontroli kod dr.Sumarac, povecala dozu Eutiroxa jer je TSH 3.13, pa kaze da ga jos malo doteramo da bude idealan...

i tak...muka standardno, ali ne dam se....

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 21/5/2012, 21:23

Pa šta je Leno bilo?? Sad ne razumem...objasni.
Inače, zaboravih rećči šta kod sebe sinoć primetih... Very Happy
kolostrum-na obe dojke.nisam ih ni mnogo stisla, dodatno je još izašlo...
rano?
Mijaki, neka je podigla dozicu...malopre sam na temi pisala, kako dr kaže- bebi može samo da prija više hormona.
Šenon, gvožđe ti odlično!
Rado, gde si trudnaja Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 523476
Rodiću, jes, dobar bris i sekret...kaže i nalazi krvi uredu, iako je gvožđe 7,a hemoglobin oko111-mislim.
No, masnoće povišene...ali trensamilaze uredu, pa ne paničimo...a jesam masna... lol!
Danas sam sva otečena.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sneza 21/5/2012, 21:52

dr mali pariz ::
Inače, zaboravih rećči šta kod sebe sinoć primetih... Very Happy
kolostrum-na obe dojke.nisam ih ni mnogo stisla, dodatno je još izašlo...
rano?
Ne bi se sad setila, kad sam to kod sebe primetila, eto, pušku u me da uperiš ne znam!
Ali znam da jesam i da mi je pre porođaja i majica znala da "oflekavi", a kad sam se porodila, prva tri dana "mleka ni u najluđim snovima" reče neka babica, tada lol!
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 21/5/2012, 21:56

lol!
sve u svoje vreme-samo tako neka bude!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sneza 21/5/2012, 21:58

Ma ti si naš Zmaj, zacrtala tako- i tako mora biti. Jel tako Zmaje? lol!
U to ne sumLJam Wink
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 21/5/2012, 22:03

lol!
naravno. Volim i da crtam, pa ja sam ti umetnička duša...samo se konture nekad razvuku, onako bez kontrole,ali se brzo zauzdaju...tako da ne brinem
Wink
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 21/5/2012, 23:26

Uzeše ti ovi tvoji mangupi u stomaku sve, ccc! Šaljem ti ja mog hemoglobina malo, može? Ljubim te masnu i natečenu ako ti kažeš da je tako! Sad se setih moje zaove, koliko joj noge otiču, ne može guja ništa da obuje, baš muku muči.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 22/5/2012, 01:08

Biksi Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 75087

Pariz, normalno je da su masnoce u trudnoci povecanje, zato neki dr ni ne rade holesterol u trudnoci, a neki, opet, pa insistiraju da prate da ne probije ne znam koje granice.
Tako da su povisene sve vrste holesterola i trigliceridi ok.
Kakvi su ti ukupni proteini - ako su niski i od toga hoce otoci... DObro je da su druge stvari ok, ipak su tu dve dusice Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 779578 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 779578

Inace, kod mene krece sa komarcima... da poludi covek... Za mene koristim Raid, ali sad cu morati da nadjem nesto bezbedno za bebu...,. Sad em izujedadok vam pisem... Rolling Eyes

Devojke: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 388958
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 22/5/2012, 08:46

Ćao cure, di ste?
Yo Bixi da si me juče videla...danas je mnogo bolje, ali juče...samo pipnem nogu, ono pod otiskom obeli koliko sam puna tečnosti, a nisam osetila pritisak.
Prinče, sve drugo je u okviru ref. sad ne znam , kako se obeležavaju ukupni proteini,pa ću da pogledam.
Inače, sećam se da je Caty otvorila temu o masnoćama u trudnoći, ili bar pisala o tome, jer je i ona bila u šoku kod svog nalaza...
Ove moje vrednosti su za po 1 iznad gornje grane.
A komaroni...nemaš komarnike??
Mi smo inače blizu parka, pa je prosto bilo nemoguće bez komarnika. Sad smo mirni. navučemo ih na terasi, prozoru, i sve širom pootvaramo.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 22/5/2012, 09:49

opet ova kisica, sve teram sebe da izadjem napolje i odem na pijacu ....
inace, sve kul kod nas...
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 22/5/2012, 10:11

Pariz, ukupne proteine Konzilijum i obelezava kao S-proteini.
Ja sam se prvi put soknula kad sam videla holesterol 6.5, a pretrudnce oko 3, i trigliceride 2.5 - a ispod 1 su inace. Ali, eto, ispade da je to ok.
Komarnici ne pomazu... Nadiru sa svih strana, izgleda da im je leglo u zgradi, a ne van, i kad otvoris vrata....

Nadam se da dobro podnosite ovo gadno vreme... Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 490909
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 22/5/2012, 10:26

Evo sad gledam prinče...znaš da je spisak tvoj Wink
Kod nas , u državnom labu-pretpostavljam da su to TP -kao totalni proteini, jedino za to ne znam šta je. Ona su 65g/L, a ref. su od 64-83...moguće da su niski, a?
Šta u tom slućaju? Moram u petak pitati svoju dr u DZ. Inače, mene prsti na rukama baš bole. teško pesnicu stisnem lol!
Ujutru me najviše prsti bole...i jesu otečeni-ne nešto katastrofdalno,ali rekoh, jutros burmu navučem samo do gornje trećine prsta...
Šta predlažeš?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tanja83 22/5/2012, 10:35

ff debelice Very Happy

Vi ste jos i dobre takE masne kakva sam ja bila lol! Holesterol 9,8,trigliceridi 7,9 affraid .Ali sve je to normalno,tako su bar rekli i napisali na otpusnoj listi.Rekli mi da se to NE radi u trudnoci.Ja sam pocela da oticem negde oko 33-45 nedelje ali sve zbog preforsiranja i gaziranog pica a kasnije i povisenog pritiska.Zmaje,lezi i podigni noge vislje od guze,stavi neki jastucic i tako odmaraj,spasnuce otok.Tako sam se jednog dana ubila kao konj od rada,imala neke goste,Vladi bio rodjendan,ceo dan sela nisam.Uvece,kada sam skinula carape,imam sta da vidim,noge kao krofne affraid ,bukvalno,zglobovi se ne vide.Legnem,stavim noge na dva veca jastuka i tako do jutra.Otok hoce jos i kada bebe(a posebno dve) pritiskaju organe pa je dovod krvi slabiji tj losa cirkulacija.Samo odmaraj(ko sto sam i ja odmarala Wink ) i bice sve to kako ti hoces tj zelis Wink

Ljubim ja u nogicu Ivonu i Dukija poljubac
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 22/5/2012, 10:38

izbaciti so, kod oticanja
ili umesto ove redovne koristiti kalijumovu so
piti vise vode
i podici noge, da budu vise od ostatka tela
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 22/5/2012, 10:43

Pariz baci se na barenu hranu, znaci nista slano, nista mesne preradjevine samo rinfles.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 22/5/2012, 11:04

Mislite lako je bez soli,a ?
Inače ne solim mnogo,ali svesna da bi možda moglo baš obratiti pažnju na to...inače Bojana, već duže vreme koristim K so. Sve ja to znam, al ajd nateraj se da baš stalno ležiš sa nogama malo izdignutim. Dosta ležim, kad god sam na netu, ja sam u poluležećem. Gazirano ne pijem već 2 god.,ali znam da se preforsiram šetnjom, stajanjem...
Nef, a kako da samo barim...pa sad ću lazanje da spremam...ali zdrave Very Happy
Šalim se cure, hvala vam na savetima.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tanja83 22/5/2012, 11:14

I meni su rekli so da izbacim ali ja nisam(mislim nisam ga izbacila skroz iz upotrebe jer sta da jedem majke ti,travu Mad ),povela sam samo racuna(nisam jela tursiju i tako te slane stvari,ostalo sve normalno),lezala nisam,jos sam i isla na posao ali kad god sam bila kuci u lezecem ili polulezecem stavu noge su mi bile podignute a sve ostalo sam normalno radila
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 22/5/2012, 12:23

pari dusho ne znam nista o tom oticanju, sem kao da je kao normalno...sve su ti devojke vec rekla, ja cu samo da te zagrljaj


mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od buby 22/5/2012, 13:28

dr mali pariz ::
Nef, a kako da samo barim...pa sad ću lazanje da spremam...ali zdrave Very Happy
Šalim se cure, hvala vam na savetima.
lol! lol! ako...ja ipak mislim da to ima veze sa nekim drugim stvraima...ja uopste nisam oticala...cak iako je bilo 40stepeni...slano volim i ne mogu da je izbacim....ali su me zato sto ti kazes pari sake bolele...ma sanse nije bilo sa skupim u pesnicu......samo ti ruckaj,treba tim bekama svega sad...ionako si jos malo trudna,sve ce to otici kad one dodju,od radosti i svega neces ni stici da jedes Laughing
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 22/5/2012, 14:02

dr mali pariz :: Pa šta je Leno bilo?? Sad ne razumem...objasni...

E, moja Pariz, pa ovo ti je komunikacija netom Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 404938 ... j... lud z.... Ja ne razumem sta me pitas!!! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 404938 Uh, ziva rec je ziva rec....

Meni je holesterol u trudnoci bio katastrofa, a i trigleciridi... posle se ispostavilo da sam ih greskom radila, dr naglasavali da se oni u trudnoci ne rade... do istog zakljucka je dosla i Caty svojevremeno na toj temi.......

Pocinje oticanje... priblizavas se finisu polako... Sto rece Tanja, i bebe prave pritisak pa je cirkulacija slabija...... Kakav ti je pritisak sad?

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 543728
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 22/5/2012, 14:28

ja bila konacno na uz posle mesec dana,sve je ok,bebine srazmere kako treba,inace sam sinoc osetila ispod pupka kao da mi nesto pulsira ili me golica ne znam kako da objasnim,ali mozda su pokreti po malo,osecaj je predivan,kaze dr 4 i po mes.je trudnoca i tako... sve vas usne
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu